Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Lage Prijs
Blik "Wilderness Pure Horse" huisdiervoeding met een wolf in een bos; 95% paardenvlees, 5% groenten/kruiden, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Horse, paard 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Joint Care Maxi hondenvoer zak met een Siberische Husky, met tekst die zorgvoeding en een tevredenheidspercentage van 97% benadrukt.
ROYAL CANIN
Maxi Gewrichtsverzorging 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 62,99
(€ 6,30/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Long Hair kattenvoer zak met een illustratie van een langharige kat en tekst over gezondheidsvoeding en haarbalreductie.
ROYAL CANIN
Indoor Langhaar 400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (67)
€ 6,19
(€ 15,48/kg)
Beschikbare varianten: 4
Heldere plastic zak met gedroogde kruiden gelabeld "JR FARM Spitzwegerich," met een cartoonkonijn in een grasveld met blauwe bloemen.
JR Farm
smalle weegbree 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (48)
€ 7,49
(€ 14,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee gevulde kokosnoten van het merk MultiFit, verpakt in doorzichtig plastic. Het etiket bevat een kleine vogelillustratie en tekst in het Duits en Frans.
Exclusief
MultiFit
Gevulde Kokosnoot 2x1 Stuk
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (79)
€ 7,89
(€ 11,27/kg)
Lage Prijs
Verpakking voor Dreamies kattenvoer, met een speelse cartoonkat en een visicoon, met tekst die de tonijnsmaak en voedingsvoordelen benadrukt.
Dreamies
Mega Pack 180 g Tonijn
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (2759)
€ 8,49
(€ 47,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Chew Snack Rolls, met kip-smaak traktaties, 250g, met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
PREMIERE
Kippenborst kauwrolletje 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (123)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Teckel hondenvoerzak met specifieke voeding voor het ras, met details over op maat gemaakte brokjes en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
Teckel Puppy 1.5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (38)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
MultiFit CARE Urinary kattenvoer zakje — afbeelding van een grijze kat, label 'with beef in sauce', 85 g.
Exclusief
MultiFit
Care Urinary natvoer voor volwassen katten Rund 24x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (67)
€ 16,88
(€ 8,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een golden retriever staat op een zwarte huisdierhelling die zich uitstrekt vanaf de achterkant van een auto, met de achterklep van het voertuig open.
Trixie
Pet Walk hondenloopplank
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (51)
€ 62,49
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal hondenvoer zak met een zwart-wit afbeelding van een hond, met "ROYAL CANIN" en "RENAL" prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary RENAL 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 27,49
(€ 13,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een ronde bal van samengeperst hooi, gemaakt van gedroogd gras en plantenvezels, geschikt voor kleine huisdieren zoals konijnen en cavia's.
Exclusief
AniOne
Grasbal Hanna
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (44)
€ 4,29
Lage Prijs
Een zak Cat's Best Sensitive kattenbakvulling met een tabby kat, met de labels "100% Plantaardig" en "Natuurlijk antibacterieel."
Cat's Best
Sensitive klontvormende kattenbakvulling 2,9 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (108)
€ 11,79
(€ 4,07/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Royal Canin, gelabeld "Hypoallergene Brood," met een silhouet van een hond en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic Mousse 12x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 48,49
(€ 10,10/kg)
8in1
Delights kauwbotten met kippenvlees in een zakje XS 21 st
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 10,99
(€ 43,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas Pure Delight kattenvoerdoos met een grijze kat en kom; gelabeld 'Gevogelte ragout in gelei' en '40 x 85 g'
Blikken Mjamjam huisdiervoeding met smaken zoals "Saftiges Huhn," "Leckeres Rind," en "Mahlzeit mit leckeren Herzen."
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x200 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (297)
€ 13,29
(€ 11,08/kg)
Beschikbare varianten: 4
Hondenvoer zak met een tabby kat op een rotsachtige kust, gelabeld "Orijen Six Fish," met 85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten en rauw dieet.
Orijen
Six Fish kat 1,8 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (144)
€ 33,99
(€ 18,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Mini hondenvoer — spijsvertering/vezelzorg, door dierenarts aanbevolen
Hill's
Gastrointestinal Biome Mini Digestive Kip 6 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (195)
€ 66,99
(€ 11,17/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet r/d Gewichtsverlies hondenvoer zak, met een groen en wit ontwerp met de tekst 'VETERINARIAN RECOMMENDED'.
Drie huisdierenvoeders in wit, blauw en zwart, met een antislipbasis en afgeronde randen, samen gerangschikt.
Exclusief
FIT+FUN
plastic kom zwart 200 ml
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (55)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 2
Natuurlijke kauwstaaf voor huisdieren, met een textuur oppervlak en een label dat 'Chewies Käseholz Kaustäbe' leest.
Chewies
kauwstok van koffiehout S
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (174)
€ 11,69
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoerzak met een grijze tabby kat, met tekst die 'Indoor Sterilised' en voedingsvoordelen benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor Gesteriliseerd Adult in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 16,49
(€ 16,17/kg)
RINTI Kennerfleisch blikvoer voor huisdieren met het label 'mit SEEFISCH' (met zeevis) en 'getreidefrei' (graanvrij), met afbeeldingen van vis en vlees.
RINTI
Kennerfleisch natvoer hond, volwassen, blik, Zeevis 12x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (2259)
€ 35,19
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 15
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic hondenvoer blik met textuurformule van kip, gelabeld 'Veterinair Aanbevolen' voor gewichtsverlies.
Hill's
Prescription Diet Metabolic met kip 12x370 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (488)
€ 36,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Maxi Senior hondenvoer zak, 25 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat een gevoelige formule met eend en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Senior Maxi Eend en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (157)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dental kattenvoer zak, met een grijze kat, beweert de vorming van tandsteen met tot 59% te verminderen in 28 dagen.
ROYAL CANIN
Dental Care 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (263)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 5
Grijze huisdiermat met een gestructureerd oppervlak en een pootafdrukontwerp, ideaal om de vloeren schoon te houden.
Exclusief
AniOne
Toiletmat 45x60 cm grijs
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 10,39
Beschikbare varianten: 3
Zwarte voerbak voor huisdieren met een binnenlabyrint ontwerp om het eten te vertragen, met een gladde, ronde buitenkant.
Exclusief
AniOne
anti-schrok voerbak Blacky
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 13,99
Bosch Adult hondenvoer zak met verse zalm en aardappelen, met voedingsinformatie: 21,5% eiwit, 10,5% vet, 15,0 kg.
bosch
High Premium Concept Adult zalm en aardappel 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (127)
€ 41,39
(€ 2,76/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Active Life Outdoor 7+ kattenvoerzak met een Bengaalse kat, die brokjes toont en de nadruk legt op gezonde voeding en grootte.
ROYAL CANIN
Outdoor 7+ 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (51)
€ 31,59
(€ 15,80/kg)
Beschikbare varianten: 4
Vier kleurrijke katten speelgoedballen in een doorzichtige verpakking, gelabeld 'Fit+Fun,' met tekst in het Duits en Frans die aangeeft dat het speelgoed voor katten is.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed rammelaarballen pak van 4
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (58)
€ 1,79
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic verpakking gevuld met konijnenoren met vacht, gelabeld 'MultiFit native Snack Kaninchenohren mit Fell' in het Duits, geschikt voor honden.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (98)
€ 3,19
(€ 31,90/kg)
Lage Prijs
Een doos MultiFit Junior Kip Mix kattenvoer met een speelse oranje kitten, met smaken van kip, eend, gevogelte en kalkoen.
Exclusief
MultiFit
Junior Saus Kip Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (120)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een rauwe hondenbot verpakt in plastic, met een lichtbruine kleur met donkere vlekken, ideaal voor kauwen en tandgezondheid.
Trixie
kauwbot Lamsvleesvulling 4x40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (65)
€ 5,99
(€ 37,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Groene verpakking van Dreamies katten traktaties met een speelse cartoon kat, met tekst die onweerstaanbare kattenkruid smaak en voedingsvoordelen benadrukt.
Dreamies
kattensnack Kattenkruid 6x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (155)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'LOAF' met een gouden streep.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Mousse 12x85g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op de voorkant, met smaken zoals eend, kip en vis.
GOURMET
Gold Feine Komposition 4 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (416)
€ 4,99
(€ 14,68/kg)
Groene verpakking met twee tekenverwijderhaken, met een Duitse titel 'ZECKEN-HAKEN' en afbeeldingen van een hond en een kat.
Exclusief
TAKE CARE
tekenhaak 2 stuks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 5,49
Een zak Versele-Laga Prestige vogelvoer voor grote parkieten, met kleurrijke afbeeldingen van een groene liefdesvogel en een cockatiel aan de voorkant.
Versele-Laga
Prestige grote parkiet 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (141)
€ 10,99
(€ 2,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Premiere Meat Menu kattenvoer met een tabby kat label, gemarkeerd "ADULT," "Rind," graanvrij, en "100% Frischfleisch."
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Volwassen Rund 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (770)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 12
Lage Prijs
Cesar-label: KLASSIK-TERRINE Rijk aan kalf met kip; witte hond, bord met stukjes terrine, 150 g
Cesar
Klassieker Kalf en gevogelte 14x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (88)
€ 22,49
(€ 10,71/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met een Berner Sennen, label 'MAXI ADULT 2+' en 'met gevogelte en wortel', 12 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Adult, Maxi, met Gevogelte & Wortel 12 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (49)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O hondenvoerzak, met een zwart-wit illustratie van een hond, gelabeld 'Moderate Calorie.'
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Moderate Calorie 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (19)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Wilderness Pure Chicken vlees snack voor huisdieren, met een witte wolf en tekst die 100% kip benadrukt.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snacks 150g Pure Chicken
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (88)
€ 4,99
(€ 33,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor PREMIERE Deluxe Ragout Kitten kattenvoer, met drie speelse kittens en een bord met vleesstukjes.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe ragout kitten multipack 12 x 85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (77)
€ 9,69
(€ 9,50/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een wolf in een bos, gelabeld "Wilderness Green Coast": 70% eend, zalm & garnalen; 30% fruit & groenten; 0% granen.