Kleine diersoorten

Accessoires voor dwergkonijnen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Levensfases
Prijs
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Soort
Sorteren op:
115 producten
Houten dierenmeubilair met een kasteelontwerp, met een boog en decoratieve uitsparingen aan de zijkanten.
Exclusief
AniOne
Burchttunnel Daisy
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (12)
€ 22,99
MultiFit katoen beddengoed voor kleine huisdieren, met een zak met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla, gelabeld '100% NATUR' en 'gezellige warmte.'
Exclusief
MultiFit
katoenen bodembedekking 30 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (39)
€ 11,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bunny
KonijnenDroom basic 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 15,99
(€ 10,66/kg)
Lage Prijs
500g zak van Real Nature Premium Stro voor kleine dieren, met een bosontwerp en Duitse tekst voor knaagdieren en dwergkonijnen.
Exclusief
REAL NATURE
premiumstrooisel bosbeleving 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (37)
€ 4,99
(€ 9,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee zakken van 500g "Multifit Heu mit Kornblume" hooi met korenbloemen, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Hooi met zonnebloem 2 x 500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 8,79
(€ 8,79/kg)
Een zak Versele-Laga Nature Cuni konijnenvoer, met een konijnenillustratie, met tekst die 'Extra Groenten' benadrukt en een gewicht van 2,3 kg.
Versele-Laga
Nature Cuni voor konijnen 2,3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 11,59
(€ 5,04/kg)
MultiFit bodembedekkingzak met label 'NADELWALD' 1 kg, naaldbos-bodembedekking voor konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Naaldbos 10 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 4,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Bruine papieren zak van MultiFit Buddelsand, met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster, gelabeld als 'Bodemsand' in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
graafzand 8 L
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (23)
€ 9,99
(€ 1,25/l)
Lage Prijs
Twee zakken Multifit hooi met paardenbloem, gelabeld '100% NATUR' en '500g,' met afbeeldingen van een konijn en een cavia.
Exclusief
MultiFit
Hooi Paardenbloem 2x500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 7,29
(€ 7,29/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een roze zak MultiFit strooisel voor kleine huisdieren, met een konijn, chinchilla, cavia en hamster, gelabeld 'STROHSTREU' en '8 kg.'
Exclusief
MultiFit
Natuurlijke strooiselonderlaag 8 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (254)
€ 8,29
(€ 1,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Houten schuilplaats voor huisdieren met een gestructureerde schors buitenkant en twee gebogen ingangen, ideaal voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten huis Oscar
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (19)
€ 23,99
Lage Prijs
Zak Real Nature Premium Weidehooi voor knaagdieren en dwergkonijnen, natuurlijke kruiden, plantendiversiteit en vezelrijk.
Exclusief
REAL NATURE
Groene Natuur 3 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (122)
€ 13,99
(€ 4,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak MultiFit Kräutergarten huisdierbedekking, met een mix van kruiden en bladeren, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidentuin 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 4,99
(€ 5,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met hooi, gelabeld 'REAL NATURE' met een schilderachtige strandachtergrond, met de tekst 'Regionales Weideheu Norddeutschland.'
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Noord-Duitsland 1,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (13)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Lage Prijs
Twee zakken Multifit hooi met kamille voor kleine huisdieren, gelabeld '100% NATUR' en elk 500g wegen, met een hartvormige inset van hooi.
Exclusief
MultiFit
hooi met kamille 2x500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,29
(€ 7,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit Heidepark 1 kg zak bodembedekking voor kleine huisdieren met afbeelding van konijn, cavia, hamster, chinchilla en bladige bodembedekking
Exclusief
MultiFit
Heidepark 10 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 4,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak MultiFit hooi met opschrift 'Heu-Ernte / Hay Harvest', toont illustraties van een konijn, cavia en chinchilla en 1 kg
Exclusief
MultiFit
Hooioogst 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,29
(€ 4,29/kg)
Beschikbare varianten: 4
Fit+Fun kleine dierenbakvulling verpakking met een rode achtergrond, met een konijn, cavia, hamster en chinchilla, gelabeld "Kleintierstreu."
Exclusief
FIT+FUN
bodembedekking voor kleine dieren 60 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (236)
€ 4,99
(€ 0,08/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groen hooi, gelabeld 'Real Nature' met een schilderachtig berglandschap op de achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Alpengebied 1.5kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Houten hondenhuis met een hellend groen dak, een open vooringang en een houten helling naar binnen.
Trixie
Kleindierhuis Natura M
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (68)
€ 59,49
Versele-Laga Complete Cuni Adult konijnenvoer zak met een zwarte konijn en een lichtbruin konijn op de voorkant, met groene en bruine korrels zichtbaar.
Versele-Laga
Cuni Complete voor konijnen 8 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (175)
€ 39,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een metalen speelpen voor huisdieren met een blauwe canopy cover, ontworpen voor buitengebruik, met een octagonale vorm en een veilige sluiting.
Exclusief
FIT+FUN
ren voor kleine dieren
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 24,99
Zak van Versele-Laga Complete Cuni Adult konijnenvoer met groen ontwerp, afbeeldingen van konijnen en hazen, en tekst "Wortel + Timothy."
Versele-Laga
Cuni Complete Adult 1,75 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (46)
€ 12,99
(€ 7,42/kg)
Een zak MultiFit stro bedding voor kleine huisdieren, met een kleurrijk label met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Stro-oogst 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (138)
€ 5,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een bruine konijn zit in een houten omheining gevuld met grijs zand, met twee ronde openingen aan de bovenkant.
Trixie
-graafbak
Beoordeling: 1.6 van vijf sterren
1.6 (15)
€ 60,79
Lage Prijs
Premium biologisch hooi voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature', 1kg verpakking met een close-up van de hooi textuur.
Exclusief
REAL NATURE
Bio Premium-weidehooi Nature 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (41)
€ 9,99
(€ 9,99/kg)
Lage Prijs
Cat's Best Universele organische kattenbakvulling op hout, met een papegaai, kat, cavia en konijn, met niet-klonterende en biologisch afbreekbare tekst.
Cat's Best
Universal 20 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (174)
€ 11,59
(€ 0,58/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Transparante zak van Real Nature Premium Linnen Beddegoed voor kleine dieren, met een blauw bloemenontwerp en met nadruk op absorptie en geurcontrole.
Exclusief
REAL NATURE
Vlasstrooisel 30 l
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (25)
€ 15,99
(€ 0,53/l)
Beschikbare varianten: 2
Zak van Versele-Laga Complete Cuni Junior konijnenvoer met twee konijnen, met 'Kruiden + Alfalfa' en '100% Extruded 100% Appetijt.'
Versele-Laga
Cuni Complete Junior 1,75 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (17)
€ 14,99
(€ 8,57/kg)
Transparante zak JR Farm Grainless konijnenvoer mix met gedroogde kruiden, groenten en een konijnenafbeelding. Tekst: 'Alleinfutter für Zwergkaninchen Mix.'
JR Farm
Grainless Mix Dwergkonijn 10 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 68,69
(€ 6,87/kg)
15 kg zak CHIPS MAIS kleine huisdier kattenbakvulling met een kleurrijk label met een konijn, cavia en papegaai, met nadruk op stofvrije voordelen.
Chipsi
Maïs 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 33,59
(€ 2,24/kg)
Zak met natuurlijke huisdierbedekking gelabeld "Suner Pinio," met een konijn grafiek en tekst: "super absorberende basis voor huisdieren" en "ZIELONA HERBATA."
Benek
Super Pinio Green Tea 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 18,19
(€ 1,82/l)
Zak van Versele-Laga Complete Cuni Sensitive konijnenvoer met een konijn en een cavia op de voorkant, met de tekst "Cranberry + Timothy."
Versele-Laga
Cuni Complete Sensitive 1,75 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (35)
€ 14,99
(€ 8,57/kg)
Bunny Natur FrischGras Heu verpakking met vers gras hooi, met een schilderachtige bergachtergrond en voedingsinformatie onderaan.
Bunny
Vers gras-hooi 3 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (97)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premium hooi voor huisdieren, gelabeld 'Grüne Natur' met wortelen en paprika's, in een zak van 750 g. Heeft een groen en oranje ontwerp.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met paprika en wortelen 750 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (33)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Een doorzichtige zak JR Farm 'Grainless' konijnenvoer voor dwergkonijnen, met groene pellets en kleurrijke plantgrafieken.
JR Farm
Grainless Complete dwergkonijnen 1,35 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (110)
€ 7,49
(€ 5,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak met Vitakraft Vita Verde Nature Plus Timothy hooi en brandnetel, met afbeeldingen van kleine dieren op het etiket.
Vitakraft
Vita Verde brandnetelhooi 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (41)
€ 2,99
(€ 5,98/kg)
Twee zwart-witte konijnen interactie met een houten hooi voederbak gevuld met hooi en bladgroenten, geplaatst in een grasrijke buitenomheining.
Kerbl
hooiruif met zitplank
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 18,49
Lage Prijs
MultiFit hooi met pepermunt voor kleine huisdieren, met een kleurrijk etiket met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Hooi Pepermunt 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
Lage Prijs
MultiFit Kräuterheu kruidenhooi voor kleine huisdieren, 500g, 100% natuurlijk, met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
MultiFit bloesemhooi met bloemen voor kleine huisdieren, 100% natuurlijk, in een doorzichtige plastic zak met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Bloemenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Een zak van 750g 'Real Nature Grüne Natur' premium weidehooi voor huisdieren, met een roze label met een bloem en een schilderachtige achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met wilde rozenbloesems 750g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)