Dwergkonijn

Kooi voor dwergkonijnen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Prijs
Aanbiedingen
Beoordeling
Grootte
Hoogte
Sorteren op:
57 producten
Twee zwart-witte konijnen interactie met een houten hooi voederbak gevuld met hooi en bladgroenten, geplaatst in een grasrijke buitenomheining.
Kerbl
hooiruif met zitplank
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 18,49
Zak CHIPSİ Family maïspellets voor kleine dieren (12 kg) met konijn, cavia, hamster en hartvormig kijkvenster voor pellets.
Chipsi
Family 20 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 9,89
(€ 0,49/l)
Een zak van 10 kg FIT+FUN Kleintier-Stroh (stro voor kleine dieren) met afbeeldingen van een konijn, cavia, hamster en chinchilla, met meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
stro voor kleine dieren 10 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 19,99
(€ 2,00/kg)
Houten opslagcontainer voor huisdierenvoer met een schuin bovenkant en verticale latten voor ventilatie, ideaal om huisdierenvoer vers te houden.
Exclusief
AniOne
houten hooiruif Tessa M
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 20,69
Drie Multifit huisdiervoeding producten: 1,5 kg strozak met konijnen, 400 g graanvrije kruiden en 300 g paardenbloem snacks.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Cerdale-konijn cadeauset 3-delig 2,2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 36,82
(€ 16,74/kg)
Twee zakken 'Bunny Bedding Cosy,' een 20L natuurlijke bedding voor kleine dieren, met een paars ontwerp met konijnen en cavia's.
Bunny
Bedding Cosy 2x20 l
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 77,40
(€ 1,94/l)
Bunny Bedding Active, een 35-liter natuurlijke plantenvezelbedekking voor kleine huisdieren, met afbeeldingen van cavia's en een beschrijving van voordelen.
Bunny
Bedding Active 35 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 39,49
(€ 1,13/l)
Keramische huisdierenkom met een oranje binnenkant en een witte buitenkant, met een speelse ontwerp van konijnen en wortels.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
-keramische kom 0,5 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 5,59
Beschikbare varianten: 2