FIT+FUN

Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Vloeren
Sorteren op:
211 producten
Transparante kerstkous gevuld met diverse rode, groene en witte kattenspeeltjes inclusief ballen en een muis.
Exclusief
FIT+FUN
Xmas Gift Set Laars
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 2,99
Drie peperkoekmannetjes hondenspeeltjes met feestelijke outfits: rode jurk, groene bretels en blauwe sjaal, op een zwarte achtergrond.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Speelgoed Peperkoekman
Beoordeling: 1.2 van vijf sterren
1.2 (6)
€ 2,99
Groene kerstboomvormige slow feeder huisdierkom met ster- en cirkelpatronen.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Xmas Likmat Kerstboom
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 2,99
Drie kleurrijke hagedisvormige hondenspeeltjes in blauw, geel en roze met zwarte ledematen en cartoonogen.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed hagedis
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 2,99
Zak Fit+Fun gesteriliseerd kattenvoer met gevogelte, 2kg, met een tabby kat op de verpakking.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Droogvoer Kat Volwassen Gesteriliseerd met Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 1,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van een poepzak dispenser met een zwarte dispenser met twee rollen, elk met 20 zakken, en een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
FIT+FUN
Poepzakjeshouder
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,99
Witte keramische huisdierenkom met een groene rand, met het logo "fressnapf maxi zoo" gedrukt aan de binnenkant.
Exclusief
FIT+FUN
keramische kom creme
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 2,99
Een gele huisdierverzorgingsborstel met metalen pinnen op een gevoerde basis, ontworpen voor het ontwarren en gladmaken van huisdierenvacht.
Exclusief
FIT+FUN
verzorgingsborstel
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 3,19
Geel huisdierverzorgingsborstel met een rechthoofd en metalen borstelharen, ontworpen om losse vacht en klitten te verwijderen.
Exclusief
FIT+FUN
plukborstel
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (11)
€ 3,19
Roze rubberen varkenshondenspeelgoed met open mond, zwart oog en donkerroze streepmotief.
Exclusief
FIT+FUN
hondenspeelgoed latex varken L
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 3,49
Drie pluche huisdierspeeltjes in de vorm van een koffiekopje, een cupcake met een kers en een blauwe milkshake met sprinkels.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed met squeaker 20 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 3,99
Lichtgroen rubberen nijlpaard-speelgoed voor honden met blauwe ogen en witte nagels en tanden
Exclusief
FIT+FUN
hondenspeelgoed latex nijlpaard L
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 3,99
Zak Fit+Fun Sensitive kattenvoer met lam en rijst, met een gestreepte kat en 2kg gewicht.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Droogvoer Kat Adult Sensitive met Lam & Rijst
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 2,00/kg)
Witte rechthoekige voer- of waterkom voor huisdieren, met gladde randen en een stevige basis, geschikt voor verschillende huisdierformaten.
Exclusief
FIT+FUN
Mix & Match kattenbak wit
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (11)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Vouwbare fleece deken met een witte achtergrond met zwarte en tan luipaardvlekken en pootafdrukken.
Exclusief
FIT+FUN
fleecedeken Leo Paws M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Opgevouwen witte fleece huisdierendeken met pastel cartoon-dieren (blauwe zeehond, gele hond, roze varken) en hondenhokpatroon
Exclusief
FIT+FUN
fleece deken strip hond M
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Karton kattenkrabpaal met een textuur oppervlak, met een marineblauwe en witte gestreepte rand.
Exclusief
FIT+FUN
krabkartonstroken
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 3,99
Kartonnen kattenkrabpad met een speels ontwerp met verschillende cartoon kattengezichten in pastelkleuren aan de zijkanten.
Exclusief
FIT+FUN
krabplaat Cat Faces
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 3,99
Kartonnen kattenkrabpaal met een textuur oppervlak en een kleurrijk zigzagpatroon aan de zijkant in blauw, geel en wit.
Exclusief
FIT+FUN
krabplaat Zig Zag
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 3,99
Een pluche eendenspeeltje met een gele kop, oranje snavel en een bruin, grijs en crèmekleurig lichaam, met textuurstof en oranje poten.
Exclusief
FIT+FUN
speeltje met pieper
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (25)
€ 3,99
Een stijlvol huisdierbed met een geweven natuurlijk vezeloppervlak en een decoratieve witte bladpatroonrand, ontworpen voor comfort.
Exclusief
FIT+FUN
raamkrabplank Leaf roze
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (13)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Rechthoekige kattenkrabdoos met groen tropisch bladpatroon en een kraboppervlak van golfkarton aan de binnenkant.
Exclusief
FIT+FUN
krabzak
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 4,99
NieuwExclusief
FIT+FUN
Halloween tennisbal 6 stuks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
NieuwExclusief
FIT+FUN
Halloween knuffelspeeltje 30 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
Een cilindrische traktatenzak voor huisdieren met een trekkoordsluiting, met een grijze achtergrond versierd met kleurrijke pootafdrukken in oranje, roze en teal.
Exclusief
FIT+FUN
snackzakje Pootafdruk
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (21)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Lichtblauwe hondenvoerbak met hartvormige uitsparingen aan de zijkanten, ontworpen voor honden of katten.
Exclusief
FIT+FUN
plastic schaal hart 700 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Lichtgroene huisdierenvoerkom met hartvormige uitsparingen aan de zijkanten, ontworpen voor gemakkelijke hantering.
Exclusief
FIT+FUN
plastic schaal hart 700 ml
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Witte keramische hondenkom met een groene rand, met de tekst "fressnapf maxi zoo" en een speelse hondengrafiek.
Exclusief
FIT+FUN
keramische kom 700 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
Zak Fit+Fun klonterende kattenbakvulling, 10 kg, met afbeelding van een Europese korthaar kat en illustratie van een kattenbakschepje.
Exclusief
FIT+FUN
kattenbakvulling klontert 10 kg
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (192)
€ 5,99
(€ 0,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een rode gevlochten hondenriem met een metalen clip aan één uiteinde, netjes opgerold op een witte achtergrond.
Exclusief
FIT+FUN
Trainingslijn rood 5 m
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (17)
€ 5,99
Lichtblauwe dispenser voor huisdierafvalzakken met een zwarte riem, ontworpen voor gemakkelijk dragen en gemak tijdens wandelingen.
Exclusief
FIT+FUN
snack dummy
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (5)
€ 5,99
Gele speeltjeszak voor huisdieren met een zwarte handgreep, met een ritssluiting en een textuurdesign.
Exclusief
FIT+FUN
snack dummy
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (5)
€ 5,99
Zak FIT+FUN Sensitive hondenvoer (met lam), 3 kg, met twee honden en een klein venster met brokjes
Exclusief
FIT+FUN
droogvoer hond adult sensitive met lam 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,99
(€ 2,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee gestreepte pluche huisdierspeeltjes in de vorm van zuurstokken, één rood-wit corduroy, de ander groen-wit fleece.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Xmas Candy Cane XL
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,99
Witte gebreide hondentrui met groen geribde kraag en boorden, rood rendier- en sneeuwvlokpatroon.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Fit + Fun gebreide kersttrui voor honden 44 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 6
Groen gebreide hondentrui met wit sneeuwvlokpatroon en geribbelde hals- en pootopeningen.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Fit + Fun gebreide kersttrui voor honden 28 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 6
Een witte mannequin hond die een kleurrijke regenjas met spetterpatroon in paarse, roze en blauwe tinten draagt, met een zwart logo.
Exclusief
FIT+FUN
Regenjas Camouflage 24 cm
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 8
Blauwe hondentrui met oranje manchetten, met kleurrijke geborduurde ontwerpen van bloemen en lijnen.
Exclusief
FIT+FUN
gebreide trui in regenboogkleuren 24 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 7