FIT+FUN

Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Sorteren op:
133 producten
Drie huisdierenvoeders in wit, blauw en zwart, met een antislipbasis en afgeronde randen, samen gerangschikt.
Exclusief
FIT+FUN
plastic kom zwart 200 ml
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (55)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 2
Een zwart huisdierafschermnet is geïnstalleerd tussen de voor- en achterstoelen van een auto, waardoor huisdieren worden verhinderd om toegang te krijgen tot de voorkant.
Exclusief
FIT+FUN
autonet
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (9)
€ 7,99
Zwarte poepzakken in een doorzichtige verpakking, met 8 rollen van elk 20 zakken, gelabeld 'FIT+FUN' en 'KOTBEUTEL.'
Exclusief
FIT+FUN
Poepzakjes 8 x 20 stuks
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (100)
€ 3,29
Felrode rubberen hondenbot speelgoed met een getextureerd, ribbelig middenstuk en ronde uiteinden, ontworpen voor huisdierenspel en kauwen.
Exclusief
FIT+FUN
Bot
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (34)
€ 2,99
Grijze huisdierdeken met een patroon van witte pootafdrukken en botten, ideaal voor honden of katten.
Exclusief
FIT+FUN
Ligdeken Geometric Paw M
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Zwarte trainingsriem voor huisdieren met zakken en een bungee-leibandbevestiging, ontworpen voor handsfree wandelen of rennen met honden.
Exclusief
FIT+FUN
FIT + FUN joggingriem + lijn
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (23)
€ 19,99
De verpakking van FIT+FUN poepzakken toont een lachende golden retriever en tekst: "XXL GROTE MAAT KLEINE PRIJS," met meertalige details.
Exclusief
FIT+FUN
Multipack poepzakjes 21 x 20
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (19)
€ 9,99
Grijze ovale huisdierbed gemaakt van zacht fleece materiaal, met een gevoerd ontwerp voor comfort.
Exclusief
FIT+FUN
Teddy-ligplaats grijs
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (41)
€ 9,99
Rode rubberen bal bevestigd aan een gele en rode gevlochten touw, ontworpen voor huisdierplezier.
Exclusief
FIT+FUN
Bal aan touw
Beoordeling: 1.9 van vijf sterren
1.9 (67)
€ 2,99
FIT+FUN Fun Sticks hondensnacks met afbeeldingen van twee honden, rundvleessmaak in meerdere talen, verpakkingen van 55g en 5 sticks.
Exclusief
FIT+FUN
fitfun Fun Sticks Rund 20x55 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (50)
€ 37,29
(€ 33,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Drie kauwbotten gelabeld 'FIT+FUN KAUKNOCHEN' met een hondenafbeelding en meertalige tekst: 'Os à mâcher / Osso da masticare / Chew Bone.'
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 6,79
(€ 12,93/kg)
Een rode ballenwerper met een gele bal aan het einde, ontworpen voor het spelen van apporteren met huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
Ballenwerper + bal
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (38)
€ 2,99
Twee kleurrijke tennisballen voor huisdieren, één felgeel met een grijze streep en één oranje, beide met het 'fit+fun' logo.
Exclusief
FIT+FUN
tennisbal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 0,79
Fit+Fun Kauknocken hondenkauwbotten, met een golden retriever op de verpakking, met tekst die aangeeft '2 Stick | 2 eenheden | 2 stukken.'
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 14,89
(€ 24,82/kg)
Grijze plastic huisdierenbed met een gebogen ontwerp en afvoergaten, geschikt voor kleine tot middelgrote huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
Ligplaats Domus grijs S
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (97)
€ 19,99
Beschikbare varianten: 2
Zwarte huisdierenzitdeken met verstelbare banden, ontworpen om autostoelen te beschermen tegen huisdierhaar en vuil.
Exclusief
FIT+FUN
Autodeken
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 9,99
Kauwo bone voor honden met het label 'FIT+FUN KAUKNOCHEN,' met een bruine botvorm en een hondenafbeelding met meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 4,99
(€ 11,34/kg)
Een zacht, pluche varkensspeeltje met een lichtroze lichaam, kleine oren en een glimlachend gezicht, perfect voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
FIT+FUN
Pluche Varken
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (44)
€ 5,99
Kauwsnacks voor honden gelabeld 'FIT+FUN KAUSTICKS,' met een golden retriever op de verpakking, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
FIT+FUN
kauwsticks 2x16g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 5,19
(€ 16,22/kg)
Kauwsnacks voor honden in een verpakking met het label "FIT+FUN KAUSTICKS," met een golden retriever op de voorkant en meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
kauwstokjes gedraaid 4x130 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (39)
€ 8,79
(€ 67,62/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'FIT+FUN SAFTIGE BROCKEN mit Rind', met sappige stukjes rundvlees, 400g, met afbeeldingen van een hond en een puppy.
Exclusief
FIT+FUN
Sappige Brokken Rund 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (70)
€ 7,19
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met het label "FIT+FUN CROС mit Rind," met twee honden op de voorkant, met een gewicht van 15 kg.
Exclusief
FIT+FUN
Droogvoer Croc 15 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (262)
€ 19,99
(€ 1,33/kg)
Blik hondenvoer met het label 'Fit + Fun Saftige Brocken mit Lamm' met een golden retriever en een kom sappige stukjes met lam.
Exclusief
FIT+FUN
Ragout Lam 6x1,24 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (756)
€ 12,99
(€ 1,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Zwart rubberen hondenkauwspeelgoed in de vorm van een bot met verhoogde nopjes voor tandreiniging.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Speelgoed Bot
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 0,99
Blauwe rubberen hondenspeelgoed in de vorm van een bot, met getextureerde spikes voor kauwen en spelen.
Exclusief
FIT+FUN
F Speelgoed bot blauw
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (23)
€ 0,99
Meer gekleurd gevlochten katoenen hondenkoordenspeelgoed met twee knopen en rafelige uiteinden (rood, groen, geel, lichtblauw).
Exclusief
FIT+FUN
hondenspeelgoed touw, bont 26 cm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 0,99
Rode siliconen huisdierverzorgingsborstel in de vorm van een poot met gestructureerde haren en kruispatronen.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Xmas Likmat Kerstboom
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 1,29
Rood en groen aardbeivormig kauwspeelgoed voor huisdieren met gele zaaddetails, gemaakt van duurzaam rubber.
Exclusief
FIT+FUN
Latex Aardbei 10cm
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 1,49
Verpakking van kauwbotten met twee botvormige traktaties, gelabeld "FIT+FUN Kauknochen" met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 1,49
(€ 12,42/kg)
Twee kleurrijke rubberen hondenspeeltjes in de vorm van botten, één blauw en één geel, beide met pootafdrukpatronen en textuur.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoedbot blauw of geel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,49
Gele gestructureerde rubberen hondenbal met blauwe, basketbalachtige groeven en een korrelige oppervlakte
Exclusief
FIT+FUN
latex sportballen XS
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 1,79
Roze huisdierenvoederbak met een gladde binnenkant en een gestructureerde basis voor stabiliteit.
Exclusief
FIT+FUN
plastic kom 200 ml donkerroze
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (10)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 2
Vier kleurrijke huisdierenballen: een oranje basketbal, een gele tennisbal, een witte honkbal met roze stiksels en een witte voetbal met zwarte vlekken.
Exclusief
FIT+FUN
Schuimrubberen Sportbal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Zwarte rubberen eend met gele snavel, blauwe en rode vlekken en blauwe markeringen boven de ogen, geïsoleerd op een witte achtergrond.
Exclusief
FIT+FUN
Latex Eend
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (2)
€ 1,99
Groen rubberen krokodillenspeeltje met gestructureerde schubben, grote cartoonachtige ogen en witte tanden.
Exclusief
FIT+FUN
hondenspeelgoed krokodil
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 1,99
Roze rubberen varkensspeeltje voor honden met witte snuit, vleugelvormige oren en witte zonnebril, zwarte ogen, kleine 'CE'-tekst op de achterkant
Exclusief
FIT+FUN
hondenspeelgoed latex varken
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 1,99
Piepend rubberen kippenhondenspeeltje met rode open snavelkop, blauw oog en beige lichaam.
Exclusief
FIT+FUN
hondenspeelgoed latex kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
FIT+FUN KAUSTICKS kauwstokkenverpakking (4 stuks) met foto van golden retriever en zichtbare tekst 'Chew Sticks'.
Exclusief
FIT+FUN
hond kauwsticks 4 stuks 130 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 16,85/kg)
Fel oranje huisdierverzorgingsborstel met zachte, ronde spikes en een handvat voor een gemakkelijke grip.
Exclusief
FIT+FUN
massageborstel
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 2,19
Een gele huisdierverzorgingsborstel met witte haren, ontworpen voor het borstelen van vacht.
Exclusief
FIT+FUN
puppy & jonge kattenborstel
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 2,19
Gele kam voor het verzorgen van huisdieren met fijne en brede tanden, ontworpen voor het ontwarren en verzorgen van huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
vlooienkam geel
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 2,19

FIT + FUN-producten in de MAXI ZOO webshop