Rinti

Soort
Snacksoort
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Soort
Sorteren op:
62 producten
Rinti Canine diabetes hondenvoer blik, met een roze label met de tekst 'Diabetes Blutzuckerspiegel' en 'Mit Huhn' (met kip).
RINTI
Canine Diabetes Kip 12x400g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (14)
€ 21,99
(€ 4,58/kg)
Rinti Drinki huisdiervoerblik met een hond die uit een kom drinkt, gelabeld 'TRINKSNACK mit Huhn,' met een opmerking over lage calorieën.
RINTI
Drinki kip 24x185 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (49)
€ 22,99
(€ 5,18/l)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's Plus hondensnackzakje met getekende hond en ronde snacks; labels 'GEMÜSE-TALER', '100% ENTE mit knackigem Gemüse', 80g.
RINTI
Chicko Plus Groentetaler, eend met groenten 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Rinti Canine Mobility blikvoer voor honden, met een blauwe label met "Mobility" en "Gelenkprobleme," bevat chondroïtine, glucosamine en vitamine E.
RINTI
Canine Mobility 12x400g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 30,49
(€ 6,35/kg)
Rinti Canine gewichtsreductiedieet hondenvoerblik, met een groene label met 'Gewicht' en 'Mit Huhn' dat laag vet en minder calorieën aangeeft.
RINTI
Hond Gewicht Kip 12x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 30,49
(€ 6,35/kg)
Zak RINTI Chicko's Plus hondensnacks met hondenillustratie en kaas- en eendblokjes; tekst 'KÄSEWÜRFEL MIT ENTE, 80g'.
RINTI
Chicko Plus kaasblokjes, met eend en kaas 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 30,49
(€ 31,76/kg)
Rinti Kennerfleisch Junior blikvoeding voor honden met kip, graanvrij, met verschillende vleessoorten op het etiket, en "Reich an Omega3."
RINTI
Kennerfleisch Junior kip 12x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (183)
€ 35,19
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondensnoepverpakking met getekende hond, zichtbare eendenstrips en teksten '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko Eend 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (161)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Hondenvoer verpakking met een honden gezicht, gelabeld "Rinti Leichte Beute," met nadruk op laag vet, laag calorieën, en hoge verteerbaarheid.
RINTI
Leichte Beute 9 x 300 g Kip Puur met hele gevogelteharten
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (28)
€ 12,19
(€ 4,51/kg)
Beschikbare varianten: 4
Rinti Chicko Plus hondensnacks verpakking met een paarse achtergrond, een hondenillustratie en tekst die zegt '100% Huhn mit Goji Beere.'
RINTI
Chicko Plus Superfoods 8 x 70 g Goji-bes
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 15,89
(€ 28,38/kg)
Rinti Kennerfleisch Plus huisdiervoeding verpakking met lam en bruine rijst, verrijkt met Omega 3 en vezels, met een rood en gouden ontwerp.
RINTI
Kennerfleisch Plus 9 x 300 g Lam
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,89
(€ 3,29/kg)
RINTI Sensible hondenlekkertjestasje met rundvleesreepjes, afbeelding van puppy en tekst 'exklusive Proteinsorte' en 'ROSS PUR'
RINTI
Snacks Sensible Ross puur 12x50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 34,98/kg)
RINTI Chicko's hondenkoekjes zakje met hondenillustratie en rundvleesreepjes; zichtbare tekst: '100% rundvlees', 'Herzhafte Rindstreifen', '60 g'
RINTI
Chicko Rund 12x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,79
(€ 33,04/kg)
Twee zakken Rinti Max-I-Mum hondenvoer voor grote rassen, met 50% vlees en organen, met een focus op verse kip. Elke zak weegt 4 kg.
RINTI
Max-I-Mum Large Breed 2x4 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 42,49
(€ 5,31/kg)