Rinti

Soort
Snacksoort
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Soort
Sorteren op:
62 producten
Rinti Chicko hondenkoekjes verpakking met een kleine hondillustratie, gelabeld '100% Lamm' en 'Zarte Lammstreifen,' 170g.
RINTI
Chicko Lam 2x170 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (40)
€ 19,19
(€ 56,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik RINTI Gold hondenvoer met opschrift 'mit FASAN', met klein Jack Russell-beeld en tekst 'Getreidefrei In feinen Stücken'.
RINTI
Gold Adult Fazant 12x185 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (453)
€ 13,99
(€ 6,30/kg)
Beschikbare varianten: 9
Rinti Sensible hondenvoerblik, met 100% kip en rijst, glutenvrij, met afbeeldingen van kipstukken en rijstkorrels.
RINTI
Sensible Kip en rijst 12x185 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 17,99
(€ 8,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak RINTI Chicko's Plus hondensnack met hondenafbeelding, knoflookdriehoekjes en zichtbare tekst 'Knoblauch‑Ecken' en '100% Huhn'
RINTI
Chicko Plus 225 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (113)
€ 8,29
(€ 36,84/kg)
Rinti Max-I-Mum Senior hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg.
RINTI
MAX-I-MUM Senior kip 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (55)
€ 49,99
(€ 12,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (84)
€ 24,49
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hondenvoerzak gelabeld 'Rinti Max-I-Mum Junior', met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM Junior kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (51)
€ 39,89
(€ 9,97/kg)
RINTI Chicko's hondensnoepjeszakje met hondenillustratie en kipstrips; zichtbare tekst '100% kipfilet'.
RINTI
Chicko Kip 900 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (243)
€ 23,99
(€ 26,66/kg)
RINTI Chicko's MAXI hondensnacks zak — Maxi eendenreepjes 250 g, 100% eend, illustratie van een hond
RINTI
Chicko Maxi Eend 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (28)
€ 14,19
(€ 56,76/kg)
RINTI Chicko's zakje met hondenillustratie en kippenring‑snacks; vermeldt 'ANTI‑BELAG', '5x Dauer‑Kauring', 150 g.
RINTI
Chicko Classic kauwringen 5x30 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 13,99
(€ 93,27/kg)
RINTI Singlefleisch rood blik met label 'RIND PUR', koe-icoon, afbeeldingen van rundvlees en tekst '1 Protein SINGLE getreidefrei'.
RINTI
Singlefleisch 12 x 400 g Rund puur 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (422)
€ 26,99
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 6
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, 30% groenten, graanrecept, 4 kg formaat.
RINTI
MAX-I-MUM 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (130)
€ 35,49
(€ 8,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoer zak, met 70% vlees en organen, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg gewicht.
RINTI
MAX-I-MUM pens 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (62)
€ 28,49
(€ 7,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Sensible hondenvoer blik met 100% kip en aardappelen, met een glutenvrij label en afbeeldingen van kippenstukken.
RINTI
Sensible natvoeding hond, adult, blik Kip en aardappel 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (254)
€ 18,99
(€ 3,96/kg)
Beschikbare varianten: 7
RINTI Chicko's Mini hondenkoekjeszak met afbeelding van een hond, runderblokjes; tekst '100% RIND, Mini Rind-Häppchen 170g'.
RINTI
Chicko Mini Rund 170 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 16,99
(€ 99,94/kg)
RINTI Chicko's Plus hondensnack zakje met hondillustratie en zichtbare tekst 'Käsewürfel mit Huhn' (kaasblokjes met kip), 80g.
RINTI
Chicko Plus kaasblokjes, kip met kaas 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Rinti Singlefleisch Exclusive hondensnacks, 50g verpakking, met gedroogde hertenvleesstukjes met het label "Hirsch Pur" en de claim "1 Protein Single."
RINTI
Singlefleisch Exclusive Snack Pur 2 x 50 g Hert
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (53)
€ 3,98
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Feinst Geflügelpur & Ente hondenvoer verpakking met een kleine hond naast lichte vleesstukken, met tekst die zegt 'zonder ingewanden, zonder lever.'
RINTI
Feinest Adult Gevogelte Pur en eend 11x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (206)
€ 19,99
(€ 12,12/kg)
Beschikbare varianten: 4
RINTI
Kennerfleisch Lam 10x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (801)
€ 15,90
(€ 3,98/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blauw RINTI Bitties puppy-snackpakket, hondillustratie en brokken; tekst 'PUPPY EXTRA SOFT', 'MET KIP & RUND', '75g'
RINTI
Bitties Puppy Kip en rund 16x75 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 35,99
(€ 29,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondensnackzakje met geïllustreerde hond en konijnenreepjes; "Kaninchen Knabberstreifen", 60 g
RINTI
Chicko Konijntje 12x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (80)
€ 23,69
(€ 32,90/kg)
Verpakking van Rinti Bitties hondensnacks met een speelse hondillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Karotte & Spinat' vermeldt.
RINTI
Bitties 12 x 100 g Kip met wortel en spinazie
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Gold hondenvoer verpakking met 'mit Kalb & Geflügel' (met kalfsvlees & gevogelte), 100g mini formaat, met een roze en gouden ontwerp.
RINTI
Gold Mini 16x100g Kalf en gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (190)
€ 7,79
(€ 4,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
RINTI Chicko's hondensnackverpakking met geïllustreerde hond, zichtbare eendenreepjes en labels '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko spaarpakket eend 4x250 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (187)
€ 22,79
(€ 22,79/kg)
RINTI Chicko's zakje met kipstrips voor honden, blauw-oranje verpakking met hondillustratie en label 'Met 100% kipfilet'.
RINTI
Kip 12x1,152 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (243)
€ 23,69
(€ 21,94/kg)
RINTI Chicko's MINI hondensnacks, hondenillustratie, zichtbare reepjes; tekst 'MIT LACHS' en 'Mini Huhn-Häppchen'.
RINTI
Chicko Mini Zalm 12x80 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Filetto hondenvoerzak met fijne kipfilet met groenten in gelei, gelabeld 'Leichter Genuss' en '100g.'
RINTI
Filetto Kip en groente 24x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (127)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 7
Blik hondenvoer gelabeld 'RINTI SINGLEFLEISCH RIND PUR,' met afbeeldingen van rauwe rundvleesstukken, met de nadruk op enkel eiwit en graanvrij.
RINTI
enkelvoudig vlees Rund puur 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (484)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 6
Rinti Canine Intestinal hondenvoerblik, met een teal en witte ontwerp, gelabeld 'Gastrointestinal' met 'Mit Huhn' (met kip).
RINTI
Canine Intestinal Adult kip 12x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (68)
€ 21,48
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI
Singlefleisch Natvoer Hond, Volwassen, Kom. Kalkoen Pure 10x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (65)
€ 7,89
(€ 5,26/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Canine blikvoer voor honden, gelabeld voor nierondersteuning met rundvlees, met een rode schild dat "Niere/Renal" en "Niereninsuffizienz" vermeldt.
RINTI
Kynologisch Nier/Renaal Rundvlees 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 22,49
(€ 4,69/kg)
Blik RINTI Exclusive Ross Pur hondenvoer met een rode vleessnede, gelabeld '1 Protein SINGLE' en 'getreidefrei' (graanvrij).
RINTI
Enkelvlees Exclusive Ross Puur 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (422)
€ 29,49
(€ 6,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Kennerfleisch Junior blikvoer voor honden, met kip, graanvrij, met afbeeldingen van rauwe vleesstukken, en tekst die 'Rijk aan Omega3' benadrukt.
RINTI
Kennerfleisch Junior kip 12x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 21,49
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Canine Intestinal nat hondenvoer blik, met een groen-wit ontwerp, gelabeld 'Magen-Darm Schonkost mit Lamm' en voedingsvoordelen.
RINTI
Canine Intestinal Adult 6 x 800 g Lam
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (68)
€ 16,74
(€ 3,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld 'RINTI Kennerfleisch mit Schinken,' met een verscheidenheid aan vlees op de verpakking, met 'getreidefrei' dat graanvrij aangeeft.
RINTI
Kennerfleisch natvoer hond, volwassen, blik, Ham 12x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (2259)
€ 35,19
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 15
Blauw RINTI Bitties zakje hondensnoepjes, tekst 'Senior Extra Soft', 'Mit Huhn & Truthahn', 'Ohne Zuckerzusatz', 75g, afbeelding van een hond.
RINTI
Bitties Senior Kip & Kalkoen 16x75 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 31,49
(€ 26,24/kg)
RINTI Gold Junior hondenvoer blik met een kleine hond op het etiket, met tekst die aangeeft dat het graanvrij is en gevogelte bevat.
RINTI
Gold Junior 12 x 185 g Gevogelte 12x185 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (44)
€ 13,99
(€ 6,30/kg)
Blikjes hondenvoer van Rinti, gelabeld "Kennerfleisch mit Wildschwein," met een kleurrijk ontwerp met vleesstukjes en een graanvrije claim.
RINTI
Kennerfleisch wild zwijn 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (795)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 13
RINTI Gold Senior hondenvoer blik, met een groene label met 'mit Kaninchen' (met konijn) en 'Getreidefrei' (graanvrij) tekst.
RINTI
Gold Senior 12 x 185 g Konijn 12x185 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (47)
€ 17,99
(€ 8,10/kg)
Blik hondenvoer gelabeld "RINTI SENSIBLE," met rundvlees en aardappel, met claims van glutenvrij en optimale verteerbaarheid.
RINTI
Sensible Paarden- en kippenlever 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 11,79
(€ 4,91/kg)
Beschikbare varianten: 6
Rinti Single Protein Exclusive Ziege Pur blikvoer voor honden, met geitenvlees, met afbeeldingen van rauw vlees op het label.
RINTI
Singlefleisch 12 x 185 g Geit Pur 12x185 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (89)
€ 23,49
(€ 10,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Exclusief blikvoer voor honden met eendenvlees, gelabeld 'ENTE PUR' met afbeeldingen van rauwe eendenstukken, met de tekst '1 Eiwit ENKEL' en 'graanvrij.'
RINTI
enkelvoudig vlees Puur eend 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (434)
€ 13,99
(€ 2,91/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI
Kennerfleisch Senior kip 12x800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 34,49
(€ 3,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Kennerfleisch Senior hondenvoer blik met kip, graanvrij, met rauw vlees, groenten en verlaagd vet- en vezelgehalte.
RINTI
Kennerfleisch Senior 12 x 400 g kip 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (170)
€ 25,39
(€ 5,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Kennerfleisch Junior 9 x 300 g kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,61
(€ 4,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Connaisseur Vlees kip 9x300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (17)
€ 11,61
(€ 4,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Chicko's hondenkoekjespakket met afbeeldingen van twee honden, 4x175g, variatiepakket met eend, konijn, rund en lam strips.
RINTI
Chicko's assortiment 4x175g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,99
(€ 25,70/kg)
Hond snuffelt aan een pakket Rinti Leichte Beute puur rundvlees huisdiervoeding, met rode vleesstukken en tekst die de graanvrije en vetarme voordelen benadrukt.
RINTI
Lichte Prooi 10x400g Rund puur
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (73)
€ 21,49
(€ 5,37/kg)
Beschikbare varianten: 2

Producten van Rinti in de MAXI ZOO webshop