Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2843 producten
Lage Prijs
Groene Cat's Best Original kattenbakvulling zak met een tabby kat die ligt, en de organische en geurcontrole kenmerken toont.
Cat's Best
Original 4,3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2049)
€ 10,99
(€ 2,56/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Catsan Hygiene Plus Smart Pack kattenbakvulling, met een slapende witte kat op de verpakking, inclusief twee pakken.
CATSAN
Smart Pack 2 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (537)
€ 12,79
(€ 1,60/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor volwassen grote rassen (26-44 kg), met een Duitse herder, ter bevordering van spijsvertering en optimale gezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (184)
€ 71,39
(€ 4,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
9L verpakking van CAT SAN Hygiene Plus kattenbakvulling met een slapende witte kat op een wolk, met niet-klonterende en 100% natuurlijke ingrediënten.
CATSAN
hygiënische kattenbakvulling 9 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1079)
€ 6,99
(€ 0,78/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Cat's Best Smart Pellets kattenbakvulling zak, met een tabby kat, groene verpakking en tekst die de organische en trackingpreventie kenmerken benadrukt.
Cat's Best
Smart Pellets 5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (669)
€ 12,19
(€ 2,44/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic + Mobility hondenvoerzak met een Berner Sennenhond op de voorkant, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet Metabolic + Mobility 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1241)
€ 86,59
(€ 7,22/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic hondenvoer voor gewichtsverlies en onderhoud, aanbevolen door dierenartsen, met kip.
Hill's
Prescription Diet Metabolic kip 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (404)
€ 82,89
(€ 6,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Hygiene Witte kattenbakvulling zak, 20L, met een grijze kat op de voorkant, met tekst die niet-klonterende en geurabsorberende eigenschappen aangeeft.
Exclusief
MultiFit
Hygiene White 20 l
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (527)
€ 12,39
(€ 0,62/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat,' met een citroengrasgeur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent citroengras klonterstrooisel 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (676)
€ 13,99
(€ 1,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix kattenvoer jumbo verpakking met 44 zakjes, rundvlees, kip, eend, lam in gelei, met een zwart-witte kat.
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Maxi hondenvoer zak voor puppy's van 2-15 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (302)
€ 27,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Orijen Original hondenvoerzak met een stel en hond voor bergen, die '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' toont.
Orijen
Original Adult 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (370)
€ 27,99
(€ 14,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Een zak MultiFit Ultra Comfort kattenbakvulling met een ontspannen oranje tabby op een blauwe achtergrond, gelabeld "15L" voor klontering en geurcontrole.
Exclusief
MultiFit
ultra comfort 15 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (1247)
€ 11,99
(€ 0,80/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Hypoallergene hondenvoerzak met een silhouet van een hond, met de merknaam prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic 7 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (263)
€ 78,99
(€ 11,28/kg)
Beschikbare varianten: 4
Biokat's Classic 3-in-1 verse kattenbakvulling zak met relaxte kat, 'Hygiene Formula' schildje, pictogram '60 Days' en 18L-label.
Biokat's
Classic 3-in-1 fresh 10 l
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (551)
€ 11,29
(€ 1,13/l)
Beschikbare varianten: 3
Versele-Laga Complete Cuni Adult konijnenvoer zak met een zwarte konijn en een lichtbruin konijn op de voorkant, met groene en bruine korrels zichtbaar.
Versele-Laga
Cuni Complete voor konijnen 8 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (175)
€ 39,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoer mega pakket, met 40 zakjes van 85g elk, met een grijze kat en afbeeldingen van voedsel in kommen.
Sheba
delicatesse in gelei 40 x 85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (344)
€ 25,99
(€ 7,64/kg)
Lage Prijs
MultiFit Diamonds Aloe Vera silica kattenbakvulling, niet klonterend, met een oranje kat liggend op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
Diamonds Aloë Vera silicaat kattenbakvulling 16 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (237)
€ 24,49
(€ 1,53/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cat's Best Universele organische kattenbakvulling op hout, met een papegaai, kat, cavia en konijn, met niet-klonterende en biologisch afbreekbare tekst.
Cat's Best
Universal 20 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (174)
€ 11,59
(€ 0,58/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Medium Puppy voerzak voor pups van 2-12 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Medium Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (260)
€ 24,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin XL Giant hondenvoer zak voor volwassen honden boven de 45 kg, met een illustratie van een St. Bernard en claims voor gezonde gewrichten en vitaliteitssteun.
ROYAL CANIN
SHN Giant Adult 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (105)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere klonterende kattenbakvulling met een speelse tabby kat, gelabeld "voor gevoelige katten" in meerdere talen, met nadruk op belangrijke voordelen.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive klompvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (590)
€ 15,99
(€ 1,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan hondenvoer zak, 3 kg, met een middelgrote volwassen hond. Tekst benadrukt 'No. 1 kip als ingrediënt' en 'Everyday Nutrition.'
PRO PLAN
Adult Medium Everyday Nutrition Kip 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan hondenvoer zak, 3kg, met een middelgrote hond. Labels geven aan 'Sensitive Skin' en 'No. 1 ingredient salmon.'
PRO PLAN
Adult Medium Gevoelige Huid 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'CLUB SPECIAL PERFORMANCE adult CC,' met een silhouet van een hond, voedingsclaims en een gewicht van 15 kg.
Lage Prijs
Zak hondenvoer Royal Canin Veterinary "Satiety Weight Management" met een zwart-witte hondenillustratie.
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Weight Management 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (150)
€ 84,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Biokat's Classic 3in1 kattenbakvulling zak met een grijze tabby kat, met voordelen zoals hygiëneformule, geurcontrole en klontering.
Biokat's
Classic 3-in-1 10 l
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (300)
€ 12,99
(€ 1,30/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor grote rassen, met een Duitse herder, gelabeld "maxi" voor honden 8+, ter bevordering van de spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Veroudering 8+ 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (99)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een golden retriever zit naast een verpakking van PREMIERE Chew Snack Rolls, met kip-smaak traktaties, 200g.
Exclusief
PREMIERE
Chew snack kauwsticks Rolls kip 200 g kip 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (652)
€ 5,49
(€ 27,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult French Bulldog hondenvoerzak, met specifieke voeding voor het ras, een illustratie van de brokvorm en tekst in het Deens.
ROYAL CANIN
French Bulldog Adult 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (151)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Hypoallergene hondenvoerzak, met een zwart-witte hondillustratie, gelabeld 'Veterinair' en 'Gemiddelde calorieën.'
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic Moderate Calorie 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (84)
€ 114,00
(€ 8,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met een zwart-witte hond met een rode halsband; label 'Adult 1-6 Medium 11-25 kg, Chicken'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Medium Adult, Met kip 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,29
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met grote zwart-witte hond; labels 'Adult 1-5 Large 25+ kg' en 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoeding voor honden, Large Breed Adult Met kip 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (407)
€ 64,99
(€ 4,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Real Nature Original klonterende kattenbakvulling op basis van tarwe (Weizen), 5,4 kg, illustratie van een liggende gestreepte kat en graanafbeelding
Exclusief
REAL NATURE
Natuurlijk strooisel 5,4 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (240)
€ 14,99
(€ 2,78/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling verpakking met een speelse tabby kat en 'White Sensation Blue Control' label, met de tekst 'Premiere. I love my cat.'
Exclusief
PREMIERE
Blue Control White Sensation klontvormende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (721)
€ 17,59
(€ 1,47/l)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Een zak van 20 liter MultiFit kattenbakvulling gelabeld 'Fresh Comfort', met een close-up van een ontspannen oranje tabby kat en bloemaccenten.
Exclusief
MultiFit
Fresh Comfort 20 l
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (1363)
€ 12,99
(€ 0,65/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling met een witte kat op zijn rug. Het label zegt 'PREMIERE' en benadrukt minder plakken aan vacht en poten.
Exclusief
PREMIERE
Excellent XL klontvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (634)
€ 16,49
(€ 1,37/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Huisdiertraktatie zak gelabeld "Premiere I ♥ my dog," met konijnensmaak mini-vlees snacks, met "75% Vlees" en 60g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Mini Meaties Konijn 6 x 60 g 60 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (149)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Felix kattenvoer verpakking toont een speelse zwart-witte kat met tekst over smaken: rundvlees, kip, zalm en forel in gelei.
Felix
Zo goed als het lijkt 12x85g Verschillende smaken met groenten
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (180)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Junior Giant hondenvoer zak met een St. Bernard, met de nadruk op immuunondersteuning, spiergroei en op maat gemaakte brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Giant Junior 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 80,99
(€ 5,40/kg)
Lage Prijs
Sheba Filets kattenvoer blik met kip en garnalen in een hartige bouillon, met een grijze kat die op een zwarte ondergrond ligt.
Sheba
Filets natvoer kat Kip en garnalen 16x60 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (245)
€ 20,49
(€ 21,34/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van Royal Canin Adult Persian kattenvoer, met een fluffy Perzische kat, met tekst die de voeding voor het ras en de op maat gemaakte textuur benadrukt.
ROYAL CANIN
Persian Adult 12 x 85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 17,89
(€ 17,54/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Labrador Retriever hondenvoerzak, met de tekst 'ADULT Labrador Retriever' en iconen voor rasvoeding en ideaal gewicht.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (198)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Mini Adult hondenvoerzak met een speelse kleine hond, met 'Gewichtsbehoud' en 'Optimale gezondheidssteun.'
ROYAL CANIN
SHN Mini Adult 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 14,89
(€ 7,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe PREMIERE 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control XL klonterende kattenbak met twee Ragdoll-katten en korrels, 10L
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat XL klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (554)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een verpakking van MultiFit katten snacks met een oranje tabby kat op de voorkant, met de tekst "SNACKS JUNIOR HUHN" en "poulet - pollo - chicken."
Exclusief
MultiFit
naturelle kippenborst junior 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (373)
€ 2,19
(€ 43,80/kg)
Beschikbare varianten: 2

* Actie enkel geldig op 20.04.24 online, in de app en in de winkel. Korting alleen geldig voor Friends-klanten en met een minimale aankoop van €49. Scan de app-kortingsbon aan de kassa om je korting in de winkel te ontvangen. Niet combineerbaar met de 5% Friends-korting. Niet cumuleerbaar met reeds afgeprijsde artikelen en promoties. Niet geldig op FIT+FUN, levende dieren, magazines en cadeaukaarten. Zolang de voorraad strekt. Geen uitbetaling in contanten mogelijk.