Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2843 producten
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale hondenvoerzak met een silhouet van een hond, met de nadruk op spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (184)
€ 22,49
(€ 11,25/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van MultiFit Mini Soft Trainies honden snacks met kleurrijke botvormige traktaties. Tekst: 'Zacht & Sappig' en 'Voor Training & Beloning.'
Exclusief
MultiFit
Soft Trainies Mini 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (397)
€ 4,69
(€ 15,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Cocker hondenvoerzak met ras-specifieke voeding, met iconen die op maat gemaakte brokjes en ondersteuning voor natuurlijke verdedigingen aangeven.
ROYAL CANIN
Cocker Puppy 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 26,79
(€ 8,93/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Maxi hondenvoerzak met een Weimaraner hond, met tekst die huidondersteuning en 91% eigenaarstevredenheid aangeeft.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Maxi 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Felix Junior kattenvoer verpakking toont een speelse kat in een doos, gelabeld "Gemischte Vielfalt in Gelee" met rundvlees, kip, sardine, zalm smaken.
Felix
As good as it looks Junior 12 x 85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary blikvoer voor honden gelabeld 'Sensitivity Control' met kip en rijst, met een hondenillustratie en voedingsdetails.
Zak van Versele-Laga Complete Cuni Junior konijnenvoer met twee konijnen, met 'Kruiden + Alfalfa' en '100% Extruded 100% Appetijt.'
Versele-Laga
Cuni Complete Junior 1,75 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (17)
€ 14,99
(€ 8,57/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit Öko-Comfort kattenbakvulling, met een fluffy oranje kat op een grasachtige achtergrond, met een gewichtlabel van 4,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Comfort klonterende kattenbakvulling 4,5 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (324)
€ 9,99
(€ 2,22/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak van Versele-Laga Complete Cuni Adult konijnenvoer met groen ontwerp, afbeeldingen van konijnen en hazen, en tekst "Wortel + Timothy."
Versele-Laga
Cuni Complete Adult 1,75 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (46)
€ 12,99
(€ 7,42/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Mobility hondenvoerzak met een golden retriever, gelabeld 'j/d reduced calorie', en gemarkeerd als 'Veterinair aanbevolen.'
Lage Prijs
Hill's Science Plan Delicious Selection voor Gesteriliseerde Katten, met een gemberkat op de doos, bevat 6 verpakkingen van zowel kip als zalm.
Hill's
Science Plan Young Adult Sterilised 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (104)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fles MultiFit Deo kattenbakdeodorizer poeder, met een ontspannen oranje tabby kat op het label, met "Cashmere" geur.
Exclusief
MultiFit
deodorant 750 g Cashmere
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (375)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoederzak met een bruine hond, met tekst die de verbeterde ontlastingkwaliteit en 97% optimale resultaten benadrukt.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Maxi 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 31,59
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Classics Prairie Poultry hondenvoerzak met een bergachtergrond, met kip, kalkoen, en claims van antioxidanten en omega-3's.
ACANA
Prairie Poultry 9,7 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 54,99
(€ 5,67/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoer voor Franse Bulldogs, met een puppy afbeelding, details over voeding voor het ras, en claims over het ondersteunen van natuurlijke verdedigingen.
ROYAL CANIN
Franse Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zak met een Collie, met de tekst 'Helpt gewichtstoename te beperken' en '90% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Light Weight Care Maxi 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (22)
€ 72,29
(€ 6,02/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Mini hondenvoer zak met een kleine hondenillustratie, met tekst die zorgvoeding en calorievermindering benadrukt.
ROYAL CANIN
Mini Sterilised 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba premium droog hondenvoerzak voor Labrador Retrievers, met een gele labrador op de voorkant, gelabeld 'Adult' en '12kg.'
EUKANUBA
Droogvoer Hond Specifiek Labrador Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (50)
€ 40,49
(€ 3,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor Real Nature Wilderness kattenvoer, met een Bengaal kat, met smaken: Pure Kalkoen, Donkere Ford, Ranger's Forest, en Pure Kip.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Adult 4x100 g Multipack 1
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (113)
€ 6,99
(€ 17,47/kg)
Lage Prijs
Verpakking van 24 Felix Sensations kattenvoerzakjes met een zwart-witte kat, met smaken: sardine, zalm, pollak, forel.
Felix
Sensations gelei 24 x 85 g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (212)
€ 9,49
(€ 4,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoerzak met een illustratie van een kleine hond, beweert '88% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Licht Gewicht Verzorging Mini 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 29,49
(€ 9,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Snack Cream verpakking voor katten, met een speelse oranje kat, een kom romige snack en tekst "Snack Cream mit Pute."
Exclusief
MultiFit
Snack Cream x stuk Kalkoen 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (88)
€ 24,69
(€ 21,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifiek droogvoer voor Golden Retrievers, 12 kg zak, met een golden retriever op de voorkant en voedingsclaims.
EUKANUBA
Droogvoer Rasspecifiek Gold Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 41,49
(€ 3,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
EUKANUBA Ras Specifiek droogvoer voor Duitse Herders, 12 kg zak, met een zittende hond afbeelding en labels 'Volwassen' en 'Ondersteunt een lang gezond leven.'
EUKANUBA
droogvoer hond ras specifiek Duitse herder volwassen 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (46)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Maxi Adult hondenvoer verpakking met een foto van een hond, voedingsdetails inclusief 21,5% eiwit en 12% vet.
bosch
Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (284)
€ 30,49
(€ 2,03/kg)
Lage Prijs
Royal Canin kittenvoeding zakje, 85g x 12, met zachte brokjes in jelly, geschikt voor kittens tot 12 maanden.
ROYAL CANIN
Kitten in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (197)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Lage Prijs
Fles Premiere Odor Stop actieve kool voor kattenbakvulling, met een afbeelding van een tabby kat en tekst die geurverminderende eigenschappen benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Odour Stop 250g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Lage Prijs
Royal Canin-blik Mother & Babycat natvoer, roze etiket, 1–4 maanden, Fase 2; 'No Preservatives' zichtbaar.
ROYAL CANIN
Mousse voor moeder en baby 12x195 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 35,69
(€ 15,25/kg)
Lage Prijs
Een huisdiervoedselpakket met een wolf, gelabeld 'Real Nature Wilderness Meat Snack Soft,' met 'Pure Beef' en 'Rind mit Oregano' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snack Soft 150g Rund met oregano
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (217)
€ 4,99
(€ 33,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Perfect Portions kattenvoer verpakking, met drie porties van 75g, met een schotel met kalkoen in saus en een grijze kat silhouet.
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Pure kalkoen vlees snack voor honden, met een wolf op de achtergrond, met 90% kalkoen, 10% groenten, en geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snack Training 150g Kalkoen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (106)
€ 5,99
(€ 39,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premium hooi voor huisdieren, gelabeld 'Grüne Natur' met wortelen en paprika's, in een zak van 750 g. Heeft een groen en oranje ontwerp.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met paprika en wortelen 750 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (33)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor middelgrote honden (11-25 kg), gelabeld "volwassen 7+" met een golden retriever, bevorderend voor spiermassa en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Medium Adult 7+ 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (44)
€ 32,99
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O blik hondenvoer, gelabeld als 'Brood', met een silhouet van een hond en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Mousse 12x410g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 50,99
(€ 10,36/kg)
ACANA Adult Large Breed hondenvoerzak met twee honden in een grasveld, met verse kip en rauwe schol, 60% dierlijke ingrediënten.
ACANA
Adult Large Breed 11,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 79,89
(€ 7,01/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoer blik, kip met rijst smaak, voor honden van 8+ jaar, glutenvrije formule, 800g.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Senior Kip en rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (182)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat, gelabeld 'PREMIERE. Ik hou van mijn kat,' met 'FINEST JELLY ADULT' en verschillende vleessmaken.
Exclusief
PREMIERE
Finest Jelly Adult multipack 12 x 85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (83)
€ 9,69
(€ 9,50/kg)
Zak Versele-Laga Complete Cavia caviavoer met korrels en labels 'COMPLETE CAVIA' en 'Elderberry + Timothy'.
Versele-Laga
Versele Laga Complete Cavia 1,75 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (60)
€ 14,99
(€ 8,57/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised kattenvoer verpakking met een fluffy kat, met de tekst "85g x 12" en "Health Nutrition", en een kom met voer gelabeld "SAUS".
ROYAL CANIN
Sterilised Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (163)
€ 16,69
(€ 16,36/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een pot Real Nature Wilderness Freeze Dried Snack voor huisdieren, met 'Pure Beef' en een afbeelding van een wolf, gelabeld 100% rundvleeslever.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS runderlever 50 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (14)
€ 4,49
(€ 89,80/kg)
Lage Prijs
Een speelse tabby kat rust naast een kleurrijke "Premiere Royal Ragout" doos, met stukjes gevogelte en een label "Rijk aan gevogelte."
Exclusief
PREMIERE
Multipack 8 x 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (99)
€ 6,99
(€ 8,74/kg)
Lage Prijs
Huisdierenvoedingszak "Wilderness Adult Dark Fiord" met een wolf in een bos, 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Dark Fjord edelhert, zalm en eend 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (224)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2