Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2843 producten
Zilveren container van Animonda Integra Protect Sensitive hondenvoer met gele label met de tekst 'Huhn + Pastinaken' en 'Grain Free.'
animonda
Integra Protect natvoer voor volwassen, gevoelige honden Kip en pastinaak 11x150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (29)
€ 14,69
(€ 8,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Urinary kattenvoer zakje met een bord natvoer, met tekst over het ondersteunen van de urinegezondheid in 10 dagen.
ROYAL CANIN
Care Urinary in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (103)
€ 20,79
(€ 20,38/kg)
Lage Prijs
Een verpakte wilgenhooi bal voor kleine huisdieren, met takken en hooi, gelabeld "MultiFit Nature" met een konijnafbeelding en tekst in het Duits en het Nederlands.
Exclusief
MultiFit
Wilgenbal met hooi en goudsbloem 80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 5,99
(€ 74,88/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Early Renal kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'Dunne plakken in jus' met een veterinaire aanduiding.
Lage Prijs
MultiFit 'Simply Good' kattenvoerdoos met een oranje tabby, afbeelding van een 'SAUCE' bakje en label 'Adult Chicken Mix' (92x100g).
Exclusief
MultiFit
Adult Chicken Mix Multipack XXL 92 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (96)
€ 31,99
(€ 3,48/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Instinctive kattenvoer zakje, 85g x 12, met een fluffy kat en een kom nat voedsel, met tekst in het Nederlands.
ROYAL CANIN
Instinctive Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (109)
€ 15,39
(€ 15,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Puppy hondenvoerzak met een zwart-wit afbeelding van een puppy, met een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Gastrointestinal Puppy 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (60)
€ 27,49
(€ 11,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Baby Dog & Mother Complete zacht mousse hondenvoer blik met afbeeldingen van twee honden en tekst "Met DHA uit visolie."
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Complete Soft Mousse Baby & Mother 6x180 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 12,59
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda GranCarno Adult 1+ hondenvoer — Met Zalm + Spinazie, afbeelding van een golden retriever
animonda
GranCarno Original natvoer voor volwassen honden Zalm en spinazie 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (881)
€ 16,99
(€ 3,54/kg)
Beschikbare varianten: 12
Lage Prijs
Een blik Whiskas kattenvoer met een close-up van een grijze tabby kat en een kom met natvoer, gelabeld "mit Geflügel in Terrine."
Whiskas
AdultTerrine Gevogelte 12x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (76)
€ 26,79
(€ 5,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit volwassen kattenvoerdoos met 'Duo Fish & Classic Mix' met 92 x 100g porties, inclusief smaken zoals rundvlees, kalkoen en zalm.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Duo Vis & Klassieke Mix Multipack XXL 92x100g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (88)
€ 36,99
(€ 4,02/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan puppyvoer met twee beagle-puppy's, Hill's-logo, 'PUPPY <1', '5 Essential Benefits', 'with chicken'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Medium Puppy Met kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (865)
€ 25,29
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O hondenvoerzak met een silhouet van een hond, met een rood kroonlogo en vetgedrukte tekst.
ROYAL CANIN
Diergeneesmiddel Urinary S/O 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (66)
€ 23,99
(€ 12,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Vitakraft VitaFit C-Forte peterseliepellets voor knaagdieren, met een konijn, cavia en twee andere kleine dieren op de doos.
Vitakraft
VITA Fit C-Forte
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (36)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
MultiFit Cow Boys honden snacks verpakking met een hond, met tekst die 'Geen toegevoegde suikers' en 'Rundvlees' aangeeft. Bevat 8 stuks.
Exclusief
MultiFit
Cowboys worstkettingen 4 x 60 g Rund
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (26)
€ 7,89
(€ 32,88/kg)
Hondensvoeding zak gelabeld 'Happy Dog Sensible Ireland' met een bruine hond, met ingrediënten 'Zalm & Konijn' en een gewicht van 11 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Adult, Ierland 12,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (107)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Schesir kattenvoer verpakking met zes blikken van 50g met kip en eendfilets, met Italiaanse tekst die zegt '6 porzioni, sempre fresche, senza sprechi.'
Schesir
6x50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,89
(€ 22,97/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoer verpakking met een illustratie van een zwart en tan hond, met de tekst '85g x 12' en 'Alle Maten.'
ROYAL CANIN
Digestive Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Maxi nat hondenvoer verpakking, met een kom zachte stukjes in saus en een afbeelding van een puppy.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 10x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (208)
€ 15,99
(€ 11,42/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Real Nature Original" met rundvlees, Italiaanse ham, noedels en olijfolie; geschikt voor volwassen honden.
Exclusief
REAL NATURE
Adult Rundvlees met Ital. Ham 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (265)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Hepatic hondenvoerzak met een silhouet van een hond, die de ondersteuning van de levergezondheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Veterinary HEPATIC 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (73)
€ 23,79
(€ 15,86/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Eukanuba Daily Care droge hondenvoerzak met een teckel op gras, gelabeld 'Gewichtscontrole' voor kleine en middelgrote rassen, 15kg.
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle beige kartonnen multipack kattenvoerdoos gelabeld 'Met kalkoen, eend, wild, forel'.
GOURMET
parel exquise reepjes 96 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (184)
€ 48,79
(€ 5,98/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit Nature snackzak met label 'SNACKS APFEL-CHIPS' appelchips, toont konijn, hamster, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks appelchips 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 2,19
(€ 31,29/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe Kauwstaaf verpakking met meerdere donkere kauwstaafjes, gelabeld 'medium' en 'lange Kaudauer' voor langdurig kauwen.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe kauwsticks Straus 200 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (68)
€ 5,49
(€ 27,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior Sensitive hondenvoer zak met een bruine puppy. Tekst benadrukt ingrediënten: lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Maxi Junior Lam met zalm en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (90)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet zak gelabeld "Diabetes Care w/d," met een honden silhouet en de tekst "Veterinair Aanbevolen."
Hill's
Prescription Diet w/d voeding voor diabetes, met kip 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (144)
€ 75,49
(€ 7,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Maxi hondenvoer zak met een illustratie van een zwarte hond, met nadruk op voeding, gewichtsbehoud, en 14% minder calorieën.
ROYAL CANIN
Gesteriliseerd Maxi 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 74,99
(€ 6,25/kg)
Lage Prijs
Hangend paars pluchen vogel-speelgoed voor huisdieren met zuignapbevestiging, verenstaart en een bungelende ster; tekst 'Assorted Colors'.
KONG
Connects Window Teaser
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (76)
€ 6,99
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kip paté kattenvoerblik met afbeelding van een zwart-witte kitten, zonder toegevoegde suiker of soja, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (151)
€ 9,39
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Felix Sensations Crunchy kattenvoer met gemengde smaken en knapperige stukjes, met een zwart-witte kat die zijn lippen likt.
MultiFit Adult 1+ pâté hondenvoerblik, smaak pluimveehartjes, 400 g, toont blije hond en kom pâté op roze etiket
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté Gevogeltehartjes 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (66)
€ 7,19
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Terra Canis hondenvoer gelabeld 'Rind Pur' met een koe graphic, met tekst die zegt 'Slager's Beste: Pure Rundvlees met Natuurlijke Supplementen.'
Terra Canis
puur vlees 6 x 400 g Rund puur 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 30,99
(€ 12,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Roze MultiFit-hondenvoertas met foto van een pup, voorzien van 'JUNIOR MAXI <2', 'met gevogelte & rijst' en '12 kg'.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, Maxi, met Gevogelte & Rijst 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Great Dane hondenvoer zak met een afbeelding van een Grote Deense, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en geconcentreerde energie benadrukt.
ROYAL CANIN
Duitse Dog Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (40)
€ 72,39
(€ 6,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hond kauwsnack met een grote bruine botvormige traktatie op een lichte houten achtergrond, gelabeld 'Chew Snack Bones' in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
kauwbot met eend kip 1 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (206)
€ 4,99
(€ 36,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor Cat Cream multivitaminen doos met witte kat, lepel met crème en tekst 'Miamor', 'Cat Cream', 'MULTI-VITAMIN'.
Miamor
Kattensnack Multi-Vitamine Crème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (122)
€ 19,49
(€ 19,69/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoer zak voor volwassen honden tot 4 kg, met een hondenillustratie en bevordering van de immuungezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Adult X-Small 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 15,49
(€ 10,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Bruin pluchen teddyberen huisdierenspeelgoed met blauwe stoflapjes; label 'Assorted Colors' en drie kleurstalen eronder
KONG
Wild Knots Beer XS
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (324)
€ 5,59
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met grijze gestreepte kat; tekst: 'Whiskas', 'Gevogelte selectie in saus', '1+', 'VOORRAADPAKKET x24'
ACANA Grasslands Recipe huisdierenvoederzak met de tekst 'Highest Protein' en 'New Look!' met een schilderachtige bergachtergrond.
ACANA
Graslanden 11,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (50)
€ 94,49
(€ 8,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik MultiFit kattenvoer met een oranje tabby kat, gelabeld 'Adult Paté' met rundvlees en lever, 400g, zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, Paté, Rund en lever 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (258)
€ 5,59
(€ 2,33/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat naast een bord met pâté. Tekst benadrukt kip- en zalmsmaken, 8x100g.
Exclusief
PREMIERE
Multipack 8 x 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (99)
€ 6,49
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit Carbon Comfort kattenbakvulling met een grijze kat op de voorkant, gelabeld 'KLUMPEND' en 'CARBON COMFORT', met een capaciteit van 12L.
Exclusief
MultiFit
Carbon Comfort 12 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (214)
€ 14,39
(€ 1,20/l)
Beschikbare varianten: 3
Verpakking van 8 kippenaroma hondensnacks, gelabeld "8in1 Delights," met meertalige beschrijvingen en een maatindicator voor kleine honden.
8in1
Delights kauwbotten kippenvlees XS 7 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 4,99
(€ 59,40/kg)
Beschikbare varianten: 2