Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2843 producten
Bosch Mini Adult hondenvoer zak, 3.0 kg, met verse gevogelte en gierst, met 25% eiwit en 14% vet, geschikt voor kleine rassen.
bosch
Mini Adult Gevogelte en gierst 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (120)
€ 11,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic hondenvoerblik, met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten, gelabeld als door dierenartsen aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet Metabolic ragout met kip en groenten 24x156 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 53,99
(€ 14,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Dog Sensible Neuseeland hondenvoerzak met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'Lamm' (lam) en 'Adult' met een gewicht van 11 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Nieuw-Zeeland 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (193)
€ 61,49
(€ 4,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Light & Fit hondenvoer zak met een zonsondergang achtergrond, met verse kip, 65% dierlijke ingrediënten en geen kunstmatige toevoegingen.
ACANA
Light & Fit 11,4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (25)
€ 72,89
(€ 6,39/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Bonies Grain Free traktaties in een doorzichtige zak, met zachte, botvormige snacks met een gevogelte-label.
Exclusief
PREMIERE
Bonies grain free 175 g Gevogelte 175 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (163)
€ 2,99
(€ 17,09/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba kattenvoer selectiepack met 12 x 85g trays in saus, met smaken zoals kip en kalkoen, en een afbeelding van een kat.
Lage Prijs
Hill's Science Plan Poultry Selection kattenvoerdoos met een tabby kat, gelabeld 'Adult 1-6,' met 6 porties kip en 6 porties kalkoen.
Hill's
Science Plan Adult Kalkoen en kip 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (256)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
8in1 PRO Dental Twisted Sticks voor honden, met vier gedraaide kauwstokken met kippen smaak, bevorderend voor frisse adem en het verminderen van tandplak.
8in1
Delights Pro Dental Twisted Sticks 10 st
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (43)
€ 4,89
(€ 88,91/kg)
Twee zakken van 500g "Multifit Heu mit Kornblume" hooi met korenbloemen, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Hooi met zonnebloem 2 x 500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 8,79
(€ 8,79/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zakje, 85g, met een hondenillustratie, met tekst in meerdere talen over gewichtsbeheer.
ROYAL CANIN
Light Weight Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (19)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer in pâté, met zalm, 85g. Bevat een groen bord met voedselstukjes en kruiden.
Lage Prijs
Gedroogd hooi voor kleine huisdieren, verpakt in een doorzichtige zak met een kleurrijk label met een konijn en een cavia, 120g.
Exclusief
MultiFit
knaagdiersnack haverpluis 120 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (27)
€ 2,99
(€ 24,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Pedigree Dentastix Daily Fresh hondensnacks, grote verpakking van 35, ontworpen voor honden van 5-10 kg, bevorderend voor frisse adem en tandgezondheid.
Pedigree
Dentastix Daily Fresh Multipack Mini 35 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (255)
€ 9,89
(€ 17,98/kg)
Lage Prijs
Zak Royal Canin puppyvoer, X-Small 2–10 maanden, volwassen gewicht tot 4 kg, foto van een kleine witbruine pup
ROYAL CANIN
X-Small Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak Purina Beneful Original hondenvoer met een blije hond, groenten en tekst "Jetzt ohne hinzugefügte Farbstoffe," 12 kg.
Beneful
Purina Original Droogvoer Hond, Volwassen, Rund & Tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (44)
€ 34,59
(€ 2,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Puppy Recipe zak met twee honden in een zonsondergangveld, met 70% dierlijke ingrediënten, 30% groenten en geen kunstmatige toevoegingen.
ACANA
Puppy Recipe 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,89
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care hondensnoepjes in een Maxi Pack, ontworpen voor honden van 2-7 kg, met claims over tandheelkundige gezondheid en een kauwbare textuur.
Lage Prijs
Blik van Real Nature Original huisdier voedsel voor junioren, met illustraties van een kalf en een kip, gelabeld 'Kalb & Huhn' met ingrediënten vermeld.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer voor honden, Junior, Kalf en kip 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (92)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor Cat Cream verpakking met een witte kat met blauwe ogen, zalmsmaak, en een lepel vol room, gelabeld met "+ OMEGA 3."
Miamor
Kattensnack Zalmcrème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Lage Prijs
Select Gold hondenvoer zak met een zwart-witte hond, gelabeld "MEDIUM ADULT" voor honden van 11-25 kg, met rundvlees als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete droogvoeding hond Medium Adult Rund 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (353)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van MultiFit Snacks met hondensnoepjes in de vorm van kippenboutjes en een glimlachende hond; tekst: 'CHICK 'N' CHEW MIT CALCIUM'.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick´n Chew calciumbotten 2 x 100 g 2x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (23)
€ 5,89
(€ 29,45/kg)
Lage Prijs
Purina ONE Mini/Kleine Gevoelige hondenvoer, 800g verpakking met zalm en rijst, met een kleurrijke mix van ingrediënten.
Purina ONE
Mini Adult Zalm 800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (144)
€ 7,69
(€ 9,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met gedroogde rundvlees pens hondensnacks gelabeld "Multifit native Rinderpansen" op een groene en bruine achtergrond.
Exclusief
MultiFit
native runderpens 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (122)
€ 9,99
(€ 19,98/kg)
Lage Prijs
Whiskas Junior kittenvoerdoos met kitten en kom; zichtbare tekst: '2–12 Monate', 'Gevogelte selectie in gelei', '12x 85g'.
Blik hondenvoer van Animonda, 'Integra Protect', in feloranje, gelabeld 'Nieren met Kip' en 'Veterinaire Dieet.'
animonda
Integra Protect natvoer voor honden, Adult, nieren kip 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (90)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik van Edgard Cooper graanvrije hondenvoer voor senior honden, met kip en zalm, met illustraties van een hond en een kat.
Edgard & Cooper
Senior Kip & ASC Zalm 6x400g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (11)
€ 23,59
(€ 9,83/kg)
Hondenvoer verpakking met een springende hond, gelabeld "Premiere. Ik hou van mijn hond," wat een semi-vochtige mini volwassen formule aangeeft, 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
zachte droogvoeding hond adult mini Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (132)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blikvoer voor honden gelabeld 'Animonda Integra Protect Diabetes' met zalm, met tekst in meerdere talen en een silhouet van een kat.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Diabetes Zalm 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (177)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Medium Junior hondenvoerzak, 11-25 kg, voor honden tot 12 maanden. Gevoelige formule met lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Medium Junior Lam met zalm en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (88)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Drie blikken 'Premiere Meat Menu' kattenvoer voor volwassenen, met een tabby kat en smaken van rundvlees met kip en diverse vleessoorten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (320)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Adult hondenvoedingszak, 15 kg, met vis- en aardappel ingrediënten, met voedingsinformatie: 21,5% eiwit, 10,5% vet.
bosch
High Premium Concept Adult vis en aardappel 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (107)
€ 38,79
(€ 2,59/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer in blik met kippenpaté, graanvrije formule, voor katten ouder dan 1 jaar, 72% kip, afbeelding van een Siamees.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Paté kip 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (397)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Blik Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met insecteneiwit, graanvrije formule en afbeelding van een gouden cocker spaniel.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Sensitive Adult Insecten 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (443)
€ 16,14
(€ 6,73/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Vitakraft Party Rollis huisdiervoeding verpakking met kleurrijke knaagdier snacks, met een konijn en een hamster. Labels zeggen 'Laag Calcium' en 'Geen Suiker Toegevoegd.'
Vitakraft
VITA Party Rollis 500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (45)
€ 5,19
(€ 10,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kippenpaté kattenvoerzakje voor kittens onder 1 jaar, zonder toegevoegde suiker of soja, met een afbeelding van een zwart-witte kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (54)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kauw Snack Coil met kip, met spiraalvormige hondensnacks op een houten achtergrond, 120g verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Kauw het spiraal met kipfilet 120g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 3,99
(€ 33,25/kg)
Miamor Cat Cream Junior verpakking met een schattige witte kitten met blauwe ogen, een lepel vol room en "+ Taurin" tekst.
Miamor
Cream Junior 6 x 15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (44)
€ 6,49
(€ 72,11/kg)
Lage Prijs
Verpakking MultiFit Native hondensnacks met een glimlachende zwart-witte hond, label 'SNACKS ADULT 1+' en 'CHEW STICK BEEF' met zichtbare rundvleesstaafjes.
Exclusief
MultiFit
native rundvlees kauwsticks S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (86)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
PREMIÈRE. I ♥ my dog Meaties kip hondenkoekjes, verpakking met gesneden vlees; label '96% Fleisch, Huhn/Poulet/Pollo/Chicken'; 90 g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Kip kip 90 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (174)
€ 3,49
(€ 38,78/kg)
Beschikbare varianten: 5
Miamor Katroom verpakking met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'Malt & Cheese', ter ondersteuning van de spijsvertering.
Miamor
Cat Snack Mout Crème met kaas 11x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
8in1 PRO Dental Bones voor honden, met meerdere kauwbare bottraktaties met kipvulling, bevorderend voor frisse adem en tandheelkundige gezondheid.
8in1
Delights Dental Kauwbotten Gebitsverzorging XS 7 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 4,99
(€ 59,40/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik huisdiervoeding 'Real Nature Original Senior' met illustraties van kip en eend, gelabeld 'Huhn & Ente mit Gerste & Hanföl.'
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (74)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Gastro zak met een katten silhouet, gelabeld "mit Ente+Reis," met nadruk op laag vet en hoog elektrolytgehalte.
KATTOVIT
Feline Diet Gastro Eend en rijst 24x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (315)
€ 21,49
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit Native kauwsticks voor honden, kippen smaak, verpakt met een foto van een hond en tekst in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
native kauwstangen kip
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (45)
€ 5,49
(€ 36,60/kg)
Lage Prijs
Rood klassiek KONG rubber hondenspeelgoed, drieledige vorm met opening aan de onderkant en een reliëf KONG-logo
KONG
Classic S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (97)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3