Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2842 producten
Lage Prijs
Premium biologisch hooi voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature', 1kg verpakking met een close-up van de hooi textuur.
Exclusief
REAL NATURE
Bio Premium-weidehooi Nature 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (41)
€ 9,99
(€ 9,99/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoerblik met eend en aardappel smaak, graanvrij, voor honden ouder dan 1 jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Natvoer Hond Sensitive Adult Eend met aardappel 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (181)
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal hondenvoer zakje, met een hondenillustratie, gelabeld 'Dunne Plakken in Saus.'
ROYAL CANIN
Veterinary RENAL 12x100g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (20)
€ 20,99
(€ 17,49/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties waarde pakket met vier smaken: kip, rundvlees, konijn en eend, elk met 95% vleesinhoud.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties XXL 4 x 250 g voordeelverpakking
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (208)
€ 26,99
(€ 26,99/kg)
Een blik Animonda Vom Feinsten kittenvoer met een witte kitten naast een bord rundvleespaté, gelabeld 'mit Rind.'
animonda
Vom Feinsten natvoer voor kittens Rund 32x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (183)
€ 29,99
(€ 9,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d blik hondenvoer, ontworpen voor voedselgevoeligheden, met een door dierenarts aanbevolen label.
Hill's
Prescription Diet Voedselgevoeligheden z/d Origineel 12x370 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (518)
€ 39,99
(€ 9,01/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch Junior hondenvoerzak, 3 kg, met lam en rijst, met tekst die 25% eiwit, 13% vet en geschiktheid voor puppy's benadrukt.
bosch
Junior lam en rijst 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (87)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Senior Recipe hondenvoerzak met twee honden in een grasveld bij zonsondergang, met verse Canadese kip, rauwe schol en zonder granen.
ACANA
Senior 11,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (35)
€ 77,09
(€ 6,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O droogvoer voor kleine honden, met een afbeelding van een kleine hond op de verpakking.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Small Dogs 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 53,99
(€ 13,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een oranje tabby, gelabeld 'MultiFit mini Sauce', met forel, zalm en kabeljauw smaken. 6 verpakkingen, 300g totaal.
Exclusief
MultiFit
Mini nat kattenvoer Adult, multipack saus 6x50 g Vis 6x50 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,69
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken huisdiervoeding gelabeld 'Real Nature Original' met smaken zoals konijn & kalkoen, kalf & kip, en eend.
Exclusief
REAL NATURE
Junior Mixpakket 6 x 200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care c/d, zachte stukjes in jus met zalm, door dierenartsen aanbevolen, kattenvoeding verpakking.
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (67)
€ 17,99
(€ 17,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Senior hondenvoerzak met een schilderachtige achtergrond met een persoon en een hond. De tekst benadrukt "85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "vers of rauw."
Orijen
Senior 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (72)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Paarse Whiskas Senior kattenvoerverpakking met grijs gestreepte kat, labels '11+', 'Senior', 'Geflügel Auswahl' (gevogelte selectie), 'in gelei', 12x85 g.
Blik kattenvoer gelabeld 'Thrive Complete' met kipfilet en kalkoen, met een blauwe kattensilhouet en de slogan '0% Nonsense'.
Thrive
Cat Complete 12 x 75 g Kippenborst en kalkoen 12x75 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (100)
€ 18,79
(€ 20,88/kg)
Beschikbare varianten: 4
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoerzak, met kip en eend, gelabeld als hypoallergeen met geselecteerde eiwitbronnen.
KATTOVIT
Feline Diet Sensitive Kip en eend 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (96)
€ 19,79
(€ 9,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet nier kattenvoer zak met eend, gelabeld 'Niere/Renal,' benadrukt verlaagde fosfor- en eiwitniveaus.
KATTOVIT
Feline Diet nier/renal eend 24x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (56)
€ 20,59
(€ 10,09/kg)
Beschikbare varianten: 4
Applaws natuurlijke kattenvoerblik, met tonijnfilet in bouillon, 156g, met een kattensilhouet en de tekst '100% natuurlijke ingrediënten'.
Applaws
natvoer voor volwassen katten in bouillon Tonijnfilet 24x156 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (39)
€ 37,49
(€ 10,01/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoer voor honden, gelabeld 'Digestive Care', met stoofpot op smaak met kip en groenten, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Stress Mini Ragout met kip en groenten 24x156 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (21)
€ 49,99
(€ 13,35/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care Mini hondenvoer zak met illustratie van een kleine hond, met de nadruk op verbeterde ontlastingkwaliteit en 92% optimale resultaten.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Mini 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Bulldog Puppy voerzak met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (52)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdierenvoerverpakking met een gemberkat, gelabeld 'MultiFit Sauce Adult Chicken Mix', met smaken zoals gevogelte, kip, kalkoen en lever.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Kip Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (105)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak met gedroogde rundlong hondensnacks, gelabeld 'Themopa Rinderlunge', met een foto van een hond en voedingsinformatie.
Thempa
Runderlong 500 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (27)
€ 8,89
(€ 17,78/kg)
Lage Prijs
Vitakraft CatStick klassieke verpakking met een speelse witte kat, met 6 vleesachtige sticks. De tekst benadrukt '95% Extra Vlees' en 'Geen Suiker Toegevoegd.'
Vitakraft
Cat Stick Kalkoen en lam 10x6 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 14,59
(€ 40,53/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Zwart rubberen hondenspeelgoed in een cirkelvorm met een gestructureerd, hobbelig oppervlak, met het KONG-logo.
KONG
Extreme Ring XL
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (17)
€ 16,69
Kattovit Feline Diet blik voor diabetische katten, 'Mit Huhn' (met kip), met een katten silhouet en bloedsuiker icoon.
KATTOVIT
Feline Diet Diabetes kip 12x185 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 20,49
(€ 9,23/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Nature's Creations kattenvoer zakje met een witte kat, met 'heerlijke bouillon met natuurlijke kip' en 'geen conserveermiddelen.'
GOURMET
Crystal Soup 32 x 40 g kip 32x40 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 27,79
(€ 21,71/kg)
ACANA Adult Small Breed hondenvoerzak met twee honden in een zonsondergangveld. Hoogtepunten: "60% dierlijke ingrediënten," "40% groenten," "0% toevoegingen."
ACANA
Adult Small Breed 6 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 46,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Rundvlees oor traktatie voor honden, verpakt met tekst 'REAL NATURE WILDERNESS' en 'PURE SNACK,' met meerdere talen waaronder Duits en Frans.
8in1 Flavours Triple Flavour Ribs huisdier traktatiepakket, met drie verschillende smaken: rundvlees, kip en varkensvlees. 113g.
8in1
Triple Flavour Ribs 6 stuks 113g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 4,99
(€ 44,16/kg)
Lage Prijs
Twee neon geelgroene tennisachtige hondenspeelballen, de ene bedrukt met 'KONG' en een speelgoed-silhouet, de andere bedrukt met 'SQUEAKAIR'
KONG
Air Squeaker tennisbal XS
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (104)
€ 5,49
Beschikbare varianten: 4
Twee transparante zakken met JR FARM appelboom kauwstaafjes voor kleine huisdieren, met speelse cartoonkonijnen op de verpakking.
JR Farm
Knaaghoutjes appelboom 100 g 2x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 7,99
(€ 38,05/kg)
Lage Prijs
Blauwe en roze KONG-hondenspeeltjes, met 'KONG' erin gegraveerd, met gekleurde stippen en tekst 'Verschillende kleuren'.
KONG
puppy speelgoed Puppy S
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (60)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kip paté kattenvoer blik met afbeelding van een Siamees kitten en tekst over 72% kip graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Paté 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Maxi Adult Dental Snacks voor honden boven de 25 kg, met een bruine hond op de verpakking en gelabeld als "Sensitive."
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Maxi Adult 720 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 10,69
(€ 14,85/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Pug hondenvoerzak met een illustratie van een mopshond, met tekst die de specifieke voeding voor het ras en een gezonde huid benadrukt.
ROYAL CANIN
Pug Adult 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (36)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Liver Care hondenvoerzak met een kleine hond op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het door dierenartsen wordt aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet l/d Original 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 21,34
(€ 14,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Fish Snack verpakking met een wilde zalm traktatie voor katten, met een speelse kat op een rotsachtige kust. Tekst: "100% ALASKA WILD SALMON."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vissnack Hapjes wilde zalm, 35 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,99
(€ 114,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak met kleurrijke huisdiervoeding in de vorm van wortels en dieren, gelabeld "JR FARM Möhrrchen" met cartoon dieren.
JR Farm
Worteltjes 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 5,69
(€ 11,38/kg)
Lage Prijs
Verpakking voor kattenvoer met een gemberkat, gelabeld 'MultiFit Special Jelly Adult Classic Mix', met smaken zoals kip, rundvlees, kalfsvlees en eend.
Exclusief
MultiFit
Adult Special Jelly Jelly Classic Mix-multipack 12x100g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (40)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Zak Whimzees Wellness Daily Dental Treats voor honden, stix, 28 traktaties, maat small (S), afgebeeld met een corgi.
WHIMZEES
Tandverzorging Stix S
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (32)
€ 13,19
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort hondenvoer verpakking met een zwarte Schotse Terrier, gelabeld 'Care Nutrition' en 'All Sizes', met een paté-illustratie.
ROYAL CANIN
Dermacomfort 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 14,19
(€ 13,91/kg)
Hondenvoerblik met een oranje kat die naast een blik ligt gelabeld 'Moments to enjoy' met 'Tuna & Chicken with Cheese' in het Duits.
Exclusief
MOMENTS
Adult Tonijn en kip met kaas 6x140 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (215)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Beschikbare varianten: 14
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary zakje met 'Renal met Kip' kattenvoer, met een kattenafbeelding, met de tekst 'Dunne Plakjes in Jus'.
ROYAL CANIN
Veterinary Renal kip 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (87)
€ 18,99
(€ 18,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een blik Animonda Vom Feinsten Kitten Baby-Paté met een witte kitten naast een bord pâté, met tekst die aangeeft dat het geschikt is vanaf week 4.
animonda
vom Feinsten Baby Paté 32x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (79)
€ 32,99
(€ 10,31/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor volwassen Jack Russell Terriers, met een hondenafbeelding, voedingsdetails voor het ras en een op maat gemaakte brokvorm.
ROYAL CANIN
Jack Russell Terrier Adult 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 28,59
(€ 9,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een doorzichtige zak met groene huisdiertreats gelabeld "Kleesamen-Taler" van JR FARM, met een blije konijn en hamster op de verpakking.
JR Farm
Klaverzaadmunten 500 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 5,09
(€ 10,18/kg)