Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2842 producten
Lage Prijs
Blikjes huisdiervoer gelabeld 'Real Nature Original,' met kalfsvlees en kip met eend, aardappelen en hennepolie.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer voor honden, Junior, Gevogelte en kalf 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 12,49
(€ 10,41/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak van Animonda Carny Kitten voer met rundvlees en gevogelte, gelabeld "100% verse ingrediënten, Zonder granen, Made in Germany," met vleesstukken.
animonda
Carny natvoer kat kitten Gevogelte en rund 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (34)
€ 13,49
(€ 13,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee kleine, beige huisdierenlaarsjes gemaakt van zacht materiaal, met vetersluitingen en een afgerond ontwerp, weergegeven tegen een witte achtergrond.
Trixie
kauwschoenen mini 50 stuks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 13,59
(€ 33,97/kg)
12 blikken Animonda CARNY kattenvoer met kattenafbeelding; etiketten tonen 'animonda', 'CARNY', 'Rind + Huhn', 'Rind + Lamm', 'Rind + Herz', 'Rind'
animonda
Carny natvoer kat Adult, mixpakket vleesselectie 12x200 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (183)
€ 13,69
(€ 5,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda Carny kitten natvoer met opschrift 'Geflügel-Cocktail / Poultry Cocktail' en kittenfoto.
animonda
Carny natvoer kat kitten Gevogelte Cocktail 12x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (138)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoerzak voor katten ouder dan 7 jaar, met een grijze kattenillustratie en tekst die de voedingsvoordelen benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor 7+ Gesteriliseerd in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 16,29
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care kattenvoer zakje met malse stukjes in jus met zalm, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (184)
€ 18,29
(€ 17,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Hair & Skin kattenvoer zakje met een bord natvoer, met tekst over huidgezondheid en verbetering van de vachtkwaliteit.
ROYAL CANIN
Haar & Huid in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (131)
€ 18,89
(€ 18,52/kg)
Lage Prijs
Royal Canin haarbal kattenvoer verpakking met een bord natvoer, met tekst: "Helpt haarbalvorming te verminderen" en "Fijne plakjes in saus."
ROYAL CANIN
Care Hairball Adult 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (53)
€ 18,99
(€ 18,62/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Digestive Care i/d stress hondenvoer zak met een zwart-witte hond op de voorkant, gelabeld 'Veterinarian Recommended.'
Bosch Ultra Premium Senior hondenvoer zak, 11,5 kg, met een honden silhouet en Duitse tekst over gewichtsbeheersing en veroudering.
bosch
Senior Age Weight 11,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (61)
€ 52,49
(€ 4,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Prescription Diet t/d Dental Care hondenvoer, 'Cleans Teeth With Every Bite', dierenarts aanbevolen; lachende hond.
Hill's
Prescription Diet t/d voer voor tandreiniging 10 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 78,99
(€ 7,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe octopus kattenspeelgoed bevestigd aan een houten stok, met een glimlachend gezicht en lange, zachte tentakels voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
kattenhengel kwal
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (88)
€ 3,99
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive hondenvoer voor puppy's onder 1 jaar, lam met zalm & aardappel, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Natvoer Hond Sensitive Junior 12x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 17,99
(€ 14,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight kattenvoer zakje met natvoer en een kat. Tekst: "Helpt gewichtstoename te beperken" en "Fijne plakjes in saus."
ROYAL CANIN
Care Light Gewicht in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (134)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Wolfsblut Green Valley Adult hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, lam & zalm met aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Green Valley Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas Duo 'Ocean Delights in Gelee' kattenvoerdoos met kattenkop, een kom natvoer en etiket '12x 85 g'
RINTI Chicko's hondensnoepverpakking met getekende hond, zichtbare eendenstrips en teksten '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko Eend 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (161)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Lage Prijs
Blauw en limoengroen getextureerde rubberen hondenbal met verhoogde nopjes en het ingebossede 'KONG'-logo.
Lage Prijs
MultiFit Snacks verpakking met een lachende hond, met de tekst 'Chick 'n' Chew mit Rind' en afbeeldingen van kauwbare traktaties binnenin.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick 'n' Chew met Rundvlees 2x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (65)
€ 9,49
(€ 47,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren 'Wilderness Pure Horse' met een wolfafbeelding, 95% paardenvlees, 5% groenten en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Horse, paard 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet m/d Diabetes Care kattenvoer zakje, met zachte stukjes in jus, kip smaak, met 'Veterinarian Recommended' label.
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met rundvlees en aardappel, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, ideaal voor voedselintoleranties.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Sensitive Adult Rund met aardappel 12x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (67)
€ 17,99
(€ 14,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Animonda Integra Protect huisdiervoeding gelabeld 'Nieren mit Huhn' (Nieren met Kip) met laag fosfor en 'Veterinary Diet' tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Nier kip 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze kat, met een voerbak en tekst die zegt "VACHT & HAARBALLEN" en "Met kip en groene bonen."
Purina ONE
Vacht & Hairball 26x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 27,49
(€ 12,44/kg)
Happy Dog NaturCroq Puppy hondenvoerzak met een golden retriever puppy op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het in Duitsland is gemaakt.
HAPPY DOG
Blije Hond NaturCroq Droogvoer Hond Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (39)
€ 18,49
(€ 4,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer van Pedigree, met een geel etiket, dat '100% Compleet' en '100% Recyclebaar' vermeldt, met 51% vleesgehalte.
Pedigree
Classic Gevogelte 12x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (227)
€ 48,99
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak met een hond op de voorkant, gelabeld 'Real Nature Country Selection Alpine', met ingrediënten vermeld in het Duits en het Engels.
Exclusief
REAL NATURE
Country Selection Junior Alpine kalkoen en Alpenrund 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor hamsters 800 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (30)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Trixie Lamspaté tube, 110g, met een rennende hond op het label, met tekst die glutenvrij en zonder toegevoegde suiker aangeeft.
Trixie
Premio lamscrème 2 x 110 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (20)
€ 4,89
(€ 22,23/kg)
Lage Prijs
Verpakking van kattensnacks met een speelse oranje kat, gelabeld 'MultiFit naturelle Snacks Junior Thunfisch' met een blauwe achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Naturelle Tonijn Junior 4x50 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (79)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'Select Gold XS Volwassen Gevoelig' voor honden onder de 4 kg, met een Yorkshire Terrier en de tekst 'Met Paard & Tapioca.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive XS Adult Paard 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoerblik met kip, graanvrije formule, 72% kip en een afbeelding van een Siamees kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Paté kip 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (235)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Rode KONG rubber hondenfrisbee met geperst 'KONG'-logo en concentrische geribbelde rand op witte achtergrond
KONG
frisbee rood S
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (75)
€ 12,39
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Rode KONG rubberen hondenbal met handvat en tennisbalillustratie met opschrift 'KONG'; gekleurde stippen en tekst 'Assorted Colors' eronder.
KONG
Jumbler Ball M-L
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (93)
€ 15,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Acceptance kattenvoerzakje voor katten van 7+ jaar, kip met lever & zalmpaté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Acceptatie +7 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (46)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Maine Coon kattenvoer verpakking, met een Maine Coon kat, met tekst die de voeding van het ras en de gewrichtsgezondheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Maine Coon Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (63)
€ 17,89
(€ 17,54/kg)
Kattenvoerblik met een grijze tabby kat afbeelding, gelabeld 'Momenten om van te genieten', met 'Kip met Zalm & Spinazie' in het Duits en het Engels.
Exclusief
MOMENTS
Adult Kip met zalm en spinazie 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (634)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 18
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic-zakje, Tender Chunks in Gravy, door dierenarts aanbevolen, gewichtsverlies en -onderhoud.
Hill's
Prescription Diet Metabolic Weight Management met kip Gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (620)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld "Dunne Plakken in Saus."
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Weight Management 12x85g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Lage Prijs
Zakje Real Nature Wilderness Kitten voer met speelse kittens in een bos, gelabeld "True Country," 97% vlees, 3% groenten, 0% granen.
Een blik Mjamjam kittenvoer met een katten silhouet op een roze achtergrond, gelabeld 'KITTEN SAFTIGES HÜHNCHEN MIT LACHSÖL.' Graanvrij en hoog in vlees.
MjAMjAM
natvoer kat kitten, kip met zalmolie 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (59)
€ 26,99
(€ 5,62/kg)
Bosch Sensible Renal & Reduction hondenvoerzak, 11,5 kg, met 13,3% eiwit, 9,5% vet en claims voor ondersteuning van de nieren/levers.
bosch
Sensible Renal & Reduction 11,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 51,99
(€ 4,52/kg)
Beschikbare varianten: 2