Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2839 producten
Een zak Versele-Laga Nature Cuni konijnenvoer, met een konijnenillustratie, met tekst die 'Extra Groenten' benadrukt en een gewicht van 2,3 kg.
Versele-Laga
Nature Cuni voor konijnen 2,3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 11,59
(€ 5,04/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Medium Adult hondenvoeding zakje, 140g, met stukjes in saus, met een hondenafbeelding en tekst die spiermassa ondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Medium Adult in Saus 10x140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 13,69
(€ 9,78/kg)
RINTI Chicko's zakje met hondenillustratie en kippenring‑snacks; vermeldt 'ANTI‑BELAG', '5x Dauer‑Kauring', 150 g.
RINTI
Chicko Classic kauwringen 5x30 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 13,99
(€ 93,27/kg)
Vulling hondenspeelgoed in de vorm van een eend, met een oranje kop en grijze vleugels, met een duurzaam stoffen ontwerp.
Exclusief
Dogs Creek
Speelgoed Flying George
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (114)
€ 14,49
Blik Animonda Carny Baby-Paté kittenvoer (vanaf week 4), etiket toont oranje kitten, vleesstukjes en tekst 'animonda' 'CARNY'
animonda
Carny nat kattenvoer Kitten, Baby-paté 12x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoeding zakje met een grijze kat, met een kom zalm in saus, gelabeld "Selectie in Saus" en "mit Lachs au saumon," 85g.
Sheba
Selectie in saus Zalm 28x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 18,29
(€ 7,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gele blik 'WOW Dog' kip natvoer met de tekst 'Huhn Pur' en '100% single protein' met zichtbare kipstukken.
WOW
Pur Adult 6 x 400 g Gevogelte 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Seasons Collection kattenvoer, met kip en asperges in romige saus, 85g verpakking met bloemmotief.
Sheba
Seasons Collection wisselende varianten 22x85 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (29)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoerdoos met witte langharige kat, etiket "Succulent Delights" en een kom met geraspte natte voeding.
GOURMET
Gold Sappig-fijne reepjes Mix 96x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 51,89
(€ 6,36/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit zak chinchillavoer met het label 'Mischfuttermittel für CHINCHILLAS', 800 g, toont chinchilla's en voermengsel.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor chinchilla 800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper Doggy Dental zak, 7 sticks; kleine honden 0-10 kg; extra lange kauwduur; muntolie en aardbei; glimlachende hond.
Edgard & Cooper
Dental Sticks Aardbei Munt S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (33)
€ 3,99
(€ 38,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Doos GimCat DUO Paste anti-haarballen kattenmalt met kip, foto van een grijze kat en productnaam 'DUO PASTE'.
GimCat
DUO Pasta Hairball Malt+Kaas Kip en mout 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 4,29
(€ 85,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hangend kattenspeelgoed met een ronde houten bal met natuurlijke schors en veren, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
-matatabibal
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (32)
€ 4,59
Een pluche bruine eekhoorn speelgoed met een glimlachend gezicht, snorharen en een pluizige staart, ontworpen voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
Speelgoedeekhoorn
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 7,99
Lage Prijs
Een verpakking van 50g MultiFit natuurlijke kattensnacks met een speelse oranje tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Huhn' (kip) voor volwassen katten.
Exclusief
MultiFit
naturelle Kip 4x50g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (27)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Zes-pack van Miamor Trinkfein Vitaldrink voor katten, met kippen smaak, met een kattenafbeelding op het label.
Miamor
Trinkfein Vitaldrink Sixpack Gevogelte 6x135 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (231)
€ 9,99
(€ 12,33/l)
Lage Prijs
Blauwe stoffen hondenspeelbal met rode chevronprints, paarse geweven bies en KONG-label.
KONG
Ballistic Hide'n Treat M
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (63)
€ 12,99
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome, door dierenartsen aanbevolen, met zachte stukjes in jus met kip.
Wolfsblut Wild Duck hondenvoer voor kleine rassen, met een wolf's gezicht en benadrukt natuurlijke ingrediënten zoals eend en aardappel.
WOLFSBLUT
Small Breed Wild Duck eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 19,19
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak van "WOLFSBLUT WILD DUCK SENIOR" hondenvoer, met een wolf logo, met eend, aardappel, graanvrij, voor senior honden.
WOLFSBLUT
Wild Duck Senior eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (14)
€ 19,19
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van 48 MultiFit Sauce kattenvoer, met "Duo Fish & Classic Mix" met smaken zoals rundvlees, gevogelte, kalkoen, haring en zalm.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Duo Vis & Classic Mix Multipack 48x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (44)
€ 19,99
(€ 4,16/kg)
Blik Mjamjam kattenvoer gelabeld "Saftiges Schwein" met puur varkensvlees, graanvrij, met een silhouet van een kat aan de zijkant.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x400 g Varken
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (617)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van natte kattenvoeding met een Bengaalse kat, gelabeld 'Wilderness Adult True Country Chicken & Salmon,' met 97% vleesinhoud.
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer zakje met een fluffy grijze kat, gelabeld "Mit RIND und KAROTTEN" (met rundvlees en wortelen), voor volwassenen, 85 g.
Purina ONE
Adult 26 x 85 g met rundvlees en wortelen 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (711)
€ 27,49
(€ 12,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik van Terra Canis hondenvoer met een illustratie van kip, gelabeld 'GETREIDEFREI' en 'Huhn mit Pastinaken & Brombeeren.'
Terra Canis
Graanvrij Adult Kip met pastinaak, bramen en paardenbloemen 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 36,99
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (84)
€ 24,49
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld "Country Selection" met de smaak "Irish Green" met lam en eend, geschikt voor volwassen honden, 12 kg.
Lage Prijs
Royal Canin Starter Mother & Babydog voedsel voor grote rassen, geschikt voor puppy's van 1-2 maanden, met een St. Bernard en een puppy.
ROYAL CANIN
Giant Starter 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (42)
€ 81,49
(€ 5,43/kg)
Lage Prijs
MultiFit Nature Grain Free huisdiersnack, doorzichtige zak met groene erwtkringen met afbeeldingen van kleine huisdieren; etiket toont 'Erbsenringe'
Exclusief
MultiFit
Grain Free erwtenringen 3x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,59
(€ 14,64/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoer blik met een witte kat label en tekst "DÉLICATESSE EN SAUCE" en "MIT RIND UND HUHN."
GOURMET
Gold Délicatesse en Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (841)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Lage Prijs
MultiFit roze 2,5 kg rattenvoerzak met afbeelding van twee ratten, tekst 'Mischfuttermittel für Ratten' en 'Compound feed for rats'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor ratten 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (33)
€ 8,99
(€ 3,60/kg)
Lage Prijs
Blik Real Nature Original huisdierenvoeding gelabeld 'Light' met rundvlees en kalfsvlees met biet en gerst.
Exclusief
REAL NATURE
Licht Rund en kalf 6x200 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (45)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik 'Catz Finefood Classic No. 17' kattenvoer, met een katten silhouet, bevat gevogelte, garnalen, is graanvrij en diervriendelijk.
Catz finefood
natvoer voor katten Classic Adult Nr. 17 Gevogelte en garnalen 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (204)
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 12
8in1 PRO Dental Bones verpakking met een verscheidenheid aan tandheelkundige kauwproducten voor honden, bevorderend voor frisse adem en het verminderen van tandplak. Bevat 21 stuks.
8in1
Delights Pro Dental XS 1 x 21 stuks
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 15,99
(€ 63,45/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kalkoen kattenvoer zakje met afbeelding van een Siamees kat, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, 50% kalkoen.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure in Saus Kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (45)
€ 17,49
(€ 17,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness kattenvoer gelabeld "Zwarte Aarde," met een gevlekte kat, met 97% rundvlees en buffel, 3% planten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Black Earth, rund met buffel 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik nat hondenvoer met een witte puppy op de voorkant, gelabeld 'animonda vom Feinsten JUNIOR mit Geflügel + Putenherzen.'
animonda
Vom Feinsten natvoer voor puppy's, Junior Gevogelte en kalkoenharten 22x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 21,39
(€ 6,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik RINTI Gold hondenvoer met opschrift 'mit FASAN', met klein Jack Russell-beeld en tekst 'Getreidefrei In feinen Stücken'.
RINTI
Gold Adult Fazant 12x185 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (453)
€ 13,99
(€ 6,30/kg)
Beschikbare varianten: 9
Blik Terra Canis hondenvoer gelabeld "Gartentopf Green Detox," met illustraties van groenten, met tekst die 100% natuurlijke ingrediënten aangeeft.
Terra Canis
tuinselectie 6 x 400 g Green Detox 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 25,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifieke droogvoer voor Cocker Spaniels, met een gouden Cocker Spaniel op de zak, gelabeld voor volwassen honden ouder dan 1 jaar.
Blik Animonda GranCarno hondenvoer — Single Protein Lamm PUR (Pure Lamb), Adult 1+, afbeelding van een hond en stukjes lam.
animonda
GranCarno Single Protein Supreme natvoer voor volwassen honden Lam puur 6x800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (15)
€ 31,49
(€ 6,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Kennerfleisch Junior blikvoeding voor honden met kip, graanvrij, met verschillende vleessoorten op het etiket, en "Reich an Omega3."
RINTI
Kennerfleisch Junior kip 12x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (183)
€ 35,19
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer gelabeld "Daily" van Almo Nature, met een kattengezicht op de achtergrond, graanvrij, met kip, in meerdere talen.
Almo nature
Daily Menu 24 x 400 g kip
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (38)
€ 43,99
(€ 4,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dalmatian Puppy voedselzak met specifieke voeding voor het ras, met details over de vorm van de brokjes en claims over immuunondersteuning in het Nederlands.
ROYAL CANIN
Dalmatiër Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 78,99
(€ 6,58/kg)
ACANA Pacifica Recipe huisdiervoeding zak met "Highest Protein" label, met ingrediënten zoals rauwe haring, makreel en schol.
ACANA
Pacifica 2 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (77)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak samengestelde voeding voor oudere dwergkonijnen met twee konijnen en de tekst 'Für Senior-Zwergkaninchen'.
Exclusief
MultiFit
Dwergkonijn Senior 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)