Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2838 producten
Hondenvoer verpakking met een speelse puppy, gelabeld 'Premiere. I love my dog,' met 'zacht' en 'Junior' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Soft droogvoer junior gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (56)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik RINTI Exclusive Ross Pur hondenvoer met een rode vleessnede, gelabeld '1 Protein SINGLE' en 'getreidefrei' (graanvrij).
RINTI
Enkelvlees Exclusive Ross Puur 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (422)
€ 29,49
(€ 6,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure hondenvoerblik met hertensmaak, graanvrije formule, 800g, met een afbeelding van een zwart-witte hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Hert 6x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (200)
€ 30,99
(€ 6,46/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor dwerghamsters, met een schattige hamster en met nadruk op gierst, rijst en haver.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor dwerghamsters 500 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (18)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Lage Prijs
Drie zakken MultiFit Nature snacks voor kleine huisdieren, met een hartvormig venster en afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Nature Snacks Vruchten en groente. 3x100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,89
(€ 19,63/kg)
Een blik Animonda kattenvoer gelabeld 'vom Feinsten' met mousse van zalm en gevogelte, met een afbeelding van een witte kat op de voorkant.
animonda
vom Feinsten natvoer voor volwassen katten Zalm en gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 6,49
(€ 6,36/kg)
Beschikbare varianten: 4
Trixie DentaFun Kauwringen voor honden, met kipfilet, glutenvrij, 0% toegevoegde suiker, 80g verpakking, met een afbeelding van een hond.
Trixie
Denta Fun Barbecue Chicken Rolls 12 cm 10stk.
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (11)
€ 6,99
(€ 43,69/kg)
Blikjes kattenvoer gelabeld 'MAC's Lachs & Huhn' (Zalm & Kip), met belangrijke details zoals 'Super Food voor Katten', graanvrij en hoog vleesgehalte.
MAC's
natvoer kat volwassen Zalm & Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (70)
€ 7,49
(€ 6,24/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoer blik, 85g, met een witte kat op het etiket, met de tekst 'Mit Huhn' en 'Saftig-feine Streifen.'
GOURMET
Gold Sappig fijne reepjes kip 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (58)
€ 8,69
(€ 8,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Vitakraft Kräcker voor kleine huisdieren, met een smaak van druiven en noten. Bevat twee stokken met lagen zaden en fruit.
Vitakraft
crackers voor cavia's 3x2 stuks
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 9,99
(€ 24,37/kg)
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen rijstvlokken met groenten verpakking, met afbeeldingen van groenten en rijst, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN rijstvlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 9,99
(€ 6,66/kg)
IAMS Land & Sea kattenvoerdoos met oranje tabby, tekst: 'in saus', '100% complete en uitgebalanceerde voeding', 'geen toegevoegde suiker'.
IAMS
Delights Adult 12x85g Land & Sea Collection
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (930)
€ 11,19
(€ 10,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blikjes kattenvoer 'MAC's Kitten Turkey & Rabbit' met afbeeldingen van kalkoen en konijn, gelabeld graanvrij en met een hoog vleesgehalte.
MAC's
natvoer kitten kalkoen & konijn 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (18)
€ 11,29
(€ 9,41/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een speelse tabby kat op het label, gelabeld 'PREMIERE I love my cat' met 'Soft Mousse mit Rind' en voedingsdetails.
Exclusief
PREMIERE
Zachte Mousse Rund 18x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (116)
€ 12,79
(€ 8,36/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Acceptance kattenvoerzakje met een oranje tabby kat, kip met lever & zalmpaté, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Acceptatie Kip met Lever & Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (28)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Classic Fit kattenvoer zakje met afbeelding van een zwart-witte kat, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Classic Fit 12x85 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (18)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Taste kattenvoer zakje, 85g, met stukjes in gelei, met een speelse kattenafbeelding en tekst die 'Feline Health Nutrition' benadrukt.
Lage Prijs
MultiFit CARE Junior kattenvoerzakje, oranje kitten naast een bord kip in saus; tekst: MultiFit, CARE, JUNIOR, 85 g
Exclusief
MultiFit
Ik ben het Sammy Junior kip 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (11)
€ 22,99
(€ 11,27/kg)
RINTI Kennerfleisch Senior hondenvoer blik met kip, graanvrij, met rauw vlees, groenten en verlaagd vet- en vezelgehalte.
RINTI
Kennerfleisch Senior 12 x 400 g kip 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (170)
€ 25,39
(€ 5,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Delikatesse kattenvoer in gelei met kip, 85g, met een grijze kat en een kom met voedsel en kruiden.
Sheba
delicatesse in gelei 22 x 85 g kip 22x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (132)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoedselzak voor senioren, met een Papillon-illustratie en claims voor immuunsysteemgezondheid en vitaliteitssteun.
ROYAL CANIN
SHN X-Small Adult 8+ 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 16,79
(€ 11,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet Mon Petit Intense kattenvoer met een witte kat, met smaken: rundvlees, kalfsvlees en lam.
GOURMET
Mon Petit Intense met rund, kalf, lam 48x50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1639)
€ 27,99
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Real Nature Original hondenvoer verpakking met rundvlees, ham en koolzaadolie, gelabeld voor volwassen honden, met illustraties van een koe en een hond.
Exclusief
REAL NATURE
Adult Rund en ham 17x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (68)
€ 27,99
(€ 16,46/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Adult hondenvoer voor West Highland White Terriers, met een afbeelding van brokjes en tekst in het Deens over op maat gemaakte voeding en een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
West Highland White Terrier Adult 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (51)
€ 28,59
(€ 9,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Applaws natuurlijke kattenvoerblik, gelabeld 'Kätzchen Hähnchen in Gelee,' 70g, geschikt voor kittens tot 12 maanden, met een katten-silhouet.
Applaws
natvoer voor kittens in gelei kip 24x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 29,49
(€ 17,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoer, Perfect Digestion voor grote honden 25+ kg, zwarte hond met rode halsband, kip & bruine rijst
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal High Fibre hondenvoer zak met een zwart-witte hondenillustratie en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Diet Gastrointestinal Vezelrijk 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 24,99
(€ 12,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van Real Nature Wilderness Lamsoren hondensnacks, met lamsoren met vacht en 'LAMB EARS' in meerdere talen.
IAMS Land & Sea Collection kattenvoerdoos met afbeelding van een oranje kat; 6x Kip en 6x Wilde Tonijn & Haring, in saus.
IAMS
Delights Senior Land & Sea Collection 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (167)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Lage Prijs
Een blik kattenvoer gelabeld "Premiere Meat Menu" met een Bengaalse kat, met "Huhn mit Lachs" en "100% Frischfleisch." Voor volwassen katten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Kip met Zalm 6x200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (230)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Select Gold XS Senior hondenvoerzak, 4 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat het label 'Sensitive', met lamsvlees en rijst als ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive XS Senior Lam en rijst 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
GimCat GrasBits groen zakje kattensnoepjes, oranje kat en drie ronde tabletten; tekst 'met heerlijk gras'.
GimCat
GrasBits 8x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,79
(€ 36,84/kg)
Lage Prijs
Whiskas Tasty Mix Country Collection in Sauce kattenvoerdoos (24 x 85 g) met kattenkop en een kom voer
GimCat Multi-Vitaminepasta voor katten: afbeelding van een oranje gestreepte kat op de doos en bijpassende tube met label 'Multi-Vitaminepasta'
GimCat
Multi-Vitaminepasta 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 12,69
(€ 63,45/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer met label 'Rind + Kabeljau / Beef + Cod, Adult 1+' met gestreepte kat en stukjes vlees.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere' met puppy's op de voorkant, met tekst die zegt 'Rundvlees met Kip & Rijst' en 'Best Meat.'
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Junior Kip en rund 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 14,29
(€ 5,95/kg)
Lage Prijs
Felix kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kat die door een gescheurd gedeelte kijkt, met de tekst "SO GUT WIE ES AUSSIEHT mit Huhn IN GELEE."
Felix
As good as it looks kip 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (126)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 6
Blik Crave huisdiervoeding met een wolfgezicht ontwerp, gelabeld "Hoher Proteingehalt," "100% natürlichem Lamm & Rind," en "ohne Getreide."
CRAVE
blik lam en rund 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Applaws natuurlijke kattenvoeding verpakking met 12 blikken (70g elk) met smaken: tonijnfilet, kipfilet, zeevis en kip met kaas.
Applaws
natvoer voor volwassen katten, multipack in bouillon, 12 x 70 g Gemengde selectie
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 17,79
(€ 21,18/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zakje 'Kitten Moments' kipfilet kattenvoer, met een vork met malse kipstukjes en een speelse kitten ernaast.
Exclusief
MOMENTS
Kitten 12x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (49)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Kennerfleisch Junior blikvoer voor honden, met kip, graanvrij, met afbeeldingen van rauwe vleesstukken, en tekst die 'Rijk aan Omega3' benadrukt.
RINTI
Kennerfleisch Junior kip 12x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 21,49
(€ 4,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam kittenvoeding zakje met een speelse katten silhouet, roze achtergrond, en tekst 'Kitten, saftiges Hühnchen mit Lachsöl.'
MjAMjAM
natvoer kat kitten, knijpzakje, Kip met zalmolie 12x125 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (42)
€ 26,49
(€ 17,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met een witte kat op de voorkant, gelabeld 'animonda vom Feinsten Senior mit Rind', met rundvleespaté op een bord.
animonda
Vom Feinsten natvoer voor senior katten Rund 32x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (166)
€ 32,99
(€ 10,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Dental Care Mini t/d hondenvoerzak met label aanbevolen door dierenartsen en afbeelding van een kleine hond.
Hill's
Prescription Diet Dental Care Mini t/d 3 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (92)
€ 33,99
(€ 11,33/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Cardiac hondenvoerzak met een zwart-witte illustratie van een hond, met de labels 'VETERINARY' en 'CARDIAC'.
ROYAL CANIN
® Veterinary CARDIAC droogvoer voor honden 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (17)
€ 18,99
(€ 9,50/kg)
Beschikbare varianten: 2