Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2837 producten
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer met het label "Wilderness Adult Pure Chicken," met een serval kat op het label, met 99% kip, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Pure Chicken 6x800 g
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (59)
€ 30,99
(€ 6,46/kg)
Beschikbare varianten: 3
Schesir Nature for Cat tonijnblikverpakking, gelabeld 'TONNO al naturale', met meerdere talen: Engels, Frans, Duits, Spaans en Nederlands.
Schesir
Natural 24 x 85 g Tonijn
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (58)
€ 32,49
(€ 15,93/kg)
Catz Finefood Natural Prey Concept kattenvoer multipack, 12 x 85g, graanvrij, zonder toegevoegde suikers, ontwikkeld met dierenartsen.
Catz finefood
natvoer kat Classic Collection Adult 12x85 g Multipack 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 29,99
(€ 29,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik Terra Canis hondenvoer met een konijnenillustratie, gelabeld "Getreidefrei" (graanvrij) en met konijn, courgette, abrikoos en borage.
Terra Canis
Graanvrij Adult 6x800g Konijn met courgette, abrikoos en borage
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 36,99
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Transparante zak van Multifit Nature Grain Free kruidenmix voor cavia's, met gedroogde kruiden en groenten en een afbeelding van een cavia.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Herbs cavia 400g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (14)
€ 3,59
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas Pure Delight kattenvoerdoos met een zilverkleurige gestreepte kat, label 'Geflügel Ragout in Gelee' en verpakkingsgrootte '12x 85 g'
Lage Prijs
Vijf roze verpakkingen van MultiFit-sticks voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en chinchilla, gelabeld 'Snacks mit Beeren.'
Exclusief
MultiFit
Sticks 5 x 2 sticks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,93/kg)
Mjamjam Snackbag voor huisdieren: 'Heerlijk Rundvlees' met een grijze kattensilhouet, Duits kwaliteitslabel en hoogtepunten van geen granen of suiker.
MjAMjAM
Snackbag 125 g Rund puur
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 6,19
(€ 49,52/kg)
Beschikbare varianten: 4
Drie verpakkingen van JR FARM Grainless huisdierenvoer, met gedroogde bloemen en kruiden, met afbeeldingen van een konijn en een cavia op de voorkant.
JR Farm
Grainless Farmys Zonnebloem-Kamille 3 x 140 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 7,29
(€ 17,36/kg)
Drie pakketten van JR Farm's 'Karotte-Fenchel' huisdiertraktaties, met een cartoon konijn, wortelen en venkel op een grasachtige achtergrond.
JR Farm
Farmy's wortel-venkel 3x160g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 7,29
(€ 15,19/kg)
Lage Prijs
Select Gold XS Senior hondenvoerzak, 4kg, voor honden ouder dan 8 jaar, met een kleine hond op de voorkant, gelabeld 'Huhn' (Kip).
Exclusief
SELECT GOLD
Complete XS Senior kip 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Almo nature
Almo HFC 6x70g Tonijn uit de Stille Oceaan
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 8,29
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 5
Vijf verpakte JR FARM gedroogde gierststengels voor kleine huisdieren; etiketten tonen 'JR FARM', 'Een stukje natuur', 'Zomer-oogst'
JR Farm
Een stukje natuur Zomeroogst 5x 80g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (18)
€ 8,99
(€ 112,38/kg)
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak met het label 'Real Nature Country Selection' met een schilderachtige achtergrond, die de smaak 'Scandinavië' voor mini volwassen honden toont.
Exclusief
REAL NATURE
COUNTRY SELECTION Mini Adult Scandinavia 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (33)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Een schattige beige hamster zit naast een Vitakraft Kräcker doos met honing en spelt traktaties, gelabeld als vitamine-rijk en suikervrij.
Vitakraft
Cracker Hamster 3x2 stuks
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 9,99
(€ 25,62/kg)
Lage Prijs
Een 500g zak van Premiere Raw Kitchen Bunter Obst- und Gemüsemix, toont een levendige mix van fruit en groenten met "Mix It!" instructies.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Fruit- en groentemix 500 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (12)
€ 11,99
(€ 23,98/kg)
Biokat's Classic 3in1 kattenbakvulling zak toont een kattengezicht, met nadruk op actieve kool, hygiëne en milieuvriendelijke kenmerken.
Biokat's
Classic 3in1 extra 14 l
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (26)
€ 11,99
(€ 0,86/l)
Mjamjam kattenvoerzakje met 'Saftiges Huhn an leckeren Möhrchen mit Katzenminze,' met een silhouet van een kat en iconen voor kwaliteitsingrediënten.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, knijpzakje, Kip en wortelen 12x125 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (152)
€ 13,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Witte kat op een blauwe achtergrond met een Purina Gourmet kattenvoer verpakking gelabeld 'Perle Genuss in Sauce mit Lachs.'
GOURMET
Perle Genuss in Sauce 24 x 85 g Zalm 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (579)
€ 14,69
(€ 6,65/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met Felix Sensations met rundvlees in tomatensaus, geïllustreerd met een glimlachende zwart-witte kat.
Felix
Sensations sauzen Rund en tomaat 26x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (76)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Meat Stick voor honden, met een bruin-witte hond op de verpakking, gelabeld 'Adult Mit Wild' met vitamines.
Exclusief
MultiFit
Vleesreepjes Wild 25x12 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 15,39
(€ 51,30/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure nat hondenvoer in een grijs verzegeld aluminium bakje met geel-zwart logo.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure kip 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (67)
€ 17,49
(€ 17,15/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Paars geribd olifantenspeelgoed voor huisdieren met blauw-witte ruitjesoren en -buik; poten van gedraaid touw met geknoopte uiteinden.
KONG
Floppy Knots olifant
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 19,59
Lage Prijs
Heldere oranje hondenspeelgoed met een textuur en een lusvormig touw voor gemakkelijk hanteren, met de merknaam 'KONG' in reliëf aan de zijkant.
KONG
Speelgoed-dummy L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (31)
€ 21,09
Catz Finefood Classic Adult gevogelte kattenvoer met veenbessen en kokos, graanvrij, zonder toegevoegde suikers, ontwikkeld door dierenarts.
Catz finefood
natvoer kat Classic Adult met gevogelte 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (152)
€ 23,49
(€ 9,79/kg)
Beschikbare varianten: 10
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer in kalkoensmaak, met een tabby kat op de verpakking, met 89% ingrediënten van dierlijke oorsprong.
BOZITA
hapjes in gelei 6x370 g Kalkoen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (215)
€ 12,19
(€ 5,49/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoer met een "Pure Horse" label met twee wolfpuppies, bevat 95% paardenvlees.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, Pure Horse paard 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (167)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik MAC's Super Food voor honden, smaak runderspeeksel & wortelen, graanvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland, voor volwassen honden.
MAC's
natvoer voor honden Adult Hoofdvlees en wortelen 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (60)
€ 16,99
(€ 3,54/kg)
Beschikbare varianten: 7
RINTI Exclusief blikvoer voor honden met eendenvlees, gelabeld 'ENTE PUR' met afbeeldingen van rauwe eendenstukken, met de tekst '1 Eiwit ENKEL' en 'graanvrij.'
RINTI
enkelvoudig vlees Puur eend 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (434)
€ 13,99
(€ 2,91/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoeding met twee wolvenwelpen op een bosachtergrond, gelabeld "Pure Paard" (95% paard, 5% groenten/kruiden).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Junior, Pure Horse, paard 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (171)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Twee rechthoekige hondenkoekjes met een textuur, geplaatst op een witte achtergrond.
bosch
koek 10 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Een stapel hondenvormige koekjes in beige en roze kleuren, met gaten op het oppervlak, tegen een witte achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Backware Megapack 10 kg Sandwichbot
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 39,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary U/C hondenvoer zak met een silhouet van een hond, met de merknaam en productdetails prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary Urinary U/C 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (27)
€ 29,79
(€ 14,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakte huisdiertraktatie van MultiFit, met een kleurrijk label dat "just for you" zegt, met een mix van zaden en granen bovenop.
Exclusief
MultiFit
Celebration Hooibouillon 70 g
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (4)
€ 3,49
(€ 29,08/kg)
Groen FRESCO-hondensnoepzakje met tekst 'Der Martin Rütter Riegel -Pferd-', foto van een hond en paardenpictogram, plus meerdere bruine snackstengels.
FRESCO
Martin Rütter Reep Paard 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (30)
€ 3,29
(€ 32,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Chicken Mini Sticks in een doorzichtige zak, gevuld met lichtbruine sticks, gelabeld "Met kip en rijst" in verschillende talen.
Trixie
Premio Chicken Mini Sticks, 6 x 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (17)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
animonda
Carny natvoer kat Adult Rund en hart 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (679)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 13
Miamor
Ragout Royale in Jelly Zalm 22x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (65)
€ 11,79
(€ 5,36/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Real Nature huisdierenvoedingsrol voor volwassenen, met kalkoen en kip met lijnzaad, gelabeld als 'PATÉ' in het Duits.
Exclusief
REAL NATURE
Original Adult Kattenworst 12x70 g Kalkoen en kip met lijnzaad 12x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (41)
€ 14,49
(€ 17,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Interactief kattenspeelgoed met een witte bolvormige basis en een intrekbare veerachtige blauwe en zilveren lint bovenop.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Robot met laser
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (43)
€ 17,49
Lage Prijs
Royal Canin 'Hair & Skin' natvoer voor katten (85 g) in zakje met afbeelding van een langharige kat, claim 'Meer dan 90%' en tekst 'Dunne plakjes in gelei'.
ROYAL CANIN
Haar & Huid in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (129)
€ 19,39
(€ 19,01/kg)