Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2837 producten
Oranje hondenfrisbee met de geperste tekst 'DogsCreek' op het oppervlak, ontworpen voor buitenspelen.
Exclusief
Dogs Creek
Frisbee 16 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groene huisdiergras, gelabeld 'Mulitfit' met een afbeelding van een konijn en cavia, 1,5 kg, graanvrij.
Exclusief
MultiFit
Grain Free peterselie 1.5kg
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (14)
€ 10,00
(€ 6,67/kg)
Applaws natuurlijke kattenvoer zakje met gescheurde kipfilet met wilde rijst in bouillon, 70g, gelabeld als 100% natuurlijke ingrediënten.
Applaws
natvoer voor volwassen katten Adult Kippenborst, wild en rijst 12x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 11,99
(€ 14,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een speelse oranje kat staat afgebeeld op een ronde verpakking voor MultiFit Knuspy traktaties, gelabeld 'mit Lachs' (met zalm) in vetgedrukte roze tekst.
Exclusief
MultiFit
Knuspys Zalm 7x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Real Nature Original" met "Kalb mit Brokkoli" (Kalf met Broccoli), 68% vlees, met broccoli en pompoenpitten.
Exclusief
REAL NATURE
Superfood Adult Kalf met broccoli 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (36)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Catz Finefood groen zakje: Classic Adult Huhn & Fasan (kip & fazant) met quinoa en appels, 85 g, Gemaakt in Duitsland
Catz finefood
natvoer voor katten CLASSIC Kip & fazant 8x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (88)
€ 12,99
(€ 19,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik van Sanabelle sappig kattenmenu met rundvlees en kip met zonnebloemolie, gelabeld in het Duits met een afbeelding van een zwarte kat.
Sanabelle
6 x 400 g Rund en kip
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (17)
€ 13,49
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor Dreamies Creamy kattensnoepjes, met een speelse kattenillustratie, met tekst die 'x4' en 'zonder toegevoegde suiker' benadrukt.
Dreamies
Creamy Snack Adult voor honden kip 44x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 14,99
(€ 34,07/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke snuffelmat voor huisdieren, ontworpen om op een bloem te lijken, met zachte pastelbladen in roze, blauw, groen en wit.
Exclusief
AniOne
snuffeldeken S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 14,99
Blik Animonda GranCarno hondenvoer, Single Protein Sensitiv - Reine Pute + Kartoffeln (pure kalkoen + aardappelen), lachende hond
animonda
GranCarno Sensitiv natvoer hond Adult Kalkoen en aardappelen 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (79)
€ 18,69
(€ 3,89/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet kattenvoer met een witte kat, gelabeld 'Perle Genuss in Gelée' met kip in gelei, 85g.
GOURMET
PURINA Perle genot in gelei kip 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (128)
€ 19,99
(€ 9,05/kg)
RINTI
Kennerfleisch Lam 10x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (801)
€ 15,90
(€ 3,98/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik Terra Canis hondenvoer gelabeld 'Senior' met rundvlees, selderij, abrikoos en medicinale kruiden, met een koeillustratie.
Terra Canis
Senior 6 x 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Lage Prijs
Felix Play Tubes kattenvoer verpakking met een speelse zwart-witte kat, gelabeld 'MAXI PACK 180g', met smaken 'Huhn- und Lebergeschmack.'
Felix
Play Tubes 5 x 180 g Kip- en leversmaak
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (76)
€ 32,99
(€ 36,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Wilderness Dark Fjord', met een wolf in een bos, met 95% zalm, rendier en eend ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Dark Fjord, zalm met rendier en eend 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Wide Territory' met een wolf op de voorkant, bevat 95% haas, wilde eend en forel.
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak met een grote robuuste hond, gelabeld 'Adult 2+' voor gevoelige huid, hoog eiwit, 14 kg.
Een zak van 700g Versele-Laga Nature hamstervoer met een schattige hamsterillustratie en tekst die de dierlijke eiwitinhoud benadrukt.
Versele-Laga
Nature Hamster 700g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 5,59
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Vijf verpakkingen Vitakraft Kräcker voor hamsters, met een druiven- en notensmaak, met afbeeldingen van een hamster op de voorkant.
Vitakraft
Cracker Hamster 5x2 stuks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 12,94/kg)
Lage Prijs
MultiFit kattenvoerbakje (goud) met oranje gestreepte kat, bord met gevogelte-gelei, labels 'JELLY' en 'ADULT 1+'.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in gelei, Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (36)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Zakje Animonda Milkies kattensnack, blauw kattenlogo, 'Balance', 'mit Omega-3', 'No Grain' badge, melkgevulde krokante kussentjes
animonda
Milkies kattensnack 12x30g Balance
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (36)
€ 10,99
(€ 30,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Wilderness huisdier voedselverpakking met een doos van 4x100g kalkoenmaaltijden en een 300g kippenzak, met afbeeldingen van een kat en kip.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengde voedingsset 2-delig.
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 12,49
(€ 17,84/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer met opschrift 'Huhn, Pute + Entenherzen', Adult 1+, met oranje gestreepte kat en stukjes vlees
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met Felix Sensations in jelly met forel en spinazie, naast een afbeelding van een speelse zwart-witte kat.
Felix
Sensations Gelees Forel en spinazie 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (29)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Felix kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kat, gelabeld '7+ Jahre' en 'mit Huhn in Gelee' met een kom voer.
Felix
As good as it looks Senior 26x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 15,69
(€ 7,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Transparant blauwgroen-rode spiraalvormige KONG hondenspeelgoed met 'KONG' in reliëf bovenop.
KONG
Rewards snackschelp S
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (15)
€ 16,39
Blik hondenvoer gelabeld 'WOW Dog' met rundvlees, met een groen ontwerp, met wortelen en vlees op de voorkant, 71% vlees, 0% graan.
WOW
Adult 6 x 400 g Rund met wortel 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (49)
€ 15,79
(€ 6,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik MAC's Super Food voor honden met konijn, rundvlees en groenten, graanvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
DOG Konijn, rund en groente 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 10,49
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 6
Blik Wow-Dog Junior hondenvoer met kip, met een felgele label, met afbeeldingen van kippenstukken en wortelen.
WOW
Junior 6 x 400 g Kip met wortel 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (23)
€ 18,29
(€ 7,62/kg)
Blikvoer voor honden met het label "WOW-Dog" met "Ente Senior" met eend, gemaakt in Oostenrijk. Bevat 71% vlees en ingewanden, 0% graan en gluten.
WOW
Senior 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (15)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
RINTI Feinst Geflügel hondenvoer verpakking toont een kleine hond ernaast, met de nadruk op "heldere Filetstukken" en "ZONDER INNEREIEN."
RINTI
Feinest Adult Gevogelte Pur en rijst 11x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (206)
€ 19,99
(€ 12,12/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking van hondenvoer met een witte hond, gelabeld "animonda vom Feinsten SENIOR met Rind + Huhn" met een afbeelding van een vleesblok.
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Senior Rund en kip 22x150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 16,99
(€ 5,15/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik nat hondenvoer met een witte hond op de voorkant, gelabeld 'animonda vom Feinsten Adult mit Rind + Putenherzen' en een vleesportie.
animonda
Vom Feinsten natvoer voor honden, adult】【。 Rund en kalkoenhart 22x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (94)
€ 21,39
(€ 6,48/kg)
Beschikbare varianten: 8
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Wilderness High Ground' met een wolf op het etiket, met 95% geit en schapenvlees, 5% kruiden en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden Adult 6x400 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (12)
€ 21,99
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer met het label "WOW Dog Rind Junior" met rundvlees, met stukken vlees en pompoen aan de voorkant, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Junior 6x800g Rund met kip 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (27)
€ 22,99
(€ 4,79/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zes Animonda Milkies kattensnackzakjes met het 'animonda' en 'Milkies Cat Snack' logo en smaaklabels (Fresh, Wellness, Balance, Harmony)
animonda
Milkies Adult Selection multipack 6x120g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (9)
€ 24,99
(€ 34,71/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Pomeranian Adult hondenvoer zak met een fluffy Pomeranian illustratie en tekst over voedingsvoordelen.
ROYAL CANIN
Pomeranian Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care Mini hondenvoer zak met een illustratie van een kleine hond, benadrukt de voordelen voor de tandheelkundige gezondheid en 69% effectiviteit.
ROYAL CANIN
Dental Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (9)
€ 27,79
(€ 9,26/kg)
Lage Prijs
Buis van MultiFit honden snacks, gelabeld 'Geflügel mit Petersilie' (Vogel met Peterselie), 75g, met een hond op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
gevogeltecrème met peterselie 9x75 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (36)
€ 27,99
(€ 41,47/kg)
Lage Prijs
Almo Nature Intestinal Help natvoer voor volwassen en oudere katten, met een katten silhouet en bloemontwerp, gelabeld 'Met Vis.'
Almo nature
Darmhulp Vis 30x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (6)
€ 28,89
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Huisdiervoer blik met een witte kat op het etiket, met de tekst 'animonda vom Feinsten ADULT mit Geflügel + Kalb.'
animonda
Vom Feinsten natvoer voor volwassen katten Gevogelte en kalf 32x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (296)
€ 29,49
(€ 9,22/kg)
Beschikbare varianten: 7
Grijze pluche muis speelgoed met roze oren en staart, met wielen voor beweging, ontworpen voor huisdierplezier.
Exclusief
MORE
MEER Muisracer met app-besturing
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (77)
€ 31,99
Verpakking van natte kattenvoeding met 'Animonda vom Feinsten Adult' met kip en melkcentrum, met een plakje voedsel en een melkspetter.
animonda
Vom Feinsten natvoer voor katten, Adult, met melkkern 32x100g met kip en melkkern
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 32,99
(€ 10,31/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Real Nature Wilderness Adult Mellow Fields" met wolf afbeelding, 95% buffel/lamsvlees, 5% fruit/kruiden, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Mellow Fields, buffel en lam 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Wilderness Great Outback" met een wolf op de achtergrond van een bos. Bevat 95% konijn, kangoeroe en rundvlees.