Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2834 producten
Lage Prijs
De verpakking van Felix Knabber Mix kattensnoepjes toont een speelse zwart-witte kat, met de smaken eend, kalkoen en konijn. 60g, 2 kcal elk.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (205)
€ 22,99
(€ 47,90/kg)
Purina Pro Plan hondenvoerzak met een zwart-witte hond op de voorkant, gelabeld 'All Size Adult 1+' en 'Light/Sterilised.'
PRO PLAN
Alle Maten Adult Licht/Gesteriliseerd met kip 3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (134)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium hondenvoeding zak gelabeld 'WOLFSBLUT WILD DUCK ADULT,' met een afbeelding van een wolf, met ingrediënten vermeld: eend en aardappel.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Adult Wilde Eend 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (113)
€ 24,39
(€ 12,20/kg)
Hondenvoeding verpakking met 'Catz Finefood' voor kittens, smaak 'Rund & Kalf', 85g, graanvrij, zonder toegevoegde suiker, gemaakt in Duitsland.
Catz finefood
nat kattenvoer Classic Kitten Nr. 7 Rund- en kalfsvlees 16x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 24,49
(€ 18,01/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Happy Dog Light Calorie Control hondenvoer, met een grijze hond op de voorkant, met tekst die '40% minder vet' en 'verhoogt de stofwisseling' benadrukt.
HAPPY DOG
fit & vital Droogvoer Hond Adult, Light Calorie Control 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (33)
€ 24,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere Meati Sensitive' met rundvlees en aardappel, met afbeeldingen van rauwe rundvleesstukken en een aardappel.
Exclusief
PREMIERE
Meati Sensitive natvoer voor honden, adult Rundvlees en aardappel 6x800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (854)
€ 24,99
(€ 5,21/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een doorzichtige plastic container gevuld met kleurrijk huisdiervoer, gelabeld 'JR FARM Super-Nagerfutter,' met cartoonkonijnen en een schilderachtige achtergrond.
JR Farm
Super-knaagdiervoeding 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (149)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik 'Wilderness Wild Valley' huisdiervoer met een wolf op het etiket, 95% paard en rundvlees, 5% fruit en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Wild Valley, rund en paard 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondenvoeding verpakking gelabeld 'Premiere' met de tekst 'Sensitive Adult' en 'Rijk aan Lam & Rijst', met een formaat van 4 kg.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive droogvoer hond adult Lam 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (176)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik kattenvoer van Edgard Cooper, gelabeld "HUHN" met een speelse kattenillustratie, 85g, met de tekst "Stückchen in Soße für Adult Katzen."
Edgard & Cooper
natvoer voor volwassen katten stukjes in saus kip 18x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (9)
€ 26,19
(€ 17,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Huisdiervoedingszakje met een close-up van een Siamees, gelabeld 'Bozita' met rendier als hoofdingrediënt, 85g, graanvrij en gemakkelijk verteerbaar.
BOZITA
-hapjes in gelei Rendier 12x1,02 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 26,49
(€ 25,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een opgerolde tunnel gemaakt van natuurlijk hooi en houtkrullen, ideaal voor kleine huisdieren om op te kauwen en in te spelen.
JR Farm
hooitunnel + natuurlijk hout M
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (154)
€ 27,59
(€ 72,61/kg)
Verpakking van Purina AdVENTUROS Mini Steaks hondensnoepjes, met een silhouet van een hond, met tekst die 93% vleesinhoud en graanvrije recept benadrukt.
Adventuros
Mini Steaks Hert 8 x 70g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (262)
€ 27,99
(€ 49,98/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met een mix van gedroogde kruiden en bladeren voor kleine huisdieren, met een groene label met een konijnenafbeelding en productdetails.
Exclusief
MultiFit
Grain Free dwergkonijnen 7,5kg
Beoordeling: 1.7 van vijf sterren
1.7 (6)
€ 29,99
(€ 4,00/kg)
Schesir volwassen huisdiervoeding zakje met tonijn en kip met garnalen in gelei, met een kom van het voer weergegeven aan de voorkant.
Schesir
Adult 12 x 85 g tonijn en kip met garnalen
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 29,99
(€ 17,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Felix Tasty Shreds kattenvoer verpakking met een speelse zwart-witte kat, met 10 porties rundvlees, kip, zalm en tonijn.
Felix
Smakelijke Snippers Gemengd 80x80g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (45)
€ 35,99
(€ 5,62/kg)
Interactief kattenspeelgoed met een cirkelvormig ontwerp, met een donkerblauwe viltoppervlak en een klein zwart muisje op een spoor.
Exclusief
MORE
Muizenjacht speelgoed - muizenjacht
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 41,49
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Poodle hondenvoerzak met een fluffy poedelpuppy, met tekst die de voeding voor het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
BHN Poedel Puppy 3kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 43,49
(€ 14,50/kg)
De Happy Dog Senior hondenvoerzak toont een bruin-witte hond, met nadruk op voordelen zoals vitaliteit, immuunondersteuning en gewrichtsgezondheid.
HAPPY DOG
fit & vital Senior 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (42)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik 'Wilderness Senior' huisdiervoeding met een wolf op het etiket; 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, senior, True Country, kip en zalm 12x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (24)
€ 66,99
(€ 6,98/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen aardappelvlokken verpakking met kleurrijke groenten en 'B.A.R.F. System' tekst, plus 'Mix it!' instructies.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN-aardappelvlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Rottweiler hondenvoerzak, met een afbeelding van een Rottweiler, benadrukt voeding specifiek voor het ras en voordelen voor de hartgezondheid.
ROYAL CANIN
Rottweiler Adult 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (50)
€ 73,99
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifieke Rottweiler hondenvoerzak, met een Rottweiler op de voorkant, gelabeld als premium droogvoer voor volwassenen, 12 kg.
EUKANUBA
Droog Hondenvoer Rasspecifiek Rottweiler Adult 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van honden tandheelkundige kokosnootsticks met een glimlachende hond, met tekst die 'Vegetarisch', 'Tandheelkundige Kokosnootsticks' en 'Zwitserse Productie' benadrukt.
Bogadent
® DENTAL COCONUT STICKS Hond 50g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 3,99
(€ 79,80/kg)
Een kleurrijk gevlochten touwspeelgoed voor huisdieren, met pastelroze, blauwe en groene strengen, met rafelige uiteinden voor extra textuur.
Exclusief
AniOne
-speeltouw Knoop 25 cm
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (18)
€ 5,99
Beschikbare varianten: 2
Kleurrijk gevlochten touwspeelgoed voor huisdieren, met roze, blauwe en groene strengen, gevormd als een cirkelvormige ring.
Exclusief
AniOne
touwring 16 cm
Beoordeling: 1.3 van vijf sterren
1.3 (6)
€ 6,99
Lage Prijs
Een zak MultiFit Nature Graanvrije voeding voor dwergkonijnen, gelabeld "Gevoelige Spijsvertering" en "Tandverzorging," met een afbeelding van een konijn.
Exclusief
MultiFit
Grain Free dwergkonijnen 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 7,99
(€ 5,33/kg)
Blik kattenvoer met een grijze katten silhouet, gelabeld "Mjamjam Saftiges Schwein an leckeren Möhrchen," graanvrij.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x200 g Varken en wortel
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (473)
€ 8,79
(€ 7,32/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit pâté hondenvoedingsbakje, gouden deksel met lachende hond, bordje pâté en etiket 'ADULT 1+ - met gevogelte'
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté Gevogelte 12x150 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 10,99
(€ 6,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda CARNY kattenvoer, Adult 1+, Kalkoen + kippenlever, met oranje gestreepte kat, stukjes vlees en merklogo.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Zes blikken Schesir kattenvoer, gelabeld 'Tonnette' met de tekst 'TUNA THON THUNFISCH ATÚN TONIJN' in meerdere talen.
Schesir
Adult 6x140g Tonijn
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Blik Animonda GranCarno hondenvoer, 'Single Protein Sensitiv' Puur Kip + Rijst, met golden retriever
animonda
GranCarno Sensitive natvoer voor volwassen honden Kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (72)
€ 11,69
(€ 4,87/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Pug hondenvoer zak met een afbeelding van een pug puppy, met tekst die de ras-specifieke voeding en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Mops Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Rinti Chicko hondenkoekjes verpakking met een kleine hondillustratie, gelabeld '100% Lamm' en 'Zarte Lammstreifen,' 170g.
RINTI
Chicko Lam 2x170 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (40)
€ 19,19
(€ 56,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
"Wolfsblut Down Under Adult hondenvoer zak met Black Angus Beef, wolf afbeelding, en iconen voor glutenvrij en natuurlijke ingrediënten."
WOLFSBLUT
Down Under, rundvlees met groenten 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 21,69
(€ 10,85/kg)
Hondenvoer blik met een blik gelabeld 'Mjamjam' met een silhouet van een kat, met de tekst 'Duo van zachte eend en goede kalkoen aan gestoomde pompoen.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, Duo 6x400 g Eend en kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Bosch Plus Adult hondenvoer zak, met struisvogel en aardappel, gemarkeerd als graanvrij en enkelvoudige eiwit, 2,5 kg formaat.
bosch
Plus Struisvogel en aardappel 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (86)
€ 29,99
(€ 12,00/kg)
Blauw RINTI Bitties zakje hondensnoepjes, tekst 'Senior Extra Soft', 'Mit Huhn & Truthahn', 'Ohne Zuckerzusatz', 75g, afbeelding van een hond.
RINTI
Bitties Senior Kip & Kalkoen 16x75 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 31,49
(€ 26,24/kg)
Schesir kattenvoer blik met tonijn en zalm, gelabeld in meerdere talen: 'Tonnette con Salmone', 'Thon avec Saumon' en 'Thunfisch mit Lachs.'
Schesir
Adult 12x85g Tonijn met zalm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 36,99
(€ 36,26/kg)
Lage Prijs
Tube met MultiFit hondensnacks gelabeld "Lachs" (zalm) met een afbeelding van een hond, bevat 75g product.
Exclusief
MultiFit
zalmcrème 12x75 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (28)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Recovery veterinaire blikvoeding voor honden, met een wit label met een kroonlogo en afbeeldingen van een hond en kat.
ROYAL CANIN
Veterinary RECOVERY 12x195 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (18)
€ 40,79
(€ 17,43/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoerzak voor angstige honden, met 'MAXI' label en claims van +44% verbetering van normaal gedrag.
ROYAL CANIN
Relax Care Maxi 9 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 55,99
(€ 6,22/kg)
In de oven gebakken hondenvoedselzak gelabeld "70% Rind" met een koeillustratie, die enkele eiwitten, graanvrij en superfoods benadrukt.
bosch
Oven Baked Rund 10 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 61,99
(€ 6,20/kg)
PetBalance Medica Derma snacks voor honden, met een grijze hond silhouet en benadrukt zalm, aardappelen, omega-3's en graanvrije formule.
Exclusief
PetBalance
Medica Derma Snacks met zalm & aardappelen 125 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,00
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 2