Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2834 producten
RINTI Chicko's hondensnackzakje met geïllustreerde hond en konijnenreepjes; "Kaninchen Knabberstreifen", 60 g
RINTI
Chicko Konijntje 12x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (80)
€ 23,69
(€ 32,90/kg)
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer voor kittens, met een schattige kitten op de verpakking, met '87% ingredient van dierlijke oorsprong' benadrukt.
BOZITA
Brokjes in saus Kitten 6x370g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (241)
€ 24,99
(€ 11,26/kg)
Heerlijke Mix-Box voor katten van Lucky Lou, met 12 zakjes met 4 variëteiten: kip, rundvlees, lam en eend. Graanvrij, zonder toegevoegde suiker, 96% vlees.
Lucky Lou
Adult Tasty-Mix 12x125 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 25,49
(€ 16,99/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Real Nature Wilderness Adult Mellow Fields" met een wolf op de voorkant, met 95% buffel- en lam ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Mellow Fields, buffel en lam 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een blik Mjamjam kattenvoer met een katten silhouet, gelabeld 'Saftiges Huhn' en 'Getreidefrei.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x800 g kip
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (50)
€ 26,49
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam Snackbag voor kittens, met een roze achtergrond en een speelse katgrafiek, met kip-smaak brokjes.
MjAMjAM
Snackbag Kitten – gevogelte 8x125 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 29,99
(€ 29,99/kg)
Monsterpakket kattenvoer van Mjamjam, met verschillende smaken en een speelse uitstraling met een katten silhouet en kleurrijke labels.
MjAMjAM
Quetschie proefpakket I Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 27,39
(€ 18,26/kg)
Beschikbare varianten: 2
Stapeltje van zes blikken premium kattenvoer van 'catz finefood', met smaken zoals rundvlees, kalkoen, kip en lam, met kleurrijke etiketten.
Catz finefood
Purrrr Collection I 6 x 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 35,99
(€ 15,00/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer voor honden 9+, met een teckel en benadrukt kip als het belangrijkste ingrediënt.
Zak Nature's Variety Mini Adult hondenvoer — ontbeend vlees, graanvrij, vrije-uitloopkip, 1,5 kg, foto van hond
Nature's Variety
Selected Mini Adult hondenvoer met kip zonder been 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,49
(€ 15,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Transparante zak JR Farm Grainless konijnenvoer mix met gedroogde kruiden, groenten en een konijnenafbeelding. Tekst: 'Alleinfutter für Zwergkaninchen Mix.'
JR Farm
Grainless Mix Dwergkonijn 10 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 68,69
(€ 6,87/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Expert Dental hondenvoerzak voor middelgrote en grote honden, met een zwart-witte hondenillustratie en vetgedrukte tekst.
ROYAL CANIN
Expert Dental voor middelgrote en grote honden 6 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 69,49
(€ 11,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Maxi Adult Sensitive hondenvoerzak voor honden boven 25 kg met lam en rijst, plus meerdere blikken nat hondenvoer voor volwassenen.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive gemengde voerset 13-delig.
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 89,99
(€ 4,17/kg)
Lage Prijs
Eukanuba Veterinary Diets Dermatosis FP hondenvoerzak, met een grijze honden-silhouet, 12 kg formaat, met tekst over huidondersteuning voor dermatologische problemen.
EUKANUBA
Veterinary Diet Droog Hondenvoer Dermatosis Adult 12 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 49,99
(€ 4,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld "Mjamjam Pur Gute Pute," met een bruine hondensilhouet en tekst die puur kalkoenvlees aangeeft.
MjAMjAM
Pure Adult 6x200g Kalkoen
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (20)
€ 14,19
(€ 11,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van TRIXIE Premio Duckies hondensnacks met eendenborst, met een houten achtergrond en iconen die 0% toegevoegde suiker en glutenvrij aangeven.
Trixie
Duckies Eend 100g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (18)
€ 1,02
(€ 10,20/kg)
Kleurige huisdiertraktaties in een doorzichtige zak met het label 'JR FARM Gemüße-Ecken', met cartoon dieren en een groene veld achtergrond.
Nieuw
JR Farm
Groentehoeken 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (10)
€ 1,21
(€ 12,10/kg)
Doorzichtige plastic tube gevuld met gedroogde groene en bruine kruidenmix, waarbij losse blaadjes op een witte achtergrond vallen
KONG
kattenkruid 3-pack
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (23)
€ 1,27
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met eiwitmix voor kleine huisdieren, gelabeld 'MultiFit Nature Snack Eiweiß-Mix,' met afbeeldingen van dieren en vertalingen.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks eiwitmix 10 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,29
(€ 129,00/kg)
AniOne kattenkruid 10g in een doorzichtige plastic tube op een blauwgroene kaart met kattenpictogram en meertalige tekst.
Exclusief
AniOne
kattenkruid 10g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 1,49
(€ 149,00/kg)
Lage Prijs
Vitakraft CatStick verpakking toont drie vleesachtige sticks met een kattenafbeelding en tekst: '95% Extra Vleesachtig,' 'Geen Suiker Toegevoegd,' 'Geen Granen.'
Vitakraft
Cat-Stick Kalkoen en lam 3x6 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,69
(€ 93,89/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Roze veer kattenspeeltje met pluche balletje en lange pluizige staart, afgebeeld met kleurstalen en tekst 'Variërende kleuren'.
KONG
speeltje Wild Tails
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (45)
€ 1,83
Lage Prijs
Verpakking van Whiskas Sticks kattensnoepjes met het gezicht van een grijze kat, drie snoepsticks, en tekst 'Rijk aan Kip' en '90% vlees.'
Whiskas
Sticks snacks met kip voor katten 3x6 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,89
(€ 105,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijk honden touwspeelgoed met gedraaide strengen in blauw, grijs en wit, met rafelige uiteinden voor extra textuur.
Exclusief
AniOne
kauw- en trek-speelgoed S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een speelse oranje kat likt zijn lippen voor een kleurrijke "MultiFit Cookies Happy Mix" snackverpakking met kip en kattenkruid traktaties.
Exclusief
MultiFit
Koekjes Happy Mix met kip, 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
AniOne Catnip Ball verpakking met drie ballen van 2 cm, gelabeld in meerdere talen, voor katten met kattenkruidinhoud.
Exclusief
AniOne
kattenkruidbal set van 3
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 1,99
Lage Prijs
Een oranje tabby kat likt zijn lippen naast een verpakking van MultiFit Snack & Play Chicken Balls, met speelse graphics en tekst.
Exclusief
MultiFit
Snack&Play Chicken Balls, 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Vijf natuurlijke kauwstokjes voor huisdieren (houten takken) met schors, verschillende lengtes, op witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
matatabihoutstokjes
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 1,99
Lage Prijs
Verpakking van hondenlekkernijen met een cocker spaniel met een uitgestoken tong, gelabeld "Pumpkin Spice" en "met pompoen," met de nadruk op vegetarische formule.
Exclusief
PREMIERE
Ik hou van veggie snack pompoen 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love Veggies' Fruity Butterflies hondensnoepjes met een cocker spaniel en kleurrijke mango- en cranberry-snacks.
Exclusief
PREMIERE
I love veggie snack vlinder 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (19)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Lage Prijs
Purina Felix Deli Moments vloeibare kattensnacks, 4x10g, met zalm, met een zwart-witte kat die zijn lippen likt.
Felix
Kattenhapje Deli Moments Zalm 4x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1281)
€ 2,09
(€ 52,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas Sticks kattensnoepjes verpakking met het gezicht van een grijze kat, roze achtergrond, en tekst die Omega 3 en zalmsmaak benadrukt.
Whiskas
sticks zalm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,09
(€ 116,11/kg)
Lage Prijs
MultiFit Nature snacks verpakking met een hartvormig venster dat kleurrijk huisdiervoer toont en afbeeldingen van een cavia, konijn en hamster.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks Bloemen & Groenten
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 21,90/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit Nature huisdiersnackzak met label 'SNACKS WORTEL-CHIPS' en afbeeldingen van konijn, hamster, chinchilla en cavia.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks wortelchips 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 19,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Bubeck hondenkoekjes met een eendenillustratie, gelabeld 'No 1 mit Ente,' met de tekst 'natuurlijke beloning zonder granen,' 210g.
BUBECK
gebakken hondenkoekjes eend 210 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (117)
€ 2,19
(€ 10,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
PREMIERE I ♥ my cat My Jelly-doos; rosse kat likt gelei uit een tube; geel label met tekst 'with chicken, cheese & cat grass'.
Exclusief
PREMIERE
MyJelly 6 x 15 g Kip, kaas & kattengras 6x15 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 2,19
(€ 24,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een huisdierdeken met een groen bladerenpatroon en witte stiksels langs de randen.
Exclusief
AniOne
valeriaan knuffelkussen
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (33)
€ 2,29
Een huisdierdeken met een groen bladerenpatroon en witte stiksels langs de randen.
Exclusief
AniOne
knuffelkussen kattenkruid
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (26)
€ 2,29
Een kleurrijk kattenspeelgoed met een blauw-wit gestreepte touwbal bevestigd aan een groene veerbasis, ideaal voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed Sisal bal met veer 6 cm
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 2,29
Een verpakking van Yummeez Insect Mini Denta Bones voor honden, met een bruine bot traktatie en voordelen zoals tandheelkundige ondersteuning en duurzame eiwitten.
Yummeez
Insect Denta Bone S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 2,39
(€ 39,83/kg)
Blauwe doorschijnende traktatiebal voor huisdieren met driehoekige panelen en kleine rubberen nopjes.
Exclusief
AniOne
verkoelend speelgoedbal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,49
Lage Prijs
Vitakraft Beef Stick School honden traktatie verpakking met een blije hond met een speeltje, gelabeld 'Suikervrij Recept' en 'Vitality Plus.'
Vitakraft
Beef Stick School Gevogelte 20 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,79
(€ 139,50/kg)
Beschikbare varianten: 2