Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2834 producten
Een lichtblauw berenvormig kattenspeelgoed bevestigd aan een houten stok, met kleurrijke linten en twee zachte ballen erboven.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty visset blauw
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 4,99
Kleurige hondenbeloningszak gelabeld "MIMOS POLLOS," met kipnekken, met tekst die "100% Huhn" en "Eine Tüte voll Hundeliebe" aangeeft.
Nieuw
Mimos
kippennekken 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 49,90/kg)
Kleurrijk pluche donut-vormig hondenbed met een regenboog glazuurontwerp en witte sprinkles, met een zachte gele rand.
Exclusief
AniOne
knuffel Celebration Donut pluche
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 4,99
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care traktaties in een 21-sticks Maxi Pack voor honden van 7-12 kg, met een flexibele textuur voor tandheelkundige reiniging.
DentaLife
PURINA Dental Care Snacks Mini, 21x
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 14,46/kg)
Pluche speelgoed dat lijkt op een klein oranje dier met een lang lichaam en ronde ledematen, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
knuffel Flattie eekhoorn S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 4,99
Lage Prijs
Kauwsnack Rib voor honden, met twee kip-smaak kauwtraktaties, met een golden retriever op de verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Chew It kauwbot met kipfilet 200g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 4,99
(€ 24,95/kg)
Een roze berenvormig kattenspeelgoed bevestigd aan een houten stok, met twee roze ballen langs de draad en kleurrijke linten.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty Hengelset
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 4,99
Een glanzend, rond, kastanjebruin huisdier speelgoed in de vorm van een berenkop, met kleine oren en een snuit, ontworpen voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty voerbal hond S-M
Beoordeling: 2.1 van vijf sterren
2.1 (9)
€ 4,99
Lage Prijs
Real Nature Wilderness diepgevroren snack Pure kwartel Kwartel dooier 100% zacht ingevroren met afbeelding van een witte wolf.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Gevriesdroogde Hondensnack Pure Quail 50g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 4,99
(€ 99,80/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness 100% Pure Snack Waterbuffelstaart oven-gedroogde hondensnack in hersluitbare zak
Lage Prijs
Een zak van 60g Felix Party Mix kattensnoepjes met een zwart-witte kat op de voorkant, met tekst die de oceansmaak en 2 kcal per snoepje aangeeft.
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care, Maxi Pack van 12 tandsticks voor honden (25-40kg), met een flexibele textuur voor het reinigen van moeilijk bereikbare tanden.
Lage Prijs
Een blik MultiFit Senior kattenvoer met een oranje tabby kat op het etiket, met tekst die aangeeft dat het zalm bevat en geen toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
Natvoer Kat Senior, paté, met zalm 6x400 g 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 5,34
(€ 2,23/kg)
Lage Prijs
Een blik MultiFit Junior kattenvoer met een schattig oranje kittenlabel, pâté met zalm, 400g, zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat junior, paté, met zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 5,34
(€ 2,23/kg)
Lage Prijs
Een verpakking voor hondensnacks met het label 'Cheese Snack Pops' met een lachende hond, met afbeeldingen van kaas snacks binnen een kaasvormige uitsparing.
Exclusief
PREMIERE
kaas en snack pops 40 g           
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 5,49
(€ 137,25/kg)
Een huisdierenbed met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond, met verschillende bladvormen en texturen.
Exclusief
AniOne
ritselkussen kattenkruid
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (8)
€ 5,49
Lage Prijs
Een 6-liter doos MultiFit Ultra kattenbakvulling in blauw en groen, gelabeld "ULTRA" en "KLUMPEND," met "Ultra Absorbent" en "Fresh-Scented."
Exclusief
MultiFit
Klonterende Strooisel Ultra 6 l
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (139)
€ 5,49
(€ 0,92/l)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit kattenbak met liggende oranje-witte kat, 'Limited Edition', 'Clumping ULTRA', 6,86 kg.
Exclusief
MultiFit
Kattenbakvulling Ultra 6l + 2l extra vulling
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 5,49
(€ 0,69/l)
Happy Dog Soft Snack Toscana hondensnoepjes, met een bruine hond op de verpakking, met smaken van eend en zalm.
HAPPY DOG
SoftSnack Toscana 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 5,49
(€ 54,90/kg)
Een huisdierenbed met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond, met verschillende bladvormen en texturen.
Exclusief
AniOne
Valeriaan ritselkussen
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 5,49
Een zak van 750g 'Real Nature Grüne Natur' premium weidehooi voor huisdieren, met een roze label met een bloem en een schilderachtige achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met wilde rozenbloesems 750g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Lage Prijs
Catisfactions katten traktatie verpakking met een speelse kattenillustratie en tekst: 'au délicieux fromage' en 'moins de 2 kcal par friandise!'
Lage Prijs
Doos Purina Gourmet Gold kattenvoer met afbeelding van een witte kat, 8 blikjes van 85g, smaken vermeld in het Duits.
GOURMET
Gold Tender Morsels 8 x 85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 5,69
(€ 8,37/kg)
Lage Prijs
De verpakking van Purina Gourmet Gold kattenvoer toont een witte kat met groene ogen en smaken: eend, kip, vis, konijn, lever.
GOURMET
Gold Fijne Samenstellingsmix 8 x 85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (7)
€ 5,69
(€ 8,37/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoer verpakking met een fluffy witte kat en smaken: kip & wortelen, rundvlees & tomaten, lam & groene bonen, kalkoen & spinazie.
GOURMET
Gold Geraffineerde Ragoutmix 8 x 85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (12)
€ 5,69
(€ 8,37/kg)
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze kat, met een bord kip en groene bonen. De tekst benadrukt de volwassen formule en gezondheidsvoordelen.
Lage Prijs
Edgard Cooper Keep It Up Bar Kalkoen, met speelse cartoonhonden, met tekst die zegt 'HOOG IN VITAMINES, JA ECHT' en een gewicht van 30G.
Edgard & Cooper
bar Kalkoen 3x30 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 5,89
(€ 65,44/kg)
Hondentraktaties in een doorzichtige verpakking, gelabeld 'Wild & fein,' met een golden retriever. Tekst benadrukt '100% Natur' en 'Qualität aus Österreich.'
Wild & Fein
WIFE Reepjes hertenvlees 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Een kleurrijke traktatentas voor huisdieren gelabeld 'MIMOS POLLOS' met kippenhartjes, met een gele silhouet van een hond en de tekst 'EINE TÜTE VOLL HUNDELIEBE.'
Nieuw
Mimos
Kipfilethartjes 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Hondensnacks in een doorzichtige verpakking met een golden retriever, gelabeld 'Hirschfleischstreifen 100 g,' 100% natuurlijk, zonder toevoegingen.
Wild & Fein
Wild & Fijne Vleesreepjes 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Lage Prijs
Vitakraft vloeibare snack voor katten, 16x15g verpakking, met twee smaken: kip met taurine en rundvlees met kattenkruid, op een roze achtergrond.
Vitakraft
Liquid Snack Multipack met kip en rund 16x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (15)
€ 5,99
(€ 24,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Hill's Healthy Weight hondensnoepjes met een beagle die zijn lippen likt en tekst: "Knapperig & Heerlijk! Ondersteunt een Gezond Gewicht."
Hill's
Healthy Weight Snacks
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 5,99
(€ 29,95/kg)