Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2831 producten
Een slanke zwarte kat met oranje ogen kijkt naar de kijker naast een 'Moments Diamond' kattenvoerdoos met kip en gevogeltelever blikken.
Exclusief
MOMENTS
Diamant Soufflé MultiPack
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 9,99
(€ 9,79/kg)
Kleurvolle huisdier speelgoedbal gemaakt van gaasstof, met oranje, blauw, paars, geel en groene secties met oranje banden.
Exclusief
AniOne
Activity speelbal S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Kleurrijk driedelig kattenspeelgoed met ballen, met gele, oranje en roze lagen, ontworpen voor interactief spel.
Exclusief
AniOne
Kogelbaan Etagère
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (9)
€ 9,99
Heldere oranje en blauwe hondenspeelbal met een gestructureerd oppervlak, dat lijkt op een voetbal, ideaal voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
waterspeelgoed om te gooien M
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 9,99
NieuwExclusief
AniOne
pluchen speelgoed luiaard
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Doos kattenvoer 'Moments to enjoy' Gemengde Selectie, gestreepte kat (tabby), lepel met nat voer, Quality Filet-badge, 12x40 g
Exclusief
MOMENTS
Gemengde selectie natvoer kat Adult 12 x 40 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 9,99
(€ 20,81/kg)
Lage Prijs
Blauw KONG AirDog Squeaker hondenspeelgoed met sneeuwpop- en sneeuwvlokontwerpen, rode "KONG AirDog" en "Squeaker" tekst.
Kleine beige vilten mand met twee handvatten met oranje en rode bolletjes garen met groene vilten bladeren, huisdierspeelgoed.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Sisal Fruitmand
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Groen pluchen dinosaurus speelgoed met een gestreepte feesthoed en een kleurrijke polkadot halsband met de tekst "LET'S PAWTY".
Exclusief
AniOne
speelgoed dinosaurus
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Feloranje rubberen hondenspeelgoed in de vorm van een bot, met gestructureerde bobbels voor grip en spel.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Rubber Stick
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (20)
€ 9,99
Een pluche hondenspeeltje met een feesthoed, met een glimlachend gezicht, kleurrijke stippen en een rode halsband, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
Celebration Teckelspeeltje
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 9,99
Exclusief
MOMENTS
Diamant Soufflé 12 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 9,99
(€ 9,79/kg)
Huisdier slow feeder in de vorm van een ijsje, gemaakt van roze en groene siliconen met een getextureerd oppervlak voor honden.
Exclusief
AniOne
Likmat met antislip zuignappen
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 9,99
AniOne Summer Time waterspeelgoed voor honden, maat M-L, ontworpen om te gooien en voor waterpret.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Vlieger M-L
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,99
Pluchen vis-speeltje met realistische oranje, paarse en zwarte kleuren en een label met de tekst "AniOne Wild variety."
Exclusief
AniOne
Wiebeltjesvis
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Lage Prijs
Twee KONG merk hondenkauwspeeltjes in roze en blauw met ringhandvatten op een witte achtergrond.
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met groen hooi gelabeld "ECHTE NATUUR NAGER & ZIERKANINCHEN," met iconen voor premium kwaliteit en geschiktheid voor kleine dieren.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met knabbelhout 1,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (6)
€ 9,99
(€ 6,66/kg)
Verpakking van Sammy's Fruchtschnitten fruitplakken met twee driehoekige fruitplakken, met tekst 'met appels & vlierbes' en een cartoon hond.
Sammy's
Fruit Slices 800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 10,29
(€ 12,86/kg)
Lage Prijs
Etiket van een hondenvoertray met een Papillon en een bord met pâté; tekst 'PREMIERE I ♥ my dog', 'BEST MEAT', 'Huhn mit Rind', 'PASTETE'.
Exclusief
PREMIERE
Hond Best Meat Adult Kip met rund 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (67)
€ 10,40
(€ 6,50/kg)
Lage Prijs
PREMIERE 'I ♥ my dog' senior natvoedselbakje, BEST MEAT Huhn mit Rind (kip & rund), plakjes paté op een bord en een hondenfoto.
Exclusief
PREMIERE
Dog Best Meat Kip met Rund Senior 16x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,40
(€ 6,50/kg)
Kattovit Feline Diet blik kattenvoer, gelabeld 'Huhn Sensitive,' met een hypoallergene formule voor gevoelige katten.
KATTOVIT
Sensitive natvoer voor katten kip 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 10,49
(€ 10,28/kg)
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer in blik, 400g, met een paars en wit etiket met een kattensilhouet en de tekst 'Hypoallergene Schonkost.'
KATTOVIT
Sensitive natvoer voor katten 10x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 10,49
(€ 1,03/kg)
Lage Prijs
Grijze pluche olifant speelgoed met grote oren en een lange slurf, met cartoonachtige ogen en een zachte textuur.
Interactief huisdier speelgoed in de vorm van een vis, met vijf muntkleurige ballen en verborgen traktaties binnenin.
Exclusief
AniOne
intelligentiespeelgoed vis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,49
Lage Prijs
Flesje KONG Easy Treat knijpvulling voor hondensnacks met oranje dop, rood KONG-logo en de slogan 'Dogs Need to Play'.
KONG
Easy Treat Pasta Cheddarkaas
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,59
(€ 46,86/kg)
MultiFit Junior <1 gevogeltepâté bakje met puppyafbeelding, kip-icoon en tekst 'MultiFit' en 'Paté'.
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté junior Gevogelte 12x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,59
(€ 5,88/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit zachte mousse kattenvoer blik met zwart-witte kat, kip met zalm, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer kat senior +12 Classic Fit Kip met Zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 10,69
(€ 8,91/kg)
Lage Prijs
Purina GOURMET Nature's Creations kattenvoerdoos, witte kat, langzaam gegaarde stukjes kip en kalkoen, 8x85 g, recyclebaar
Lage Prijs
Cesar klassik-terrine hondenvoer verpakking met een zwarte doos met een rode basis, met afbeeldingen van vlees en een bord terrine.
Cesar
Klassieke Selectie 8x150g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,79
(€ 8,99/kg)
Lage Prijs
Cesar hondenvoer verpakking met 'landragout' smaak, met een bord gemengd vlees en groenten, en tekst die 8x150g porties aangeeft.
Cesar
Landkeuken in Saus 8x150g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,79
(€ 8,99/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoedseldoos met een witte langharige kat, een bord met moussepaté; etiket 'Les Mousselines Mousse' en '12x 85g'.
GOURMET
GOLD Mousselines 12x85g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,79
(€ 10,58/kg)
Lage Prijs
Een zak Vitakraft MENU Vital konijnenvoer, met twee konijnen en benadrukt vitamines, mineralen en hoge vezels.
Vitakraft
Menu Vital voor dwergkonijnen 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 10,89
(€ 3,63/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Pedigree Tasty Minis hondensnacks met ronde, twee-kleurige snacks. Tekst bevat 'Leckerbissen', 'Rind und Käse Geschmack' en '<5% Fett.'
Pedigree
Leckerbissen Tasty Minis Kaas en rundvlees 6x140 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 10,99
(€ 13,08/kg)
Beschikbare varianten: 2