Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2830 producten
Geel hondenkauwspeelgoed met een label waarop een hond met een traktatie staat, gelabeld 'DAUERKAUER', met tekst die natuurlijke ingrediënten en stressverlichting benadrukt.
Dauerkauer
kurkuma kaaskauwtabletten L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hello Jack Relax hondenkoekjes zak met pindakaassmaak, ter ondersteuning van stressgevoelige honden, met een hond met hartvormige bril.
Hello Jack
Relax Smart Snack Stress 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Move hondenkoekjes verpakking, pindakaassmaak, ondersteunt botten en gewrichten, bevat glucosamine en chondroïtine.
Hello Jack
Move Smart Snack Gewrichten 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Een pluche hondenspeelgoed in de vorm van een teckel, met een tan lichaam en grijze accenten en gestikte details, gelabeld 'AniOne Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
teckel van imitatiesuède
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (9)
€ 11,99
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start pakket met twee speelse tabby kittens en labels "10 x 85g" en "Terrine mit Truthahn."
PRO PLAN
Nutri Savour Junior Kalkoen 10x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 14,11/kg)
Lage Prijs
Een clumping kattenbakvulling zak met een grijze kat, gelabeld "PREMIERE. Ik hou van mijn kat," met wellness geur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Clumping Nest, Wellness Geur
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 11,99
(€ 1,00/kg)
Lage Prijs
Een huisdiervoedselzak gelabeld "Wilderness Adult" met een wolf en vers kalkoenvlees, met de tekst "60% VERS VLEES" en "40% ingrediënten."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vers Vlees Kalkoen Adult 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een wolf en zalm, gelabeld 'Wilderness Adult', met 60% verse vis en 40% andere ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
ECHTE NATUUR WILDERNIS Verse Vis Volwassenen 1 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (14)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Feloranje rubberen hondenspeelgoed in een cirkelvorm met gestructureerde bobbels voor grip en spel. Bevat 'AntOne' branding.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Rubber Ring
Beoordeling: 1.9 van vijf sterren
1.9 (12)
€ 11,99
Een kleurrijke pluche egel speelgoed met een regenboogkleurige vachtmanen, die een witte bal vasthoudt met de tekst 'CELEBRATE' in kleurrijke stippen.
Exclusief
AniOne
Celebration Egel speelgoed
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
Roze huisdier tunnel met een zachte binnenkant en een hangend hart speelgoed binnenin, ontworpen voor speelse katten of kleine dieren.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty Rascheltunnel
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 11,99
Lage Prijs
Zak Premiere niet-klonterende kattenbakvulling, 5,8 kg, met drie pluizige katten en tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Cat's Favourite Hygiënische kattenbakvulling Kitten & Adult 10 l
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (19)
€ 11,99
(€ 1,20/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Doos Purina Felix Sensations CRUNCHY kattenvoer, kom met krokante stukjes en cartoon zwart-witte kat; zichtbare tekst "20+2".
Verpakte hondensnack 'Lieblingswurst' van Terra Canis, met kalkoen, in een netzak met een crème en gouden label.
Terra Canis
favoriete worst Kalkoen 170 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 12,49
(€ 73,47/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Nature's Collection kattenvoer grote verpakking, 24 x 85g, met een kom natvoer met vis, erwten en tomaten, en een grijze kat op de doos.
Mjamjam Kittenbox verpakking met speelse kittens, een krabpaal en de tekst "WILLKOMMEN DAHEIM!" in het roze.
MjAMjAM
natvoer kat, kittenbox 6x200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (23)
€ 12,49
(€ 10,41/kg)
Groene verpakking van Catisfactions katten traktaties met een speelse cartoonkat, met tekst die 'moins de 2 kcal par friandise' en '60 g' aangeeft.
Dreamies
CATISFACTIONS Snoepjes voor katten en kittens Kattenkruid 6x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 12,54
(€ 34,83/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Premiere Vleesmenu voor senior katten met een mix van rundvlees en gevogelte, met een claim van 100% vers vlees.
Exclusief
PREMIERE
Première Vleesmenu Senior Rundvlees, Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,64
(€ 7,90/kg)
Huisdiervoeding blik met een grijze kat silhouet, gelabeld 'Mjamjam Saftiges Schwein an leckeren Möhrchen,' graanvrij en hoog in vlees.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x400 g Varken en wortel
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (472)
€ 12,79
(€ 5,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Voerbakje met label 'PREMIERE I ♥ my dog', 'FINEST MEAT' 'SENIOR', met een ruwharige hond en kip met lamsstukjes
Exclusief
PREMIERE
Finest Meat natvoer voor honden, senior Kip met lam 10x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 12,90
(€ 8,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak van "Lucky Lou's Milky Krunchy Krisps" huisdiertraktaties met een speelse kat ontwerp, met de tekst "I LOVE YOU VERY MOO" en "Made in Austria."
Lucky Lou
Geluksvogels Krunchy Krisps Melk 10x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 12,90
(€ 21,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Premium rundvleesfilets in saus voor katten, verpakt in een roze zak met de merknaam 'wow-cat' en het label 'Made in Germany'.
WOW
Cat Adult Rund 8x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 12,99
(€ 19,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Miamor Ragout Royale kattenvoer zakje met een speelse witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'mit Ente in Sauce' en 'NEU.'
Miamor
Ragout Royale in saus eend 22x100 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 12,99
(€ 5,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Oranje Wow Dog Natural Chews verpakking met paardenvlees tandverzorgingssnacks voor honden onder 8, 8-25 en boven 25 kg.
WOW
paardenvlees gedroogd 250g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 12,99
(€ 51,96/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Choupette katten traktatiepakket met een roze ontwerp, met de tekst 'delicate & meaty' en afbeeldingen van traktaties en een zwarte kat silhouet.
Vitakraft
Choupette Kaas 9x40 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
(€ 36,08/kg)
Lage Prijs
Knapperige Crunch katten traktaties van Vitakraft, met een speelse kat op een roze verpakking, gelabeld 'met gevogelte' en 'suikervrij recept.'
Vitakraft
Crispy Crunch Gevogelte 8x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 12,99
(€ 27,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pluchen bruine rendier hondenknuffel met rode gewei, groene en rode oren, en een crème kleurig gezicht en buik.
Nieuw
KONG
Holiday Snuzzles Rendier Sm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
Lage Prijs
Drie feestelijke tennisballen voor honden met zuurstok-, "Ho Ho Ho"- en peperkoekmannetjespatronen op groene en rode achtergronden.
Lage Prijs
Royal Canin Digestion Chews voor volwassen honden, met een bruine hond op de verpakking, claims om de spijsverteringsgezondheid te ondersteunen.
Lage Prijs
Select Gold Sterilised kattenvoerblik met een trekdeksel, met een tabby kat en tekst over graanvrije gevogeltepaté.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer Adult Sterilized Gevogelte 6x200g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Pluche grijze olifant speelgoed met roze binnenoren en een touwstaart, ontworpen voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
knuffelolifant M - L
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 12,99
Lage Prijs
Eukanuba Adult hondenvoerzak voor kleine rassen onder 10 kg, rijk aan verse kip, met een Schnauzer op groene grasachtergrond.
EUKANUBA
droogvoer hond, volwassen, klein, kip 3kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 12,99
(€ 4,33/kg)
Heldere verpakking van "Wild & fein" honden traktaties (250g) met een golden retriever, gelabeld "100% Natur pur" en "Qualität aus Österreich."
Wild & Fein
WIFE Wild Kaumix 250 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 12,99
(€ 51,96/kg)
Pluche tijger speelgoed met touwledematen, met een glimlachend gezicht en zwarte strepen, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed tijger
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 12,99
Een pluche panda speelgoed met een touwhandvat, met zwart en wit vacht, grote ogen en een glimlachend gezicht, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
-speelgoedpanda
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
Teal en roze hondentouwspeelgoed met knopen en kwastjes, ontworpen voor kauwen en trekken.
Exclusief
AniOne
speelgoed XXL touw met 5 knopen
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 12,99
Lage Prijs
Royal Canin X-Small Adult hondenvoeding zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 10 maanden, bevorderend voor een gezond immuunsysteem.
ROYAL CANIN
X-Small Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Kitekat Landpicknick kattenvoerdoos met een oranje tabby, met 'Natuurlijke Vitaliteit 100% Compleet' en ingrediënten: kalkoen, konijn, gevogelte.
Kitekat
Multipack Country Picknick in Saus 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 13,49
(€ 6,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zakje van animonda CARNY Kitten baby pâté, geschikt vanaf week 4, met verse ingrediënten, zonder granen of suiker, gemaakt in Duitsland.
animonda
Carny natvoer voor kittens, Baby-Paté 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 13,49
(€ 13,23/kg)