Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2829 producten
Miamor Katroom in gevogelte-smaak, met een witte kat op de verpakking, met een lepelroom en " + Biotin" benadrukt.
Miamor
Kattenroom Gevogelte 66x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 17,69
(€ 17,87/kg)
Mjamjam senior huisdierenvoeding zakje met een cartoonkat in een paarse jurk, gelabeld 'Duo von zarter Ente & Kaninchen,' met kwaliteitsiconen.
MjAMjAM
nat kattenvoer Senior, knijp, Kalkoen en konijn 6x300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 17,79
(€ 9,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Real Nature Wilderness freeze-dried snackpot met "Pure Chicken" met een kat op het label, met de tekst "100% Chicken Hearts."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogde kippenhartjes 6x25 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 17,89
(€ 119,27/kg)
Lage Prijs
Vriesgedroogde snack voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature Wilderness Antarctic Krill', met een kattenafbeelding, met de tekst '100% Krill.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogd krill 6x20 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (34)
€ 17,89
(€ 149,08/kg)
Kleurrijke verpakking van "Lily's Kitchen Cottage Pie" hondenvoer met een witte hond in een tuin, met "Rundvlees met een Groentemengsel."
LILY'S KITCHEN
natvoer voor honden Adult Rund 10x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,90
(€ 11,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Chicko's hondenkoekjespakket met afbeeldingen van twee honden, 4x175g, variatiepakket met eend, konijn, rund en lam strips.
RINTI
Chicko's assortiment 4x175g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,99
(€ 25,70/kg)
Chuckit! Kickoff oranje en blauwe hondenspeelgoed met gepatenteerde bijtzone voor gemakkelijk oppakken, speels zonder kwijlen en QR-code op de verpakking.
ChuckIt
! Max Glow Kick Fetch S
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (4)
€ 17,99
(€ 17,99/Stuk)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet pâté voor honden, gelabeld "Reduction + Diabetes," 150g, ontworpen voor obesitas en diabetesbeheer.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Reductie Kip, Pompoen 10x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dieetvoeding voor honden met diabetes, gelabeld "Medica Veterinary Diet Diabetes," 150g, met kip en rundvlees pâté.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes Kip, Rund 10x150 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dieetvoeding verpakking voor huisdieren gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät" voor niergezondheid, met een portie van 150g pâté met rundvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica natvoer hond Adult Nierendieet 10x150 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (19)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dieet hondenvoer in een container van 150g gelabeld 'Select Gold Medica Veterinaire Dieet Leberdiät' met een recept van kip en wortel.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica leverdieet 10x150 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (14)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 150g, dieet compleet voer voor huisdieren, met kalkoen en rijst, gemakkelijk verteerbaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kalkoen en rijst 10x150 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (30)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hypoallergene veterinaire dieet huisdierenvoer van Select Gold, 150g, met een hondensilhouet en tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Kalkoen 10x150 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (14)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dieetvoeding voor huisdieren verpakt met het label "Select Gold Medica Harnsteindiät Struvit," ontworpen voor urinegezondheid, 150g.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet met kip & rund 10x150 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Groen rond kattenspeeltje met gaten, een witte bal erin en een paarse vlinder bevestigd aan een flexibele draad.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Jolly Butterfly 22 cm
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 17,99
Geel en grijs gestreept rond honden speelgoed met een glimlachend slangengezicht ontwerp en versterkte randen.
Exclusief
Dogs Creek
Speelgoed Sterke Slang
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,99
Oranje en grijs vosvormig hondenkauwspeelgoed met een gat in het midden en gestikte randen.
Exclusief
Dogs Creek
Speelgoed Sterke Vos
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 17,99
Een pluche, blauwe nijlpaard speelgoed met een zachte, ribbelige textuur, met een lichtroze snuit en kleine oren, rechtop zittend.
Exclusief
AniOne
knuffeldier nijlpaard L-XL
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (19)
€ 17,99
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Low Fat hondenvoer voor kleine honden, met een afbeelding van een kleine hond op de verpakking.
ROYAL CANIN
Veterinary Gastrointestinal Vetarm Kleine Honden 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care s/d, zachte stukjes in jus, kippen smaak, door dierenarts aanbevolen, huisdiervoedingszak.
Hill's
Prescription Diet Urinary Care s/d met kip
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 18,29
(€ 17,93/kg)
Nieuw
ROYAL CANIN
droogvoer voor honden, Adult, Glycobalance 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 18,49
(€ 12,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Mjamjam senior hondenvoer met een cartoon hond in een paarse jurk, gelabeld "Senior Saftiges Hühnchen," graanvrij, met een hoog vleesgehalte.
MjAMjAM
natvoer kat senior 6x400 g kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hypoallergene kattenvoeding in een 100g container, gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet," met een katten silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen 16x100g Kalkoen en aardappelen 16x100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (31)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet voor honden met diabetes, 100g pâté verpakking, met tekst over glucoseregulatie en dieetinformatie.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 100g, dieet kattenvoer voor nierondersteuning, met een kip pâté formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet kip 16x100 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (31)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dieetvoeding verpakking voor honden, gelabeld "Select Gold Medica Harnsteindiät" voor urinegezondheid, met een 100g pâté met kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet kip 16x100 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost pâté voor katten, 100g, gelabeld als een dieet compleet voer met kalkoen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kalkoen 16x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (27)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Medica Veterinary Diet Hypoallergen" met een witte silhouet van een hond en tekst in meerdere talen.
Lage Prijs
Blik hondenvoer met het label "Select Gold Medica Veterinary Diet Herzdiät," met een hartdieet voor hartgezondheid, met meertalige tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica hartdieet met kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (8)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Medica Veterinary Diet Harnsteindiät' voor het beheer van urinestenen, met een silhouet van een hond en voedingsclaims.
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet Gelenkdiaet,' met een honden silhouet en meertalige informatie over gewrichtsdieet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gewrichtsdieet met kip 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet" met een honden silhouet en claims voor obesitas en diabetesbeheer.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Reductie Kip, Pompoen 6x400 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (16)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Select Gold Medica Veterinary Diet Leberdiät" voor levergezondheid, met een honden silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica leverdieet 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Medica Veterinary Diet Harnsteindiät Struvit' voor urine stenen, met een silhouet van een hond en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet met kip & rund 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (10)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Medica Veterinary Diet Schonkost', met een honden-silhouet en meertalige tekst voor een verteerbaar gastro-intestinaal dieet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kip Kalkoen en rijst 6x400 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (56)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'MEDICA VETERINARY DIET DIABETES' met een afbeelding van een hond en voedingsclaims voor het beheersen van diabetes.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (15)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikjes hondenvoer gelabeld "Medica Veterinary Diet Nierendiät" met tekst die aangeeft dat het een nierdieet is, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet Kip met Rundvlees 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (15)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hypoallergene kattenvoeding in een 100g container, gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet', met een katten silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica KIT Hypoallergeen Kip 16x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Medica Veterinary Diet Nierendiät' voor nierdieet, met een honden silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet Eerste Fase Kip 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (10)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Medica Veterinary Diet Schonkost," met een vetarm recept voor de gezondheid van het spijsverteringsstelsel, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica natvoer voor volwassen honden, licht verteerbaar, met minder vet, met kip 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (23)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Kitten Sterilised kattenvoer verpakking, met een kittenafbeelding, details "6-12 maanden," en een kom met brokjes in saus.
ROYAL CANIN
Kitten STERILISED in jus 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Verpakking voor Catz finefood Bio Ente, biologische eendenvoer voor katten, met een kleurrijke illustratie van eenden en een natuurlijk landschap.
Catz finefood
natvoer kat biologisch Adult Nr. 505 eend 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zakje Lucky Lou kattenvoer voor kittens, met gevogelte en wortel, graanvrij, zonder toegevoegde suiker, en 96% vleesgehalte.
Lucky Lou
natvoer kat Kitten Gevogelte 6x300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 18,79
(€ 10,44/kg)
Twee dozen Primox Premium Klumpstreu kattenbakvulling, met grijze klonterende vulling en tekst over geurcontrole voor huishoudens met meerdere katten.
PRIME
PRIMOX strooisel actieve kool 2x8 l
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (15)
€ 18,99
(€ 1,19/kg)
Beschikbare varianten: 2