Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2829 producten
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Harnsteindiät Struvit, 2,5 kg zak voor urinegezondheid, caloriearme formule met kip en rijst.
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Harnsteindiät Struvit, 2,5 kg zak, ontworpen voor de behandeling van urinewegstenen, caloriearme formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet caloriearm mini met kip 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Een zak van 2,5 kg Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, gemarkeerd als een gastro-intestinaal dieet voor honden, met een verse verpakking met rits.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Junior 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 2,5 kg zak, vetarm gastro-intestinaal huisdiervoer, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal light kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Select Gold Medica Veterinary Diet hypoallergeen hondenvoer, turkooizen hondensilhouet, 'Hypoallergen' '2,5 kg'.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Insecten 2,5 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (70)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
2,5 kg zak Select Gold Medica Hypoallergene hondenvoer met een hondenafbeelding en tekst over laagcalorisch, hypoallergeen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica hypoallergene zalm met laag caloriegehalte 2,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (12)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 2,5 kg zak, ontworpen voor de gezondheid van het maagdarmkanaal, met een vers-verpakking rits.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Dieetvoer Mini gevogelte 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet Eend 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Select Gold Medica Veterinary Diet hondenvoer, paarse hondensilhouet, 'SCHONKOST Gastrointestinal', 2,5 kg, kip & rijst
Exclusief
SELECT GOLD
Medica dieetvoer Gevogelte en Rijst 2,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (50)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Obesity Diet hondenvoerzak, 2,5 kg, met 'REDUKTIONSDIÄT' en voedingsclaims voor gewichtsbeheersing.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Reductiedieet Gevogelte & Aardappel 2,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (38)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Urinesteendieet rund 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet voor honden, 2,5 kg zak, gelabeld voor diabetesbeheer met meertalige tekst over regulering van bloedsuikerspiegels.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes gevogelte 2,5 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (16)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 2,5 kg zak, gelabeld als caloriearm, geschikt voor de gezondheid van het maagdarmkanaal, met kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica caloriearm dieet met kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Mini Ageing hondenvoer blik, met een groen en wit ontwerp, gelabeld voor kleine honden tot 10 kg.
ROYAL CANIN
Mini Verouderingsmousse 12x195 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 24,99
(€ 10,68/kg)
Zak van Versele-Laga Complete Frettenvoer, met afbeeldingen van fretten, met tekst die 'Vogel + Zalm' en '100% Extruded, 100% Appetijt' benadrukt.
Versele-Laga
Complete Fret 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Leberdiät hondenvoerzak, 2,5 kg, met een witte achtergrond en roze accenten en een honden silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Leverdieet gevogelte 2,5 kg
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (9)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
2,5 kg zak van Select Gold Medica Veterinaire Dieet voor honden, gelabeld voor ondersteuning bij constipatie met meertalige dieetvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Constipatie Constipatie Kip 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Obesitas Dieet hondenvoer zak, 2,5 kg, met tekst in meerdere talen en een honden silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Reduction Diet Mini Gevogelte 2.5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Senior Pure Chicken hondenvoerzak met wolvenafbeelding, tekst 'PURE CHICKEN', 55% 45% 0%, 2,5 kg.
Zak Real Nature Wilderness Rocky Hills adult Mini dierenvoer met afbeelding van een wolf, 'Rund met Geit', 65% 35% 0%, 2,5 kg.
NieuwExclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Mini, Rocky Hills, rund met geit 2,5 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (81)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wilderness kattenvoer voor volwassen katten in schaal: 'More Than Meat' kip met bosbessen, Jelly Core, 94% kip, 6% fruit, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, adult, Jelly Core, More than Meat Kip met bosbes 16x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,44
(€ 15,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld 'Daily' door Almo Nature, met een graanvrije formule met tonijn en kip, ontworpen voor volwassen katten.
Almo nature
Almo Natuur Dagmenu 24x85g Tonijn en kip 24x85 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (28)
€ 25,49
(€ 12,50/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection Mega-Pack, met 32 x 85g porties van gourmet kattenvoer in verschillende smaken, met een schaal natvoer getoond.
Lage Prijs
Royal Canin Gastrointestinal High Fibre hondenvoerblik, met een broodachtige textuur, met een silhouet van een hond en een veterinaire label.
Een gele hondenkauwspeelgoed met een label met een Rottweiler, gelabeld "DAUERKAUER," "EXTREME BEISSKRAFT," en "100% natuurlijk."
Dauerkauer
Kauwkaas XXXL HB
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (6)
€ 25,99
(€ 113,00/kg)
Happy Dog Sensible Mini Neuseeland hondenvoerzak, met een groen ontwerp, gelabeld "Lamm" (lam) en geschikt voor honden onder de 10 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Mini Nieuw-Zeeland 4 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gelukkige Hond Sensible Mini Toscana hondenvoerzak, met een schilderachtige achtergrond, gelabeld 'Eend & Zalm' met 7,5% vetgehalte.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Mini Toscana 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan Medium Puppy voer, 3 kg zak, met een puppy op de voorkant, gelabeld voor gevoelige huid met een visicoon.
PRO PLAN
Puppy Medium Gevoelige Huid Zalm 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pedigree Markies Original hondenkoekjes doos met een blije golden retriever, 500g, omega 3, vitamine E, recyclebare verpakking.
Pedigree
Markies Original 12x500g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (11)
€ 25,99
(€ 4,33/kg)
Lage Prijs
Blauw en paars hondenvoerzak gelabeld "PREMIERE I love my dog ADULT BEST MEAT LIGHT" met 47% gevogelte, 7,5% vet, 4kg, en een hond zittend naast een bak brokjes en stukjes vlees.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Adult Light Gevogelte 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (76)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak PREMIERE I ♥ my dog volwassen hondenvoer met label BEST MEAT, 39% rundvlees, 4 kg, gele Labrador, kom en rauw vlees.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat droogvoer voor volwassen honden Rund 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (299)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam Delikates Känguru huisdiervoeding zakje met een kangoeroe-afbeelding, met tekst die de pure vleeskwaliteit en taurine-inhoud benadrukt.
MjAMjAM
nat kattenvoer Adult, Quetschie Pure meat enjoyment, Kangoeroe 12x125 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (12)
€ 25,99
(€ 17,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak Lucky Lou kattenvoer met gevogelte, forel en peer, plus een kom. Hoogtepunten: graanvrij, geen toegevoegde suiker, 96% vlees en vis.
Lucky Lou
nat kattenvoer Adult Gevogelte Pur en forel 16x125 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (34)
€ 25,99
(€ 13,00/kg)
Beschikbare varianten: 9
Lage Prijs
Sheba Selection Mini Filets mega pack, met 40 zakjes van 85g elk, met een kat en afbeeldingen van nat kattenvoer.
Sheba
Selection in Sauce 40 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (316)
€ 25,99
(€ 7,64/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Medium Adult hondenvoer zak met een bruine en witte hond illustratie, gelabeld "Grootte M" voor honden van 11-25 kg, met nadruk op ondersteuning van spiermassa.
ROYAL CANIN
Medium Adult 4 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,19
(€ 6,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Nature's Variety Original hondenvoer, kalkoensmaak, 300g verpakking, met een textuurontwerp en een hondenafbeelding bovenaan.
Nature's Variety
Original Medium/Maxi Adult 8 x 300 g Kalkoen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,49
(€ 11,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Premium kattenvoerblik met rundvlees en kalkoenpaté, gelabeld 'WOW-Cat', met een paarse achtergrond en een graanvrije verklaring.
WOW
Cat Adult 6x400 g Rundvlees en kalkoen
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 26,49
(€ 11,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik kattenvoer gelabeld 'WOW-Cat Premium Senior Paté' met hert en konijn, met een blauwe achtergrond en graanvrije verklaring.
WOW
Cat Senior 6x400 g wild en konijn
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (5)
€ 26,49
(€ 11,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik STRAYZ natvoer voor katten met etiket 'Gans & Pompoen' (Gans & Kürbis), tekst 'Du fütterst. Du hilfst.', kattenillustratie en biologische pictogrammen.
STRAYZ
BIO 6x400g Gans en pompoen
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (20)
€ 26,49
(€ 11,04/kg)
Lucky Lou Wild Mix-Box voor volwassen katten, met een zwarte kat en tekst: "Graanvrij," "Geen toegevoegde suiker," "96% vlees."
Lucky Lou
Adult Wildmix 12x125 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 26,49
(€ 17,66/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet A la Carte doos 60x85g met witte langharige kat en label 'Rezepte des Küchenchefs'.
GOURMET
A la Carte -Mix 60x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 26,55
(€ 5,21/kg)
Pedigree Rodeo Duos hondensnacks, kip en bacon smaak, 7 stuks, met Omega 3 en vitamine E, minder dan 5% vet.
Pedigree
Rodeo Duo's Kip en spek 10x7 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,90
(€ 21,87/kg)
Een zak van 5 kg JR FARM Grainless huisdiervoer, met een blauwe lucht en grasachtige achtergrond, met een afbeelding van een konijn en productdetails op het etiket.
JR Farm
Grainless Herbs dwergkonijn 5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (52)
€ 26,99
(€ 5,40/kg)