Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2829 producten
Lage Prijs
Zak Select Gold Medica hypoallergeen hondenvoer (zalm & rijst), turquoise hondensilhouet, 2,5 kg, met Fresh-Pack rits.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Mini Zalm 2,5 kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (8)
€ 26,99
(€ 10,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Senior kattenvoer, puur kip, 96% kippenbouillon, 4% groenten, 0% toegevoegde granen.
Zak PREMIERE 'I ♥ my dog' zacht senior hondenvoer, 60% rundvlees, 4 kg, met zittende golden retriever
Exclusief
PREMIERE
droogvoeding hond Soft Senior rund 4kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Lage Prijs
Real Nature Original senior hondenvoer in een goudomrand container, met illustraties van kip en eend en meertalige tekst.
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 17x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (55)
€ 26,99
(€ 15,88/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Hypoallergene hondenvoerzak, 2,5 kg, met een silhouet van een hond en meertalige tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen PLUS Zalm 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (29)
€ 26,99
(€ 10,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cesar Mega Pack met 40 x 100g hondenvoer trays in verschillende smaken, waaronder rundvlees met wortelen en kip met groenten.
Premium kattenvoer zakje met 'WOW-Cat' merk paté met kip en zalm, gelabeld in meerdere talen, graanvrij, gemaakt in Duitsland.
WOW
Cat Adult 12x125 g Zalm en kip
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 27,49
(€ 18,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Spezial-Cream Gastro met kip, met een lepel vol romige textuur, gelabeld 'NEU' en '6x' op de verpakking.
KATTOVIT
Gastro Crème 11x90 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (13)
€ 27,49
(€ 27,77/kg)
Twee zakken Primox klonterende kattenbakvulling, gelabeld "Klumstreu," met een babypoedergeur, met details over geurcontrole en absorptie.
PRIME
PRIMOX strooisel babypoedergeur silicaat 2x12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (43)
€ 27,89
(€ 1,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Creamy Snacks katten traktaties doos met een grijze kat met groene ogen, met 9 zakjes zalm- en kip smaken.
Sheba
Zakje Romige Snacks 7x 9x12g Zalm en kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 27,99
(€ 37,02/kg)
Lage Prijs
Real Nature Original huisdiervoedselcontainer met rundvlees en kip met eend en zalmolie, gelabeld voor junior honden.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer voor honden, Junior, rund en kip met eend 34x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (22)
€ 27,99
(€ 8,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld 'Happy Dog Sensible Pure' met een bruine hond op een bergachtergrond, met rauwe rundvleesstukken weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible Pure natvoer hond adult 6x800 g Rund
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 28,56
(€ 5,95/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Almo Nature Urinary Help natte huisdiervoeding voor volwassen en oudere katten, met een grijze kat silhouet en bloemontwerp, gelabeld "Met Vis."
Almo nature
Urinary Help Vis 30x70 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 28,89
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Almo Nature Anti Haarbal natte kattenvoerzak met een silhouet van een grijze kat, met tekst die 'Met Kip' benadrukt en meertalige labels.
Almo nature
Anti Hairball kip 30x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 28,89
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Almo Nature gesteriliseerde natte kattenvoeding zakje met een grijze katten silhouet, met tekst die "Met Kip" en meertalige labels benadrukt.
Almo nature
Gesteriliseerd kip 30x70 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (7)
€ 28,89
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak Happy Dog Mini Adult hondenvoer met een zwart-witte hond op de voorkant, die voordelen benadrukt zoals 'fit & vital' en immuunondersteuning.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond volwassen, mini 4 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 28,99
(€ 7,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet blik kattenvoer met tonijn, gelabeld 'Urinary' voor struvietsteenprophylaxe (FLUTD).
KATTOVIT
Urinary Tonijn 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (19)
€ 29,14
(€ 28,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere. Best Meat.' met een gele labrador, met tekst in het Duits en Frans die 'Vogels met Aardappelen & Rijst Light' vermeldt.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Light Gevogelte en Rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 29,29
(€ 6,10/kg)
Lage Prijs
Blik Select Gold Senior Sensitive hondenvoer met een afbeelding van een golden retriever, paard met zoete aardappel smaak.
Premium senior kattenvoer zak met pâté met gevogelte en eend, gelabeld 'WOW-Cat,' graanvrij, gemaakt in Duitsland.
WOW
Kat Senior 12x125 g Eend en gevogelte
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 29,99
(€ 19,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Small Breed Puppy voedstas met een silhouet van een persoon en een hond, met de nadruk op 85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten en verse of rauwe opties.
Orijen
Small Breed Puppy Kip, Kalkoen & Vis 1,8 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 29,99
(€ 16,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Puppyvoer, 3 kg zak, met een afbeelding van een puppy en het label 'Healthy Start', met kip als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Optistart Puppy 3kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 30,39
(€ 10,13/kg)
Rinti Canine Mobility blikvoer voor honden, met een blauwe label met "Mobility" en "Gelenkprobleme," bevat chondroïtine, glucosamine en vitamine E.
RINTI
Canine Mobility 12x400g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 30,49
(€ 6,35/kg)
Applaws Senior kattenvoerblik, met tonijn en zalm in jelly, 70g formaat, met een roze en gouden ontwerp, gelabeld voor katten van 7+ jaar.
Applaws Senior Tonijn & Zalm in Gelei 24x70 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 30,49
(€ 18,15/kg)
Zak RINTI Chicko's Plus hondensnacks met hondenillustratie en kaas- en eendblokjes; tekst 'KÄSEWÜRFEL MIT ENTE, 80g'.
RINTI
Chicko Plus kaasblokjes, met eend en kaas 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 30,49
(€ 31,76/kg)
Rinti Canine gewichtsreductiedieet hondenvoerblik, met een groene label met 'Gewicht' en 'Mit Huhn' dat laag vet en minder calorieën aangeeft.
RINTI
Hond Gewicht Kip 12x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 30,49
(€ 6,35/kg)
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan puppy natvoer, loaf pâté, 'Gezond recept met rundvlees', etiket 'Puppy <1'
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met een lachende Schnauzer, gelabeld 'Light Mature Adult 7+', 'Small & Mini tot 10 kg', en 'met kip'.
Hill's
Kynologisch Volwassen Mini Light
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 30,99
(€ 12,40/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerdoos met witte kat; tekst: HEERLIJKE STREPEN IN SAUS, 60x85g, MET RUND, KIP, KONIJN, ZALM.
Animonda CARNY Pure & Mild kattenvoerbakje — kip + garnalen (volwassen); kat loopt en stukjes vlees.
animonda
Carny natvoer kat volwassen Pure and Mild kip en garnalen 32x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 31,49
(€ 9,84/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik DOG'S LOVE hondenvoer met eendensmaak, 60% eend, graanvrij recept, gemaakt in Oostenrijk, met topinamboer en wortel.
DOG'S LOVE
Adult eend 6x800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 31,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking toont een schattige bruin-witte puppy, gelabeld 'PREMIERE,' 'JUNIOR,' en 'PETIT PÂTÉ,' met de nadruk op 'rijk aan kip & rundvlees.'
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté Junior Gevogelte en rund 22x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (36)
€ 31,99
(€ 9,69/kg)
Zes blikken Mjamjam huisdierenvoeding met verschillende smaken: kip, eend, konijn en rundvlees, met kleurrijke etiketten en illustraties.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, mixpakket 6x800 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (117)
€ 32,99
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Karton doos van Purina Gourmet Revelations huisdiervoeding, bevat 48 verpakkingen van 57g mousse met rundvlees en kip, gelabeld 'Breekbaar.'
GOURMET
REVELATIONS Mousse in saus 48x57g Kip en rund
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 33,99
(€ 12,42/kg)
Blik MJAMJAM hondenvoer met opschrift 'Puur vleesgenot – Heerlijk paard' en 'Graanvrij' en illustratie van een bruine hond.
MjAMjAM
Pure Adult Paard 6x800 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (41)
€ 33,99
(€ 7,08/kg)
Lage Prijs
Zes blikken Wilderness hondenvoer in smaken: True Country, Deep Forest, Pure Turkey, en Pure Sheep, elk met 95% vleesinhoud.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Mix Set Adult 6 x 800g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 34,99
(€ 7,29/kg)
Beschikbare varianten: 2