Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2828 producten
Sheba Filets kattenvoer, gescheurd kippenvlees smaak, 60g, met afbeelding van een grijze kat en peterseliegarnituur.
Sheba
Les Effilés de Poulet 32x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 57,28
(€ 29,83/kg)
Premium hondenvoerzak gelabeld 'WOLFSBLUT RANGE LAMB ADULT' met een wolf's gezicht, met nadruk op lam, bruine rijst, hoog vleesgehalte en glutenvrij.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Range Lamb Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (25)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Cold River Adult hondenvoer zak met afbeelding van een wolf, forel en zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Cold River Droogvoer Hond Volwassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Large Athletic Puppy voer zak, 12 kg, met een afbeelding van een puppy, hoog eiwitlabel en 'Healthy Start' claim.
PRO PLAN
Puppy Groot Athletic Healthy Start Kip 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (75)
€ 59,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Black Bird Adult hondenvoer zak met afbeelding van een wolf, kalkoen en zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Black Bird Droogvoer Hond Volwassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak van 12 kg Bozita "Puppy & Junior" hondenvoer, met een speelse puppy, graanvrij, met 25% eiwit.
BOZITA
Dog Original Puppy & Junior 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 60,99
(€ 5,08/kg)
Hondenvoerzak met een Duitse Herder in een bosomgeving, gelabeld 'BOZITA Original Adult Classic,' 12 kg, met 23% eiwit en 11% vet.
BOZITA
Dog Original Adult Classic 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (33)
€ 62,49
(€ 5,21/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met het Bozita merk, gelabeld 'Adult XL met Lam,' 12 kg, met een natuurlijke bosachtergrond en voedingsiconen.
BOZITA
Dog Original Adult XL 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 62,49
(€ 5,21/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor 'Bio-Lachs' kattenvoer met zalm, wortelen en aardappelen; bevat voedingsinformatie en certificeringen.
KatzenLiebe
Adult Bio zalm 15x100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (18)
€ 62,91
(€ 41,94/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Alaska Zalm hondenvoer zak, met een wolf's gezicht, gelabeld 'Premium Hondenvoer', 12,5 kg, met ingrediënten: zalm, aardappelen, bruine rijst.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Alaska Salmon 12,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 62,99
(€ 5,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Wild Duck Senior hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, eend- en aardappelsmaak, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Wild Duck Senior 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 62,99
(€ 5,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Down Under volwassen hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, Black Angus rundvlees, zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Down Under Adult 12,5 kg
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (16)
€ 62,99
(€ 5,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan Adult 1-6 Medium hondenvoer met kip, ondersteunt immuniteit en spijsvertering, honden van 11-25 kg.
Hill's
Science Plan Medium Adult 1-6 kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 63,59
(€ 5,30/kg)
Hondenvoer verpakking met het merk "Opti Life", kip en rijst smaak, geschikt voor middelgrote volwassen honden (10-25 kg), met afbeeldingen van twee honden.
Versele-Laga
Opti Life Adult Medium 12,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Large Robust Adult hondenvoer, 14 kg zak, met een afbeelding van een grote hond en labels "Dagelijkse voeding" en "Nr. 1 Kip."
PRO PLAN
Adult Large Robust Everyday Nutrition Kip & Rijst 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (68)
€ 65,69
(€ 4,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoer zak met een grote atletische hond, gelabeld 'Hoog Eiwit', 'Grote Atletische Volwassen Hond', en 'Dagelijkse Voeding', 14 kg.
Een zak van 12 kg Bozita hondenvoer gelabeld 'Puppy & Junior XL met Lam,' met een speelse puppy op de voorkant en voedingsdetails.
BOZITA
Dog Original Puppy&Junior XL 12 kg
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 65,99
(€ 5,50/kg)
Een 12 kg zak Bozita hondenvoer gelabeld "Adult Light" met een bruine hond op een boomstam in een natuurlijke omgeving, met een claim dat het tarwevrij is.
BOZITA
Dog Original Adult Light 12 kg
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 66,99
(€ 5,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met een blije hond op een mosachtige boomstronk, gelabeld 'BOZITA Original Adult', 12 kg, met 'Wheat Free' en voedingsinformatie.
BOZITA
Dog Original Adult 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 67,99
(€ 5,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak, 12kg, met een middelgrote tot grote volwassen hond. Label benadrukt 'Sensitive Digestion' en 'No1 ingredient turkey.'
PRO PLAN
Adult Medium & Large Gevoelige Spijsvertering graanvrij 12 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 68,79
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Blue Mountain Adult hondenvoerzak met afbeelding van wolf, wild met aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
droogvoer hond Blue Mountain Adult 12,5 kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (17)
€ 68,99
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Wide Plain Adult Large hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, veldachtergrond, 'Horse with Sweet Potatoes' 12,5 KG.
WOLFSBLUT
Wide Plain Grote Rassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 68,99
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Wide Plain Adult hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, paard met zoete aardappel smaak, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Wide Plain Droogvoer Hond Volwassen 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (72)
€ 68,99
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak, 14kg, met "Hoog Eiwit," "Lamsvlees Nr. 1 Ingrediënt," en "Grote Atletische Volwassen 2+ Gevoelige Spijsvertering."
PRO PLAN
Adult Large Athletic Gevoelige Digestion 14kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 69,99
(€ 5,00/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoeding zak voor middelgrote en grote volwassen honden, 14 kg, met een hond op de voorkant, gelabeld 'Gevoelige Huid' en 'Hoog Eiwit.'
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak voor grote atletische volwassen honden, 14 kg, met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'High Protein' en 'Sensitive Skin.'
PRO PLAN
Large Athletic Adult Gevoelige huid 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 69,99
(€ 5,00/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak — Mature Adult 7+ (Medium 11–25 kg), 3 essentiële voordelen, met kip; afbeelding van een bruin-witte hond.
Hill's
Canine Mature Adult 7+ Senior 12 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 71,79
(€ 5,98/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor volwassen grote rassen (26-44 kg), met een Duitse herder, ter bevordering van spijsvertering en optimale gezondheid.
ROYAL CANIN
Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 72,49
(€ 4,83/kg)
Lage Prijs
Zak Purina Pro Plan hondenvoer voor middelgrote/grote honden 7+, met labels 'Hoog Eiwit' en 'Geen Toegevoegde Kleurstoffen' en hondenfoto.
PRO PLAN
Adult 7+ Medium & Large Age Defence Kip 14 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (305)
€ 73,49
(€ 5,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Catz Finefood Pure Kangaroo kattenvoerblik met teunisbloemolie, graanvrij, zonder toegevoegde suikers, ontwikkeld met dierenartsen.
Catz finefood
natvoer kat Pure Adult Kangoeroe 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 73,65
(€ 15,34/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Red Rock Adult hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, kangoeroe en zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Adult Red Rock, kangoeroevlees met pompoen 12,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 74,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature WILDERNESS Senior 'Wild Valley' dierenvoertzak met wolvenfoto; 'Beef with Horse' en labels 60% 40% 0%.
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Senior Pure Chicken huisdiervoeding met wolvenfoto, illustratie van kip en zichtbare tekst 'Pure Chicken' en '55% 45% 0%'.
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness volwassen hondenvoer, Pure Salmon smaak met afbeelding van een wolf, "60% 40% 0%", 12 kg.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer hond, Adult, Pure Salmon 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (62)
€ 77,99
(€ 6,50/kg)
Blik DOG'S LOVE hypoallergeen hondenvoer met een blije bruine hond en label met paardenvlees, gemaakt in Oostenrijk.
DOG'S LOVE
HYPOALLERGEN Paard 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 79,79
(€ 33,25/kg)
Verpakking van Dog's Love Adult hondenvoer met een bruine achtergrond, met een groene label die "Ente" (eend) en "12 kg" gewicht aangeeft.
DOG'S LOVE
Adult eend 12 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (26)
€ 79,99
(€ 6,67/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness kattenvoer gelabeld "Dark Fjord," met een Bengaal kat, met 97% wild zwijn en eend, 3% fruit, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Dark Fjord, everzwijn met eend en rendier 24x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
€ 79,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bozita hondenvoer zak, 12 kg, met een witte hond op de achtergrond van een bos. Tekst benadrukt 'Adult Sensitive/Sensibel' met zalm en rijst.
BOZITA
Dog Original Adult Sensitive Skin&Coat 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 79,99
(€ 6,67/kg)
Beschikbare varianten: 2