Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2828 producten
Happy Cat Minkas Duo kattenvoer verpakking met een speelse kat die zijn lippen likt, met tekst die rundvlees- en konijningrediënten aangeeft.
HAPPY CAT
Duo hapjes op paté rund 12 x 100 g Rund en konijn 12x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (47)
€ 14,19
(€ 11,83/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een stapel van zes kleurrijke 'Lucky U' blikvoeders voor volwassen huisdieren, met smaken zoals gevogelte, wild zwijn en konijn, met '96% vlees!' labels.
Binnenkort beschikbaar
Lucky Lou
Adult 6 x 200 g Wild-Mix
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Sensitive hondenvoerzak en vijf blikjes Select Gold Adult Sensitive nat hondenvoer.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Mini Gemengd Voedingsset 7-delig
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 9,09/kg)
Lage Prijs
Wilder kattenvoer verpakking met het label 'Open Land' toont een wilde kat en vermeldt kip, geit en gans als ingrediënten. 97% vlees, 3% groenten.
8in1 Fillets pro skin & coat honden traktaties verpakking, met premium kip snacks verrijkt met lijnzaadolie voor een glanzende vacht.
8in1
Fillets Pro SkinCoat 8 x 80 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,79
(€ 40,30/kg)
Crave kattenvoer zakje met een kom kip in jus, met tekst die hoge eiwitten, graanvrij en gemaakt met 100% natuurlijke kip benadrukt.
CRAVE
in saus kip 28x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (18)
€ 27,72
(€ 11,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Optimal Menu voor dwergkonijnen, met een illustratie van een grijze konijn, het label "JUNIOR" en details over ingrediënten en voordelen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
Dwergkonijn Junior 500g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Hondenvoer verpakking met een honden gezicht, gelabeld "Rinti Leichte Beute," met nadruk op laag vet, laag calorieën, en hoge verteerbaarheid.
RINTI
Leichte Beute 9 x 300 g Kip Puur met hele gevogelteharten
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (28)
€ 12,19
(€ 4,51/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Edgard Cooper kitten pâté in een 85g container met gouden rand, met een speelse kattenillustratie en de tekst "Ente und Huhn."
Lage Prijs
Een zak Felix Tasty Nuggets katten snacks met een speelse zwart-witte kat op de voorkant, gelabeld 'MAXI PACK' en '180 g.'
Felix
Tasty Nuggets 6 x 180 g Rund en lam
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 19,44/kg)
Miamor kattenvoer verpakking met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld "Geflügel Pur" en "Helle Filetstücke," wat duidt op gevogelte-inhoud.
Miamor
Milde maaltijd Gevogelte Pur en kip 32x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (115)
€ 22,99
(€ 7,18/kg)
8in1 Fillets pro actieve hondensnacks verpakking met premium kip snacks verrijkt met glucosamine en chondroïtine voor mobiliteitssteun.
8in1
Fillets Pro Active 8 x 80 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,79
(€ 40,30/kg)
Schesir blikvoer voor honden in gelei, gelabeld 'Pollo con Prosciutto,' met kip en ham voor volwassen honden.
Schesir
Adult 18x150g met kip en ham
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 37,49
(€ 13,89/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld 'Thyroid Care y/d™ met Kip' van Hill's Prescription Diet, met een kattenafbeelding en de tekst 'Veterinary Exclusive'.
Hill's
Prescription Diet Thyroid y/d met kip 24 x 156 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (215)
€ 54,99
(€ 14,69/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care hondenvoerzak met een grote hondillustratie, met tekst die de tandheelkundige voordelen en 75% plaque-reductie benadrukt.
Binnenkort beschikbaar
ROYAL CANIN
Dental Care Maxi 9 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 55,99
(€ 6,22/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Bonies Winter Edition hondensnacks, met een bruine hond met zijn tong uit, 200g verpakking met visingrediënt.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Kerstbonies 200g Koolvis 200 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (8)
€ 1,60
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Duidelijke zak met gedroogde runderoortjes voor honden, gelabeld "MIMOS BOVINOS" met Duitse tekst "100% Rind" en "Eine Tüte voll Hundeliebe."
Binnenkort beschikbaar
Mimos
Runderbuizen 200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 7,99
(€ 39,95/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer met opschrift 'Multifleisch Cocktail / Multi Meat Cocktail', Adult 1+, oranje gestreepte kat en vleesstukjes
Binnenkort beschikbaar
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Een blik Josi Cat rundvlees kattenvoer in jelly, met een grijze tabby kat op het label, met tekst die 'Graan Vrij Recept' en 'Volwassen' aangeeft.
JosiCat
JOSE Beef in Jelly 12x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 14,79
(€ 3,08/kg)
CRAVE
High Protein Rolls 8 x 50 g Rund
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,92
(€ 39,80/kg)
Zakje van Lucky Lou kittenvoer met gevogelte en wortel, gelabeld "Voor Kittens," met een speelse kat en claims van 96% vlees, graanvrij, zonder suiker.
Binnenkort beschikbaar
Lucky Lou
natvoer kat Kitten Gevogelte 16x125 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 26,49
(€ 13,25/kg)
Schesir hondenvoer in blik in gelei, gelabeld "Pollo con Manzo" (Kip met Rundvlees) voor volwassen honden, met een gouden en rode ontwerp.
Schesir
Adult 18x150g Kipfilet met rund
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 37,49
(€ 13,89/kg)
Lage Prijs
Cesar
Junior 14x150g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 14,29
(€ 6,80/kg)
Zak Happy Cat culinaire kattenvoer voor katten ouder dan 1 jaar, met Beierse rundvlees, met een grijze tabby kat en serveersuggestie.
HAPPY CAT
Culinary Adult 24x85g Vooralpen-rund
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (8)
€ 18,19
(€ 8,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een hond met lang, golvend haar glimlacht naast een container met vegetarische hondenpaté met het label "Premiere. I ♥ veggies" met groene bonen, courgette en rijst.
Exclusief
PREMIERE
Veggie 11 x 150 g Bonen, courgette, rijst
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 19,99
(€ 12,12/kg)
CRAVE kattenvoerzakje met pâté kom en achtergrond met tijgerogen; benadrukt hoog eiwit, graanvrij, 100% natuurlijke kip en kalkoen.
CRAVE
Paté 24 x 85 g Kip en Kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 23,76
(€ 11,65/kg)
Thrive 100% Kippen Traktaties voor katten, cilindrische verpakking met een blauwe katten silhouet, gelabeld 'Pure & Irresistible' en '0% Nonsense.'
Binnenkort beschikbaar
Thrive
100% kattensnacks
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (54)
€ 1,77
(€ 70,80/kg)
Happy Dog Soft Snack Neuseeland, lamsmaak hondensnacks in een groene zak met een hond en een schilderachtig landschap, gemaakt in Duitsland.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Nieuw-Zeeland 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 1,95
(€ 19,50/kg)
Een zak Happy Dog Soft Snack Montana voor honden, met een bruine hond op de voorkant, met de tekst 'PFERD' (Paard) en 'Made in Germany.'
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Montana 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (9)
€ 1,95
(€ 19,50/kg)
Drie gaaszakjes gevuld met gedroogde kruiden, bladeren en stengels voor kleine huisdieren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
navulverpakking kattenkruid
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Een doorzichtige plastic zak gevuld met gedroogde kruiden voor huisdieren, met een kleurrijk etiket met een cartoonkonijn en de tekst 'JR FARM Kräutergarten.'
Binnenkort beschikbaar
JR Farm
Kruidentuin 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 3,27
(€ 6,54/kg)
KONG Naturals Premium Catnip metalen blikje met paarse deksel, groene band, rond venster met kattenkruid en badge 'GRATIS SPEELGOED BINNEN'.
Binnenkort beschikbaar
KONG
Kattenkruid Naturals 55 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 3,58
(€ 65,09/kg)
Twee pluchen namaakbont muisjes voor katten (zandkleurig en grijs) met gevlochten touwstaarten die eindigen in pluizige pompons.
Binnenkort beschikbaar
Blauwe cilindervormige kattensnackbus Moments Diamond met rood lint, afbeelding van een zwarte kat en Jelly Cups kip en tonijn
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MOMENTS
Diamond Kattensnack Jelly Cups Kip en Tonijn 12x22g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 15,11/kg)
Een zak Happy Dog ARTHRO FIT snacks voor honden, met een grijze hond en tekst die musculoskeletale ondersteuning promoot.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
Blije Hond Zorg Snack Arthro Fit 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Happy Dog Skin & Coat functionele snackverpakking met een grijze hond op de voorkant, met tekst in het Duits en Engels over de voordelen voor een glanzende vacht.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
Blije Hond Verzorging Snack Huid & Vacht 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Beige-wit gevlekt pluchen huisdierenspeelgoed, hoge kegelvorm met krullende bruine ronde kern en kleine crèmekleurige pompon
Binnenkort beschikbaar
Kleurrijk pluche papegaai speelgoed met een blauwe body, gele buik, oranje voeten en een fluffy blauwe staart, ontworpen voor huisdieren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
AniEen speelgoed papegaai
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 5,49
Happy Dog Soft Snack zak met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'IRELAND' met zalm- en konijnensmaak.
Binnenkort beschikbaar
HAPPY DOG
SoftSnack Ierland 100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 5,49
(€ 54,90/kg)
Hondenvoerzak met het label 'Happy Dog Medium Adult' met een lachende hond, met tekst die voordelen benadrukt zoals immuunondersteuning en verteerbaar eiwit.
Binnenkort beschikbaar
Happy Dog Senior hondenvoer, 11 kg, met een portret van een bruine hond en tekst over vitaliteit, immuun- en gewrichtssteun voordelen.
Binnenkort beschikbaar
Happy Dog NaturCroq hondenvoerzak met een kleine hond op de voorkant, gelabeld 'Zalm & Rijst Mini Volwassen,' 100% natuurlijke ingrediënten.
Binnenkort beschikbaar
Drie pluchen vissen kattenspeeltjes met pluizige veerstaarten in beige, lichtbruin en grijs, elk met een klein rond oog
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Xmas speelgoed vis 3 stuks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Zandkleurig pluchen uil-kattenspeeltje met geborduurde grote ogen, witte vlekken en een verenstaart.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Xmas speelgoed kicker uil
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Lage Prijs
Vitakraft Pure Rabbit XXL Strips hondensnacks, graanvrij, zonder toevoegingen, 100% mager konijnenvlees, recyclebare verpakking.
Binnenkort beschikbaar
Vitakraft
Rabbit XXL konijnenfiletstrips 250 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 6,19
(€ 24,76/kg)
Een doos Animonda Vom Feinsten kittenvoer met acht porties van 85g, met smaken zoals gevogelte, hart, wortelen en garnalen.
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Vitakraft Pure Chicken XXL Bonas kauwsticks voor honden, geen granen, geen toevoegingen, 100% mager kippenvlees in vleesgehalte.
Binnenkort beschikbaar