Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2827 producten
MultiFit Sensitive Mini 1+ hondenvoerzak (roze) met label kip, lam & rijst, 2,5 kg
Binnenkort beschikbaar
Rood-witte gedraaide rubberen ring hondenspeelgoed, gevlochten donutvorm, geen zichtbare tekst.
Binnenkort beschikbaar
Pluchen grijsbruin rendier-hondenspeelgoed met zachte lange poten, crèmekleurig gezicht, geborduurde ogen en donkergrijze geweien
Binnenkort beschikbaar
Mjamjam kattenvoerblik met 'Saftiges Schwein an leckeren Möhrchen' met een speelse kattensilhouet en kleurrijk ontwerp.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x100 g Varken en wortel
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 8,29
(€ 13,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met een zilveren blik gelabeld 'Mjamjam Duo von Hühnchen & Kaninchen' met een silhouet van een kat en speelse graphics.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, Duo 6x100 g Rundvlees en konijn
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 8,49
(€ 14,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kleurige biologische huisdierenvoeding zakjes met zalm, kip, kalkoen en varkensvlees, in een 'Bio Box' met zes porties van 85g.
Binnenkort beschikbaar
Catz finefood
natvoer kat bio Adult multipack 6x85 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 8,59
(€ 16,84/kg)
Pluchen crèmekleurig krullend eendenspeelgoed met gele snavel en pootjes, met rode tartanmuts met witte pompon en bijpassende sjaal
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
speelgoed Xmas pluchen gans
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
Lila AniOne Wild Variety halvemaanvormige interactieve voederpuzzel voor huisdieren met doolhofkanalen, drie doorzichtige bakjes en traktatievakken.
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Groen pluchen hondenspeelgoed met een bruin-witte wintermuts en de tekst "Assorted Characters" eronder.
Binnenkort beschikbaar
Pluchen beige hondenspeelgoed met een rode kerstmanmuts dat een rood blok vasthoudt met geborduurde tekst 'Santa MAIL' aan een wit touw
Binnenkort beschikbaar
Interactief huisdier puzzelspel in blauw en grijs, met verschillende compartimenten in de vorm van botten en pootafdrukken voor het verstoppen van traktaties.
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'MultiFit Paté,' met een puppy graphic, met tekst die zegt 'Junior, rijk aan gevogelte met wortelen' in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
Junior Paté Gevogelte en wortelen 6x400 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (10)
€ 10,69
(€ 4,45/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'MultiFit Ragout' met een lachende hond op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het voor volwassenen is en konijn en wortelen bevat.
Exclusief
MultiFit
natvoer voor honden, Adult Ragout Konijn en wortel 6x400 g
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (35)
€ 10,69
(€ 4,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Pluchen huisdierbed in de vorm van een beige gevlekte uil met grote ogen, een grijze snavel en grijze pootjes
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'MultiFit Paté Adult' met een geel en blauw ontwerp, met een afbeelding van een hond en tekst over geen toegevoegde suikers en goede spijsvertering.
Exclusief
MultiFit
Brokken in Paté 6x800 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (12)
€ 11,94
(€ 2,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik kattenvoer gelabeld 'Ragout Huhn & Muschel' met kip en mosselen, met een blauw-wit ontwerp, en zonder toegevoegde suiker.
Catz finefood
Ragout 6 x 190 g Kip en mossel
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 11,99
(€ 10,52/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikjes kattenvoer met het label "MAC's Kitten Kalkoen & Konijn," met afbeeldingen van kalkoen- en konijnenvlees, met iconen voor "Graanvrij" en "Hoge Vleesinhoud."
Binnenkort beschikbaar
MAC's
natvoer voor kittens Kalkoen en konijn 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (42)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Lage Prijs
Een huisdiervoedselzak met het label 'Wilderness Adult' met een wolf en de nadruk op '60% Vers Vlees' met rundvlees als hoofdingrediënt.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Fresh Meat Beef Adult 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Blik kattenvoer met een label dat 'Mjamjam Pur Saftiges Schwein - Purer Fleischgenuss' leest, met een silhouet van een kat.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x100 g
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 12,19
(€ 20,32/kg)
Lage Prijs
Een zak Pedigree DentaStix Chewy Chunks met een lachende golden retriever en 'Dual Clean' voordelen op de voorkant.
Pedigree
Dentastix Chewy Chunx Maxi Kip 5x68 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 12,79
(€ 37,62/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Real Nature Original' voor senioren, met kip en rundvlees met hennepolie, geïllustreerd met een kip en een koe.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, senior, kip & rund met hennepolie 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondenvoerblik met een witte kat, gelabeld 'Purina Gourmet nature's creations Mousse mit Saucenherz,' met ingrediënten zoals kabeljauw en pastinaak.
GOURMET
PURINA Adult Nature Creations Mousse Kabeljau 12x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Cat's Love nat kattenvoerblik voor kittens, met twee speelse kittens op het etiket, met de tekst 'Huhn' (kip) en 'Junior 2-12 Monate'.
CAT'S LOVE
natvoer Junior kip 6x200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (11)
€ 13,99
(€ 11,66/kg)
Verpakking van hondenvoer voor "animonda INTEGRA PROTECT HARNSTEINE mit LACHS," met zalm en claims om urinestenen te voorkomen.
animonda
Integra Protect Harnstenen Zalm 16x100 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (78)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Pluche groen huisdierspeelgoed in de vorm van een watermeloen met zwarte strepen, glimlachend gezicht, roze wangen en een groen blaadje bovenop.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
pluchen speelgoed watermeloen
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 14,99
Hondenvoeding zakje met een Maine Coon kat, gelabeld 'Senior 8+' met extra kip, graanvrij en Zweedse natuurlijke ingrediënten.
BOZITA
natvoer voor katten Senior 8+ Hapjes in saus 12x85 g kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,49
(€ 15,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak van Happy Dog NaturCroq Flocken-Mixer Cereal Flakes voor honden, met een golden retriever en de tekst '100% natuurlijk, geen conserveermiddelen.'
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Whiskas kattenvoer verpakking met een grijze kat op de voorkant, gelabeld 'Klassische Auswahl Sélection Classique in Sauce,' met 12 zakjes.
Lage Prijs
Wilderness Senior hondenvoer verpakking met een wolf op de achtergrond van een bos, gelabeld 'Northern Turkey' met 95% kalkoen- en zalmgehalte.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Wildernis Senior Noordelijke Kalkoen Kalkoen en Zalm 12x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes kleurrijke blikken 'Lucky Lu' huisdierenvoer gestapeld in een piramide, met smaken zoals eend, lam en rundvlees, met speelse kattenillustraties.
Binnenkort beschikbaar
Lucky Lou
LS Adult Smakelijke Mix 6x400g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (12)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Een blik Animonda Vom Feinsten hondenvoer met rundvlees en lam, naast een witte hond. Tekst: "mit Rind + Lamm" en "in Sauce."
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Adult, in saus 22x150g Rund en lam
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (34)
€ 16,99
(€ 5,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik van "Woo-Cat Premium Soup" met zalm, met voedingsinformatie die 110 kJ en 26 kcal per 100g toont.
WOW
Kattensoep 12x70 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 18,99
(€ 22,61/kg)
Lage Prijs
Whiskas katten traktaties container, paars met een kattengezicht, met "Knuspertaschen mit Lachs Geschmack" en "+50% GRATIS" tekst.
Whiskas
Crispy Pouch 10x90 g (60 g + 50% gratis) Zalm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 18,99
(€ 21,10/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Convalescence hondenvoer, 100g, met hoge energiedichtheid, pâté-stijl, met 'Huhn/Poulet' label.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Herstellende Kip 16x100g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,04
(€ 11,90/kg)
Lage Prijs
Rode worstvormige dierenvoedselrol met etiket 'WILDERNESS' 'BEST TURKEY' 'JUNIOR', met afbeelding van twee wolfspups, een kalkoen en 70%/30%/0%
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Sheba Nature's Collection kattenvoerzakje met een grijze kat, met een kom zalm in saus gegarneerd met pompoen en pastinaak.
Interactieve witte kattenspeelbal met een groene veer eraan bevestigd, ontworpen om huisdieren te betrekken bij het spelen.
Binnenkort beschikbaar
Europet Bernina
Ball Chaser
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 19,99
DeliBest
Goody 8x100g Hert
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 24,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Natte kattenvoeding zak met zalm en broccoli, gelabeld 'Saucen Menü mit extra viel Sauce,' geschikt voor volwassen katten.
Binnenkort beschikbaar
RINTI Sensible hondenlekkertjestasje met rundvleesreepjes, afbeelding van puppy en tekst 'exklusive Proteinsorte' en 'ROSS PUR'
RINTI
Snacks Sensible Ross puur 12x50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 34,98/kg)
Verpakking van hondensnoepjes gelabeld "Stuzzy Granocchi" voor puppy's, volwassenen en senioren, met een blije hond en knapperige vitamine-rijke koekjes.
Schesir
Stuzzy koekjes Sgranocchi
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van premium kattenvoer met kalkoen als belangrijkste eiwit, met iconen voor natuurlijke ingrediënten, regionale sourcing, en graanvrij.
Venandi
Dierlijke Mono-Proteïne 12x125g Kalkoen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,49
(€ 14,33/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik Venandi Animal premium kattenvoer met kip als mono-eiwit, met labels die natuurlijke ingrediënten en graanvrij aangeven.
Venandi
dierlijke mono-eiwit 6x400g kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,49
(€ 8,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Senior kattenvoerzakje True Country Chicken met zalm, 94% ingrediënten, gestreepte kat op boomstam
Binnenkort beschikbaar