Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2828 producten
Lage Prijs
Sheba kattenvoer maxi-pack met 60 x 85g selectie mini filets, met een foto van een kat en een kom met natvoer.
Binnenkort beschikbaar
Sheba
Selection in Sauce 60 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (464)
€ 32,99
(€ 6,47/kg)
Lage Prijs
Gedroogde paardenharttraktaties in een hersluitbare verpakking gelabeld "Real Nature Wilderness Pure Snack Horse Hearts" met meertalige tekst.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Paardenhart 150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (28)
€ 8,99
(€ 59,93/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van Vitakraft Jumper's minis hondensnacks met mini-kipreepjes met kaas, gelabeld als graanvrij en suikervrij.
Vitakraft
Jumpers minis Kip en kaas 6x80 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 12,49
(€ 26,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met het label 'Rundvlees in Saus' met een afbeelding van een ginger kat, met de merknaam 'JOSI CAT' en 'Gemaakt in Duitsland.'
JosiCat
rund in saus 12x415 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 14,79
(€ 2,97/kg)
Lage Prijs
Felix Naturally Delicious Snacks, Maxi Pack, 180g, met een zwart-witte kat en tekst 'N°1 Zutat Huhn' en 'mit einem Hauch von Katzenminze.'
Lage Prijs
Fles MultiFit Kattenmelk met een speelse oranje kat die zijn lippen likt, gelabeld 'Katzenmilch' en 'Snacks' in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
kattenmelk 24x200 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,79
(€ 5,16/l)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met twee speelse puppy's, met de tekst 'PREMIERE. Ik hou van mijn hond,' 'BESTE VLEES,' en 'Hüh kip met Rind JUNIOR.'
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Junior Kip en rund 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 14,99
(€ 9,37/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies Mix kattensnoepjes, met een speelse kat, afbeeldingen van snoepjes en tekst die ingrediënten zoals zalm en kaas benadrukt.
Dreamies
Mix 6 x 60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,49
(€ 43,03/kg)
Lage Prijs
Een blik Purina Felix kattenvoer met een zwart-witte kat label, met de tekst 'mit Kaninchen und Ente in Gelee' en '100% komplett und ausgewogen.'
Felix
hapjes in gelei Konijn en eend 24x400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 22,99
(€ 2,39/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Premiere Meati" met kip, met rauwe kipfilet en lever op een snijplank, en de tekst "voor vleesliefhebbers."
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Meati Junior 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (121)
€ 13,49
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik Premiere Raw Kitchen hondenvoer met eend als hoofdingrediënt, met instructies om te mengen en een modulair systeem voor gemakkelijke bereiding.
Exclusief
PREMIERE
PAW KITCHEN Natvoer Hond Volwassene Component eend 6x400 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (81)
€ 18,69
(€ 7,79/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere' met een hond die zijn lippen likt, met de tekst '100% Vers Vlees' en 'Rijk aan Konijn' in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Adult Konijn 6x185 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (73)
€ 10,69
(€ 9,63/kg)
Beschikbare varianten: 5
Blik kattenvoer met een ginger kat op het etiket, met 'Vis' en 'In Saus' prominent weergegeven. Merkennaam: JOSI CAT.
JosiCat
JOSE Fish in saus 12x415g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 14,79
(€ 2,97/kg)
Gele blik JOSI CAT kip kattenvoer met een gemberkat op de voorkant, gelabeld "In Sauce" en "Volwassen," gemaakt in Duitsland.
JosiCat
JOSE Chicken in sauce 12x415 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 14,99
(€ 3,01/kg)
Lage Prijs
Blik huisdierenvoer gelabeld 'Premiere Raw Kitchen,' met een groentemix van rode biet en pompoen, inclusief instructies om te mengen.
Exclusief
PREMIERE
PAW KITCHEN natvoer hond volwassen component, groentevariëteit Fruit en groente 6x200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer gelabeld 'animonda CARNY KITTEN' met een ginger kitten op de voorkant, met rundvlees en gevogelte ingrediënten zichtbaar.
animonda
CARNY Kitten 6 x 200 g Rund en gevogelte
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (171)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Miamor Ragout Royale kattenvoer zakje met een speelse witte kat op de voorkant, gelabeld 'met tonijn & kip in saus.'
Miamor
Ragout Royale in saus Tonijn en kip 22x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (28)
€ 19,19
(€ 8,72/kg)
Animonda Integra Protect Renal hondenvoer zak, met een gele ontwerp, met tekst die "laag fosfor" en "met kip" aangeeft.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Nieren 24x85g Met kip 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 19,49
(€ 9,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Buis van MultiFit BBQ honden snacks, 75g, met een barbecue smaak, met een hond op het etiket en tekst in het Duits en Engels.
Exclusief
MultiFit
crème met barbecuesmaak 9x75g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 27,99
(€ 41,47/kg)
Schesir biologische kittenvoeding verpakking, met kip als eerste ingrediënt, gelabeld "BIO" en "slechts 1 dierlijk eiwit."
Schesir
BIO kitten 16 x 85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,99
(€ 22,05/kg)
Rinti Kennerfleisch Plus huisdiervoeding verpakking met lam en bruine rijst, verrijkt met Omega 3 en vezels, met een rood en gouden ontwerp.
RINTI
Kennerfleisch Plus 9 x 300 g Lam
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,89
(€ 3,29/kg)
Exclusief
MultiFit
Grain Free Kamille-kruidenmix 4 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 9,99
(€ 24,97/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Premiere' met een puppy-afbeelding, met de tekst '100% Vers Vlees' en 'Junior', 185g formaat.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Junior Gevogelte 6x185 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 10,69
(€ 9,63/kg)
Kattenvoer verpakking met een pluizige kat met blauwe ogen, gelabeld "Perfect Fit Sensitive 1+" met zalm, en details over ingrediënten en voordelen.
PERFECT FIT
Sensitive 1+ 12 x 85 g Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (93)
€ 16,29
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper graanvrij puppyvoer in een container van 150g, met een roze label met "Eend & Kip" en illustraties van dieren.
Edgard & Cooper
Junior Eend & Kip 11 x 150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,79
(€ 12,60/kg)
Lage Prijs
Blikjes huisdierenvoer gelabeld 'Wilderness Adult High Ground', met een wolf en benadrukt 95% geiten- en schapenvlees, 5% kruiden en 0% granen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, High Ground, Geit met schaap 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (482)
€ 26,99
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft Jumper's Delights hondenkoekjesverpakking met kip snacks met kaas en appel, gelabeld als graanvrij en suikervrij.
Blik kattenvoer met een grijze tabby kat, gelabeld 'Kip in Gelei', met tekst in meerdere talen en 'Graan Vrij Recept'.
JosiCat
kip in gelei 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 13,99
(€ 2,91/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature huisdierenvoer met hert en kip met kalkoen, geïllustreerd met een hert, een kip en een kalkoen.
Exclusief
REAL NATURE
Adult maaltijdzakjes Hert en kip 6x300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (28)
€ 14,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer 'MultiFit FARMLove' met een lachende hond, met kip, gevogeltehartjes, pompoen en paprika's.
Exclusief
MultiFit
Farmlove Adult kip, gevogelteharten 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (29)
€ 7,99
(€ 3,33/kg)
Lage Prijs
Whiskas Senior kattenvoerdoos (7+) met afbeelding van een grijze kat, kom met nat pluimvee in saus, tekst 'Selectie pluimvee in saus' en 24x85g.
Binnenkort beschikbaar
Een zak Carnilove hondenvoer met zalm, gelabeld "Graanvrij" en "Aardappelvrij," met een schilderachtige wildernisachtergrond.
Binnenkort beschikbaar
Carnilove
ALLC Dog Adult Zalm 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft Jumper's Delights hondenkoekjespakket met kip snacks met kaas, gelabeld als graanvrij en suikervrij recept.
Lage Prijs
Verpakking van Whiskas kattensnacks met een close-up van het gezicht van een grijze kat, met de tekst "Knuspertaschen mit Lachs Geschmack" en "<2 KCAL."
Whiskas
Knuspertaschen 8 x 60 g Zalm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,99
(€ 35,40/kg)
Lage Prijs
Een kat met groene ogen is afgebeeld naast een verpakking van 'Premiere Exotic Strips' kattensnoepjes, gelabeld 'Huhn' (kip) en 'mit Kokos' (met kokos).
Exclusief
PREMIERE
Exotic Strips met kokosnoot kip 12x50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,29
(€ 28,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Schesir Organic Adult Cat voedsel in groen en wit, met 'BIO,' '1 Dierlijk Eiwit,' en 'Eerste Ingrediënt Kip.'
Schesir
BIO 16x85g kip
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (25)
€ 17,49
(€ 12,86/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoer zakje met een witte kat op een blauwe achtergrond, gelabeld "Perle," 85g, met forel en spinazie in saus.
GOURMET
Perle exquise reepjes 24 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (478)
€ 23,59
(€ 10,67/kg)
Lage Prijs
Real Nature huisdiervoeding "Huhn mit Garnelen" (Kip met Garnalen) met illustraties van kip en garnalen, in het Duits en Frans.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten Adult, Garnalen en kip met courgette en druivenpitolie 16x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (55)
€ 24,79
(€ 15,49/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Waarde pakket van hondensnacks gelabeld 'Meaties' met rundvlees- en eendensmaken, met 95% vleesinhoud.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties XXL eend en rund 4 x 250 g voordeelverpakking
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 26,99
(€ 26,99/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies Creamy katten traktaties met een speelse kat en een eend, met tekst die 'zonder kunstmatige kleuren' en 'met heerlijke eend' benadrukt.
Dreamies
Creamy Snack Volwassen 44x10 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
(€ 34,07/kg)
8in1 Fillets pro dental kip snacks verpakking met een golden retriever. Benadrukt premium ingrediënten voor frisse adem.
8in1
Fillets Pro Breath 8 x 80 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,79
(€ 40,30/kg)
Animonda CARNY Country tray voor volwassen katten, oranje gestreepte kat, stukjes rauw vlees, labeltekst 'Huhn, Ente + Gans'.
animonda
Carny Country natvoer kat, adult Kip eend gans 32x100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 33,49
(€ 10,47/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Chicko Plus hondensnacks verpakking met een paarse achtergrond, een hondenillustratie en tekst die zegt '100% Huhn mit Goji Beere.'
RINTI
Chicko Plus Superfoods 8 x 70 g Goji-bes
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 15,89
(€ 28,38/kg)
Close-up van CRAVE Beef Protein Bars verpakking met een wolf's gezicht, zwarte achtergrond, en tekst: "100% natuurlijk rundvlees," "geen kunstmatige kleuren."
CRAVE
Protein Bars 7 x 76 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 17,80
(€ 33,46/kg)
Schesir kattenvoerdoos met 6 pakken van 70g tonijn met zeebrasem en kipfilets, met een kat die zijn lippen likt.
Binnenkort beschikbaar
Schesir
Multipack in bouillon 6x70g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 11,99
(€ 28,55/kg)