Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2829 producten
ACANA Premium Pâté Chicken kattenvoerblik, met een silhouet van een kat en een kipicoon, gelabeld 'NIEUW!' en 'VOOR VOLWASSEN KATTEN.'
ACANA
Premium Paté kip 24x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 35,99
(€ 17,64/kg)
Beschikbare varianten: 5
ACANA Premium Pâté voor kittens, met kip en vis, met een 'NIEUW!' label en 85% vleesinhoud, in een zilveren blik.
ACANA
Premium Paté Kitten Kip en Vis 24x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 35,99
(€ 17,64/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Starter Mother & Babydog Mini verpakking toont een moeder en puppy, met nadruk op gezondheidssteun en immuunvoordelen.
ROYAL CANIN
Mini Starter 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 36,49
(€ 9,12/kg)
Lage Prijs
12 kg Pedigree Professional Nutrition hondenvoer zak gelabeld "Volwassen," met een golden retriever en benadrukt natuurlijke ingrediënten en superfoods.
Pedigree
Professional Nutrition Adult Gevogelte en groente 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 37,79
(€ 3,15/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Terra Canis graanvrij hondenvoer met een zilveren paardenillustratie, met tekst die zegt "Paard met Knolselderij, Venkel & Salie."
Terra Canis
Natvoer Hond Graanvrij Adult Paard 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 38,99
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
GimCat KäseRollis kattensnoepzakje met oranje lapjeskat en ronde kaastraktaties; tekst 'met echte harde kaas' en 'slechts ca. 2 kcal/stuk'.
GimCat
Kaas-Rollis 8x40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 39,88
(€ 124,63/kg)
Lage Prijs
Roze verpakking voor Vitakraft Vita Naturals kattensnoepjes, met een katten silhouet en claims van "100% natuurlijk" en "echte vleesstukken."
Vitakraft
Naturals Vloeibare Snack Rund 11x5 st
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 39,99
(€ 35,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik van HerzensHund biologisch kippenhondenvoer, gelabeld '100% Bio-Huhn,' met een roze achtergrond en voedingsclaims.
HerzensHund
Pure Vlees BIO Bio kip 12x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 41,99
(€ 8,75/kg)
Lage Prijs
Giant pack Sheba kattenvoer met 80 x 85g fijne vlokken in verschillende smaken, met een foto van een kat en een kom met voer.
Lage Prijs
Premiere I love my dog Adult Best Meat Active hondenvoerzak met 44% gevogelte, 17% vet en een afbeelding van een Border Collie, 12kg.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Adult Active 12kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Maxi Adult Best Meat hondenvoer zak met 45% gevogelte, 12kg, en een hond zittend naast een kom brokjes en vlees.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Adult Maxi Gevogelte 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Liver Care hondenvoerzak met een kleine hond op de voorkant, gelabeld 'LIVER CARE' en 'Veterinair Aanbevolen.'
Hill's
Prescription DIET l/d droog hondenvoer ter ondersteuning van de lever 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 44,49
(€ 11,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Soft Cubes Moments huisdiertraktatie verpakking met een tabby kat die ontspant naast een transparant venster dat zachte, in blokjes gesneden kippen smaak cubes toont.
Exclusief
MOMENTS
Zachte Snacks 10x2x15g Kip
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 45,35
(€ 151,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pedigree Junior hondenvoerzak, 12kg, met een blije puppy, gelabeld 'Professionele Voeding' met natuurlijke ingrediënten en prebiotica.
Pedigree
Professionele Voeding Junior met gevogelte en groenten 12kg 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 46,69
(€ 3,89/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik met Edgard Cooper tonijnfilets voor katten, 70g, met een glimlachende kat illustratie en een felblauw etiket.
Edgard & Cooper
natvoer voor volwassen katten filets Tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 46,79
(€ 27,85/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer verpakking, 5-10 kg, met een bruine hond en tekst die 'Compleet' en 'Huhn' (kip) benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Mini Adult Kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (98)
€ 46,99
(€ 5,87/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet ON-CARE hondenvoer zak, met de tekst 'voeden & ondersteunen', aanbevolen door dierenartsen, en het ActivBiome-logo.
Hill's
Prescription Diet Care met kip 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (23)
€ 46,99
(€ 11,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Real Nature Snack Roll, een stevige snackworst voor huisdieren, met 76% gevogelte, met tekst in het Duits en Engels.
Exclusief
REAL NATURE
snackworst Gevogelte 12x80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 47,53
(€ 49,51/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Purina Pro Plan kattenvoer gelabeld "Volwassen Onderhoud" met een tabby kat en de teksten "Riche en Poulet" en "Terrine."
PRO PLAN
Adult Maintenance met kip 24x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 47,76
(€ 23,41/kg)
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking voor "Wilderness Junior Best Turkey" met twee wolfpuppies, met 70% kalkoen en 30% planten, zonder toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Junior Worst Best Turkey - Kalkoen met boekweit en appel 12x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (18)
€ 47,88
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met het Bozita-merk, gelabeld 'Adult Flavour+' met rendier, 12 kg, en benadrukt dat het tarwevrij is.
BOZITA
Dog Original Adult Flavour Plus 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 47,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak gelabeld "Happy Dog Sensible Karibik" met een bruine hond op een strandachtergrond, met "Seefisch" (Zeefvis) prominent weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible droogvoer voor volwassen honden, Caribbean 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 49,09
(€ 12,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pedigree Professional Nutrition hondenvoerzak, 12kg, met een blije hond, gelabeld "Adult Maxi" met natuurlijke ingrediënten, prebiotica en superfoods.
Pedigree
Professional Nutrition Adult Maxi >25kg met gevogelte en groenten 12 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 49,29
(€ 4,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba Veterinary Diets Intestinal hondenvoer zak, 12kg, met een grijze hondensilhouet en tekst over dieetondersteuning voor de spijsvertering.
Lage Prijs
Eukanuba Senior hondenvoerzak voor honden onder 25 kg, rijk aan lam en rijst, 12 kg, premium voeding sinds 1969.
Lage Prijs
Eukanuba Adult hondenvoerzak voor grote rassen, rijk aan lam en rijst, ondersteunt tandgezondheid en omega 6 & 3 voeding, 12 kg.
EUKANUBA
droogvoer hond, volwassen, groot Lam 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 50,39
(€ 4,20/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete voor puppy's, gericht op huidverzorging en voedselgevoeligheden, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Puppy Derm Complete Rijst en Ei 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (135)
€ 50,99
(€ 12,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Doos Purina Gourmet Gold kattenvoer, met 96 blikken, met smaken: Rundvlees met Kip en Lever, Zalm en Kip, Kalkoen en Eend.
GOURMET
Gold Zachte hapjes Natvoer Mix 96x85g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (78)
€ 51,89
(€ 6,36/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Medium Ageing hondenvoerblik, met een golden retriever op het etiket, gelabeld "Loaf-Mousse" voor honden ouder dan 7 jaar.
ROYAL CANIN
Verouderingsmousse 12x410 g 12x410 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 52,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden van Royal Canin, gelabeld 'maxi ageing' voor grote honden ouder dan 5 jaar, met een loaf mousse textuur en een afbeelding van een Duitse herder.
ROYAL CANIN
Maxi Verouderingsmousse 12x410 g 12x410 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (18)
€ 52,99
(€ 10,77/kg)
Een zak van 5 kg JR FARM huisdiervoeding, gelabeld "Graanvrij," met een blauwe lucht en grasachtige achtergrond. De voorkant toont het merklogo en de productnaam.
JR Farm
Grainless Herbs cavia 5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 52,99
(€ 10,60/kg)
Lage Prijs
Roze en groene Eukanuba Puppy-hondenvoertas met foto van een gouden puppy, met tekst EUKANUBA, PUPPY en 12 kg.
EUKANUBA
droogvoer hond, junior, groot
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 53,49
(€ 4,46/kg)
Hondenvoerzak gelabeld 'Bozita Original Senior & Vital', met een zwarte hond op de achtergrond van een bos, 12 kg, tarwevrij, met voedingsiconen.
BOZITA
Dog Original Adult Senior 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 55,49
(€ 4,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Wilderness Best Beef hondenvoer rol met een wolf op de achtergrond van een bos, gelabeld met 70% rundvlees, 30% plantaardige ingrediënten en 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer Adult Best Beef - rund met amarant en wortel 12x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (33)
€ 56,18
(€ 5,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Sheba kattenvoerfilets met kip, garnalen en oceaanvis, 60g, met een afbeelding van een grijze kat op de verpakking.
Sheba
filets kip, garnalen, zeevis 32x60 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 57,28
(€ 29,83/kg)