Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2827 producten
Huisdier voedsel zakje met een kitten gezicht en blauwe bloemen, gelabeld 'Lachs' (Zalm), benadrukt ingrediënten en voordelen.
Pawsome
natvoer voor kittens, Zalm 28x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 22,09
(€ 9,28/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet voor Diabetes, 85g zak, met een katten silhouet en tekst die aangeeft dat het een gespecialiseerde voeding is voor diabetische huisdieren.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes 24x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät hondenvoerzakje, 85g, met een witte achtergrond met een katten-silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet Kalkoen 24x85 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (19)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Struvit kattenvoer zakje, 85g, met een witte kat silhouet en tekst in het Duits over urine dieet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet Rund 24x85 g
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (17)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet, 85g zakje, gelabeld 'Reduktionsdiät' voor gewichtsbeheersing bij huisdieren, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica reductie dieet Kalkoen 24x85 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (11)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor kattenvoerzakje met witte kat en schaal met filets; tekst 'Miamor Feine Filets', 'NIEUW in SAUS', 'Kip & Tonijn', '100% FILET'
Miamor
vom Feinsten kip & tonijn in saus 24x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 22,49
(€ 9,37/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Hypoallergene Veterinaire Dieet kattenvoerzakje, 85g, met een witte achtergrond met een katten-silhouet en groene accenten.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Kalkoen 24x85 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (37)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Happy Dog Mini Puppy voer met een fluffy puppy op de voorkant en tekst die gezondheidsvoordelen benadrukt in het Duits en het Engels.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond puppy, mini 4 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 22,99
(€ 5,75/kg)
Een zwart kat-thema verpakking voor 'Lucky Lou's Salmon Cubes' huisdiertraktaties, met tekst 'DE ECHTE SMAAK!' en 'Graanvrij, zonder toegevoegde suiker.'
Lucky Lou
Lucky Ones Blokjes 8x80g Zalm en kip
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (16)
€ 22,99
(€ 35,92/kg)
Beschikbare varianten: 4
300g Catz Finefood 'N° 25' verpakking met kip en tonijn, met een katten silhouet en bloemontwerp. Graanvrij, zonder toegevoegde suiker.
Catz finefood
nat kattenvoer Classic Adult Nr. 25 Kip en tonijn 6x300 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (4)
€ 22,99
(€ 12,77/kg)
Beschikbare varianten: 5
Hondenvoer verpakking met GranCarno Vleesstukjes, 97% mono-eiwit, met een lachende hond en "Lamm Pur" zonder granen of toevoegingen.
animonda
GranCarno Vleesbrokken Adult Lam 6x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (14)
€ 22,99
(€ 47,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak Versele-Laga COMPLETE CAVIA cavia-voer met twee cavia's, zichtbare pellets en tekst 'Alles-in-één voeding'.
Versele-Laga
Complete Cavia 3kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 22,99
(€ 7,66/kg)
Catz Finefood Pure Huhn kattenvoerblik met kip en teunisbloemolie, graanvrij, zonder toegevoegde suikers, door dierenarts ontwikkeld.
Catz finefood
natvoer kat Pure Adult kip 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 22,99
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Drinki huisdiervoerblik met een hond die uit een kom drinkt, gelabeld 'TRINKSNACK mit Huhn,' met een opmerking over lage calorieën.
RINTI
Drinki kip 24x185 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (49)
€ 22,99
(€ 5,18/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoerselectie in saus, met een grijze kat en een schotel met vlees, gelabeld 'mit Huhn au poulet,' 85g.
Sheba
Bowl Selectie in Saus Morsels met Kip 22x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Doos Animonda CARNY kattenvoer: 'Creamy Mit Huhn + Taurin / With Chicken + Taurine', oranje gestreepte kat likkend, romige pâté die wordt gegoten
animonda
Carny Creamy met taurine kip 66x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (9)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine speelmat voor huisdieren met tunnel, krabpaal, bladvormige stof en aangehechte speeltjes waaronder een kikker en paddenstoelen.
Exclusief
AniOne
speelmat met krabplank
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 22,99
(€ 22,99/Stuk)
Lage Prijs
Sheba Selection kattenvoer in saus, met kip en kalkoen, 85g verpakking, met een afbeelding van een grijze kat op het label.
Sheba
Selection in Saus met kip en kalkoen 22x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Een pluche bruine teddybeer speelgoed met een glimlachend gezicht, liggend op zijn buik, met een rood hart aan de zijkant.
Exclusief
AniOne
knuffelspeelgoed S-M
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (7)
€ 22,99
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoerdoos met een witte kat op de voorkant, met tekst die smaken aangeeft: kip, tonijn, rundvlees en zalm.
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure hondenvoerblik met paarden smaak, 60% paardeneiwit, graanvrij, voor honden van 8+ jaar, met afbeelding van een zwart-witte hond.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer voor honden Pure Senior paard 6 x 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,34
(€ 9,73/kg)
Yarrah BIO Biologisch kattenvoer zakje met filets in saus met kip en kalkoen, 85g, met een kattenillustratie en milieuvriendelijke symbolen.
Yarrah
Biologische Zakjes Filets in Saus 14x85g Kalkoen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,49
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een beige huisdierentunnel met een geometrisch patroon, met een gezellige binnenkant en een klein pluche speeltje dat aan de ene kant eruit piept.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Henry speeltunnel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (29)
€ 23,49
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan Soft Mousse hondenvoer, kip, Small & Mini Mature Adult 7+, met 'Made in Italy'-label
Hill's
Science Plan natvoer hond, Small & Mini Adult 12x200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 23,59
(€ 9,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's Plus hondensnackzakje met getekende hond en ronde snacks; labels 'GEMÜSE-TALER', '100% ENTE mit knackigem Gemüse', 80g.
RINTI
Chicko Plus Groentetaler, eend met groenten 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Een blik Miamor kattenvoer met fijne tonijn en groenten in saus, met een close-up afbeelding van een witte kat op het etiket.
Miamor
Fijne filets in saus Tonijn en groente 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (18)
€ 23,76
(€ 11,65/kg)
Beschikbare varianten: 4
Vier blikken "Moments Diamond" kattenvoer met verschillende smaken: kip, tonijn, zalm en konijn, elk gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
MOMENTS
Diamons natvoer voor volwassen katten, mixpakket 24x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 23,76
(€ 11,65/kg)
Lage Prijs
MultiFit Senior hondenvoer zakje met kip en groenten, met een portiegrootte van 100g, gelabeld 'Jelly' en 'Ohne Zusatz von Zucker.'
Blik Pure Nature hondenvoer met kip, zalm, rundvlees en pompoen, met een kom gemengd vlees en groenten.
Pure Nature
natvoer hond volwassen 6 x 800 g Rund met lam & kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 23,94
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer 'Wolfsblut VetLine Hypoallergenic' met een huilende wolf, bergen, en ingrediënten: paard en zoete aardappelen.
WOLFSBLUT
Adult VetLine Hypoallergeen, paard 6x395 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 23,94
(€ 10,10/kg)
Purina Pro Plan puppyvoer zak met een fluffy witte puppy op de voorkant, gelabeld "LARGE ROBUST 25KG+" en "OPTISTART."
PRO PLAN
Hond Large Robust Puppy Rijk aan Kip 3 KG
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Witte kat die zijn lippen likt naast een bord met romige snack, met verpakking van 'animonda vom Feinsten Snack Cream' met kip en kattenkruid.
animonda
Vom Feinsten Adult Snack-Cream 11x6x15 g Kip en kattengras
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 23,99
(€ 44,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cesar Mega-Pack hondenvoerdoos met foto van een Westie, tekst 'MEGA-PACK' en '24x 100g', 'Terrine' en 'Graanvrij'.
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet," met "Schonkost Diététique Gastrointestinal" en "Mit Pute Junior."
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet junior met kalkoen 12x195 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 24,09
(€ 10,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een display van DeliBest Goody huisdiertraktaties in verschillende smaken, met semi-vochtige verpakking met afbeeldingen van honden en bergen.
DeliBest
Multipack Goody 8x100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,39
(€ 30,49/kg)
Cat's Love Senior kattenvoerblik, met een close-up van een fluffy zwart-witte kat, gelabeld 'Senior 10+ Jahre' en 'ENTE' (eend).
CAT'S LOVE
natvoer voor seniorkatten eend 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 24,49
(€ 10,20/kg)
Verpakking voor Sammy's kruidenbotten met een botvormige traktatie, met ingrediënten vermeld als venkel en paardenbloem, 1.0 kg.
Sammy's
Kruidenbotten 5kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 24,49
(€ 4,90/kg)
Lage Prijs
Drie verpakkingen MultiFit Fruity Meat Sticks voor katten, met een oranje kat en benadrukt 91% vlees met kip en appel smaken.
Exclusief
MultiFit
Fruity Meat Sticks Kip en appel 56x5 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 24,71
(€ 88,25/kg)
Lage Prijs
Drie verpakkingen MultiFit Fruity Meat Sticks voor katten, met een oranje tabby en de nadruk op 91% vlees, geen toegevoegde suikers, zalm en bosbessen.
Exclusief
MultiFit
Fruitige Vleesreepjes 7x8x5g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 24,71
(€ 88,25/kg)