Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2829 producten
Een blik Wolfsblut VetLine Renal hondenvoer met een huilende wolf logo, gelabeld 'Huhn mit Süßkartoffeln' en 'Unterstützt die Nierenfunktion.'
WOLFSBLUT
Adult VetLine Renal, kip 6x395 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 20,94
(€ 8,84/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'Wolfsblut VetLine Joint Care' met een huilende wolf logo, met tekst die aangeeft dat het de gewrichten en mobiliteit ondersteunt.
WOLFSBLUT
Adult VetLine Joint Care 6x395 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 20,94
(€ 8,84/kg)
Lage Prijs
Select Gold Baby Dog & Mother Complete zacht mousse hondenvoerblik met afbeeldingen van volwassen en puppy honden.
Exclusief
SELECT GOLD
Baby Dog & Mother Soft Mousse 6x360 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (11)
€ 20,94
(€ 9,69/kg)
Cat's Love volwassen kattenvoerblik met het profiel van een grijze kat, met tekst die aangeeft 95% vis, graanvrije receptuur, en gemaakt in Oostenrijk.
CAT'S LOVE
natvoer kat Adult Pure vis 6x400 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (14)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 6
Cat's Love Junior natvoerblik voor kittens, met twee schattige kittens en tekst: "Kalb," "2-12 Monate," en "Premium-Qualität."
CAT'S LOVE
natvoer voor junior katten kalf 6x400 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (8)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Terra Canis hondenvoer met een konijnenillustratie, gelabeld "Classic" met ingrediënten: konijn, courgette, amarath en kervel.
Terra Canis
natvoer Classic Adult Konijn 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik hondenvoer gelabeld 'WOLFSBLUT VetLine SKIN', met een huilende witte wolf, met tekst die ondersteuning voor huid- en vachtgezondheid aangeeft.
WOLFSBLUT
Adult VetLine Skin, witte zeevis 6x395 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 20,99
(€ 8,86/kg)
Bosch Adult hondenvoerzak, 3 kg, met verse eend en rijst, met voedingsinformatie: 23% eiwit, 12% vet, geschikt voor alle rassen.
bosch
high premium concept Adult eend en rijst 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 20,99
(€ 7,00/kg)
Lage Prijs
Select Gold Pure Snacks voor katten, met een Siamees kat op de verpakking, met 'Huhn' (Kip) en 'Adult' labels.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Chicken Snack Adult 75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 34,98/kg)
Lage Prijs
Select Gold Pure Snacks voor kittens, met een kat op de verpakking. Smaak: Kip. Geschikt voor leeftijden van 2-12 maanden.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Chicken Snack Kitten 75 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 20,99
(€ 34,98/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet, 85g zakje, gelabeld 'Schonkost' met een silhouet van een kat, wat aangeeft dat het een dieet compleet voer is.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet kip 20x85 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (22)
€ 20,99
(€ 12,35/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Mini Adult hondenvoer blik, met een bruine broodtextuur, met een afbeelding van een kleine hond en tekst die "Maat S" aangeeft voor honden tot 10 kg.
ROYAL CANIN
Mini Adult Mousse 12x195 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (15)
€ 20,99
(€ 8,97/kg)
Kleurrijk pluche slang hondenspeelgoed met een groene touwstaart, met een levendig blauw, groen en oranje patroon.
Exclusief
AniOne
speelgoed slang met touw XL
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (16)
€ 20,99
Hond snuffelt aan een pakket Rinti Leichte Beute puur rundvlees huisdiervoeding, met rode vleesstukken en tekst die de graanvrije en vetarme voordelen benadrukt.
RINTI
Lichte Prooi 10x400g Rund puur
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (73)
€ 21,49
(€ 5,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Katvoerzak met een close-up van een grijze kat met groene ogen, gelabeld 'Bozita' met '100% Dierlijke Eiwit' en 'Graan Vrij' claims.
BOZITA
hapjes in gelei 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 21,49
(€ 21,07/kg)
Een groene huisdierentunnel met twee openingen, met een bloemenpatroon op de witte stof aan de uiteinden, ontworpen voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
Rascheltunnel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (15)
€ 21,49
KATTOVIT Vital Care Anti Hairball kattenzakje (85 g) met afbeelding van een kat, grote gele 'A' en zichtbare teksten 'mit Lachs' en 'NEU'.
KATTOVIT
Vital Care Anti Hairball 24x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 21,49
(€ 10,53/kg)
Kattovit Vital Care-zakje met grote H, springende gestreepte kat, 'Hair & Skin', 'voor alle volwassen katten', 'met gevogelte', 85 g.
KATTOVIT
Vitale Care Haar & Huid 24x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 21,49
(€ 10,53/kg)
Lage Prijs
Wilderness Senior kattenvoerzakje (Real Nature) met foto van een gestreepte kat, label 'Pure Chicken', afbeelding van kippenpoot en tekst '96% 4% 0%'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, senior, pure kip 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 21,49
(€ 21,07/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan Hypoallergene hondenvoerzak met een lachende witte hond, gelabeld voor kleine rassen, met zalm als de belangrijkste eiwitbron.
Mjamjam Wellness Haut & Fell kattenvoerzakje met een speelse katgrafiek, met tekst die kwaliteit en ingrediënten benadrukt.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, Wellness huid & vacht 12x125 g kip
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 21,99
(€ 14,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zes blikken Wilderness hondenvoer voor volwassenen, met smaken: Deep Forest, True Country, High Ground en Beef, elk met 95% vleesinhoud.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Mix Set Adult 6 x 400 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 21,99
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vita Naturals Stick kattensnoepjes van Vitakraft, met een illustratie van kip, gelabeld '100% natuurlijk' zonder toevoegingen.
Vitakraft
Naturals Stick kip 20x4 st
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 21,99
(€ 43,98/kg)
Mjamjam Anti Haarbal kattenvoer zakje, met een speelse kattenafbeelding, groene kleurenschema en tekst die de gezondheidsvoordelen benadrukt.
MjAMjAM
natvoer kat Wellness - Anti-Haarbal 12 x 125 g kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,99
(€ 14,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam Wellness kattenvoer zakje met een speelse kat illustratie, gelabeld 'Verdauung' voor spijsverteringsondersteuning, met een Duits kwaliteitszegel.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, welzijn spijsvertering 12x125 g Rund
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 21,99
(€ 14,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een display van zes blikken 'WOW Dog' premium hondenvoer, met smaken: Wild (Hert), Pute (Kalkoen) en Lamm (Lam) voor volwassenen.
WOW
natvoer voor honden, Adult, multipack 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 21,99
(€ 4,58/kg)
Een zak Happy Dog Mini Senior hondenvoer met een kleine hond op de voorkant, met tekst die voordelen benadrukt zoals verhoogde vitaliteit en gewrichtsondersteuning.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond senior, mini 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (7)
€ 21,99
(€ 5,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam Wellness huisdierenvoerpouch met een speelse kattenillustratie, gelabeld 'Knochen & Gelenke' met een Duits kwaliteitslabel.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, Wellness botten & gewrichten 12x125 g kip
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 21,99
(€ 14,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak Versele-Laga COMPLETE CUNI ADULT konijnenpellets met twee konijnen; tekst 'Alles-in-één voeding' en 'met timothee + wortel'.
Versele-Laga
Complete Cuni Adult 3kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,99
(€ 7,33/kg)
Blije Hond Mini Light hondenvoer zak met een lachende hond, met 'Calorie Controle', '45% minder vet' en 'Verhoogt de stofwisseling.'
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond volwassen, Mini Light 4 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 21,99
(€ 5,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Pedigree Jumbone Riesenknocken hondensnacks met een lachende golden retriever, met tekst die aangeeft dat het rundvlees- en gevogelte-smaak heeft en 5% vet bevat.
Rinti Canine diabetes hondenvoer blik, met een roze label met de tekst 'Diabetes Blutzuckerspiegel' en 'Mit Huhn' (met kip).
RINTI
Canine Diabetes Kip 12x400g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (14)
€ 21,99
(€ 4,58/kg)
STRAYZ zalm & broccoli kattenvoerzakje, kleurrijk ontwerp met cartoonkat, tekst "Du fütterst. Du hilfst." 85 g.
STRAYZ
BIO 14x85g Zalm en broccoli
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 21,99
(€ 18,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Nature's Collection kattenvoer in saus, met zalm en erwten, 85g verpakking met een duurzaam zeevruchtencertificaat logo.
Sheba
Natures Collection in saus Zalm met erwten 22x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 21,99
(€ 11,76/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Nature's Collection kattenvoer zakje, 85g, met kip in saus, gegarneerd met tomaten en lijnzaadolie, met een kattenafbeelding.
Sheba
Natuurcollectie kip 28x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 21,99
(€ 9,24/kg)
Lage Prijs
PREMIERE zachte supplementensnacks Tummy & Comfort voor optimale spijsvertering met illustratie van een blije hond en traktaties.
Exclusief
PREMIERE
Supplement hondensnack Tummy & Comfort 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 21,99
(€ 73,30/kg)
Lage Prijs
Premiere Calm & Chill zachte supplementensnacks voor honden, paars blik met hondenillustratie en kalmeringsiconen.
Exclusief
PREMIERE
Supplement Hondensnack Calm & Chill 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 21,99
(€ 73,30/kg)
Lage Prijs
Premiere Soft & Glossy zachte supplementensnacks voor honden, blauwe bus met afbeelding van een poedel en brokjes.
Exclusief
PREMIERE
Supplement Hondensnack Soft & Glossy 300g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 21,99
(€ 73,30/kg)
Lage Prijs
PREMIERE Boost & Vitality zachte supplementensnacks voor honden, met een hondenillustratie en brokjes op het etiket.
Exclusief
PREMIERE
Supplement hondensnack Boost & Vitality 300 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,99
(€ 73,30/kg)
Lage Prijs
Blik Premiere Flexi & Strong zachte supplementensnacks voor honden, roze etiket met hondenillustratie en botvormige traktaties.
Exclusief
PREMIERE
Supplement hondensnack Flexi & Strong 300g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 21,99
(€ 73,30/kg)
Lage Prijs
Premiere Bright & Shiny zachte supplementen snacks voor huisdieren, met een illustratie van een lachende hond en productvoordelen iconen.
Exclusief
PREMIERE
Supplement hondensnack Bright & Shiny 300g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 21,99
(€ 73,30/kg)
Assortiment DeliBest Cat Smack verpakkingen met smaken zoals kip, hert en konijn, elk met 93,7% vleesinhoud en zonder toegevoegde suiker.
DeliBest
mixpakket I kattensnacks 370 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 22,09
(€ 59,70/kg)
Huisdier voedsel zakje met een kitten gezicht en blauwe bloemen, gelabeld 'Lachs' (Zalm), benadrukt ingrediënten en voordelen.
Pawsome
natvoer voor kittens, Zalm 28x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 22,09
(€ 9,28/kg)
Miamor kattenvoerzakje met witte kat en schaal met filets; tekst 'Miamor Feine Filets', 'NIEUW in SAUS', 'Kip & Tonijn', '100% FILET'
Miamor
vom Feinsten kip & tonijn in saus 24x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 22,49
(€ 9,37/kg)