Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2829 producten
Lage Prijs
Pedigree DentaStix hondenkoekjesdoos, met een blije hond, met de tekst "BIG PACK x56" en "DAILY ORAL CARE", ter bevordering van mondhygiëne.
Pedigree
DentaStix medium 10-25 kg 56 stuks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 18,99
(€ 13,19/kg)
Een zacht, pluche groen olifantenspeelgoed staat op een lichtblauwe deken, met zijn grote oren en gestikte kenmerken.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty geschenkset
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 18,99
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Topping Crumbles, 60g blik met kippenlever met wortel, met een kleurrijk ontwerp en een serveersuggestie-icoon.
Exclusief
PREMIERE
Topping Crumble Kippenlever met wortel 6x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (16)
€ 18,99
(€ 52,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Container van Premiere honden topping poeder, met een lachende hond en gelabeld 'Kaas' in meerdere talen, 80g.
Exclusief
PREMIERE
Toppingpoeder 6 x 100 g kaas 6x80 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 18,99
(€ 39,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Miamor Cat Cream-doos (Leberwurst/leversmaak) met afbeelding van een witte blauwogige kat, een lepel crème, een tube en een + tijm-badge.
Miamor
Kattenconfectiecrème 11x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 18,99
(€ 19,18/kg)
Een kleurrijke, pluche schildpad-vormige snuffelmat voor huisdieren met gelaagde ruffles in tinten groen en geel, ontworpen voor interactieve voeding.
Exclusief
AniOne
snuffelmat voor grote honden L
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 18,99
Lage Prijs
Rol Real Nature Wilderness volwassen dierenvoer, etiket 'Best Beef', foto van een wolf, afbeelding van rundvlees en tekst '70%/30%/0%'.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, adult Rund 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,14
(€ 7,98/kg)
Kleurvolle "Lucky Lou" huisdiervoedingszak met een zwart kat silhouet, met de tekst "Poultry & Venison met Appel," "96% vlees," "Graan vrij," en "Geen toegevoegde suiker."
Lucky Lou
nat kattenvoer Adult Gevogelte en hert 6x300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (18)
€ 19,29
(€ 10,72/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Sheba Kitten voedselzak met een grijze kitten met groene ogen, gelabeld 'In Sauce mit Huhn' op een groen bord, 85g.
Sheba
Kitten in saus kip 28x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 19,29
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Sheba Kitten natvoer zakje met een grijze kitten met groene ogen, gelabeld 'in sauce mit Lachs' (met zalm), 85g.
Sheba
Kitten in saus 28x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 19,29
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Sheba kattenvoer zakje met een grijze kat, met een kom vlees in saus gelabeld "Selection" en "mit Huhn und Rind" in het Duits.
Sheba
Selectie in saus met kip en rundvlees 28x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 19,29
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer zakje met een grijze kat, een kom met in blokjes gesneden kalkoen in saus, en tekst 'sauce lover mit Truthahn à la dinde.'
Sheba
Sauce Collection Sauce Lover Kalkoen 28x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 19,29
(€ 8,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Exclusief
MOMENTS
Snack Kat Kattenjong Filet Kip 20x15 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,90
(€ 66,33/kg)
Verpakking kattensnack: vacuümverpakt eendenfilet 'Filet Moments to enjoy', afbeelding van een liggende tabby, badge '100% FILET', 30 g.
Exclusief
MOMENTS
Snack Kat Filet Eend 10x30 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 19,90
(€ 66,33/kg)
Tackenberg Junior Huhn hondenvoerblik met kip, pastinaak, peer en een blije puppy op het etiket.
Tackenberg
natvoer hond, puppymaaltijd Kip en pastinaak 6x400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Expert Dental voer voor kleine honden, met een illustratie van een kleine hond, met 'DENTAL' en 'SMALL DOGS' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Expert Dental Kleine Honden 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
animonda
GranCarno Vleesbrokken Adult eend 8x60 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (10)
€ 19,99
(€ 41,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Happy Dog Sensible Mini Puppyvoer, met lamsvlees- en rijstrecept, geschikt voor puppy's tot 12 maanden, gemaakt in Duitsland.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Puppy, Mini 4 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 19,99
(€ 5,00/kg)
Lage Prijs
Calico- en tabby-kittens in een campervormig kattenspeelgoed met opschrift "Happy Camper", KONG-logo en een rood hartenspeeltje
Happy Dog Sensible Junior hondenvoer zak met een zwart-witte hond op groen, gelabeld "Lamm & Reis" voor honden van 7-18 maanden.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Junior, Lam & Rijst 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (17)
€ 19,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas paarse multipackdoos met kattenfoto, kom natvoer en tekst 'Gemischte Auswahl in Gelee', '40x 85 g', '1+'.
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerdoos met een kat, gelabeld 'Specialiteit', met stukjes in jus. Bevat smaken: kip, zalm, kalkoen, forel.
Hill's
SCIENCE PLAN Gesteriliseerde Kat Volwassen Multipack 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (182)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Catz Finefood Pure Huhn kattenvoer met kip en teunisbloemolie, graanvrij, zonder toegevoegde suikers, 85g zakje.
Catz finefood
natvoer kat Pure Adult kip 16x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (44)
€ 19,99
(€ 14,70/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een pot Real Nature Wilderness Pure Chicken freeze-dried snack voor huisdieren, met een kat op het label, met '100%' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
gevriesdroogde kippenmaagjes 6x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 19,99
(€ 222,11/kg)
Kattovit Vital Care kattenvoerpouch 'Sterilised' met grote roze S, oranje label 'met kip', afbeelding van een gestreepte kat, 85 g.
KATTOVIT
Vital Care Gesteriliseerd 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
KATTOVIT Vital Care-zakje - Indoor voor huiskatten, 85 g, met kip, blauw-oranje verpakking met grijze gestreepte kat.
KATTOVIT
Vitale Care Binnen 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Kattovit Vital Care Digestive kattenvoerpouch 'voor gevoelige katten', met kip, 85 g, zwart-witte kat die om de hoek kijkt.
KATTOVIT
Vital Care Digestive 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Lage Prijs
Blikjes hondenvoer gelabeld "Select Gold Medica Veterinary Diet" voor herstel, met een kip pâté formule en een hoog energiegehalte.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Herstelkip 6x195 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 19,99
(€ 17,09/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Paars Whiskas kattenvoerdoosje (40) met foto van een grijze kat, whiskas-logo, etiket 'Fish Favourites' en badge '100% ingrediënten'.
Whiskas
Mega Pack 1+ Visselectie in Gelei 40 x 85g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (28)
€ 19,99
(€ 5,88/kg)
Zacht pluche hondenspeeltje in lichtroze met zwarte ogen en een rood hart aan de zijkant, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
Knuffelspeelgoed S-M
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
Lage Prijs
Paarse Whiskas Senior kattenvoedingsdoos met een grijs gestreepte kat en een kom vis; toont '7+', 'Fisch Auswahl in Gelee', '40 x 85 g'.
Whiskas
Mega Pack 7+ Visselectie in Gelei 40 x 85g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (33)
€ 19,99
(€ 5,88/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas multipackdoos voor kattenvoer met foto van een grijze gestreepte kat, tekst 'whiskas', 'Gevogelte selectie in gelei', '40 x 85 g', '1+'.
Lichtgroen interactief kattenspeelgoed met een veer en openingen om mee te spelen, ontworpen om huisdieren te betrekken en te vermaken.
Exclusief
AniOne
speelgoed om te jagen
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 19,99
Lage Prijs
MultiFit Classic Senior Fish & Classic Mix kattenvoer in gelei, 48 x 100g, met smaken eend, rund, kalkoen en kabeljauw.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat senior jelly fish & classic mix 48x100g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 19,99
(€ 4,16/kg)
Lage Prijs
Royal Canin 85g nat kattenvoer zakje voor senior katten ouder dan 15 jaar, stukjes in jus, met afbeelding van een oranje kat.
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoer zakje, 85g, stukjes in gelei, voor senior katten ouder dan 11 jaar, met afbeelding van een oranje tabby kat.
Lage Prijs
Beaphar 'Bonbons' met Lachöl hondenkoekjes verpakking met een golden retriever, zalm en witte traktaties, die de voordelen van Omega 3 & 6 benadrukken.
Beaphar
huid- en vachtkuursnoepjes met zalmolie 245 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (46)
€ 20,49
(€ 83,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik Wolfsblut VetLine Renal hondenvoer met een huilende wolf logo, gelabeld 'Huhn mit Süßkartoffeln' en 'Unterstützt die Nierenfunktion.'
WOLFSBLUT
Adult VetLine Renal, kip 6x395 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 20,94
(€ 8,84/kg)