Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2830 producten
Blik kattenvoer gelabeld "Catz finefood Bio Ente," met biologische eend, graanvrij, zonder toegevoegde suiker en zonder dierproeven.
Catz finefood
natvoer voor katten, biologisch, Adult Nr. 505 eend 6x200 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (7)
€ 13,49
(€ 11,24/kg)
Beschikbare varianten: 4
Fel oranje hondenkauwspeelgoed met een textuur oppervlak en gaasopeningen voor extra grip en duurzaamheid.
Exclusief
Dogs Creek
Speelstok Firebone
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,49
Kattovit Feline Diet Gastro multipack, met 12 x 85g zakjes met smaken: zalm, kip, eend en kalkoen, ontworpen voor de spijsverteringsgezondheid.
KATTOVIT
Multipack Gastro in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (27)
€ 13,69
(€ 13,42/kg)
Lage Prijs
Blikken Select Gold Adult Pure kattenvoer in smaken paard, kip en rundvlees met een Siamese kat afbeelding op het etiket.
Exclusief
SELECT GOLD
PURE natvoer kat, Adult Mixpakket 6x400g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Verpakking van Animonda Integra Protect Intestinal huisdiervoer, met kip en rijst, gelabeld als zeer verteerbaar en voor veterinaire voeding.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult Intestinal met kip & rijst 8x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 13,99
(€ 20,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Cat's Love natvoer voor volwassen katten, met kalkoen als hoofdingrediënt, met een witte kat op het etiket.
CAT'S LOVE
nat kattenvoer Adult Kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (27)
€ 13,99
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een Bengaal kat rust naast een zak "Premiere I ❤️ my cat" kip en vijg romige crunch traktaties.
Exclusief
PREMIERE
Creamy Crunch met kip en vijg 4 x 180 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 13,99
(€ 19,43/kg)
Mjamjam hondenvoer zakje met "Zarte Ente und Geflügel an leckeren Möhren" met een katten silhouet en iconen voor kwaliteit en voeding.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen knijpzakje Eend en gevogelte 6x300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (19)
€ 13,99
(€ 7,77/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zakje Hill's Science Plan kattenvoer met gestreepte (tabby) kat, label 'ADULT 1–6 CHICKEN' en bakje stukjes in jus.
Hill's
Science Plan Adult kip 12x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
(€ 13,72/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes blikken premium hondenvoer van het merk 'WOW-Dog', met smaken: Wild (Hert), Kalkoen, Lam en Rundvlees.
WOW
natvoer hond, volwassen, multipack 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 13,99
(€ 5,83/kg)
Lage Prijs
Zak klonterende kattenbakvulling met een speelse kat, gelabeld 'Premiere I ❤️ my cat,' met babypoeder geur en details over gewicht en geurcontrole.
Exclusief
PREMIERE
Extra Light Babypoeder klonterende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (83)
€ 13,99
(€ 1,17/l)
Lage Prijs
Een kleurrijke verpakking van huisdierensnacks met het merk 'MultiFit' en de productnaam 'Chick 'n' Chew mit Rind' met een lachende hond.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick 'n' Chew met rund 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (26)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Mjamjam kattenvoer zakje met een grijze kattensilhouet, gelabeld 'GUTE PUTE an gedämpftem Kürbis mit Katzenminze,' en kwaliteitsiconen.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, knijpzakje 6x300 g Kalkoen
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (19)
€ 13,99
(€ 7,77/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Urinary multipack, met 12 x 85g zakjes met smaken: kalkoen, kip, rundvlees en zalm.
KATTOVIT
Multipack Urine in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (17)
€ 14,19
(€ 13,91/kg)
Kattenvoer verpakking met een grijze kitten op een vervaagde achtergrond, met een kom met rund- en kalfsvleesstukjes, gelabeld 'Rind & Kalb mit Brennnessel.'
Pure Nature
Junior Rund & Kalf 12x85g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,28
(€ 14,00/kg)
Verpakking van premium kattenvoer met kip en fazant met peterselie, met rauw vlees in een kom en een kat op de achtergrond.
Pure Nature
Adult 12 x 85 g Kip & fazant
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 14,28
(€ 14,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Huisdiervoeding verpakking met een pluizige kat, met tekst 'Pure Nature' en 'Lachs & Shrimps mit Brunnenkresse' in het roze.
Pure Nature
Adult Zalm & Garnalen 12x80g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 14,28
(€ 14,88/kg)
Vitakraft pure kip kauwstaafjes verpakking met een golden retriever. Tekst benadrukt "100% mager kip" en "geen granen, geen toevoegingen."
Vitakraft
Bonas kauwstaafjes met kip 3x80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 14,29
(€ 59,54/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy X-Small nat hondenvoer zakje, 85g, stukjes in jus, voor puppy's van 2-10 maanden, zachte textuur voor melktanden.
ROYAL CANIN
X-Small Puppy in Saus 12x85 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 14,40
(€ 14,12/kg)
Lage Prijs
Royal Canin 85g nat kattenvoer zakje voor senior katten ouder dan 11 jaar, stukjes in jus, met afbeelding van een oranje tabby kat.
Blik van WOW Cat Premium Senior Paté met hert en konijn, gelabeld als graanvrij, met een blauw ontwerp en voedingsdetails.
WOW
Cat Senior 6x200 g wild en konijn
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,49
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Pedigree Jumbone Mini hondensnacks met twee botvormige snacks, gelabeld met 'Rind und Geflügel Geschmack' en '<5% FETT'.
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Lucky Lou' voor kittens, met gevogelte en wortel, 200g, gemaakt in Duitsland, met meer dan 96% vlees.
Lucky Lou
natvoer kat Kitten Gevogelte 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 14,49
(€ 12,08/kg)
Lage Prijs
Doos Premiere klonterende kattenbakvulling met een grijze tabby kat die ligt en productkenmerken in meerdere talen vermeld.
Exclusief
PREMIERE
Cat's Favourite klontvormende kattenbakvulling Adult 10 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 14,59
(€ 1,46/l)
Beschikbare varianten: 2
Een verscheidenheid aan biologische huisdierenvoedingsblikken gerangschikt rond een centrale doos met het label 'Bio Box', met afbeeldingen van dieren en voedingsclaims.
Catz finefood
natvoer kat Bio Adult multipack 6x200 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (9)
€ 14,68
(€ 12,23/kg)
Blik kattenvoer met een speelse katillustratie, gelabeld 'Mjamjam an Sobe - Blanchiertes Kalb mit leckeren Möhrchen.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, geblancheerd in saus 6x185 g Kalf en wortel
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (30)
€ 14,79
(€ 13,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoer zak, met een kleine hond op de voorkant, gelabeld "Light" met kip, geschikt voor honden onder de 10 kg.
Exclusief
SELECT GOLD
Light Mini Adult Kip 2,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 14,89
(€ 5,96/kg)
PREMIERE I love my cat Soft Sticks met kip & lever, 95% vlees, 6 sticks, kattenlekkernij verpakking met afbeelding van een grijze kat.
Exclusief
PREMIERE
Zachte Sticks Kip en lever 10x6 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 14,90
(€ 41,39/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikvoer voor huisdieren gelabeld "Pure Nature" met wild zwijn en eend met kamille, toont rauw vlees en een kat op de achtergrond.
Pure Nature
Adult 6 x 400g Wild zwijn & Eend
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 14,94
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik kattenvoer met het label 'Pure Nature Junior' met rundvlees en kalfsvlees, met een foto van een grijze kitten en stukken vlees.
Pure Nature
Junior Rundvlees & Kalfsvlees 6x400g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 14,94
(€ 6,23/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive hondenvoer blik met paard en zoete aardappel smaak, graanvrij, voor honden van 8+ jaar.
Lage Prijs
PREMIERE MEATI-blik met opschrift 'met kip' en 'SENIOR', toont rauwe kipstukken en een hakmes met de tekst 'voor vleesliefhebbers'.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, senior kip 6x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 14,94
(€ 3,11/kg)
Zwarte kat-thema verpakking voor 'Lucky Lou's Beef Sticks' met 'DE ECHTE SMAAK!' en 'Gelukkige!' en ingrediënten: kip en rundvlees.
Lucky Lou
Lucky Ones Sticks 8x50 g Kip en rund
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (10)
€ 14,99
(€ 37,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattenvoer zakje met stukjes in saus met kip, gelabeld 'Graanvrije Recept' en 'Zweedse Natuurlijke Ingrediënten', 85g.
Nieuw
BOZITA
Kitten-hapjes Kip 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 14,99
(€ 14,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld 'Mjamjam' met de tekst 'Saftiges Huhn' en 'Purer Fleischgenuss aus frischem Hühnchen,' met een honden silhouet.
MjAMjAM
Pure Adult 6x400g kip
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (40)
€ 14,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Squeezy Snack Cream voor honden van MultiFit, met een hond op de verpakking, met smaken van kip en appel, 60g.
Exclusief
MultiFit
Squeezy Snackroom Kip met appel 10x60 g
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (10)
€ 14,99
(€ 24,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Mini Adult hondenvoerzak met een speelse kleine hond, met 'Gewichtsbehoud' en 'Optimale gezondheidssteun.'
ROYAL CANIN
Mini Adult 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
(€ 7,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Groen pluchen hondenspeelgoed met een bruin-witte wintermuts met de tekst "Assorted Characters" eronder.
Zak met 'Senior Moments' kattenvoer met een ontspannen tabby, vork en kipfilet. Tekst leest 'Huhn' en 'Quality Filet.'
Exclusief
MOMENTS
natvoer voor katten Senior Adult 12x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Een zacht huisdierbed met een gewatteerd ontwerp met pastelwolken en regenbogen, vergezeld van een klein pluche muisje.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty speelmat
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 14,99
Een zacht, pluche lammetje met een glimlachend gezicht en een lavendelkleurige sjaal met een wit lotusontwerp, liggend op zijn buik.
Exclusief
AniOne
Knuffeldier Schaap
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (7)
€ 14,99