Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2831 producten
Kleurrijke pluche rups speelgoed met een glimlachend gezicht en antennes, met segmenten in oranje, roze, groen en wit.
Exclusief
AniOne
pluche rups
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (21)
€ 8,49
Verpakte kattenvoerdoos gelabeld "Moments to enjoy" met een gemengde selectie van smaken: Kip, Tonijn & Rundvlees, en Tonijn met Sardines.
Exclusief
MOMENTS
natte voeding voor volwassen katten, Mixed Selection 6x70g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 8,49
(€ 20,21/kg)
Hondenvoerzak met een blije Dalmatiër, gelabeld "Frolic Natuurlijk Onweerstaanbaar," met een kom met brokjes en een wortel.
Frolic
zakje gevogelte 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rode zak Mini Frolic hondenvoer met een blije hondenkop, met tekst die zegt 'Natuurlijk Onweerstaanbaar' en '100% Compleet.'
Frolic
Mini zak 1,5 kg Rund
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (29)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerpakket met een blije Dalmatiër, met de merknaam "Frolic" en tekst die zegt "Natuurlijk Onweerstaanbaar" en "100% Compleet."
Frolic
zak rundvlees 1,5 kg
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (36)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness 100% Pure Snack Water Buffalo Mix oven-gedroogde huisdiertraktaties in hersluitbare zak.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack Waterbuffel Mix
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,49
(€ 33,43/kg)
Kat die ontspant naast een doos "Moments to enjoy" Visselectie, met Atlantische en Pacifische tonijn, en tonijn met garnalen.
Exclusief
MOMENTS
Fish Selection 6x70g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (46)
€ 8,49
(€ 20,21/kg)
Lage Prijs
Kleurrijk kattenspeeltje met een flexibele, lusvormige stofontwerp met een veer aan het uiteinde, bevestigd aan een zilveren stok.
KONG
speelgoed teaser Loopz
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (4)
€ 8,49
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Medica Veterinary Diet' met 'Nierendiät' (Nierdieet) en 'Mit Huhn' (Met Kip), met een kattensilhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Kidney Diet 6x200 g 6x200 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (6)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Blikjes huisdiervoeding gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet' voor de gezondheid van urinestenen, met 'Harnsteindiät Struvit' en kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet 6x200 g
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (16)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Medica Veterinary Diet," met "Schonkost" voor de gezondheid van het spijsverteringsstelsel, met een afbeelding van een honden-silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (20)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren met het label 'Medica Veterinary Diet' voor honden, ontworpen voor obesitas- en diabetesbeheer, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Vermindering & Diabetes 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld "Medica Veterinary Diet Hypoallergen" met kip en rijst, met een silhouet van een hond en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nat kattenvoer, Adult, hypoallergeen 6x200 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (7)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Whiskas kattenvoerdoos met een close-up van een kattengezicht, gelabeld 'Klassische Auswahl in Sauce' met opties voor rundvlees, kip, lam en gevogelte.
Kat's Love Pure Filets kattenvoer blik, met een grijze kat die zijn lippen likt, met tekst die '100% Zalm Pure' en 'Menselijke Voedselkwaliteit' vermeldt.
CAT'S LOVE
FILET Puur Zalm 6x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (7)
€ 8,94
(€ 14,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik PREMIERE MEATI senior kippenvoer, toont rauwe kipstukken, een kip-silhouet en de tekst 'with Chicken SENIOR'.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, senior kip 6x400 g
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 8,94
(€ 3,73/kg)
Bozita Fresh Menu kattenvoer met kippenlever, 370g, 89% dierlijke oorsprong, gemaakt in Zweden, graanvrij, zonder suikers, zonder kleurstoffen.
BOZITA
natvoer kat, volwassen, stukjes in saus Kippenlever 6x370 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 8,99
(€ 4,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoerdoos met witte langharige kat, bord met nat voer in saus, tekst 'GOURMET' en 'Sauce Delight'
GOURMET
GOLD Sauces Delight 12x85g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
(€ 8,81/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack kattensnacks verpakking van 16x15g, 8 met zalm + omega 3, 8 met leverworst + biotine, laag in calorieën.
Vitakraft
Liquid Snack Multipack met zalm en leverworst 16x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (15)
€ 8,99
(€ 37,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een rode hertengewei kauwspeeltje voor honden, gelabeld 'Wilderness Pure Snack,' met een foto van een wolf op het label en tekst in het Duits: 'Rothirsch Geweih.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS hertengewei-snoep half S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 3
Kleurrijk pluche speelgoed in de vorm van een toekan, met een blauwe romp, roze vleugels en een grote snavel met oranje accenten.
Exclusief
AniOne
knuffelhond Tucan M-L
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet Gold kattenvoer toont een fluffy witte kat en mousse op een bord, met smaken vermeld: rundvlees, tonijn, kalkoen en lever.
GOURMET
Gold Fijne Paté 8 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 8,99
(€ 13,22/kg)
Gedroogde runderooren met schelpen, verpakt in een doorzichtige zak, met een label dat leest "DIBO 100% schonend getrocknete Rinderohren mit Muschel 5 Stück."
DIBO
Runderoren met mossel 5 stuks
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (29)
€ 8,99
(€ 17,98/kg)
Multipack kattenvoer met zes zakjes van 85g in verschillende smaken, waaronder kip en zalm in saus, met heldere verpakking.
WOW
natvoer kat, volwassen, multipack, saus 6x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 9,29
(€ 18,22/kg)
Hondenvoerzak met label "Premiere I love my dog Senior soft," met een zittende golden retriever en belangrijke kenmerken zoals 60% gevogelte, sappig & zacht, ondersteunt de spijsvertering.
Exclusief
PREMIERE
Soft droogvoeding hond Senior gevogelte 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Blik kattenvoer met een afbeelding van een zwarte kat, gelabeld "Moments Diamond," met "Soufflé mit Geflügelleber" en "met gevogeltelever."
Exclusief
MOMENTS
Diamond Soufflé Gevogeltelever 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (20)
€ 9,49
(€ 9,30/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer voordeelverpakking met 6x100g zakjes, kip-, paard- en rundvleessmaken, voor honden ouder dan 1 jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Multipack
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 9,49
(€ 15,82/kg)
Een pluche oranje octopus speelgoed met touwtentakels, met een glimlachend gezicht en zachte textuur, ideaal voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
knuffeldier Krab
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (25)
€ 9,49
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer voordeelverpakking met kip en rundvlees, 6 blikken, beige en rode verpakking.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult MultiPack 6x125g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 9,49
(€ 12,65/kg)
Drie SELECT GOLD Adult Pure kattenvoerblikken (kip, kalf, paard) met kattenfoto en labels '72%' en 'graanvrij'
Exclusief
SELECT GOLD
nat kattenvoer kat Pure mixpakket 6 x 200 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,54
(€ 7,95/kg)
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer voor kittens gelabeld "Real Nature Original," met kalfsvlees en gevogelte met zalmolie, in een pastelgekleurde verpakking.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, kitten, kalfsvlees en gevogelte met zalmolie 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 9,54
(€ 7,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een lichtbruine kat zit naast een leisteenplaat met rauw vlees, met een verpakkingslabel dat 'Premiere Meat Menu' en 'Beef & Poultry Medley' leest.
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Natvoer Kat, Volwassen, Rund en gevogelte 6x300 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 9,54
(€ 5,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik PREMIERE hondenvoer met label BEST MEAT, Beef with Chicken & Rice, SENIOR; toont een gouden hond en afbeeldingen van vlees en rijst.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, senior Rund met kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (53)
€ 9,90
(€ 4,13/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas 'Knuspertaschen met kalkoen' kattensnackzakje, paars, 60 g, banner 'NIEUWE VERPAKKING, DEZELFDE SMAAK'.
Whiskas
Snacks, Knappertasjes Kalkoen 6x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,99
(€ 27,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix Soup Time kattenvoerdoos met zwart-witte kat die zijn lippen likt, kom met soep; 'Tender Strips', 6x48g, 2x.
Felix
Soup Tender Strips Soep 4x6x48g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 9,99
(€ 8,67/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas Dentabites-zak met afbeelding van kat en brokjes; zichtbare tekst 'whiskas', 'DENTABITES', 'mit Huhn', '40 g'
Whiskas
snacks, Dentabites, Kip 6x40 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 9,99
(€ 41,63/kg)
DIBO 100% gedroogde paardenlong honden traktatie, 250 g verpakking, met een doorzichtige plastic zak gevuld met donkere, taaie stukjes.
DIBO
paardenlong 250g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (36)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
SavannaDog hondenbeloningsverpakking met een grote hondenillustratie, een rundvleesbot, en tekst die 'Gezond Natuurlijk Goed' en 'Hypoallergeen' vermeldt.
SavannaDog
dijbeen struisvogel 1 st.
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,99
(€ 28,54/kg)
Oranje hondenspeelgoed in een unieke vorm met een grijze rand, met een logo van "DogStreet Outdoor Gear".
Exclusief
Dogs Creek
Boomerang Hyper
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (22)
€ 9,99