Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2834 producten
Een lichtpaarse rubberen bal met textuur en een gat aan de bovenkant, met de merknaam 'AniOne' en de tekst 'wild variety.'
Exclusief
AniOne
Snackbal 6 cm lavendel
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (8)
€ 3,99
Grijze pluche muis speelgoed met paarse oren en een roze touwstaart, ontworpen voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Muis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,99
Kitty's Cuisine vriesgedroogde snack wafels met kip, rode biet en gerstgras, glutenvrije vriesgedroogde huisdiersnack.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Vriesdroog Wafels Kip met rode biet & gerstengras 15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (15)
€ 3,99
(€ 266,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Groen pluchen erwtjespeul huisdierspeelgoed met twee groene sisal ballen erin, ontworpen voor katten.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Sisal Erwt
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
Katten speelgoed met een houten stok met een touwtje eraan bevestigd met kleurrijke veren, ideaal voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel natuur met veren
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (8)
€ 3,99
Een kattenspeeltje met een witte visvormige pluche met veren eraan bevestigd, hangend aan een houten stok met een touw.
Exclusief
AniOne
speelgoed hengel natuurvis 50 cm
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 3,99
Lage Prijs
Een kat die ontspant bij een zak MultiFit kattensnoepjes gelabeld 'Knuspy mit Huhn' met een waarde pakket banner en 'Geen toegevoegde suikers' symbool.
Exclusief
MultiFit
Knuspy met kip 180 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 3,99
(€ 22,17/kg)
Lage Prijs
Chew Snack Wrapped Bones Mini voor honden, met rundvleesvulling gewikkeld in een kauwbare buitenkant. De tekst bevat 'langdurig kauwen' en 'hard'.
Exclusief
PREMIERE
Première Wrap It Kip Rund 7 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,19
(€ 49,88/kg)
Beschikbare varianten: 2
Vier kleurrijke pluche huisdierenballen in verschillende patronen: een luipaardprint, een rode met zwarte vlekken, een groene en bruine camo, en een paarse met vlekken.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Leo Ballen
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (7)
€ 4,19
Lage Prijs
Pedigree Ranchos Jerky honden traktaties verpakking met een blije hond, met tekst die '100% natuurlijk' en 'kip' in meerdere talen benadrukt.
Pedigree
Ranchos Jerkies 180g kip
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (211)
€ 4,29
(€ 23,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat Duo Paste Anti-Haarbal voor katten, met een grijze kat op de verpakking, met tekst die 'Malz mit Hühnen' en 'Geen suiker toegevoegd' benadrukt.
GimCat
Malt-Soft-Extra kattenpasta
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (224)
€ 4,29
(€ 85,80/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerverpakking met witte langharige kat, bord met vlees in saus, etiket 'GOURMET Perle' en '4 x 85 g'
GOURMET
PERLE Filettines met groente 4x85 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,39
(€ 12,91/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle kattenvoerverpakking met witte langharige kat, bord met vis, tekst 'Les Plaisirs de la Mer', MSC-logo, 4x85g
Nieuw
GOURMET
PERLE Visdelicatesse 4x85g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,39
(€ 12,91/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Kauwsnack verpakking met middelgrote rollen met kip, 125g. Inclusief een hondenillustratie en informatie over de kauwduur.
Exclusief
PREMIERE
Medium Rolls kip 5 stuks, 125 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 4,49
(€ 35,92/kg)
GimCat KäseRollis zak met kattenlekkernijen, oranje kat en kaasstukjes, tekst 'mit echtem Hartkäse/with real hard cheese'
GimCat
Kaas Rollis 140 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 4,49
(€ 32,07/kg)
Lage Prijs
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Kippenharten 40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (38)
€ 4,49
(€ 112,25/kg)
De verpakking van de Happy Dog Calm & Relax snack toont een grijze hond, met de nadruk op hennep en L-tryptofaan voor een beter welzijn.
HAPPY DOG
Care Snack Kalm & Ontspan 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een pluche roze luiaard speelgoed dat zich vasthoudt aan een natuurlijk touw met kleurrijke veren, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed luiaard aan een touw
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 4,49
Natuurlijke kattenkrabpaal gemaakt van versnipperde houtvezels, die op een bloem lijkt, met een jute basis voor stabiliteit.
Exclusief
AniOne
snuffelmat van maïsblad
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 4,49
Happy Dog Skin & Coat functionele snackverpakking met een grijze hond op de voorkant, met tekst in het Duits en Engels over de voordelen voor een glanzende vacht.
HAPPY DOG
Blije Hond Verzorging Snack Huid & Vacht 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Kräuterheu kruidenhooi voor kleine huisdieren, 500g, 100% natuurlijk, met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
MultiFit bloesemhooi met bloemen voor kleine huisdieren, 100% natuurlijk, in een doorzichtige plastic zak met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Bloemenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak met natuurlijke kauwsticks voor kleine dieren, gelabeld "Real Nature Nager Knabberhölzer," met afbeeldingen van knaagdieren.
Verpakking van Natural Dog Chews Varkens Binnenoren met een doorzichtig venster, dat '100% Tasty' en 'Zacht luchtgedroogd' labels toont.
FriGera
varkensoormosselen 250g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,59
(€ 18,36/kg)
Lage Prijs
Groene MultiFit eekhoornvoerzak met een afbeelding van een eekhoorn, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans, plus iconen "met noten" en "alle seizoenen".
Exclusief
MultiFit
Eekhoornvoer 600 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,59
(€ 7,65/kg)
MAUSLE Kat Lunch Mix-Box: speelse zwarte kat op een picknickdeken met snacks van kip, kalkoen, tonijn, leverworst, cheddar en gouda.
Lucky Lou
Muisje 6-pack
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,69
(€ 39,08/kg)
Een bevroren hondenbottraktatie, gevormd als een klassiek bot, met een lichtbeige kleur en rode accenten aan de uiteinden.
Trixie
TRIX Kauwbot Salamismaak 12cm 2 stuks/ 140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,79
(€ 34,21/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke huisdier snack verpakking met een lachende hond, gelabeld 'MultiFit Snacks Chick 'n' Chew mit Rind' met rundvlees smaak.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Multifit Snacks Chick'n Chew honden traktaties verpakking, met een speelse hondenafbeelding, met een helderrode achtergrond en 100g gewichtsaanduiding.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Een kleurrijke verpakking van MultiFit Snacks met 'Chick'n chew' honden traktaties, met een blije hond afbeelding en '100g' label.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew 2 x 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,79
(€ 47,90/kg)
Lage Prijs
Almo Nature Daily kattenvoer multipack met drie zakjes van 100g met een close-up van het gezicht van een kat op de achtergrond.
Almo nature
Daily Multipack 6x70g Visselectie
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 4,79
(€ 11,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premiere I love my dog Protein Bar verpakking met een blije hond, met repen en wortels, die 74% kipinhoud benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
eiwitreep 4 x 25 g Kip met wortel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,89
(€ 48,90/kg)
Een zak Versele-Laga Complete Cuni Adult konijnenvoer, met twee konijnen en hoogtepunten zoals "All-in-One Nutrition" en "High Fibre."
Versele-Laga
Complete Cuni Volwassen 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,89
(€ 9,78/kg)
Een kleurrijke verpakking van Mimos Corderos hondensnoepjes, met lamslong, gelabeld "hypoallergeen" in het Duits en Engels, met levendige patronen.
Mimos
Lamslong 80 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,99
(€ 62,38/kg)
Een zak Blue Tree Wellness Flakes voor huisdieren, gelabeld 'Sommer-Früchte' met banaan, appel en aardbei. Glutenvrij.
BLUE TREE
Wellness Flakes met vruchten 650 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 4,99
(€ 7,68/kg)
Tube van Pets Deli snackpasta gelabeld 'Soft & Shiny' voor een gezonde huid en glanzende vacht, met zalmsmaak, in een lichtblauw ontwerp.
Pets Deli
Snackpasta Soft & Shiny met zalm 75 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Tube van huisdier snackpasta gelabeld 'Bye Hairballs' in het Duits, met een beige ontwerp, beweert haarballen te ondersteunen, met rundvlees smaak.
Pets Deli
Snackpasta Bye Hairballs met rund 75 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Roze tube van Pets Deli snackpasta met het label 'Belly Comfort' voor een gezonde spijsvertering, met het woord 'Geflügel' en een katten silhouet.
Pets Deli
Snackpasta Belly Comfort met gevogelte 75 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Kleurrijke verpakking van 'Softies Rind' hondensnoep met een cartoonhond en tekst: 'Ideal fürs Training,' 'Sitz!,' 'High Five!,' 'Platz!'
Pets Deli
Adult Snack Softies Rund 90g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 55,44/kg)
Kleurige verpakking van 'Pets Deli Softies' hondensnoepjes met een cartoon van een roze hond en tekst: 'Ideaal fürs Training,' 'Huhn,' en 'Für Hunde.'
Pets Deli
Adult Snack Softies Kip 90g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 55,44/kg)
Lage Prijs
Whiskas Pure Delight kattenvoedingsdoos (paars) met een grijze kat, label 'Gemischtes Ragout in Gelee' en '12x 85 g'.