Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2834 producten
KONG Naturals Catnip Spray bruine sprayfles met doorzichtige dop en groen etiket met 'Catnip Spray'.
KONG
Catnip Spray
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (55)
€ 2,89
(€ 96,33/l)
Versele-Laga Complete Crock bessensnack voor kleine huisdieren met afbeeldingen van cavia, hamster, bosbessen en rode bessen.
Versele-Laga
Crock Complete Berry 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,89
(€ 57,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Versele-Laga Complete Crock huisdiervoeding voor kleine dieren, met konijnen, wortelen en belangrijke voordelen zoals 'Geen Toegevoegde Suiker.'
Versele-Laga
Crock Complete Wortel 50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,89
(€ 57,80/kg)
Versele-Laga Complete Crock kruiden snack voor kleine huisdieren met vitamine plus en omega 3, zonder toegevoegde suiker, hersluitbare verpakking.
Versele-Laga
Crock Complete Kruiden 50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,89
(€ 57,80/kg)
Versele-Laga Complete Crock appel-snackpakket voor huisdieren met afbeelding van konijn, cavia en hamster; tekst 'Geen toegevoegde suikers' 'Vitamine C'
Versele-Laga
Crock Complete Appel 50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,89
(€ 57,80/kg)
Natuurlijke hondenkauwsnack vastgebonden met touw, met een groen label dat "Olivenholz Kaustab XS" voor kleine honden leest.
Chewies
olijfhout XS
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (43)
€ 2,96
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Premiere Deluxe vleessticks voor huisdieren, met een gouden struisvogel silhouet, met tekst die 'zacht' en 'traktatie' in het Duits aangeeft.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleesstokjes 90g Struisvogel
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (24)
€ 2,99
(€ 33,22/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lichtgroene textuur rubberen bal met een gat aan de bovenkant, met het logo 'AniOne wild variety'.
Exclusief
AniOne
snackbal 6 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
Beschikbare varianten: 3
MultiFit kattenmelkroom snacktube 75g zonder toegevoegde suikers, met afbeelding van een kat en een lepel met melkroom.
Exclusief
MultiFit
Pasta Melkcrème 75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kleurrijke katten speelgoedstok met een pluizige, veelkleurige staart en een houten handvat.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel Leo
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 2,99
Een decoratief dierenkussen met een lavendel- en bloemenpatroon in paarse tinten op een witte achtergrond, met franjes.
Exclusief
AniOne
lavendelkussen
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (4)
€ 2,99
Käsebrocken hondenkoekjes in een 50g bruine papieren zak, met groene tekst die vegetarische, glutenvrije en 100% kaas ingrediënten benadrukt.
Dauerkauer
Stukjes kaas 50 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 2,99
(€ 59,80/kg)
Blauwe tube hondenzalf gelabeld 'Geflügel Pastete', met een speelse hondillustratie en tekst die zegt 'Ideaal fürs Training' en 'Für Hunde.'
Pets Deli
Snack Gevogeltepaté 75g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
AniOne kattenkruid spray fles, 175ml, blauwe label met kattenpictogram en meertalige tekst.
Exclusief
AniOne
Kattenkruidenspray 175ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,99
(€ 17,09/l)
Lage Prijs
Een pakket gedroogd gras voor kleine huisdieren, gelabeld "MultiFit Knabber Ähren," met afbeeldingen van een konijn en cavia's, met een gewicht van 120g.
Exclusief
MultiFit
Knaagdierensnack Tarwearen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 24,92/kg)
AniOne Baldrian Spray 175ml fles voor huisdieren met valeriaan, blauwe label en roze kattenpictogram.
Exclusief
AniOne
Valeriaanspray 175ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,99
(€ 17,09/l)
Lage Prijs
Tube van MultiFit Multivitamine snacks voor katten, met een oranje tabby kat, met tekst die 'Geen toegevoegde suikers' en 'Taurin & Biotin' benadrukt.
Exclusief
MultiFit
snackpasta multivitamine met kattenkruid 100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (29)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Wolfsblut Wild Duck Squashies honden traktaties verpakking met een wolf's gezicht, gelabeld 'Wild Duck' en 'Small Breed', met een zacht snackicoon.
WOLFSBLUT
Squashies Wilde Eend 350g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (17)
€ 3,02
(€ 8,63/kg)
Een doorzichtige plastic zak gevuld met gedroogde kruiden voor huisdieren, met een kleurrijk etiket met een cartoonkonijn en de tekst 'JR FARM Kräutergarten.'
JR Farm
Kruidentuin 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 3,27
(€ 6,54/kg)
Lage Prijs
Een gele doos van Pedigree Markies Original hondensnacks, met een blije golden retriever en afbeeldingen van de snacks binnenin.
Pedigree
Markies Gevulde hondenkoekjes 500g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,39
(€ 6,78/kg)
Chewies Meat Strips Maxi hondensnoepjes, 150g, natuurlijke snack met extra vitamine C, met een bruine hond op de verpakking, gemaakt in Duitsland.
Chewies
vleesreepjes kangoeroe 150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 3,44
(€ 22,93/kg)
Verpakking voor Sammy's Tandstick, met een cartoonhond, tandheelkundige afbeeldingen en tekst die 25 kcal per stick, 300 g totaal aangeeft.
Sammy's
tandenstoker 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,49
(€ 11,63/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks, met een beagle en 95% vleesinhoud, 60g formaat.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Eend
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks met twee reepjes vlees, gelabeld met "95% vlees" en "60g."
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Lam
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Edgard Cooper Puppy Bites met een speelse bruine puppy en een grijze konijn, met de tekst 'PUPPY BITES' en 'klein van formaat.'
Edgard & Cooper
Bites Puppy Eend & Kip 50 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 3,59
(€ 71,80/kg)
Roze cilindrische container gelabeld "Kitty's Cuisine Crunchy Snack KITTEN," met katten, hart, kip, zoete aardappelen, en graanvrij.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Kitten 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
Lage Prijs
ROYAL CANIN
Trainingsnacks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (79)
€ 3,69
(€ 33,55/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe hondensnacks in een hersluitbare zak, met blokjes hertenvlees, gelabeld 'Belohnung' (traktatie/beloning) en 'medium.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Cubes 80 g Wild
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 3,79
(€ 47,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoerdoos met witte langharige kat, kipmousseline op bord; tekst 'MOUSSELINE AU POULET', '4x57 g'.
GOURMET
REVELATIONS Natvoer voor katten, mousseline kip 4x57 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,79
(€ 16,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I love my dog Vlees Snack Blokken, met een close-up van bruine vleesblokjes in een doorzichtige zak. Bevat 80% vlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Cubes hond Konijn 80 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 3,79
(€ 47,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine papieren zak met Benek klonterende maiskattenbakvulling, met twee speelse kittens en een maïsillustratie, gelabeld 'natuurlijk' en '44 kg.'
Benek
Super Corn Cat 7 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (102)
€ 3,80
(€ 0,54/l)
Miamor Fine Filets Mini kattenvoerdoos met een witte kat, met smaken van kip, tonijn, groenten, krab en inktvis, 8 x 50g.
Miamor
Fijne Filets Mini 8x50g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (69)
€ 3,92
(€ 9,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor Sammy's Müsli Taler, met een cartoonhond, een grote muesli-koek, en tekst over ingrediënten: spelt, gerst, haver, tarwe, maïs.
Sammy's
Muesli Amandel 1kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Beaphar Catnip Bits met een zilver tabby kat die omhoog kijkt, met groene knapperige snacks zichtbaar onderaan.
Beaphar
Kattenbrokken 150g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 3,99
(€ 26,60/kg)
FRESCO hondensnackzakje met kipkauwstaven, 150 g, toont foto van een man (gezicht onscherp), afbeelding van een hond en tekst 'Gesund. Lecker. Vom Hundeprofi.'.
FRESCO
Martin Rütter kauwstaaf kip 150 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (12)
€ 3,99
(€ 26,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Grijze pluche neushoorn speelgoed met zachte vacht, zwarte ogen en getextureerde oren, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed neushoorn
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 3,99
Blauw en geel geweven hondenspeelgoed met meerdere lussen en een handvat, gelabeld "Antone."
Exclusief
AniOne
reflecterende Tau Stick
Beoordeling: 1.7 van vijf sterren
1.7 (3)
€ 3,99
Lage Prijs
Een roze MultiFit Green Loops snackpakket voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en hamster, met "Extra Vitamine C" en groene erwten.
Exclusief
MultiFit
Groene Lussen 500 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (11)
€ 3,99
(€ 7,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Extra Sensitive Snack Sticks voor volwassen honden, met een witte poedel op de verpakking, met insectenproteïne.
Exclusief
SELECT GOLD
Extra Sensitive insectensnack 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 3,99
(€ 57,00/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoerdoos met witte langharige kat; tekst 'MON PETIT intense', 'AU BŒUF', 'AU VEAU', 'À L'AGNEAU', '6x50g'
Nieuw
GOURMET
MON PETIT Intense - Vleesselectie - 6 x 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)