Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2834 producten
Lage Prijs
Een Bengaalse kat met groene ogen rust naast een verpakking van 'Premiere I Love My Cat Creamy Crunch' traktaties, met kip en vijg.
Exclusief
PREMIERE
Creamy Crunch Kip en vijgen 6x60 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Close-up van Trixie Tuna Rolls voor katten, met traktaties en een tabby kat. Labels omvatten 'TUNA ROLLS', '50 g' en 'gluten-vrij'.
Trixie
Premio Tuna Rolls 6 x 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,14
(€ 33,80/kg)
Blikvoer voor honden met het label "DOG'S LOVE," met biologische rundvlees, rijst, appel en courgette. De tekst bevat "100% BIO" en "feine Kost für feine Hunde."
DOG'S LOVE
natvoer voor honden, Adult, Bio Rund met rijst, appel en courgette 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 13,29
(€ 11,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik Mjamjam huisdiervoeding met het label "Leckeres Rind" met een bruine silhouet van een kat, wat pure rundvlees smaak aangeeft.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x200 g Rund
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (562)
€ 14,19
(€ 11,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda CARNY Rind (Rund) kattenvoer, Adult 1+, met afbeelding van een oranje gestreepte kat en stukjes rundvlees
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Mjamjam An Sobe Blanchierte Pute mit reichlich Lachs,' met een cartoonkat chef en een roze achtergrond.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen geblancheerd in saus Kalkoen en zalm 6x185 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (30)
€ 14,79
(€ 13,32/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Almo Nature multipack natvoer voor katten — 'Intestinal Help', 6x70g, volwassen/rijpe kat, met vis en gevogelte
Animonda Integra Protect Urinary hondenvoer, met kip, met tekst die aangeeft dat het de vorming van struvietstenen voorkomt, zonder granen.
animonda
Integra Protect natvoer voor katten, adult, urinary struvietstenen kip 16x100 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (16)
€ 15,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Crave hondenvoer pâté met kip en kalkoen, met een grafisch ontwerp van de ogen van een wolf, hoog eiwitgehalte, graanvrij, en gemaakt met 100% natuurlijke kip.
CRAVE
Paté 2 x 7 x 150 g Kip en Kalkoen
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (9)
€ 16,79
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Sensible hondenvoerblik, met 100% kip en rijst, glutenvrij, met afbeeldingen van kipstukken en rijstkorrels.
RINTI
Sensible Kip en rijst 12x185 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 17,99
(€ 8,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen gierst- en havervlokken met groenten, 1500g zak, met kleurrijke groenten en een 'Mix It!' instructie.
Exclusief
PREMIERE
Raw Kitchen gierst- en havervlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Hondenvoeding zakje met een close-up van een kattengezicht, gelabeld "Bozita" met haring, graanvrije recept, 85g, en claims van gemakkelijke spijsvertering.
BOZITA
Hapjes in saus 12x85 g haring
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,99
(€ 21,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Chicko's Plus hondensnack zakje met hondillustratie en zichtbare tekst 'Käsewürfel mit Huhn' (kaasblokjes met kip), 80g.
RINTI
Chicko Plus kaasblokjes, kip met kaas 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
RINTI Chicko's zakje met kipstrips voor honden, blauw-oranje verpakking met hondillustratie en label 'Met 100% kipfilet'.
RINTI
Kip 12x1,152 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (243)
€ 23,69
(€ 21,94/kg)
Een blik MjAMjAM hondenvoer gelabeld 'GUTE PUTE' met een silhouet van een bruine hond, met tekst die aangeeft dat het puur kalkoenvlees is.
MjAMjAM
Pure Adult 6x800g Kalkoen
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (50)
€ 25,49
(€ 5,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoer selectie in saus, met rundvlees en kalkoen, 85g verpakking met een afbeelding van een grijze kat en groene kruiden.
Sheba
Selection in saus Rundvlees en kalkoen 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (98)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikvoeding voor honden gelabeld 'Mjamjam Schmackhafter Truthahn an leckeren Möhrchen,' met een grijs honden-silhouet en paarse accenten.
MjAMjAM
6 x 800 g Tonijn en worteltjes 6x800 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (41)
€ 25,74
(€ 5,36/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak voor kleine/mini volwassen honden, gelabeld licht/gestileerd, hoog eiwitgehalte, met kip als hoofdingrediënt.
Blik kattenvoer gelabeld 'Bio-Rind' van het merk 'Katzenliebe', met een hartlogo en iconen voor ingrediënten zoals quinoa en groenten.
KatzenLiebe
Adult Bio Rund 12x200 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 30,96
(€ 12,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes blikken premium kattenvoer gestapeld in twee rijen, met smaken zoals kip, lam en wild zwijn, met kleurrijke etiketten.
Catz finefood
Purrrr Collection II 6 x 400 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 39,99
(€ 16,66/kg)
Lage Prijs
Almo nature
HFC Jelly Forel en tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (279)
€ 39,99
(€ 23,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bruine papieren zak met Terra Canis Canireo hondenvoer, met een afbeelding van kip, '100% natuurlijk' label en voedingsdetails.
Terra Canis
Canireo Adult kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 56,99
(€ 22,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee decoratieve cadeauzakken met rode linten en hartpatronen in tinten roze en rood, ideaal voor huisdiergerelateerde cadeaus.
Exclusief
Maxi Zoo
Cadeautas hartontwerp M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 1,99
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor muizen, met een illustratie van een muis en tekst in meerdere talen over ingrediënten en voeding.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor muizen 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
PetBalance Medica honden snacks verpakking toont een honden silhouet, gelabeld "Schon kost" en "Snacks," met kalkoen en rijst ingrediënten.
Exclusief
PetBalance
Medica licht verteerbare snack Kalkoen en rijst 2x125 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 7,98
(€ 31,92/kg)
Lage Prijs
Twee speelse kittens met groene ogen op een huisdiervoedselverpakking met het label 'Premiere. I ❤️ my cat Creamy Crunch' met kip en melk smaak.
Exclusief
PREMIERE
Kitten Creamy Crunch met kip & melk 6x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Zak RINTI Chicko's Plus hondensnack met hondenafbeelding, knoflookdriehoekjes en zichtbare tekst 'Knoblauch‑Ecken' en '100% Huhn'
RINTI
Chicko Plus 225 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (113)
€ 8,29
(€ 36,84/kg)
Een pluche eekhoorn speelgoed met een donzige staart, die een kleine eikel vasthoudt, naast een bruine eikelvormige speelgoed.
Exclusief
AniOne
knuffeldier
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (21)
€ 8,49
Primox Klumpstreu kattenbakvulling verpakking, 8 kg, roze en wit ontwerp, benadrukt voordelen: 'Geen geur', 'Geuroverlast controle', 'Gemakkelijk schoonmaken.'
PRIME
PRIMOX strooisel Sensitive 8 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (7)
€ 8,99
(€ 1,12/kg)
Mimos Corderos lam pizzles hondensnacks, hypoallergeen, met kleurrijke verpakking met de tekst 'Eine Tüte voll Hundeliebe.'
Mimos
Lamspees 80 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
(€ 124,88/kg)
Kattenvoerblik gelabeld 'Mjamjam' met kip en konijn, met voedingsdetails en 'graanvrij' benadrukt.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, Duo 6x200 g Rundvlees en konijn
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (12)
€ 10,49
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies ShakeUps Multivitaminen kattensnoepjes met een speelse kat, kleurrijke snoepjes en tekst die de lage calorie-inhoud benadrukt.
Dreamies
ShakeUps Geflügel Picknick 6x55 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 13,69
(€ 41,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda CARNY kattenvoer - Rind + Lamm (Rund + Lam), Adult 1+, met oranje gestreepte kat en vleesstukjes
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Een blik Lucky Lou kattenvoer, "Vogel met pastinaak," met een zwarte kat en de vermelding ">96% VLEES! + ingewanden & kookvocht."
Lucky Lou
nat kattenvoer Adult Gevogelte 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 14,69
(€ 12,24/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een tabby kat wordt getoond naast een verpakking van 'Soft Rolls Moments' kattensnoepjes, met kip met kaas smaak, 4 x 10g.
Exclusief
MOMENTS
Soft Rolls Kip en kaas 24x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 14,94
(€ 62,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Sheba Fresh & Fine kattenvoer met een bord vlees in jelly, met smaken: kalkoen, kip en gevogelte.
Bunny
KonijnenDroom basic 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 15,99
(€ 10,66/kg)
Lage Prijs
Een zak van 20 liter MultiFit Limited Edition kattenbakvulling, gelabeld 'Spring Comfort', met een ontspannen oranje tabby kat op een grasachtige achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Fresh Comfort Weidegeur 20 l
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (24)
€ 11,99
(€ 0,60/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Heldere plastic zak met ronde rundvleeskeelsnacks voor honden, gelabeld "MultiFit Snack Rinderschlund mit Huhn," met een hondenafbeelding.
Exclusief
MultiFit
natuurlijke runderluchtpijp kip 8x50 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 19,12
(€ 47,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
MAC's Super Food for Cats Pure Turkey volwassen kattenvoer, glutenvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
nat kattenvoer Adult Kalkoen 16x100 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (12)
€ 17,49
(€ 10,93/kg)
Beschikbare varianten: 5
Zeven blikken "catZ finefood" kattenvoer in smaken: paard, lam, hert, kip, zalm en wild zwijn, met kleurrijke "PURRRR" labels.
Catz finefood
Purrrr Multipack
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,99
(€ 16,66/kg)
Kattovit Feline Diet zakje met kip, gelabeld 'AUFBAUKUR/Recovery' voor voedingsondersteuning, met een katten silhouet en gezondheidsclaims.
KATTOVIT
Feline Diet Aufbaukur kip 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Verpakking van Rinti Bitties hondensnacks met een speelse hondillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Karotte & Spinat' vermeldt.
RINTI
Bitties 12 x 100 g Kip met wortel en spinazie
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondensnackzakje met geïllustreerde hond en konijnenreepjes; "Kaninchen Knabberstreifen", 60 g
RINTI
Chicko Konijntje 12x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (80)
€ 23,69
(€ 32,90/kg)