Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2834 producten
Blije Dog Junior hondenvoerzak met een Border Collie, met tekst die 'voor een gezond leven!' en 'fit & vitaal' benadrukt.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond, junior 10 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 45,99
(€ 4,60/kg)
Hondenvoerzak met een Border Collie puppy, gelabeld "HAPPY DOG PUPPY," met details over de grootte van de brokjes en voedingsvoordelen.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond, puppy 10 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 47,99
(€ 4,80/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer zak, met een hoog eiwitformule met kip als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Small & Mini dagelijkse voeding 7 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 47,99
(€ 6,86/kg)
Rinti Max-I-Mum Senior hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg.
RINTI
MAX-I-MUM Senior kip 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (55)
€ 49,99
(€ 12,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dental Care hondenvoerzak met een middelgrote hond, die de tandheelkundige gezondheid en 99% tandplakreductie benadrukt.
ROYAL CANIN
Dental Care Medium 10 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 63,99
(€ 6,40/kg)
Lage Prijs
Almo Nature HFC Light Meal kattenvoer verpakking, met een foto van een kat, met tekst die "Tonnno e Gamberetti" en "4x50g" benadrukt.
Almo nature
Almo HFC Natural Light Meal 4 x 50 g Tonijn en garnalen
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 4,99
(€ 24,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
MAC's Mono Snack Horse hondensnacks, graanvrij, allergiezorg, omega 3+6, 100g, gemaakt in Duitsland.
MAC's
Hond Adult Mono Snack 100 g Paard
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (12)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
RINTI
Gold Mini 16x100g Kip en Gans 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (190)
€ 7,79
(€ 4,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Doorzichtige zak gedroogde Mediterrane kruiden voor kleine huisdieren, etiket 'Real Nature' en 'Mediterrane Kräuter'.
Exclusief
REAL NATURE
Kruiden 2x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (7)
€ 7,89
(€ 39,45/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer voordeelverpakking met rundvlees, kip en kalkoen in saus, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, 6x85g.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure in Saus Multipack 6x85g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (24)
€ 8,29
(€ 16,25/kg)
Schesir Kitten Care zakjes met een speelse tabby kitten, gelabeld "Tonnette Tuna - Thon," met de tekst "compleet & gebalanceerd in jelly."
Schesir
Kitten Tonijn 6x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (17)
€ 11,29
(€ 22,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Gold Junior hondenvoer blik met een kleine hond op het etiket, met tekst die aangeeft dat het graanvrij is en gevogelte bevat.
RINTI
Gold Junior 12 x 185 g Gevogelte 12x185 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (44)
€ 13,99
(€ 6,30/kg)
RINTI Chicko's MAXI hondensnacks zak — Maxi eendenreepjes 250 g, 100% eend, illustratie van een hond
RINTI
Chicko Maxi Eend 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (28)
€ 14,19
(€ 56,76/kg)
Blik Animonda CARNY, Rind, Pute + Shrimps (Rund, Kalkoen + Garnalen), Adult 1+, oranje gestreepte kat
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Drie zakken MultiFit hondenvoer gelabeld 'mellos Adult' met een bruine hond op de voorkant, met ingrediënten rundvlees en wortel.
Exclusief
MultiFit
Mellos 3 x 1,5 kg Rundvlees en wortelen 3x1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (49)
€ 17,29
(€ 3,84/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe plastic huisdier speelgoedring met uitsparingen voor een gemakkelijke grip, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
kattenbaan Circle
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 17,49
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit kip paté kattenvoer voor kittens 1-4 maanden en moederkatten, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat & Mother Paté Kip 12x85 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 18,99
(€ 18,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Kattenvoeding zak met een speelse tabby kat, met tekst die zegt 'PREMIERE. Ik hou van mijn kat' en 'FINEST JELLY ADULT. Rijk aan Eend.'
Exclusief
PREMIERE
Finest natvoer kat Jelly Adult rijk aan eend 22x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (50)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Gedroogde vis-snack voor honden in een verpakking van 70g, met een hond op de voorkant en tekst in meerdere talen over het product.
Exclusief
PREMIERE
Fish Gedroogde vissnack 6x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 21,99
(€ 61,08/kg)
Lage Prijs
Wilderness Adult Pure Turkey huisdiervoeding verpakking met een afbeelding van een wilde kat, met de tekst 99% kalkoen, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
RINTI Chicko's hondensnackverpakking met geïllustreerde hond, zichtbare eendenreepjes en labels '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko spaarpakket eend 4x250 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (187)
€ 22,79
(€ 22,79/kg)
Lage Prijs
Felix Knabber Mix katten traktaties verpakking met een speelse zwart-witte kat, met tekst die '2 kcal per snack' en '60g' benadrukt.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (681)
€ 22,99
(€ 47,90/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'WOW-Dog Ente Senior' met eend, met 71% vlees en ingewanden, 0% granen en gluten, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Senior 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 25,99
(€ 5,41/kg)
Lage Prijs
Grijs olifantenknuffeldier voor huisdieren met lange slurf, geborduurde ogen, rode biesaccenten, witte pootuiteinden en getufte staart.
KONG
Cozie Ultra olifant
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (30)
€ 26,19
Lage Prijs
Drie zakken Select Gold Mini Adult hondenvoer gelabeld 'Gevoelig' met smaken: Eend & Aardappel, Lam & Rijst, en Zalm & Aardappel.
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer, 3kg zak, ontworpen voor gevoelige spijsvertering, met lam als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Kleine & Mini Gevoelige Spijsvertering 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 27,39
(€ 9,13/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zakje Lucky Lou kattenvoer voor senioren, met gevogelte, wortel en pompoen, gelabeld "Kippen liegen niet," graanvrij, 94% vlees, gemaakt in Duitsland.
Lucky Lou
natvoer senior Gevogelte 16x125 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 29,49
(€ 14,75/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden 'Real Nature Wilderness Adult Pure Buffalo' met een witte wolf op het label; 95% waterbuffel, 5% fruit/kruiden, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Buffalo, waterbuffel 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes kleurrijke blikken van "catz finefood" kattenvoer, gelabeld met smaken: Haring & Garnalen, Wild, Lam & Konijn, Gevogelte, Zalm, Rundvlees & Kalfsvlees.
Catz finefood
natvoer voor katten Classic Adult 6x400 g Multipack 1
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (70)
€ 35,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van nat kattenvoer met 'animonda vom Feinsten' voor volwassenen, met kip in melksaus, en een blauw kattenlogo gelabeld 'Milkies.'
animonda
Vom Feinsten natvoer kat, Adult, Milkies 32x100g kip
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 36,49
(€ 11,40/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Urinary Care Mini hondenvoer zak met een illustratie van een kleine hond, die ondersteuning voor de urinegezondheid promoot en een +21% resultaat claimt.
ROYAL CANIN
Urinary Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 39,99
(€ 13,33/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Large Robust Puppy voedselzak, met een puppy op de voorkant, gelabeld "High Protein" en "Healthy Start," 12 kg.
Lage Prijs
Royal Canin Starter voerzak voor middelgrote puppy's (1-2 maanden), met een moederhond en haar puppy's en benadrukt gezondheidssteun.
ROYAL CANIN
Medium Starter 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 106,00
(€ 7,07/kg)
Biologische leverpaté voor honden in een beige tube, gelabeld 'DOG'S LOVE BIO PATÉ,' met tekst die het benadrukt als een natuurlijke beloningssnack voor training en spel.
DOG'S LOVE
DOGS`S LOVE BIO paté 80 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 10,19
(€ 127,37/kg)
Lage Prijs
Sheba Delikatesse kattenvoer zakje met een grijze kat en een kom vlees in jelly, gelabeld 'mit Truthahn à la dinde,' 85g.
Sheba
lekkernij in gelei Kalkoen 28x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 14,16
(€ 5,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik animonda CARNY kattenvoer met opschrift 'Rind + Herz / Beef + Heart', Adult 1+, met oranje kat en stukjes vlees
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O Ageing 7+ hondenvoer zakje, met een broodachtige textuur en een silhouet van een hond op de voorkant.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Ageing 7+ 12x85g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,29
(€ 14,01/kg)
Zes dozen Bozita Fresh Menu kattenvoer in konijnensmaak, met een kat die zijn lippen likt op de verpakking, met 89% ingrediënten van dierlijke oorsprong.
BOZITA
stukjes in saus Konijn 6x370 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (241)
€ 15,79
(€ 7,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Oranje KONG honden speelgoed in de vorm van een drie-laags kegel, bevestigd aan een gevlochten wit en oranje touw.
Lage Prijs
Premiere I love my dog vlees snackdruppels, kip smaak, 70g verpakking met 87% vleesinhoud, met ronde traktaties binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Meat Drops 6 x 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 21,99
(€ 52,36/kg)
RINTI Canine blikvoer voor honden, gelabeld voor nierondersteuning met rundvlees, met een rode schild dat "Niere/Renal" en "Niereninsuffizienz" vermeldt.
RINTI
Kynologisch Nier/Renaal Rundvlees 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 22,49
(€ 4,69/kg)
Lage Prijs
Rode KONG rubberen ring hondenspeelgoed van verbonden ballen, cirkelvormige kauwring met geëmbosseerd "KONG"-logo
KONG
Ring M-L
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 22,49
Premium hondenvoer zak gelabeld 'WOLFSBLUT BLUE MOUNTAIN ADULT' met een wolf afbeelding, met tekst over ingrediënten en voordelen.
WOLFSBLUT
Blue Mountain wildvlees met aardappelen 2 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 22,79
(€ 11,40/kg)