Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2837 producten
Bosch hondenvoerzak met het label "REPRODUCTIE," geschikt voor honden ouder dan 12 maanden, met 27% eiwit en 16% vet, met afbeeldingen van brokjes en vlees.
bosch
Reproduction 7,5 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (9)
€ 22,69
(€ 3,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Geel en blauwe "MultiFit" huisdiervoedselzak met een hond, rundvlees smaak, graanvrij en zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
natvoer hond, volwassen, kleine hond, zakje, ragout Rund 24x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (16)
€ 22,99
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondensnoepjeszakje met hondenillustratie en kipstrips; zichtbare tekst '100% kipfilet'.
RINTI
Chicko Kip 900 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (243)
€ 23,99
(€ 26,66/kg)
Een verpakking van Animonda Integra Protect Renal Yummy Bits voor huisdieren, met een feloranje achtergrond, met kleine vierkante traktaties ervoor.
animonda
Integra Protect Adult Renal Yummy Bits 6x120 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (12)
€ 24,29
(€ 33,74/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Wilderness Adult Pure Turkey,' met een afbeelding van een wolf, met 95% kalkoen, 5% groenten en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik "Premiere" hondenvoer voor junioren, gelabeld "Rundvlees met Kip & Rijst," met puppy's en afbeeldingen van ingrediënten.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Junior Kip en rund 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (102)
€ 29,29
(€ 6,10/kg)
Schesir kattenvoer blikverpakking met 'Tuna met Witte Ansjovis' in meerdere talen, met een kleurrijk logo en productdetails.
Schesir
gelei 24 x 85 g Tonijn met kleine ansjovis
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (27)
€ 32,49
(€ 31,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Adult hondenvoer met 'Pure Turkey' met een wolf afbeelding, met 95% kalkoen en 5% groenten en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf op het etiket, gelabeld 'Pure Sheep' met 95% schapenvlees en 5% groenten en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Sheep, schaap 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoer zak voor middelgrote honden, met een kalmerende formule en een claim van +44% normaal gedrag.
ROYAL CANIN
Relax Care Medium 10 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 63,99
(€ 6,40/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal Special hondenvoer zak met een zwart-witte illustratie van een hond, met vetgedrukte tekst die de productnaam aangeeft.
ROYAL CANIN
® Veterinary RENAL SPECIAL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 33,99
(€ 17,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas Pure Delight kattenvoerdoos, paars, grijze tabby, etiket "Klassisches Ragout in Gelee", "12x 85 g"
Drie transparante zakken van JR FARM Knusper-Tüte huisdier snacks, met kleurrijke stukjes traktaties en een cartoon konijn en hamster op het etiket.
JR Farm
puntzak voor knagers 3x150g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 5,99
(€ 13,31/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoerblik, 85g, met een afbeelding van een witte kat, gelabeld 'Raffiniertes Ragout mit Lachs und Seelachs.'
GOURMET
Gold Verfijnde Ragout Duetto 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Vijf verpakkingen gedroogde kamille van JR FARM, met een kleurrijk etiket met cartoon dieren en de tekst 'Ein Stück Natur' en 'Kamillen-Ernte.'
JR Farm
Een stukje natuur Kamille-oogst 5x 80 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 8,99
(€ 112,38/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Optimal Menu voor dwergkonijnen, met een konijnenillustratie en tekst over "47 ingrediënten" en "graanvrije formule."
Exclusief
REAL NATURE
„Optimal Menue“ voor dwergkonijnen 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 10,49
(€ 6,99/kg)
Mjamjam kattenvoerblik met een silhouet van een kat, gelabeld 'Delikates Känguru' met 'purer Fleischgenuss aus zartem Kängurufleisch.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen puur vleesgenot Kangoeroe 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (87)
€ 10,99
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak van 2,3 kg Versele-Laga Nature Cuni Junior konijnenvoer, met een konijnenillustratie en 'Extra Groenten' tekst.
Versele-Laga
Nature Cuni Junior voor konijnen 2,3 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 12,29
(€ 5,34/kg)
RINTI
Singlefleisch Natvoer Hond, Volwassen, Kom. Kalkoen Pure 10x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (65)
€ 7,89
(€ 5,26/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
PREMIERE I love my cat Mini Sticks kattensnacks met kip & zalm, zachte textuur, 50g verpakking met afbeelding van een grijze kat.
Exclusief
PREMIERE
Mini Sticks Zalm en kip 7x50 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (30)
€ 12,53
(€ 35,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer (Adult 1+) met oranje gestreepte kat, opschrift 'Rind + Huhn / Beef + Chicken' en vleesstukjes
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Rode KONG rubberen traktatiebal met één opening en geperst KONG-logo
KONG
speelgoed bal M-L
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 14,99
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Papillon hond die zijn lippen likt, gelabeld 'PREMIERE. Ik hou van mijn hond,' met 'BESTE VLEES Huhn mit Ente' en 'ADULT.'
Exclusief
PREMIERE
Best Meat droogvoer hond adult Eend en kip 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (67)
€ 14,99
(€ 9,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit hondenvoer zakje gelabeld "ADULT" en "JELLY," graanvrij zonder toegevoegde suikers, met kip en groenten.
Exclusief
MultiFit
Adult Little Dog Pouch Jelly 24x100 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (13)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Smell kattenvoer zakje, 85g, met een kattengezicht en stukjes in gelei, ter bevordering van de voeding voor kattengezondheid.
RINTI Chicko's Mini hondenkoekjeszak met afbeelding van een hond, runderblokjes; tekst '100% RIND, Mini Rind-Häppchen 170g'.
RINTI
Chicko Mini Rund 170 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 16,99
(€ 99,94/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Maxi Ageing hondenvoeding zakje, 140g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 5 jaar, met een Duitse herder op de voorkant.
ROYAL CANIN
Maxi Ageing 8+ in jus 10x140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 17,79
(€ 12,71/kg)
Vier blikken Mjamjam hondenvoer met verschillende smaken: 'Saftiges Rind', 'Leckeres Rind', 'Zarte Pute' en 'Hühnchen.'
MjAMjAM
Mixpaket Adult 6 x 400 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (45)
€ 19,29
(€ 8,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness kattenvoer met een Bengaalse kat. Hoogtepunten: "Echte Natuur," "Kip & Zalm," 97% vlees, 3% planten.
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby kat, met 'Vleesvlokken Pure Tonijn' en '97,4% Thunfisch' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Flakes Pure Tuna 12x10 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (30)
€ 23,89
(€ 199,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Terra Canis hondenvoer met een paardillustratie, gelabeld "Pferd mit Amaranth, Pfirsich & Roter Beete."
Terra Canis
Classic Adult Paard 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Real Nature Wilderness Adult Pure Buffalo," met een afbeelding van een witte wolf, bevat 95% waterbuffel en 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Buffalo, waterbuffel 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Verpakking van Purina Adventuros Mini Cuts hondensnacks met een silhouet van een hond, met de tekst "92% wild zwijn" en "wild zwijn als ingrediënt nr. 1."
Adventuros
Mini Cuts Everzwijn 8 x 70g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (248)
€ 27,99
(€ 49,98/kg)
Blik Animonda CARNY kitten natvoer met oranje kitten en etiket 'Rind, Huhn + Kaninchen / Beef, Chicken + Rabbit'.
animonda
Carny natvoer voor kittens katten Rundvlees, kip en konijn 12x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (131)
€ 28,49
(€ 5,94/kg)
Beschikbare varianten: 5
Rinti Filetto huisdierenvoeding zakje met fijne kipfilet met ham in gelei, gegarneerd met peterselie, 100g formaat.
RINTI
Filetto Kip en ham 24x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (127)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoeding met twee wolfshondjes, gelabeld "95% Kip & Zalm, 5% fruit & kruiden, 0% granen."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, True Country, kip en zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (171)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik "Wilderness Black Earth" huisdierenvoer met een wolf in een bos. Bevat 95% rundvlees, struisvogel, buffel, en 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Black Earth, rund met struisvogel en buffel 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld 'almo nature' met de tekst 'Compleet' en 'Tonno con Zucca' (Tonijn met Pompoen) in meerdere talen.
Almo nature
Almo Complete HFC Tonijn met pompoen 24x70 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 31,99
(€ 19,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Twee ronde, bruine hondensnoepjes met een gestructureerd oppervlak, geplaatst op een witte achtergrond.
bosch
koekjes 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Bosch Junior Young & Active hondenvoerzak, lichtblauw 12,5 kg, 'bosch' logo en tekst 'Life Protection'
bosch
droogvoer hond, junior, jong & actief 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 49,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoer soepverpakking met een kom tonijnsoep, met een lepel en een takje peterselie bovenop, en een afbeelding van een grijze kat.
Sheba
Soep Tonijnfilet 40x40 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (341)
€ 30,99
(€ 19,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Almo Nature kattenvoer met trekring en katten-silhouet; etiket 'almo nature', 'NATURAL HFC' en 'Pollo con gamberetti - kip met garnalen'.
Almo nature
HFC Natural natvoer voor katten Kip en garnalen 24x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 59,76
(€ 16,60/kg)
Beschikbare varianten: 6
Bosch Life Protection concept hondenvoer zak, 12,5 kg, gelabeld "Ultra Premium Quality ADULT LIFE & CARE," met een silhouet van een hond.
bosch
Adult Life Care 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 62,49
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Soft Senior hondenvoer zak, met 'Land-Ziege & Kartoffel' (Boerderij Geit & Aardappel), benadrukt enkelvoudige eiwit- en graanvrije formule, 12,5 kg.
bosch
Soft Senior geit en aardappel 12,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (138)
€ 74,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige zak van 300g gedroogde kruiden voor kleine huisdieren, gelabeld 'Multifiti Nature Snacks Grain Free' met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Grain Free weidekruiden 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Lage Prijs
MultiFit kitten natvoerbakje (saus) met kitten en afbeelding van een kom, gelabeld 'KITTEN <1' en 'MET KIP'.
Exclusief
MultiFit
natvoer Junior, in saus, kip 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)