Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2838 producten
Een doorzichtige plastic zak met gedroogde wortelgroenten, gelabeld 'JR FARM Möhrenkraut', met een cartoonkonijn dat gelukkig omringd is door wortels.
JR Farm
wortelloof 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (15)
€ 7,19
(€ 14,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda Carny Senior 7+ kattenvoerblik - Rund + Kip met kaas, etiket met afbeelding van een roodachtige kat.
animonda
Carny natvoer kat senior Rund en kip met kaas 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (160)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte rubberen bal met blauwe tekst 'AniOne wild variety.'
Exclusief
AniOne
Lichtgevende bal
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 9,19
Lage Prijs
Blauwe doorzichtige speelgoedbal met rode uiteinden en het 'KONG'-logo.
Lage Prijs
Heldere plastic zak met gedroogde kruiden voor kleine huisdieren, gelabeld 'Multifit Natural Snacks' met konijnafbeeldingen en Duitse voedingsinformatie.
Exclusief
MultiFit
Grain Free weidekruiden 1kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 10,00
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Rode KONG hondenkauwspeelgoed in de vorm van een bot, met gestructureerde uiteinden en het KONG-logo in reliëf aan de zijkant.
KONG
Goodie Bone Classic
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (16)
€ 14,19
Blik kattenvoer gelabeld "MAC's Super Food for Cats," met "Pure Kip met Hele Harten," graanvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
natvoer kat volwassen Kip Puur met hele gevogelteharten 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (108)
€ 10,99
(€ 4,58/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure kattenvoer blik met paarden smaak, graanvrije formule, voor katten van 12+ jaar, 72% paardenvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer voor senior katten acceptatie Paard 6x400 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (17)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies Mix kattenvoer, met een speelse kat, met tekst die de romige binnenkant en knapperige buitenkant benadrukt, 60g.
Dreamies
Mix Kaas en rundvlees 6x60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (192)
€ 15,49
(€ 43,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak PREMIERE klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld "KLU MPEND EXCELLENT" en "12 kg," naast deodoriserende parels.
Blik hondenvoer gelabeld 'RINTI Kennerfleisch mit PANSEN - getreidefrei,' met afbeeldingen van verschillende vleessoorten en ingrediënten.
RINTI
Kennerfleisch Pens 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (795)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 13
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer in pâté, smaak Geflügel Cocktail, 85g verpakking met een grijze kat en een bord met pâté stukjes.
Sheba
Classics in paté 22 x 85 g Gevogelte Cocktail 22x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (231)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoer zak met een Yorkshire Terrier met een strik, die voeding specifiek voor het ras en een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (91)
€ 18,69
(€ 12,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoer voor honden voor urinezorg, met kip, met een dierenarts aanbevelingslabel.
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare met kip 12x370 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (134)
€ 39,99
(€ 9,01/kg)
Beschikbare varianten: 3
WOLFSBLUT Wild Pacific hondenvoer zak, met een wolf's gezicht, gelabeld "Adult" met "4 Soorten Vis met Aardappelen," 12,5 kg.
WOLFSBLUT
Wild Pacific Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA
grasgevoerd lamsvlees 11,4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (27)
€ 87,89
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Puppy Large Breed hondenvoer zak met een levendig oranje en crème ontwerp, met nadruk op verse ingrediënten en voedingsvoordelen.
ACANA
Puppy Large Breed 17kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 109,00
(€ 6,41/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Lucky Snack Shamrocks hondenkoekjes, met een klavervorm, met zalm als hoofdingrediënt, 200g verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Lucky Snack Zalm 200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (15)
€ 3,79
(€ 18,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een feestelijke huisdier adventskalender met konijnen, cavia's en een hamster, versierd met 'Vrolijk Kerstfeest' en feestdecoraties.
Exclusief
MultiFit
Adventskalender Graanvrij voor Knaagdieren
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (30)
€ 4,99
(€ 19,96/kg)
Lage Prijs
Tube van MultiFit katten snacks met een speelse oranje kat, met tekst die 'Geen toegevoegde suikers' en 'Anti-haarbal dankzij cellulose' benadrukt.
Exclusief
MultiFit
pasta 3 x 100 g Moutpasta met kaas
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (124)
€ 8,89
(€ 29,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen Basic Groentemix zak, met wortelen, courgette en bieten, met instructies om te mengen en een gewichtlabel van 500g.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Groentemix Basic 500g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 9,49
(€ 18,98/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoer verpakking, met een Yorkshire Terrier met lang haar en een rode strik, 85g x 12.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
Een huisdiervoedingsdoos gelabeld 'animonda vom Feinsten Senior' met een witte hond op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het gevogelte en lam bevat.
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Senior 6x150g Gevogelte en lam
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 11,69
(€ 12,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Neongeel KONG AirDog piepspeelgoed in de vorm van een voetbal met paarse veters en tekst 'KONG AirDog' en 'SQUEAKER'
KONG
Air Dog Football-pieper M
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (70)
€ 10,29
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zakje Purina Felix Crispies kattensnack met zwart-witte kat; zichtbare tekst '100% LECKER', 'Crispies', 'Mit Lamm- und Gemüsegeschmack', 'ca. 1 kcal'.
Felix
Crispies 8 x 45 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (191)
€ 14,99
(€ 41,64/kg)
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren met het label 'Wilderness Pure Turkey' met een wolf op het label, met 95% kalkoen en bouillon, 5% groenten en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer "Premiere Meati Sensitive" met pure kip, met een hondenillustratie en labels voor graanvrij en glutenvrij.
Exclusief
PREMIERE
Meati Gevoelig Kip puur 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (406)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Premium hondenvoer zak gelabeld 'WOLFSBLUT COLD RIVER ADULT,' met forel en zoete aardappel, met afbeeldingen van ingrediënten en gezondheidsclaims.
WOLFSBLUT
Cold River Forel met Zoete Aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 19,49
(€ 9,75/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised X-Small hondenvoer zak met een illustratie van een kleine zwart-witte hond en tekst over voeding en -11% calorieën.
ROYAL CANIN
X-Small Sterilised 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle Duetto kattenvoer verpakking met een pluizige witte kat, gelabeld 'Mit Lachs und Seelachs,' 85g.
GOURMET
Perle Duetto 24 x 85 g Zalm en koolvis 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (358)
€ 22,19
(€ 10,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik hondenvoer gelabeld 'RINTI SINGLEFLEISCH RIND PUR,' met afbeeldingen van rauwe rundvleesstukken, met de nadruk op enkel eiwit en graanvrij.
RINTI
enkelvoudig vlees Rund puur 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (484)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Real Nature kittenvoer in een goudomrand container, met kip, kalkoen en zalmolie. Tekst: "Huhn mit Pute und Lachöl."
Exclusief
REAL NATURE
Kitten 16 x 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (16)
€ 24,79
(€ 15,49/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Miniature Schnauzer hondenvoer zak met een schnauzer illustratie, met tekst die de voeding en urinegezondheid van het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
Dwergschnauzer Adult 3kg 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (47)
€ 25,69
(€ 8,56/kg)
Applaws natuurlijke kattenvoerblik met kipfilet met kaas in bouillon, 70g, met een pootafdruklogo en een silhouet van een kat.
Applaws
natvoer kat Adult in bouillon Kippenborst met kaas 24x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (37)
€ 28,49
(€ 16,96/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Pure Duck', met een wolf op de achtergrond van een bos. Bevat 95% eend, 5% fruit en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Duck, eend 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes gelabeld "Junior Snack Sticks," 70g, met een gouden retriever puppy en "Premiere. Ik hou van mijn hond" branding.
Exclusief
PREMIERE
Junior Sticks Kip & Rundvlees 10x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak, 14kg, met een grote robuuste volwassen hond. Label benadrukt 'Gevoelige spijsvertering' en 'Nummer 1 Ingrediënt Lam.'
Happy Dog Sensible Piemonte hondenvoerzak met een zwarte hond, met ingrediënten vermeld als eend, zeevis en zoete kastanje.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Adult, Piemonte 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 77,99
(€ 7,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor hamsters, met een schattige hamsterillustratie, met tekst die ingrediënten en voedingsvoordelen beschrijft.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor hamsters 500 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (10)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Zwarte, gebogen hondenkauwspeelgoed gemaakt van duurzaam materiaal, met een gladde oppervlakte en natuurlijke textuur.
Bubimex
Buffelhoorn S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,59
(€ 69,88/kg)
Drie zakken JR FARM Degu-Snack, gevuld met kleurrijke gedroogde bloemen en kruiden, met een cartoon degu op het etiket.
JR Farm
JRFA Degu-Snack 3x100g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 6,49
(€ 21,63/kg)
Een roze en blauwe rubberen hondenspeelgoed in de vorm van een dumbbell, met textuurgrips en verhoogde bobbels voor het kauwen.
Exclusief
AniOne
Dental kauwspeelgoed
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (28)
€ 10,19
Lage Prijs
Een doorzichtige zak Real Nature hooi voor kleine dieren, gelabeld 'NAGER & ZIERKANINCHEN' met een schilderachtige achtergrond van bomen en velden.
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi uit Zuid-Frankrijk 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer (Adult 1+) met opschrift 'Chicken, Turkey + Rabbit' en afbeelding van een oranje poes.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)