Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2839 producten
Lichtblauwe kan met het label 'Kitty's Cuisine' met een speelse katontwerp. Product: 'Crunchy Snack' met insectenproteïne, zalm en rozenbottels.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Insecteneiwit 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
Een kattenspeeltje met een houten stok met een ronde, getextureerde bal aan één uiteinde en een bosje zachte, lichtgekleurde veren aan de andere.
Exclusief
AniOne
-matatabi-kattenkruidbal
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (21)
€ 4,19
Drie transparante zakken JR Farm Graanloze Paardenbloemdruppels voor huisdieren, met groene, ovale traktaties en afbeeldingen van een konijn en een cavia.
JR Farm
Grainless Drops paardenbloem 3 x 140 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (31)
€ 5,99
(€ 14,26/kg)
Drie pakketten JR FARM Grainless huisdiervoeding voor kleine dieren, met gedroogde bloemen en kruiden, met afbeeldingen van een konijn en een cavia.
JR Farm
Grainless Farmys Madeliefje-Korenbloem 3x 140 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 7,29
(€ 17,36/kg)
Lage Prijs
Een pluche schildpad speelgoed met een groene, gestructureerde schaal en blauwe vinnen en hoofd, ontworpen voor huisdieren.
KONG
Cat Refillables Turtle
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 7,39
Een pluizig wit teddybeer hondenspeelgoed met een beige buik en touwbenen, met een schattig gezicht en een klein geborduurd ontwerp op zijn buik.
Exclusief
AniOne
speelgoedbeer met opgenaaide stukken XS
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (39)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Miamor Ragout Royale kattenvoerzakje met een speelse witte kitten op de voorkant, gelabeld "mit Rind in Jelly" voor kittens.
Miamor
Ragout Royale Kitten Rund 22x100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (21)
€ 8,99
(€ 4,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Bruin pluchen eland-huisdierspeelgoed met beige snuit en donkere geweien; kleine varianten afbeeldingen en tekst 'verschillende figuren'.
KONG
Cozies Naturals M
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (18)
€ 12,99
Lage Prijs
Drie zakken Multifit Nature groenteflakes voor kleine huisdieren, met kleurrijke gedroogde groenten en een label met afbeeldingen van een konijn en een cavia.
Exclusief
MultiFit
groentevlokken voor knaagdieren en dwergkonijnen 3x750 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (18)
€ 13,49
(€ 6,00/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere' met een gele Labrador retriever, met tekst die zegt 'Vogel met Aardappelen & Rijst, Licht.'
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Best Meat Light Gevogelte en Rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 14,29
(€ 5,95/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Acceptance kattenvoerblik met een oranje tabby kat, kip met lever & zalmsmaak, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Acceptatie 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (54)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een lachende hond, met de tekst 'PREMIERE. I love my dog' en 'rijk aan gevogelte & rundvlees' in het Duits en Engels.
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté Gevogelte en rund 11x150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (83)
€ 14,99
(€ 9,08/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda GranCarno Junior hondenvoer met kalkoen, met verse stukjes vlees en een hond op het etiket.
animonda
GranCarno Original natvoer voor puppy's Kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (90)
€ 13,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een Bengaalse kat met felgroene ogen, gelabeld 'Premiere. I love my cat' en 'Tender Stripes with Rabbit.'
Exclusief
PREMIERE
Tender Stripes Konijn 28x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (73)
€ 19,99
(€ 8,40/kg)
Beschikbare varianten: 8
Schesir kattenvoer verpakking met zes blikken van 50g met kip- en eendenfilets, met tekst die versheid en geen verspilling benadrukt.
Schesir
24x50 g Huhn mit Ente
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 24,99
(€ 20,83/kg)
Een speelse zwart-witte hond staat in een blauw kinderbadje, spetterend water, omringd door groen gras en een sereen vijver.
Trixie
TRIX Hondenbad 1,2 m
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (57)
€ 33,59
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Kennerfleisch Senior kip 12x800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 34,49
(€ 3,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft Kräcker Mix voor cavia's, met een foto van een cavia en drie lagen traktaties met honing, groenten en citrus.
Vitakraft
Cracker Trio Citrus-Groente-Honing 3 st
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 4,79
(€ 28,51/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit Nature zak bananenchips voor kleine huisdieren, etiket 'SNACKS BANANEN-CHIPS', afbeelding van konijn en knaagdieren.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks bananenchips 120 g 120 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 18,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen groentemix met fruit en kruiden, 500g verpakking, met kleurrijke groenten en een mix-gids.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Groentemix met Fruit en Kruiden 500 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (40)
€ 6,99
(€ 13,98/kg)
Lage Prijs
MultiFit Soft Snack voor honden, 70g verpakking, met een speelse hond en bruine botvormige traktaties. De tekst benadrukt "met lam" en "zacht & sappig."
Exclusief
MultiFit
Soft Snack 3 x 70 g Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 8,89
(€ 42,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een speelse tabby kat ligt naast een doos PREMIERE Deluxe Ragout kattenvoer, met smaken zoals rundvlees, kip, lam en zalm.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe ragout Adult multipack 12 x 85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 9,69
(€ 9,50/kg)
Zak kattenvoer gelabeld 'Moments to enjoy', met Pacific Tuna, met een vork die roze tonijnstukjes vasthoudt en een ontspannen oranje kat.
Exclusief
MOMENTS
Adult Tonijn uit de Stille Oceaan 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (147)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 9
Kattovit Feline Diet blikvoer met eend, gelabeld "Gastro" voor de spijsvertering, met een kattensilhouet en een opmerking over verbeterd recept.
KATTOVIT
Feline Diet Gastro eend 12x185 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (93)
€ 19,29
(€ 8,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Shih Tzu hondenvoerzak met een illustratie van een kleine Shih Tzu puppy, met tekst over voeding voor het ras en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
BHN Shih Tzu Puppy 1,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (15)
€ 19,59
(€ 13,06/kg)
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met een serval kat op een rotsachtig terrein, gelabeld 'Pure Kip' met 99% kipinhoud.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Chicken Kip 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 22,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken PREMIERE MEATI huisdiervoeding, met smaken zoals kippenhart, kalfsvlees en lam, met afbeeldingen van vlees op de etiketten.
Exclusief
PREMIERE
Meati gemengd pakket 6 x 800 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (480)
€ 23,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik 'WILDERNESS ADULT DEEP FOREST' huisdiervoeding met een wolf afbeelding, bevat 95% wild zwijn en hert, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS honden-natvoer, Adult, Deep Forest, wild zwijn met hert 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer gelabeld 'Terra Canis' met kalkoen, selderij, ananas en duindoornbessen; laag vet (<3%); 100% natuurlijk.
Terra Canis
Light 6 x 400 g Kalkoen
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (38)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Cat's Love kattenvoer displaydoos met zakjes gelabeld 'Adult' met een kattenafbeelding, met de nadruk op rundvlees smaak en gezondheidsvoordelen.
CAT'S LOVE
natvoer kat, volwassen, multipack 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (36)
€ 34,99
(€ 34,30/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Adult True Country' met een wolf in een bos achtergrond, met 95% kip en zalm ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, True Country, kip en zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vijf roze MultiFit Dipper wortelsnackzakjes voor kleine huisdieren met afbeeldingen van konijn, cavia en hamster 'Karotte'.
Exclusief
MultiFit
Dipper wortel 5x120 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak JR Farm 'Grainless' konijnenvoer voor dwergkonijnen, met groene pellets en kleurrijke plantgrafieken.
JR Farm
Grainless Complete dwergkonijnen 1,35 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (110)
€ 7,49
(€ 5,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak MultiFit Nature Grain Free Drops Mix met gemengde pellet-drops en afbeeldingen van konijn, cavia, hamsters en muizen, 140 g.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Drops 3x140 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 19,02/kg)
Oranje rubberen honden-speelbal met meerdere gaten en een ingeslagen logo/tekst
Exclusief
Dogs Creek
Ball Airflow S–M
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (50)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van 50g MultiFit naturelle kattensnacks met een speelse oranje kat, gelabeld 'Snacks Adult' en 'Ente' (Eend) in het Frans en het Engels.
Exclusief
MultiFit
natuurlijke eend 4x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (32)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Rood gevlochten rubberen kauwspeelgoed met afgeronde uiteinden boven rode, blauwe en groene stippen en de tekst 'Assorted Colors'
KONG
-speelgoed Safestix S
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (75)
€ 10,79
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Vitakraft Beefstick Bits hondensnoepjes met een blije hond, stukken rundvlees snoepjes, en tekst die '>90% vlees' en 'extra vitamines' benadrukt.
Vitakraft
Rundvlees-Stokjes Rundvlees 9x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 13,99
(€ 38,86/kg)
Lage Prijs
Zwart KONG Classic hondenspeelgoed, drielaagse rubberen traktatiespeelbal met het 'KONG'-logo in reliëf
KONG
Speelgoed Hond Extreme S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (51)
€ 10,49
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure Kangaroo hondenvoerblik met zwart-wit hondenafbeelding, 70% kangoeroe, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Kangoeroe 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (131)
€ 19,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Willow hooi tunnel voor kleine huisdieren, gelabeld 'Multifit Weidenheu Tunnel - M', met een cavia en een hamster op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
-tunnel van weidehooi M
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (62)
€ 12,99
(€ 43,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van nat kattenvoer gelabeld "Wilderness Kitten Wide Savannah" met twee speelse kittens, met 97% lam en wilde zwijn ingrediënten.
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Wilderness' met een wolf, met tekst die 95% vis en eend aangeeft, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Fresh Water, haring en eend met zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3