Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2840 producten
Blikjes huisdiervoer gelabeld "Animonda Integra Protect Sensitive" met kalkoen en aardappelen, met "No Grain" en "Veterinary Diet" tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Sensitive Kalkoen en aardappelen 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 17,69
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Select Gold Sensitive Snacks voor honden, met een cocker spaniel op de voorkant, gelabeld 'Lamsvlees met Aardappel' en 'Junior.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Snacks Junior Lam met aardappel 160g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (94)
€ 5,19
(€ 32,44/kg)
Zak Whimzees Wellness Daily Dental Treats voor puppy XS/S, 28 traktaties, 4 weken voorraad, afbeelding van kauwsnacks en een kleine hond
WHIMZEES
Tandverzorging Puppy Stix S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 6,99
(€ 33,29/kg)
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een speelse tabby kat, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn kat,' met 'Finest Jelly' en 'Rijk aan Kip' in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Adult zalmgelei 16 x 100 g Rijk aan kip 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (111)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
GimCat Pudding blauw zakje met kattenfoto en lepel pudding; etiket geeft '90% volle melk, lactose verminderd' aan.
GimCat
Pudding Classic 8x150g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Lage Prijs
Vijf zakjes PREMIERE MEATI huisdiervoeding met verschillende vleessoorten: eendenhart, kippenhart en rundvlees, met een 'voor vleesliefhebbers' label.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer voor honden, Adult, mixpakket 5x500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (56)
€ 12,99
(€ 5,20/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Real Nature Original' met kalfsvlees en broccoli, met superfoods zoals broccoli en oregano.
Exclusief
REAL NATURE
Superfood Adult Kalf met broccoli 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (49)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Een speelse lichtoranje kitten die interactie heeft met een groen en wit rond kattenspeelgoed, gefocust op een verborgen bal binnenin.
Catit
Senses 2.0 speelrail PLAY
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (37)
€ 19,99
Lage Prijs
Rood KONG-hondenspeelgoed met een gat en het in reliëf aangebrachte 'KONG'-logo.
KONG
wobbler S
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (51)
€ 12,99
Beschikbare varianten: 2
Premium hondenvoer zak "WOLFSBLUT GREEN VALLEY ADULT" met wolf afbeelding en ingrediënten: lam, zalm, aardappel in het Duits en Engels.
WOLFSBLUT
Green Valley lam en zalm met aardappel 2 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (19)
€ 22,39
(€ 11,20/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'Real Nature Country Selection Mediterranean' met een hond en ingrediënten: buffel, rundvlees, kastanjes, mozzarella.
Exclusief
REAL NATURE
Country Selection Mediterran buffel en rund 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (87)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een feestelijke huisdieren adventskalender met besneeuwde huizen en vier cartoonhonden, met de tekst 'Vrolijk Kerstfeest' bovenaan.
Exclusief
MultiFit
adventskalender voor je hond 250g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (71)
€ 4,99
(€ 19,96/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoerblik met een witte kat, gelabeld 'Raffiniertes Ragout mit Thunfisch' met een serveersuggestie op een bord.
GOURMET
Gold geraffineerde ragout Tonijn 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (748)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Sensitive Snack Sticks voor volwassen honden met gevoelige magen, rundvleessmaak, ondersteunt gewrichten, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Hond Sensitive Snack Sticks Rund 85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (21)
€ 3,99
(€ 46,94/kg)
Beschikbare varianten: 3
Catz Finefood nat kattenvoerblik, wild zwijn met teunisbloemolie, gelabeld "Wildschwein mit Nachtkerzenöl," gemaakt in Duitsland.
Catz finefood
natvoer kat Pure Adult wild zwijn 6x200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (48)
€ 13,19
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Acceptance kattenvoerblik met een oranje tabby kat, kip met lever & zalm, graanvrije formule, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Acceptatie 6x400 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (43)
€ 15,59
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een groene huisdiervoedingszak met een Franse Bulldog puppy, gelabeld 'MultiFit kleine hond Junior' met kip en groenten, en een serveersuggestie.
Exclusief
MultiFit
Junior Little Dog Pouch Jelly kip en groente 24x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes met een lachende hond, gelabeld 'Premiere. I ❤️ my dog' met 'Tasty Duo Snacks' en smaken: Kip & Banaan. 70g.
Exclusief
PREMIERE
Tasty Duo Snack Kip met banaan Kippenborst met banaan 7x70 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (61)
€ 19,99
(€ 40,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattenvoer zakje gelabeld 'Perfect Fit' voor senior katten (7+), met kalkoen en wortelen in saus, met een foto van een fluffy kat.
PERFECT FIT
Senior 7+ 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (37)
€ 20,99
(€ 20,58/kg)
Lage Prijs
Purina Dentalife Oral Care hondensnacks voor kleine honden 7-12kg, 54 stokken, vermindert tandplak, zachte textuur, met afbeelding van een hond.
DentaLife
PURINA tandverzorgingssnacks voor honden Multipack Mini 108 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 24,79
(€ 14,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina ONE Sterilcat verpakking met een fluffy grijze kat, een kom met natvoer, en tekst "Mit Truthahn und Grünen Bohnen."
Purina ONE
Sterilcat 26 x 85 g met kalkoen en sperziebonen 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (233)
€ 26,99
(€ 12,21/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Real Nature Original Light', met rundvlees en kalfsvlees met biet en gerst, geïllustreerd met een koe en kalf.
Exclusief
REAL NATURE
Light natvoer voor honden, Adult, Rund en kalf 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (66)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Mini Junior hondenvoerzak, 15 kg, met een puppy op de voorkant, met tekst die 26% eiwit, 17% vet en 'Kolosrum' benadrukt.
bosch
Mini Junior gevogelte 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 44,99
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak samengestelde voeding voor cavia's, grote foto van een cavia, tekst 'Für Meerschweinchen'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor cavia's 800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (72)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit roze 800g zak voer voor woelmuizen, muizen en dwerghamsters; drie knaagdieren, zaden en logo 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor muizen, gerbils en dwerghamsters 800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (64)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op het etiket, gelabeld "Zarte Häppchen in Sauce mit Lachs und Huhn."
GOURMET
Gold malse hapjes 12 x 85 g zalm en kip 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (320)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Oranje rubberen hondenspeelgoed in de vorm van een voetbal, met uitsparingen en een textuur voor betere grip.
Exclusief
Dogs Creek
-speelgoed Rugby
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Lage Prijs
Zwarte rubberen KONG-bal als huisdierspeelgoed met één bovenste opening en het in reliëf aangebrachte 'KONG'-logo.
KONG
Bal Extreem S
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (26)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer blik, met een paars en wit ontwerp, gelabeld "Huhn" (kip) en "Hypoallergene Schonkost."
KATTOVIT
Feline Diet Sensitive kip 12x185 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (57)
€ 18,29
(€ 8,24/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Original senior hondenvoer, gelabeld 'Geflügel mit Wild' met illustraties van kip en hert.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, senior Gevogelte met wild 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (50)
€ 17,88
(€ 17,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met 'Pure Turkey' met 99% kalkoenvlees, een kat op de achtergrond en voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Pure Turkey Kalkoen 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 22,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Schesir kattenvoedingspakket met zes blikken van 50g tonijn met garnalen, gelabeld in het Italiaans met 'SEI PORZIONI, SEMPRE FRESCHE, SENZA SPRECHI.'
Schesir
Complete Nutrition Tonijn in gelei 24x50g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 24,99
(€ 20,83/kg)
Blikvoer voor honden "Terra Canis" met een illustratie van kip en tekst: "Huhn mit Tomaten, Amaranth & Basilikum."
Terra Canis
Classic Adult Kip met tomaten, amarant en basilicum 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (120)
€ 37,49
(€ 7,81/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch Energy Extra 15 kg hondenvoer zak met een hondenafbeelding, benadrukt 27% eiwit, 26% vet, en voor honden ouder dan 12 maanden.
bosch
Energy Extra 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 49,99
(€ 3,33/kg)
Lage Prijs
Zak Select Gold Medium Junior hondenvoer, geschikt voor honden van 11-25 kg, onder de 12 maanden. Bevat een afbeelding van een hond en een 'Huhn' (kip) label.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Medium Junior Kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (62)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Sensitive hondenvoer zak, 3,0 kg, met verse eend en aardappel, 21,5% eiwit, 12,5% vet, geschikt voor gevoelige honden.
bosch
Sensitive eend en aardappel 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (58)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak van 4 kg Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met een 'Pure Duck' formule, met afbeeldingen van twee wolven en een eend op de voorkant.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Maxi Junior Pure Eend 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak Real Nature Wilderness Adult Rocky Hills hondenvoer met afbeelding van een wolf, illustratie van rundvlees en pompoen, 2,5 kg, tekst 65%/35%/0%.
NieuwExclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Rocky Hills, rund met geit 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit roze 700g zak deguvoer met twee degu's; zichtbare tekst 'Mischfuttermittel', 'Für Degus', 'Compound feed for degus' en 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding degoe 700 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 3,59
(€ 5,13/kg)
Lage Prijs
Whiskas Senior (7+) kattenvoerdoos met grijze gestreepte kat en kom nat voer; etiketten luiden 'Gemengde selectie in saus' en '12x 85 g'.
Lage Prijs
Een hondenvoerzak met een blije hond op de voorkant, gelabeld 'MultiFit mellos MINI ADULT' met tekst die aangeeft dat het rundvlees en wortelen bevat.
Exclusief
MultiFit
Mellos droogvoer hond volwassen, mini Rundvlees en wortelen 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit jelly kattenvoerbakje: Senior 7+ met kip; oranje gestreepte kat en bord met kip in gelei.
Exclusief
MultiFit
natvoer voor katten Senior, in gelei, kip 16x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (34)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)