Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2842 producten
Kattovit Feline Diet Recovery kattenvoerblik, met een paarse logo, 'mit Huhn' (met kip), en een afbeelding van een kat.
KATTOVIT
Feline Diet Aufbaukur kip 12x185 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 18,29
(€ 8,24/kg)
Een verpakking van "Filet Moments" kattensnoepjes met 30g pure tonijnfilet en een ontspannen oranje kat ernaast.
Exclusief
MOMENTS
Moment Filet Snack Tonijn 10x30 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (187)
€ 20,79
(€ 69,30/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Mjamjam kittenvoer met een paarse verpakking, met tekst die zegt "KITTEN VORZÜGLICHES KALB MIT LACHSÖL" en illustraties van een kat.
MjAMjAM
nat kattenvoer voor kitten, Kalf met zalmolie 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (90)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Wilderness Adult Pure Beef huisdiervoeding verpakking met een wilde kat in een natuurlijke omgeving, met 99% rundvlees, 1% groenten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoeding kat, Adult, Pure Beef rund 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 21,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Animonda Integra Protect Urinary hondenvoerblik, met rundvlees, met een focus op urinegezondheid (pH 6.7), gelabeld als graanvrij.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Urinary Oxalstein Rund 6x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (15)
€ 13,69
(€ 22,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Cat's Love Junior kattenvoer verpakking met twee speelse kittens. Belangrijke details: 71% kip, met omega 3 & 6, graanvrije recept, 100% natuurlijk.
CAT'S LOVE
kattenvoeding voor junior katten in gelei Kip met algenkalk en distelolie 12x85 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (51)
€ 14,79
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet w/d Multi-Benefit kattenvoerzak met zachte stukjes in saus met kip, aanbevolen door dierenartsen.
Premiere 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control 10L klonterende kattenbak met twee gevlekte katten en label 'odour-reducing carbon'.
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (926)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Medium Adult hondenvoer zak, 11-25 kg, met een beagle op de voorkant, gelabeld 'Licht' met kip, en voedingsdetails.
Exclusief
SELECT GOLD
Light Medium Adult Kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (67)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, 30% groenten, graanrecept, 4 kg formaat.
RINTI
MAX-I-MUM 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (130)
€ 35,49
(€ 8,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Trixie Lam Kip Bagels huisdier traktaties verpakking met een zwarte hond, met tekst in meerdere talen en een foto van de bagels.
Trixie
Premio bagels met lam en kip 2 x 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (19)
€ 4,89
(€ 24,45/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak luzernevoer voor dwergkonijnen (Zwergkaninchen), foto van konijn, pictogram 'Geen toegevoegde suikers'.
Exclusief
MultiFit
voor dwergkonijnen met alfalfa 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (115)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een roze en grijze huisdier tunnel met openingen aan beide uiteinden en een hangend pom-pom speeltje binnenin, ontworpen voor katten of kleine huisdieren.
Exclusief
MORE
selectie raschel tunnel
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 16,99
Animonda GranCarno Adult 1+ hondenvoerblik, etiket 'Single Protein Huhn PUR (Puur Kip)', kipstukken en glimlachende golden retriever
animonda
GranCarno Single Protein natvoer voor honden Adult Kip puur 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (40)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik van Real Nature Original hondenvoer gelabeld 'Schaf & Huhn' met lam en kip, met illustraties van een schaap en een kip.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer hond adult schapen en kip 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (458)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Kauwsnacks met zalm in een visvormige verpakking, gelabeld 'Premiere Fish', met meertalige tekst en '120g' gewicht.
Exclusief
PREMIERE
kauwbotten met zalm 12 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (77)
€ 5,69
(€ 47,42/kg)
Lage Prijs
Close-up van een oranje tabby naast een doos van MultiFit Classic Senior kattenvoer, met 'Vis & Classic Mix' en smaken: eend, rundvlees, kalkoen.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Senior, Fish & Classic Mix - Classic, in gelei, multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (53)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak hondenvoer Real Nature Wilderness Rocky Hills 1 kg met afbeelding van een wolf — Rund & Geit, VOLWASSEN Mini 1-10 kg, 65%/35%/0%
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Mini, Rocky Hills, rund met geit 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (81)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een Bengaalse kat, gelabeld 'Premiere Royal Ragout,' rijk aan gevogelte voor senioren, zonder kunstmatige toevoegingen.
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout Senior 16x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (59)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Light kattenvoer zakje voor katten ouder dan 1 jaar, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, met een zwart-wit kattenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Light 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes blikken Mjamjam huisdiervoer in smaken: kip met broccoli, eend en kalkoen met pompoen, en meer.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, mixpakket 6x400 g Gemengd pakket 4
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (315)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit Flakes Adult hondenvoer met granen en groenten, zonder toegevoegde suikers, ideaal om te mengen en als vleesaanvulling.
Exclusief
MultiFit
Vlokvoer Hond Adult Vlokjes Graan met Groenten 1,5kg 1,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (101)
€ 5,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer, Loaf Paté, 'Healthy Recipe with Beef' — Mature Adult 7+.
Hill's
Science Plan natvoer hond, Mature Adult 7+ Met rundvlees 12x370 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 28,99
(€ 6,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medium Senior hondenvoerzak, 11-25 kg, met een zwart-witte hondensilhouet, gelabeld "Complete" met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Medium Senior Kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete Mini hondenvoerzak, met een kleine witte hond op de voorkant, gelabeld voor huidverzorging en voedselgevoeligheden.
Hill's
Prescription Diet Derm Complete Mini 6 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (282)
€ 61,99
(€ 10,33/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met verschillende rundvlees pizzles, gelabeld 'Mulitfit native' en 'Ochsenziemer,' met een kwaliteitskeurmerk.
Exclusief
MultiFit
native runderkophuid 1kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (50)
€ 69,99
(€ 69,99/kg)
Lage Prijs
Vriesgedroogde snack voor honden met een wolf op de verpakking, gelabeld 'Pure Horse' met 95% paardenvlees, 5% fruit en kruiden, en 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack 50 g Paard
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 4,99
(€ 99,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van MultiFit katten snacks met een speelse oranje tabby kat op de voorkant, met stukjes kip en pollak zichtbaar binnenin.
Exclusief
MultiFit
naturel kip en koolvis hart 4 x 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (33)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Een pakket Real Nature Wilderness Horse Mix hondensnacks, met een verscheidenheid aan gedroogde paardenvleesstukjes, gelabeld "100% Pferd Cheval Horse."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack Paarden-Mix 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (44)
€ 8,99
(€ 59,93/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Kräcker voor konijnen, met een bruine konijn naast een honing- en spelttraktatie, gelabeld met "Vitamins & Minerals" en "Sugar-free recipe."
Vitakraft
Kräcker dwergkonijn 3x2 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
(€ 24,37/kg)
MultiFit hondenpâté in bakje, roze etiket met blije zwart-witte hond, tekst 'ADULT 1+ PATÉ' en 'met kip & kalkoen'
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté met kip en kalkoen 9x300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (74)
€ 11,99
(€ 4,44/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blikvoer voor honden van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Kidney Care', met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Prescription Diet Kidney Care k/d ragout met kip en toegevoegde groenten 12x354 kg
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (26)
€ 42,99
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Moderate Calorie hondenvoer zak met een silhouet van een hond, met de nadruk op spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL MODERATE CALORIE 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 23,99
(€ 12,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een doorzichtige zak met gedroogde peterseliestelen met een kleurrijk 'JR FARM Petersilienstiele' label en cartoonafbeeldingen van een konijn en een hamster.
JR Farm
Peterseliestengels 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor PREMIERE. Deluxe Vleessticks, met een silhouet van een paard, met tekst die aangeeft 'met paard', 'zacht', en '100g.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleessticks Paard 100g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Paarse verpakking van ESCAPURE hondensnacks, gelabeld '98% Fleischanteil' en 'Lamm,' met zachte lamsmaak snacks.
ESCAPURE
Hupferl Softies 150 g Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (90)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Lage Prijs
1256988.PNG
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Paardenlong 150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 7,49
(€ 49,93/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met hooi, gelabeld 'REAL NATURE' met een schilderachtige strandachtergrond, met de tekst 'Regionales Weideheu Norddeutschland.'
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Noord-Duitsland 1,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (13)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Lage Prijs
Een ronde verpakking voor huisdierenvoer met een speelse oranje kat, gelabeld 'MultiFit Anti-Haarbal' met chocoladeachtige traktaties afgebeeld.
Exclusief
MultiFit
Hairball 7x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Taste kattenvoer zakje, 85g, met een kattengezicht en stukjes in jus, met tekst die 'Feline Health Nutrition' benadrukt.
ROYAL CANIN
Sensory Taste in saus voor kieskeurige katten 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 14,69
(€ 14,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love My Dog' Meat Pasta hondensnoepjes, met een lachende corgi en stukjes van de traktatie binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Vlees Pasta Kip met vis 7x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 17,99
(€ 36,71/kg)
Lage Prijs
Gold Mini Junior hondenvoer zak voor puppy's van 5-10 kg, 8 maanden+, gelabeld "Gevoelig" met lam, zalm en aardappel ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Droogvoeding Hond Sensitive Mini Junior Lam met zalm en aardappel 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze tabby kat, met tekst "Mit HUHN und KAROTTEN" en "SENSITIVE" op een paarse achtergrond, 85 g.
Purina ONE
Sensitive met kip & wortels 26x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (1349)
€ 27,99
(€ 12,67/kg)
Lage Prijs
Edgard Cooper 7 kg paarse hondenvoerzak - graanvrij, met vers hert en eend, Medium volwassen hond
Lage Prijs
Katten-snackverpakking met een speelse oranje kat die zijn lippen likt, gelabeld 'MultiFit Würstchen mit Lachs & Huhn,' met 'Extra Saftig' en 'No Sugar' iconen.
Exclusief
MultiFit
Snackworstjes Zalm 12x9 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (35)
€ 1,49
(€ 13,80/kg)
Beschikbare varianten: 2