Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2842 producten
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een close-up van een oranje tabby kat, gelabeld "MultiFit Simply Good Sauce Adult Fish Mix," met details over ingrediënten.
Lage Prijs
Blauwe en roze KONG-botvormige hondenspeeltjes met 'KONG' erop, bijschrift 'Verschillende kleuren' met blauwe en roze kleurpuntjes
KONG
Goodie Bone Puppy S
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (34)
€ 8,99
Lage Prijs
Verpakking van hondensnacks met 'Premiere. I ❤️ my dog' met een golden retriever puppy, hartvormige snacks en label 'Junior Snack Sweethearts'.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Junior Kip 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (59)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)
Lage Prijs
Royal Canin veterinaire kattenvoer zakje gelabeld "Huid & Vacht," met een afbeelding van een grijze tabby kat, met de tekst "Dunne plakken in jus."
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren "Real Nature Original Junior" met illustraties van koe en kip, met ingrediënten: Kalfsvlees & Kip met Eend, Aardappelen & Hennepolie.
Exclusief
REAL NATURE
Junior Kalf en kip 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (103)
€ 28,49
(€ 5,94/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Miamor Trinkfein Vitaldrink mit Huhn, met een kat die uit een kom drinkt, met een spetter vloeistof zichtbaar.
Miamor
Trinkfein Vitaldrink 24 x 135 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (336)
€ 34,49
(€ 10,65/l)
MultiFit senior hondenvoerzak, roze, glimlachende zwart-witte hond, label 'Senior 7+', 'met kip & rijst', 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond senior Kip en rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Happy Dog Sensible Toscana hondenvoer zak met een zwarte hond op een schilderachtige achtergrond, gelabeld 'Ente & Lachs' (Eend & Zalm).
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Toscana 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (116)
€ 24,69
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin mini verouderende hondenvoer zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 8 jaar, gewicht onderhoud.
ROYAL CANIN
Mini Ageing 12+ in saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
Lage Prijs
Select Gold Mini Senior hondenvoer zak, 5-10 kg, voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat 'Sensitive' formule met lam en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoeding hond Mini Senior Lam en rijst 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (82)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor kleine rassen (S), voor honden tot 10 kg, ouder dan 12 jaar, ter bevordering van gewichtsbehoud en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Mini Veroudering 12+ 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van kattentandhygiëne traktaties met 'Plaque-Stop Chips' met een kattenafbeelding, met de nadruk op 87% kip en zalmolie.
Bogadent
Plaque-Stop Chips Kat 50g kip
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (117)
€ 4,19
(€ 83,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak met kleurrijke huisdierenfruit salade gelabeld "JR FARM Obst-Salat" met een cartoon konijn en hamster, dat de vitamines benadrukt.
JR Farm
Fruitsalade 600 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (42)
€ 4,59
(€ 7,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
FRESCO zakje: 'Trainingsknöchelchen - Kip', 'Der Martin Rütter Trainingssnack', foto van hond en kipsnacks.
FRESCO
Martin Rütter Trainingsbotjes kip 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (181)
€ 3,29
(€ 21,93/kg)
Beschikbare varianten: 5
Paardenbloemwortel huisdier snack van JR FARM, met twee verpakkingen op een stapel gedroogde wortels, gelabeld 'Snack' en 'Ergänzungsfutter.'
JR Farm
paardenbloemwortels 2x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (54)
€ 10,29
(€ 34,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een collectie Miamor kattenvoer blikken met verschillende smaken, waaronder Thun & Shrimps en Huhn & Thun, met een slank ontwerp en een kattenafbeelding.
Miamor
Feine Filets Naturelle 12 x 80 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (84)
€ 13,89
(€ 14,47/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Hair & Skin kattenvoer zakje voor katten van 9+ jaar, kip paté, graanvrij, zonder suiker of soja, met een kattenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Haar & Huid 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (30)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive hondenvoerblik, kip met rijst smaak, glutenvrij, voor honden jonger dan 1 jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Sensitive Junior Kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (148)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care hondenvoerblik, met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten, gelabeld als door dierenartsen aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare met kip 24x156 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 55,99
(€ 14,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee verpakkingen MultiFit Nature Snacks gelabeld "Knusper-Glocke mit Löwenzahn," met een knapperige bel traktatie met paardenbloemen, geschikt voor kleine huisdieren.
Exclusief
MultiFit
Knabbelklok 2 x 125 g Paardenbloem
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (24)
€ 5,89
(€ 23,56/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking voor MultiFit Special Jelly, met een gemberkat, met smaken zoals kalfsvlees, kalkoen, kip en lam.
Exclusief
MultiFit
Adult Special Jelly Duo Classic Mix-multipack 12x100
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (57)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Lage Prijs
Heldere plastic zak met gedroogde groene paardenbloembladeren gelabeld "Multifit Nature Snacks Grain Free," met een konijn en cavia's, 300g.
Exclusief
MultiFit
Grain Free paardenbloem 300g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (22)
€ 6,49
(€ 21,63/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoer verpakking met een rennende Boston Terrier, gemarkeerd 'Relax Care' voor alle maten, 85g x 12.
ROYAL CANIN
Relax Care 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Blik hondenvoer van Terra Canis, gelabeld "Butcher's Best: Pure Turkey with Natural Supplements," met een kalkoengrafiek en Duitse tekst.
Terra Canis
puur vlees 6 x 400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren "Real Nature Original Light" met illustraties van koe en kalf, gelabeld "Rundvlees & Kalf" en "Rind & Kalb mit Rote Bete."
Exclusief
REAL NATURE
Light natvoer voor honden, Adult, Rund en kalf 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (43)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties verpakking met een beagle, met 95% vleesinhoud, met kip smaak en waarde pakket van 2x250g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties kip XXL 2 x 250 g voordeelverpakking 2x250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness Dark Wood hondenvoer voor volwassenen, met een wolf en de tekst '60% Lam & Wild, 40% Fruit & Groenten.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Donker Hout Lam met Wild 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (84)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary + Metabolic hondenvoerzak met een lachende hond, met 'Veterinair Aanbevolen' en voedingsclaims.
Lage Prijs
Whiskas Tasty Mix kattenvoerdoos met een grijze kat, kom met voer, labels 'Chef's Choice in saus' en '12x 85g'.
GimCat Multi-Vitamine Pasta Extra tube en doos met afbeelding van een gestreepte kat, met tekst 'Cell-Immune Complex' en '12 vitaminen.'
GimCat
Multi-Vitaminepasta Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 10,29
(€ 102,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor Cat Cream multipack met 12 tubes malt en 12 tubes malt & kaas, met een witte kat op de verpakking.
Miamor
Cat Snack Malt Cream voordeelpak 24 x 15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 14,49
(€ 40,25/kg)
Lage Prijs
Oranje tabby kat die naar de kijker loopt, naast een roze doos van MultiFit Snack Cream met zalm, met voedingsclaims.
Exclusief
MultiFit
Snack Cream Zalm en inuline 77x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (185)
€ 25,19
(€ 21,81/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer verpakking met een grijze kat, een kom met in blokjes gesneden kalkoen en groenten in saus, en tekst in het Duits.
Sheba
natvoer voor katten Sauce Collection Kip, kalkoen en groentetoevoegingen 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (160)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Real Nature Original' met kalfsvlees en broccoli, met superfoods zoals broccoli, pompoenpitten en oregano.
Exclusief
REAL NATURE
Superfood Adult Kalf met broccoli 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (81)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het merk MultiFit, gelabeld "BENISSIMO ADULT" met rundvlees en groenten, 12 kg formaat, en kleurrijke brokjes.
Exclusief
MultiFit
Benissimo Droogvoer Hond Volwassen, met Rund & Groenten 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Sterilised Adult kattenvoer verpakking met een close-up van een Bengaal kat, gelabeld 'Onderhoud' met voedingsvoordelen.
PRO PLAN
Sterilized Nutrisavour Rund 26x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 37,59
(€ 17,01/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Bulldog Adult hondenvoer zak met een afbeelding van een bulldog, met tekst die de ras-specifieke voeding en verminderde ontlasting geur benadrukt.
ROYAL CANIN
Bulldog Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Lage Prijs
4 kg zak Real Nature Wilderness Senior hondenvoer met 'DARK FIORD' label, met wolf en bos. 60% vlees, 40% planten, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Senior Dark Fjord edelhert en zalm met eend 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (77)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Sensitive Snacks voor honden, met een golden retriever op de voorkant, met tekst die "Eend met Aardappel" en "Volwassen" benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Snacks 160g Eend met aardappel
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (94)
€ 4,69
(€ 29,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold XS Junior hondenvoerzak voor kleine rassen, met een Chihuahua op de voorkant, gelabeld 'Complete' en 'Huhn' (Kip).
Exclusief
SELECT GOLD
SG Dog Complete XS Junior Kip 1kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (17)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Real Nature Original' met rundvlees, Italiaanse ham, noedels en olijfolie; inclusief illustraties van koeien.
Exclusief
REAL NATURE
Adult Rundvlees met Ital. Ham 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (151)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
MultiFit Tasty Duo volwassen kattenvoer verpakking met duo vis & klassieke mix jelly, met een likkende oranje gestreepte kat.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat Tasty Duo Adult Duo Fish & Classic Jelly Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (110)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Whiskas kattenvoerblik met een grijze tabby kat op een paarse achtergrond, met een kom natvoer ervoor, gelabeld 'mit Lachs in Gelee.'
Whiskas
Adult Zalm 12x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (72)
€ 26,79
(€ 5,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak wortelvoer voor dwergkonijnen, gelabeld 'Mit Karotte für Zwergkaninchen', met afbeeldingen van konijnen.
Exclusief
MultiFit
voor dwerghuisdieren met wortel 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (143)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)
Beschikbare varianten: 4
ACANA Puppy Large Breed Recipe hondenvoerzak met een zonsondergang achtergrond met twee honden, die verse Canadese kip en rauwe schol benadrukt.
ACANA
Puppy Large Breed 11,4 kg 11,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 76,89
(€ 6,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
DeliBest LIGHT SNACK hondensnacks (lamsoren, 150 g), afbeelding van een witte hond, tekst 'Swiss traditional recipe' en '100% natürlich'.
DeliBest
Light lamsoren 150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 5,69
(€ 37,93/kg)