Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2842 producten
Kat speeltje met een houten stok en lange zwart-witte linten eraan bevestigd, ideaal voor interactieve spellen.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Angel Organza
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (57)
€ 3,19
Lage Prijs
Twee blikken 'Premiere Meat Menu' kittenvoer: één rundvlees en gevogelte, de andere vleescompositie, beide gelabeld '100% Fresh Meat.'
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten gemengd pakket 6 x 200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (79)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Lage Prijs
Select Gold Sensitive tandverzorgende snacks voordeelverpakking voor middelgrote honden (11–25 kg), toont een cocker spaniel en koekjesticks.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Medium Adult
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 9,69
(€ 19,23/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Maxi Adult hondenvoer zakje, 140g, met stukjes in jus, met een afbeelding van een Duitse herder en tekst over grootte en spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Maxi Adult 10x140 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 15,99
(€ 11,42/kg)
Lage Prijs
Een kat met groene ogen zit naast een doos gelabeld "Premiere Vleesmenu" met 12 pakken kattenvoer en een "100% Vers Vlees" zegel.
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Adult 12x85g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (35)
€ 10,99
(€ 10,77/kg)
Lage Prijs
Blik huisdier voedsel gelabeld 'Real Nature Original' voor senioren, met kip en eend met gerst en hennepzaadolie, geïllustreerd met een kip en een eend.
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 6x200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van 5 kg MultiFit Country Pellets voor dwergkonijnen, met twee konijnen op de voorkant, met een hartvormig venster dat de pellets binnenin toont.
Exclusief
MultiFit
Country Pellets 5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (44)
€ 13,49
(€ 2,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Light hondenvoer (Small & Mini tot 10 kg) met glimlachende langharige Chihuahua, label 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Light, Small & Mini Adult, met kip 6 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 41,49
(€ 6,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met twee wolfpuppy's, gelabeld 'True Country' en 'Huhn mit Fisch' (Kip met Vis).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Junior, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (165)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van kattensnoepjes met een ginger kat, met de productnaam 'Huhn mit Shrimps' (Kip met Garnalen) prominent weergegeven.
Exclusief
MultiFit
Naturelle Kip met garnalen 4x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Een pluche schapendoek speelgoed met een fluffy witte body en een zwart gezicht en hoeven, met de merknaam "TRIXIE" op één hoef.
Trixie
speelgoedschaap
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (53)
€ 8,99
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack verpakking met een witte kat, met tekst die 'Mit Rind' (met rundvlees) en 'Geen kleurstoffen of conserveermiddelen' vermeldt.
Vitakraft
Vloeibare Snack voor Kat Rund en kattengras 66x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (112)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Duidelijke verpakking van Trixie Kau-Snack hondensnoepjes met 100 stokken (12 cm elk), 500 g totaal gewicht, en een hondenafbeelding op het label.
Trixie
kauwrollen, gedraaid 12 cm 100 stuks L
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (148)
€ 24,99
(€ 49,98/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sporting Life hondenvoerzak, met een zwart-witte hond in beweging, gelabeld 'ENERGY 4100' voor actieve honden.
ROYAL CANIN
ENERGY 4100 (AGILITY) 15kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 98,99
(€ 6,60/kg)
8in1 PRO Dental Sticks verpakking met vier tandheelkundige kauwproducten, bevorderend voor frisse adem en het verminderen van tandplak, geschikt voor honden boven de 1 kg.
8in1
Delights Pro Dental Sticks 1 x 3 stuks
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 5,19
(€ 69,20/kg)
Lage Prijs
MultiFit native XL-Pack varkensoren hondensnacks in een doorzichtige zak, met een bruin en wit hond bovenop.
Exclusief
MultiFit
native varkensoren 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (128)
€ 24,99
(€ 24,99/kg)
Lage Prijs
4 kg zak PREMIERE hondenvoer met een lachende gele Labrador. Gelabeld "SENSITIVE GRAIN FREE ADULT," rijk aan kip en aardappel.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive droogvoeding hond adult graanvrij Kip en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (71)
€ 25,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness hondenvoer "Wide Savannah" met wild zwijn, lam en eend; 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Wide Savannah everzwijn met lam en eend 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (156)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive nat hondenvoer verpakking met beige en gele kleuren en zichtbaar merklogo.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult Kip en rijst 10x125 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (108)
€ 14,99
(€ 11,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Klontvormige kattenbakvulling en deodoriserende parels van Premiere, met een grijze kat op de verpakking, met babypoeder geur.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete hondenvoer blik, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen' voor huidverzorging en voedselgevoeligheden.
Hill's
Prescription Diet Derm Complete 12x370 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (28)
€ 45,99
(€ 10,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Whiskas Junior paarse kittenvoerdoos met kitten en kom; labels: '2–12 Monate', '12x85g', 'Klassieke selectie in saus'.
Lage Prijs
Een blik Premiere Meat Menu kattenvoer met een tabby kitten label, met "Beef & Poultry Medley," "graanvrij," en "100% vers vlees."
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Kitten Rund & Gevogelte mix 6x400 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (309)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken Real Nature Wilderness kattenvoer, met smaken: Pure Chicken, True Country, en Dark Fiord, met voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Adult gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (124)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Close-up van het gezicht van een grijze tabby kat op een Whiskas blik, met een kom natvoer. Tekst: "mit Geflügel in Sauce" en "100% Geschmack."
Whiskas
AdultSauce Gevogelte 12x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (127)
€ 26,79
(€ 5,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Dentalife Oral Care hondensnacks, 54 stokken, vermindert tandplak, voor honden van 7-12 kg, één stok per dag.
DentaLife
tandverzorgingssnacks multipack Mini 54 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (1549)
€ 9,19
(€ 10,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Urinary Care hondenvoer, 85g x 12 verpakkingen, met een hondenillustratie en tekst in het Nederlands over urineondersteuning.
ROYAL CANIN
Urinary Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 11,89
(€ 11,66/kg)
Lage Prijs
Sheba kattenvoer selectiepack met 12 zakjes van elk 85g, met een kom nat kattenvoer in saus met vleesstukjes en kruiden.
Sheba
Selection in Sauce 12 x 85 g Stevige samenstelling
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (436)
€ 11,99
(€ 11,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Chihuahua hondenvoer zak met Chihuahua illustratie en tekst voor rasvoeding en een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
Chihuahua Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (28)
€ 13,29
(€ 13,03/kg)
Lage Prijs
Een blik Purina Pro Plan Sterilised kattenvoer met een grijze kat op het etiket, met een trekdop en groene accenten.
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoeding verpakking, 5-10 kg, geschikt voor honden ouder dan 8 maanden. Bevat rundvlees als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
droogvoer hond Complete Mini Adult Rund 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (185)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medium Senior hondenvoer verpakking, 11-25 kg, geschikt voor honden ouder dan 8 jaar, gelabeld "Sensitive" met insectenproteïne.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer hond senior medium Insectenmix 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (123)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Drie honden touwspeelgoed in zwart, roze en grijs, elk met een geknoopt ontwerp en rafelige uiteinden voor kauwen en trekken.
Trixie
dubbel speeltouw
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (49)
€ 5,99
Lage Prijs
Een kattenvoedingszak voor volwassen katten met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met rundvlees, kalkoen en konijn. 100% vers vlees, graanvrij.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Rundvlees met kalkoen en konijn 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (112)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Beschikbare varianten: 6
Kattovit Feline Diet urine kattenvoerblik met een katten silhouet, gelabeld 'Mit Huhn' (met kip) voor de preventie van struvietstenen.
KATTOVIT
Feline Diet Urinary kip 12x185 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (46)
€ 12,99
(€ 5,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pedigree Dentastix Daily Fresh hondensnacks in een grote verpakking van 28, met een hond en groene tandheelkundige kauwproducten, met gezondheidsvoordelen vermeld.
Pedigree
Dental Care Dentastix Fresh Multipack 28 stuks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (741)
€ 12,99
(€ 18,04/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Cavalier King Charles, met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Puppy 1,5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (40)
€ 17,29
(€ 11,53/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Adult Pure Duck dierenvoerzak met afbeelding van een wolf, label 'Pure Duck', 60%/40%/0% en 12 kg.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Pure Duck 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (74)
€ 77,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Bengaalse kat en groene ogen, gelabeld "Premiere Meat Menu," met een graanvrije vleesmix van rundvlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult 6 x 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (28)
€ 5,79
(€ 9,65/kg)
Een blauw, walvisvormig huisdier speelgoed met een knop bovenop, met de merknaam 'Anito' in gouden letters.
Exclusief
AniOne
Laserpointer vis
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (36)
€ 6,19
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness True Country Senior huisdiervoer met een wolf op het label, met 95% kip en zalmingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Senior, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive hondenvoerblik met afbeelding van een puppy, kip met rijst smaak, glutenvrij, 800g.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer voor honden Sensitive Junior Kip en rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (144)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
4kg zak Real Nature Wilderness Senior hondenvoer met een wolf in een bos. Label leest "True Country: Kip met Vis."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Senior True Country Huhn mit Fisch 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (143)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een pot van Real Nature Wilderness Pure Lamb freeze-droogsnack voor honden, met een afbeelding van een wolf, een '100%'-label en meertalige tekst.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS lammenlong 40 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 4,49
(€ 112,25/kg)
Een doorzichtige plastic zak met runderooren voor honden, gelabeld 'Rinderohren' en 'Beef Ears,' met gedetailleerde voedingsinformatie op de achterkant.
MACED
Runderoren 200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 7,09
(€ 35,45/kg)
Lage Prijs
Zes blikken huisdiervoeding gelabeld "Wilderness" met smaken: Pure Kip, True Country (Kip & Zalm), en Pure Kalkoen, met voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengd pakket 6 x 200 g Gemengd pakket 3
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (93)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)