Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2843 producten
Lage Prijs
Purina Felix Soup Time verpakking: zwart-witte kat likkend, kom soep; tekst: Tender Strips, 6x48g, 2x rund/kip/tonijn.
Felix
Soup Time Tender Strips Rund, kip en tonijn 6x48 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (723)
€ 3,29
(€ 11,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle Duetto kattenvoer verpakking toont een witte kat met groene ogen, met vier porties van 85g: zalm, witte vis, sardine, tonijn.
GOURMET
Perle Duetto di Mare vis 4x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1822)
€ 2,99
(€ 8,79/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdier snackverpakking met een wolf in het gras, gelabeld 'Real Nature Wilderness Crunchy Snack' met 64% paard/kip, 36% groenten/kruiden/fruit.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Crunchy Snack 225 g Paard met zoete aardappel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (202)
€ 5,29
(€ 23,51/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak van MultiFit hennepbed voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en chinchilla op de voorkant, met tekst in het Duits en het Engels.
Exclusief
MultiFit
hennepstrooisel 30 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (228)
€ 9,99
(€ 0,33/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Multifit Nature Grain Free huisdier traktatiesticks met peterselie, met illustraties van kleine dieren en een label '2 Sticks'.
Exclusief
MultiFit
Nature Graanvrije Sticks Peterselie 2 st
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (82)
€ 2,69
(€ 26,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d Original kattenvoer blik, gelabeld "Veterinair Aanbevolen" en "Voedselgevoeligheden," met een katten silhouet.
Lage Prijs
Een roze zak MultiFit Nature snacks met babymaïs, met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks Babymaïs. 2 st
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (50)
€ 2,19
(€ 10,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondensnoep verpakking met '8in1 Flavours Triple Flavour Wings,' met afbeeldingen van kip-, rund- en varkensvlees smaken, 113g.
8in1
Triple Flavour Wings 6 stuks 113g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 5,79
(€ 51,24/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dalmatian hondenvoer zak met ras-specifieke voeding, brokjesvorm en gezondheidsvoordelen voor de urinewegen.
ROYAL CANIN
Dalmatian Adult 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (45)
€ 69,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet voor diabetische katten, kip smaak, benadrukt lage koolhydraten en bloedsuikerregulatie.
KATTOVIT
Feline Diet Diabetes kip 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doos 'Premiere. Ik hou van mijn hond' hondenvoer, gelabeld 'Petit Pâté Adult', met 6 x 150g porties, graanvrij, met kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté 24 x 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 28,99
(€ 8,05/kg)
Bosch High Premium Concept Light hondenvoer, 2,5 kg, met 20% eiwit, 6% vet, in een bruine en blauwe zak voor overgewichtige honden.
bosch
Light 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 19,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppy voerzak voor middelgrote rassen, geschikt voor puppy's van 2-12 maanden, met zachte stukjes in saus.
ROYAL CANIN
Medium Puppy in Saus 10x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 15,79
(€ 11,28/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met een kleine wit‑bruine hond; 'Mature Adult 7+ Small & Mini' en 'met kip'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Small & Mini Mature Adult, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (103)
€ 18,89
(€ 12,59/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness hondenvoer, "Wild Valley," met wolf afbeelding; 60% paard & rundvlees, 40% fruit & groenten, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer hond, Adult, Wild Valley, rund met paard 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (267)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix kattenvoerdoos met een zwart-witte kat, tekst "So gut wie es aussieht," en smaken kip, rund, konijn, lam in gelei.
Felix
As good as it looks 24 x 85 g Verscheidenheid aan smaken van het platteland
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (1853)
€ 12,99
(€ 6,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Vier kleurrijke pluche huisdier speelgoed in de vorm van schattige wezens: roze, geel, blauw en groen, elk met bijpassende ledematen en grote ogen.
Exclusief
AniOne
speelgoed kleine kwal
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 1,59
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit kattenvoer zakje voor katten van 12+ jaar, kip met zalm paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior +12 Kip met Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (67)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cesar hondenvoeretiket: witte hond, kom met gevogelte, doperwten en worteltjes; tekst 'Mit Geflügel, Gemüse und Petersilie'; 150 g
Cesar
Landragout Gevogelte en groente 14x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 23,49
(€ 11,19/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een golden retriever zit naast een verpakking van "Premiere I ♥ my dog" kauwsnacks, met eendensmaak, 120g.
Exclusief
PREMIERE
kauwbot met kip eend 120 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (262)
€ 5,69
(€ 47,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Science Plan kittenvoedseldoos met een speelse tabby kat, gelabeld 'Favoriete Selectie,' met 6 porties kip en 6 porties zeevis.
Hill's
Science Plan Kitten Multipack Vis en kip 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (171)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Fit & Trim hondenvoerzak met een zonsondergang strandscène, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' claims.
Orijen
Fit & Trim 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (54)
€ 32,49
(€ 16,25/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met het label 'Wilderness Kitten' met daarop twee kittens op een grasachtige achtergrond; bevat smaken: Kip & Zalm, Lam & Wildzwijn.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Kitten Multipack 4 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (44)
€ 5,99
(€ 14,98/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestive kattenvoer zakje met een bord met malse vleesstukjes in saus, dat 95% gezonde ontlasting kwaliteit in 10 dagen promoot.
ROYAL CANIN
Care Digest Sensitive in jus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (79)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kip paté kattenvoer in blik met een zwart-wit kittenafbeelding, graanvrije formule, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten Kip 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (151)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer blik met rundvlees en rijst, met afbeelding van een golden retriever en glutenvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive natvoer Adult Rund met rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (701)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Meaties verpakking met een groot stuk kip hondenkoekjes, gelabeld "Maxi" met 96% vleesinhoud.
Exclusief
PREMIERE
Maxi Meaties Kip 250 g kip 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan puppyvoertas met twee puppy's; erop staat 'Puppy <1', '100% gebalanceerd' en 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoer hond, Small & Mini Puppy, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (161)
€ 12,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sensory kattenvoer zakjes, 12 x 85g, met een kat en benadrukt zintuiglijke ervaringen: Geur, Smaak, Gevoel.
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking "Real Nature Wilderness Adult True Country" met een wolf in een bos; 70% vlees & vis, 30% fruit & groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer hond, Adult, True Country, kip met vis 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (321)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire dieetzak gelabeld 'ANALLERGENIC' met een zwart-wit afbeelding van een hond, ontworpen voor allergiebeheer.
ROYAL CANIN
Veterinair Anallergeen 8 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (164)
€ 84,99
(€ 10,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kat speelgoedstok met kleurrijke veren bevestigd aan een zwarte stok, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
Kattenhengel Amazone
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (44)
€ 4,59
Een doorzichtige zak met gedroogde paardenbloembladeren met een kleurrijk "JR FARM" label met een blije konijn, hamster en "Löwenzahn."
JR Farm
Paardenbloem 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (75)
€ 8,99
(€ 17,98/kg)
Een zak Happy Dog NaturCroq hondenvoer met een golden retriever op de voorkant, gelabeld 'Rind & Reis' (Rundvlees & Rijst) voor volwassenen.
HAPPY DOG
NaturCroq Droogvoer Hond Volwassen, Rund & Rijst 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (63)
€ 15,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met glimlachende zwart-witte hond, label 'Sensitive Adult 1+', lam, gevogelte & rijst, 12 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond Sensitive Adult met lam, gevogelte & rijst 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (46)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Whimzees Wellness Daily Dental Treats zak — groenteworstje, 28 kleine (S) traktaties, groene verpakking met hondenfoto.
WHIMZEES
Tandverzorging Veggie Sausage, 28 Stuks, Maat S
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (14)
€ 13,19
(€ 31,40/kg)
Lage Prijs
Blauwe zak met kauwbare vis huid en runderhuid hondensnacks, met een visontwerp en tekst: "PREMIERE. Fish" en "voor langdurig kauwen."
Lage Prijs
Royal Canin Exigent Mini hondenvoerzak met een illustratie van een langharige hond, met tekst die aangeeft dat het geschikt is voor kieskeurige eters.
ROYAL CANIN
Exigent Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
Lage Prijs
Zak Real Nature Premium Weidehooi voor knaagdieren en dwergkonijnen, natuurlijke kruiden, plantendiversiteit en vezelrijk.
Exclusief
REAL NATURE
Groene Natuur 3 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (122)
€ 13,99
(€ 4,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Drie blikken Real Nature huisdiervoeding: kitten smaken 'Kip & Kalkoen met Zalmolie' en 'Kalf & Gevogelte', plus 'Lamsvlees & Rundvlees' voor volwassenen.
Exclusief
REAL NATURE
Classic natvoer voor katten, kittenpakket 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (47)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan Senior Vitality kattenvoerdoos met een heerlijke selectie van 12 zakjes, 6 met kip en 6 met zalm.
Hill's
Science Plan Senior Vitality 7+ Mature Adult 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe clicker voor huisdiertraining met een zwarte knop, bevestigd aan een opgerolde zwarte polsband.
Exclusief
AniOne
ANIO Basic Clicker
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (41)
€ 3,99
Lage Prijs
Purina Felix Tasty Shreds kattenvoer verpakking met vis smaken in saus, met een zwart-witte kat en 10 porties.
Felix
Tasty Shreds 10 x 80 g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (1900)
€ 5,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 2