Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2843 producten
Zak Whimzees Wellness Daily Dental Treats met tandenborstelvormige kauwsnacks, 'Vermindert tandplak en tandsteen', 24 snacks, foto van een corgi
WHIMZEES
Tandverzorging Tandenborstel S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (47)
€ 13,19
(€ 36,64/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een bruine tabby kat, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn kat,' met 'Fine Filets Huhn' (Kip) en 'in zijn eigen sappen.'
Exclusief
PREMIERE
Fine Filets naturel kip 12x80 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (211)
€ 13,99
(€ 14,57/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Kleurvolle Purina Felix Knabber Mix katten traktaties zak, gelabeld 'JUMBO PACK 330g,' met een speelse kat en benadrukt kaasachtige snacks.
Felix
KnabberMix Dreumes 330 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (216)
€ 6,99
(€ 21,18/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit zacht mousse kattenvoerblik met kip, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor 1-4 maanden.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat & Mother Soft Mousse Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (38)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een doos MultiFit Junior Fish & Classic Mix kattenvoer met een speelse oranje kitten, die rundvlees-, kip-, zalm- en haring smaken toont.
Exclusief
MultiFit
Junior Jelly Fish & Classic Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (141)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking voor Real Nature Deli Bites met kipfilet, zoete aardappelen, lijnzaad en kokosolie; 80% vleesinhoud.
Exclusief
REAL NATURE
Deli Bites 150 g Kipfilet met zoete aardappelen, lijnzaad en kokosolie
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 4,49
(€ 29,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Dental Snack Mini Wraps voor honden, met kippen smaak, in een verpakking van 95g. Inclusief iconen voor tandverzorging en kauwhardheid.
Exclusief
PREMIERE
Dental Wrap Mini Dental Rolls 8 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 3,49
(€ 36,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter hondenvoerblik voor puppy's van 1-2 maanden, met extra zachte mousse textuur, met afbeeldingen van een moederhond en puppy.
ROYAL CANIN
Starter Moeder & Babydog Mousse 12x195 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (37)
€ 24,19
(€ 10,34/kg)
Lage Prijs
Een zak van 1 kg 'PREMIERE. I love my dog' zachte semi-vochtige rundvlees hondenvoer, met een golden retriever die omhoog kijkt.
Exclusief
PREMIERE
zachte droogvoeding voor volwassen honden Rund 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (273)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 3
"Premiere I Love My Dog Bonies Mini" hondenkoekjes verpakking (125g) met een glimlachende Pomeriaan en botvormige traktaties, gelabeld in het Duits en Engels.
Exclusief
PREMIERE
Hondensnack Bonies Mini 2x125g Rund 125 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
(€ 15,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Fish huisdier traktatie verpakking met kipfilet en vis, met gedroogde visstukken binnenin een visvormig venster.
Exclusief
PREMIERE
Kipfilet met vis 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (179)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive Digestion kattenvoerzakje met kalkoen en rijst, glutenvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor katten van 7+ jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Digestie +7 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (79)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikjes Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met rundvlees-, kip- en lamsvlees met rijstsmaken, met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult Mixpakket 6x400g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (99)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Lage Prijs
Gele doos Dreamies kattenhappen gelabeld 'Variëteit Snackdoos' met 12 verpakkingen van 60g, met illustraties van katten en snacks.
Dreamies
Catisfactions snackvariatie 12 x 60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (89)
€ 23,49
(€ 32,63/kg)
Lage Prijs
Blik "Wilderness Pure Horse" huisdiervoeding met een wolf in een bos; 95% paardenvlees, 5% groenten/kruiden, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Horse, paard 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Joint Care Maxi hondenvoer zak met een Siberische Husky, met tekst die zorgvoeding en een tevredenheidspercentage van 97% benadrukt.
ROYAL CANIN
Maxi Gewrichtsverzorging 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 62,99
(€ 6,30/kg)
Heldere plastic zak met gedroogde kruiden gelabeld "JR FARM Spitzwegerich," met een cartoonkonijn in een grasveld met blauwe bloemen.
JR Farm
smalle weegbree 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (48)
€ 7,49
(€ 14,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor Dreamies kattenvoer, met een speelse cartoonkat en een visicoon, met tekst die de tonijnsmaak en voedingsvoordelen benadrukt.
Dreamies
Mega Pack 180 g Tonijn
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (2759)
€ 8,49
(€ 47,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Chew Snack Rolls, met kip-smaak traktaties, 250g, met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
PREMIERE
Kippenborst kauwrolletje 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (123)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Teckel hondenvoerzak met specifieke voeding voor het ras, met details over op maat gemaakte brokjes en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
Teckel Puppy 1.5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (38)
€ 17,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
MultiFit CARE Urinary kattenvoer zakje — afbeelding van een grijze kat, label 'with beef in sauce', 85 g.
Exclusief
MultiFit
Care Urinary natvoer voor volwassen katten Rund 24x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (67)
€ 16,88
(€ 8,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal hondenvoer zak met een zwart-wit afbeelding van een hond, met "ROYAL CANIN" en "RENAL" prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary RENAL 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 27,49
(€ 13,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een zak Cat's Best Sensitive kattenbakvulling met een tabby kat, met de labels "100% Plantaardig" en "Natuurlijk antibacterieel."
Cat's Best
Sensitive klontvormende kattenbakvulling 2,9 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (108)
€ 11,79
(€ 4,07/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Royal Canin, gelabeld "Hypoallergene Brood," met een silhouet van een hond en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic Mousse 12x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 48,49
(€ 10,10/kg)
8in1
Delights kauwbotten met kippenvlees in een zakje XS 21 st
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 10,99
(€ 43,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas Pure Delight kattenvoerdoos met een grijze kat en kom; gelabeld 'Gevogelte ragout in gelei' en '40 x 85 g'
Blikken Mjamjam huisdiervoeding met smaken zoals "Saftiges Huhn," "Leckeres Rind," en "Mahlzeit mit leckeren Herzen."
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x200 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (297)
€ 13,29
(€ 11,08/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome Mini hondenvoer — spijsvertering/vezelzorg, door dierenarts aanbevolen
Hill's
Gastrointestinal Biome Mini Digestive Kip 6 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (195)
€ 66,99
(€ 11,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet r/d Gewichtsverlies hondenvoer zak, met een groen en wit ontwerp met de tekst 'VETERINARIAN RECOMMENDED'.
Natuurlijke kauwstaaf voor huisdieren, met een textuur oppervlak en een label dat 'Chewies Käseholz Kaustäbe' leest.
Chewies
kauwstok van koffiehout S
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (174)
€ 11,69
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoerzak met een grijze tabby kat, met tekst die 'Indoor Sterilised' en voedingsvoordelen benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor Gesteriliseerd Adult in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 16,49
(€ 16,17/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'RINTI Kennerfleisch mit Schinken,' met een verscheidenheid aan vlees op de verpakking, met 'getreidefrei' dat graanvrij aangeeft.
RINTI
Kennerfleisch natvoer hond, volwassen, blik, Ham 12x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (2259)
€ 35,19
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 15
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic hondenvoer blik met textuurformule van kip, gelabeld 'Veterinair Aanbevolen' voor gewichtsverlies.
Hill's
Prescription Diet Metabolic met kip 12x370 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (488)
€ 36,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Maxi Senior hondenvoerzak, 25 kg, ontworpen voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat een lam en rijstformule, gevoelige spijsvertering.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Senior Maxi Lam en rijst 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (157)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch Adult hondenvoer zak met verse zalm en aardappelen, met voedingsinformatie: 21,5% eiwit, 10,5% vet, 15,0 kg.
bosch
High Premium Concept Adult zalm en aardappel 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (127)
€ 41,39
(€ 2,76/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic verpakking gevuld met konijnenoren met vacht, gelabeld 'MultiFit native Snack Kaninchenohren mit Fell' in het Duits, geschikt voor honden.
Exclusief
MultiFit
konijnenoren 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (98)
€ 3,19
(€ 31,90/kg)
Lage Prijs
Een doos MultiFit Junior Kip Mix kattenvoer met een speelse oranje kitten, met smaken van kip, eend, gevogelte en kalkoen.
Exclusief
MultiFit
Junior Saus Kip Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (120)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een rauwe hondenbot verpakt in plastic, met een lichtbruine kleur met donkere vlekken, ideaal voor kauwen en tandgezondheid.
Trixie
kauwbot Lamsvleesvulling 4x40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (65)
€ 5,99
(€ 37,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Groene verpakking van Dreamies katten traktaties met een speelse cartoon kat, met tekst die onweerstaanbare kattenkruid smaak en voedingsvoordelen benadrukt.
Dreamies
kattensnack Kattenkruid 6x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (155)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'LOAF' met een gouden streep.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Mousse 12x85g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet Gold kattenvoer met een witte kat op de voorkant, met smaken zoals eend, kip en vis.
GOURMET
Gold Feine Komposition 4 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (416)
€ 4,99
(€ 14,68/kg)
Lage Prijs
Een blik Premiere Meat Menu kattenvoer met een Bengaalse kat op het label. Tekst benadrukt '100% vers vlees' en 'graanvrije formule.'
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Volwassen Vleessamenstelling 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (770)
€ 11,99
(€ 5,00/kg)
Lage Prijs
Cesar-label: KLASSIK-TERRINE Rijk aan kalf met kip; witte hond, bord met stukjes terrine, 150 g
Cesar
Klassieker Kalf en gevogelte 14x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (88)
€ 22,49
(€ 10,71/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met een Berner Sennen, label 'MAXI ADULT 2+' en 'met gevogelte en wortel', 12 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Adult, Maxi, met Gevogelte & Wortel 12 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (49)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O hondenvoerzak, met een zwart-wit illustratie van een hond, gelabeld 'Moderate Calorie.'
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Moderate Calorie 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (19)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking voor PREMIERE Deluxe Ragout Kitten kattenvoer, met drie speelse kittens en een bord met vleesstukjes.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe ragout kitten multipack 12 x 85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (77)
€ 9,69
(€ 9,50/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak met een wolf in een bos, gelabeld "Wilderness Green Coast": 70% eend, zalm & garnalen; 30% fruit & groenten; 0% granen.