Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2843 producten
Lage Prijs
Zes blikken huisdiervoeding gelabeld "Wilderness" met smaken: Pure Kip, True Country (Kip & Zalm), en Pure Kalkoen, met voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengd pakket 6 x 200 g Gemengd pakket 3
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (93)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Indoor kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Indoor +7 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (38)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Real Nature Original Senior,' met illustraties van een kip en een eend, met de tekst 'Huhn & Ente mit Gerste & Hanföl.'
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (90)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld 'Terra Canis,' met een illustratie van een witte paard, gemarkeerd als hypoallergeen met topinambur, graanvrij.
Terra Canis
Hypoallergeen Adult 6 x 400 g Paard 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (83)
€ 21,49
(€ 8,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met wolfpuppy's, gelabeld "Wild Valley" (Paard & Rundvlees), 70% vlees, 30% fruit/groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Junior, Wild Valley, paard en rund 1 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (124)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sporting Life hondenvoerzak met een Duitse Herder, gelabeld "ENERGY 4300," geschikt voor actieve honden, met tekst over voeding.
ROYAL CANIN
ENERGY 4300 (TRAIL) 15 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 98,99
(€ 6,60/kg)
Heldere plastic huisdier speelgoedbal met een blauwe basis, met een interne spiraalmechanisme voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
Snackbal kunststof
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (70)
€ 6,19
Lage Prijs
Felix kattenvoer verpakking met een speelse kat en leest "So gut wie es aussieht" met smaken: zalm, sardine, rundvlees en kip.
Felix
As good as it looks Senior 12 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (89)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Lage Prijs
Royal Canin medium verouderd hondenvoer zakje, 140g, met stukjes in jus, gelabeld voor honden ouder dan 7 jaar, met ondersteuning voor spiermassa.
ROYAL CANIN
Medium Ageing 7+ in saus 10x140 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 14,39
(€ 10,28/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer zak gelabeld 'SELECT GOLD MAXI SENIOR' voor honden boven de 25 kg, ouder dan 8 jaar, met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Senior Kip 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 49,99
(€ 4,17/kg)
MultiFit Junior <1 puppy droog hondenvoer, gevogelte & rijst, roze verpakking met afbeelding van brokjes, 2,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, met Gevogelte & Rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal kattenvoerzakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'Dunne Plakjes in Jus.'
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet natvoer voor honden, 'Digestive Care', magere stoofpot met kip en groenten, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Low Fat Ragout met kip en groenten 12x354 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 43,99
(€ 10,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior hondenvoer zak, 25 kg, geschikt voor honden van meer dan 25 kg en onder de 15 maanden. Smaak: Rundvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Junior Rund 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (115)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Shih Tzu hondenvoer zak met een illustratie van een Shih Tzu, met tekst die de specifieke voeding voor het ras en gezonde huid benadrukt.
ROYAL CANIN
Shih Tzu Adult 7,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 62,49
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Senior hondenvoer zak, 2,5 kg, met een hond op de voorkant, met tekst die eiwit, vetgehalte en voordelen voor oudere honden benadrukt.
bosch
Senior 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (309)
€ 19,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak kattenvoer met het label 'Soepmomenten om van te genieten' met tonijn en garnalen, met een afbeelding van een lepel soep en een rode kat.
Exclusief
MOMENTS
Soup nat kattenvoer Adult, Tonijn en garnalen 12x40 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (67)
€ 9,48
(€ 19,75/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blikken Almo Nature huisdierenvoeding met verschillende smaken: Tonijn met Ansjovis, Tonijn met Forel, en Tonijn met Kip en Kaas.
Almo nature
Multipack Tonijn 6x70g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 13,99
(€ 33,31/kg)
Lage Prijs
Een rode hertengewei hondenkauwsnack met een label 'Real Nature Wilderness Pure Snack - Rothirsch Geweih,' geschikt voor honden onder de 12 kg.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Snack van het gewei van het edelhert S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een tabby kat, met de nadruk op 'MY CREAM' met kip en bosbessen, 90g totaal, 6x15g porties.
Exclusief
PREMIERE
My Cream Kip en blauwe bosbes 66x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (69)
€ 23,49
(€ 23,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Bosch Maxi Junior hondenvoer met een foto van een hond, met tekst die '24% eiwit' en '12% vet' en 'Kolosrum' benadrukt.
bosch
Maxi Junior Gevogelte 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (234)
€ 40,49
(€ 2,70/kg)
Gelukkige Hond NaturCroq XXL Volwassen hondenvoerzak met een golden retriever op de voorkant, met de nadruk op 100% natuurlijke ingrediënten.
HAPPY DOG
NaturCroq droogvoer voor Adult honden, XXL 15 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 44,49
(€ 2,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoeding voor katten, gelabeld 'Urinary Care with Chicken', met een door dierenartsen aanbevolen logo.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic Mini – gewichtsverlies en onderhoud; '96% verloor gewicht thuis, klinisch bewezen'.
Hill's
Prescription Diet Metabolic Weight Management Mini met kip 6 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (200)
€ 55,49
(€ 9,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf in een bos, gelabeld 'Pure Chicken' met 65% kip en geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer, hond, Adult, Pure Chicken 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (101)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een feestelijke adventskalender met huisdier-thema met een kerstboom, cadeaus en drie honden: een Labrador, Husky en Pomeriaan, met de tekst "MERRY CHRISTMAS."
Exclusief
PREMIERE
Adventskalender voor honden 300g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (57)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Lage Prijs
MultiFit Fun Loops doos met konijn, hamster en cavia, hartvormig venster met kleurrijke ringen, extra vitamine C, 500 g
Exclusief
MultiFit
Fun Loops 2x500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Vier Mjamjam hondenvoerblikken met smaken: 'Heerlijk Rundvlees,' 'Room met Courgette,' en 'Rund met Aardappelen en Erwten.'
MjAMjAM
Mixpaket Adult 6 x 800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (25)
€ 21,69
(€ 4,52/kg)
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness volwassen hondenvoer met een wolfafbeelding, gelabeld 'Pure Lam' (65% lam, 35% fruit/groenten, 0% granen).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer voor honden, Adult, Pure Lamb 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (135)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Beef Pâté tube voor honden, 110g, met een speelse hond op het etiket, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans.
Trixie
Premio rundvleescrème 2 x 110 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (43)
€ 4,89
(€ 22,23/kg)
Een doorzichtige plastic zak met gedroogd gras en bloemen gelabeld 'JR FARM Blütenwiese', met cartoonkonijnen op de voorkant.
JR Farm
Bloemenweide 500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (17)
€ 5,19
(€ 10,38/kg)
Lage Prijs
Een blik MultiFit kattenvoer met een label van een gemberkat, gemarkeerd 'ADULT' in vet blauw, en 'JELLY' met kippen smaak.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in gelei, kip 6x405 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (187)
€ 5,59
(€ 2,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kat ligt naast een 'Moments to enjoy' kattenvoerdoos met Pacific Tuna, Tuna & Chicken met Kaas, en Chicken & Tuna smaken.
Exclusief
MOMENTS
9 x 70 g Verschillende smaken met groenten
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (25)
€ 12,49
(€ 19,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf op het label. Het vermeldt 'Pure Beef' met 95% rundvlees, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Beef, rund 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit roze hondenvoerzak met glimlachende zwart-witte hond, ADULT 1+, met gevogelte & wortel, 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, met gevogelte & wortel 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoer voor honden, gelabeld 'Urinary Care,' met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten.
Lage Prijs
Royal Canin Beagle Adult hondenvoedingszak met een illustratie van een Beagle-hond, met tekst die de voeding voor het ras en het ideale gewicht benadrukt.
ROYAL CANIN
Beagle Adult 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (53)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
1 kg zak Löwenzahn-Mix huisdiervoeding voor konijnen, met gedroogde kruiden, gele bloemen en voedingsinformatie op het etiket.
Exclusief
MultiFit
Graanvrij Paardenbloem-mix 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (68)
€ 16,99
(€ 16,99/kg)
Miamor Cat Cream in een roze doos, met een witte kat die omhoog kijkt, gelabeld 'MALT' en 'ANTI-HAIRBALL,' met een lepel vol room.
Miamor
Kattensnack Mout Crème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (79)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak 'Perfect Digestion' met een glimlachende bruin‑witte hond.
Lage Prijs
Royal Canin Adult Bengal kattenvoer zak met een illustratie van een Bengal kat, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en optimale spijsvertering benadrukt.
ROYAL CANIN
Bengal Volwassen 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 98,29
(€ 9,83/kg)
Een zwarte kattenhengel met een lange handgreep en kleurrijke veeraccessoire aan het einde, ontworpen voor interactieve speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
Kattenhengel 3-delig
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (51)
€ 5,19
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Dental Snacks voor kleine honden (5-10 kg), met een poedel op de verpakking, gelabeld 'Sensitive' en 'Mit Algen.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Mini Adult, met alg 99 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 2,99
(€ 30,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Drie pluche eikelvormige hondenspeeltjes in verschillende kleuren: bruin, oranje met witte stippen, en donkergrijs, elk met een stokhandvat.
Exclusief
AniOne
Matatabi eikel 3x
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 7,49
Schesir Complete Nutrition Mini Meal tonijn in gelei 6x50 g blauwe doos met kattenzilhouet 'Respect My Nature'.
Schesir
6 x 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,49
(€ 24,97/kg)
MJAMJAM kitten kattenvoer in blik, roze etiket met kattensilhouet; zichtbare tekst 'MJAMJAM', 'KITTEN', 'Saftiges Hühnchen'
MjAMjAM
natvoer kat kitten Kip met zalmolie 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (60)
€ 9,19
(€ 7,66/kg)
Beschikbare varianten: 2