Friends Day: 20% korting op je gehele aankoop, exclusief voor Friends-klanten

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Friends Day 20%

Friends Day! Alleen vandaag ontvangen Friends-klanten 20% korting* op hun volledige aankoop vanaf €49.

De voucher kan online, in de app of in de winkel met geactiveerde app-kortingsbon worden ingewisseld. Leg nu je favoriete producten in het winkelwagentje en krijg 20% korting* op je volledige aankoop met kortingscode: MZFRIENDS20

Nu inwisselen

Nog geen Friends-klant? Download gratis de app en activeer je korting: klik hier.

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Sorteren op:
2842 producten
Lage Prijs
Oranje tabby kat die zijn lippen likt naast een doos MultiFit Tasty Duo kattenvoer, met 'Duo Classic Mix' en verschillende vleessoorten.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, Duo Classic Mix - Smakelijk Duo, in saus, multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (72)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groene haverhooi, met een kleurrijk etiket met een cartoonkonijn en de tekst 'JR FARM Grüner Hafer.'
JR Farm
Groene haver 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (47)
€ 8,49
(€ 16,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Poodle hondenvoer verpakking, met een afbeelding van een poedel, tekst 'Breed Nutrition' en 'Aangepaste textuur' voor een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
Poedel Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 15,29
(€ 14,99/kg)
RINTI Canine Intestinal nat hondenvoer blik, met een groen-wit ontwerp, gelabeld 'Magen-Darm Schonkost mit Lamm' en voedingsvoordelen.
RINTI
Canine Intestinal Adult 6 x 800 g Lam
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (68)
€ 16,74
(€ 3,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium hondenvoerzak met "Wolfsblut Wild Duck Puppy," met afbeeldingen van twee wolfpuppy's en voedingsdetails aan de voorkant.
WOLFSBLUT
Puppy Wild Duck eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Purina Pro Plan Medium Puppy voer, 3kg zak, gelabeld "High Protein" en "Sensitive Digestion," met lam als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Puppy Medium Gevoelige Spijsvertering Lam 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (102)
€ 24,99
(€ 8,33/kg)
Bunny Natur FrischGras Heu verpakking met vers gras hooi, met een schilderachtige bergachtergrond en voedingsinformatie onderaan.
Bunny
Vers gras-hooi 3 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (97)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zakje MultiFit Pudding voor katten, met een likkende oranje kat, met tekst die '91% melk' en 'verlaagd lactose' aangeeft.
Exclusief
MultiFit
Pudding 12x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (46)
€ 26,99
(€ 14,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary zak: SATIETY WEIGHT MANAGEMENT voor KLEINE HONDEN, terrierafbeelding en merklogo
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Kleine Honden 3kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 36,99
(€ 12,33/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Digestive Care', met een vetarm recept, met een aanbeveling van een dierenarts.
Hill's
Prescription Diet i/d Low Fat 12x360 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 41,49
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Vier Miamor kattenvoeding zakjes met een witte kat, met smaken: Tonijn & Groenten, Tonijn & Inktvis, Tonijn & Krab, Kip & Tonijn.
Miamor
Fine Filets in gelei Gemengd pakket 24 x 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (147)
€ 48,49
(€ 20,20/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Boxer hondenvoer zak, met een illustratie van een Boxer puppy, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Boxer Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (33)
€ 77,19
(€ 6,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak met oranje wortelchips met een cartoon konijn en hamster label, met de tekst 'Karotten-Chips' en 'mit viel Vitamin A.'
JR Farm
Wortelchips 500 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (34)
€ 5,69
(€ 11,38/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas Senior kattenvoerdoos, grijze kat; zichtbare tekst: 7+, Whiskas, Senior, Gevogelte selectie, in gelei, 12x85g
Lage Prijs
Sheba Delikatesse kattenvoer verpakking met 12 x 85g porties in gelei, met een afbeelding van een grijze kat en een kom met gescheurd vlees.
Sheba
delicatesse in gelei 12 x 85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (346)
€ 11,69
(€ 11,46/kg)
Lage Prijs
Kat voedselverpakking met een speelse tabby, gelabeld "Premiere. Ik hou van mijn kat," met "Royal Ragout" en "Rijk aan Rind," zonder kunstmatige kleuren.
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout Rund 16x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (238)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kip paté nat kattenvoerblik met een Siamees kitten en 72% kip tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Paté 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet blikvoer voor katten met kip, gelabeld voor nierondersteuning, met een silhouet van een kat en de tekst 'Niere/Renal.'
KATTOVIT
Feline Diet nier/renal kip 12x185 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (52)
€ 21,99
(€ 9,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Wild Prairie Recipe huisdiervoer zak met "Hoogste Eiwit" label; 70% dierlijke ingrediënten, 30% groenten, geen kunstmatige conserveermiddelen.
ACANA
Wild Prairie 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een doorzichtige plastic verpakking met groene venkelstokken gelabeld "JR FARM Fenchel-Stäbchen," met cartoonkonijnen op de bovenkant.
JR Farm
Venkelstaafjes 15 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (25)
€ 2,59
(€ 172,67/kg)
Lage Prijs
MultiFit sticks huisdiersnacks met noten en honing, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla op roze verpakking.
Exclusief
MultiFit
Sticks met noten en honing 5x112 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,93/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een enkele, grote hondenbot traktatie met een vlezig textuur, met een taps toelopend uiteinde en een ruwe oppervlakte, tegen een witte achtergrond.
Bubimex
Luchtgedroogd beenham,medium
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Lage Prijs
Zak met huisdiervoer gelabeld "Premiere Meati" met kippenhartjes op een snijplank met een mes, tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond Adult Kippenharten 5x500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (43)
€ 12,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik PREMIERE MEATI diervoeding met label 'Eend', toont een eendensilhouet, plakjes rauw eendenvlees en een hakmes met de tekst 'voor vleesliefhebbers'
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, Adult, eend 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (639)
€ 8,94
(€ 3,73/kg)
Beschikbare varianten: 12
Lage Prijs
Royal Canin Chihuahua Puppy voerzak met een kleine Chihuahua puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Chihuahua Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (33)
€ 17,89
(€ 11,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Appetite Control kattenvoer zakje met een bord natvoer, met tekst over het beheersen van bedelgedrag en fijne stukjes in saus.
ROYAL CANIN
Appetite Control Care 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (46)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'Morsels in Gravy.'
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Morsels in Sauce 12x85g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Miamor Trinkfein Vitaldrink met Tonijn, met een kat die likt uit een kom met roze vloeistof, met een slank blikontwerp.
Miamor
Trinkfein Vitaldrank Tonijn 24x135 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (336)
€ 25,99
(€ 8,02/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Royal Canin, gelabeld 'Hepatic,' met een broodachtige textuur en een afbeelding van een hond op de voorkant.
ROYAL CANIN
Veterinary HEPATIC MOUSSE 12x420 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (36)
€ 50,49
(€ 10,02/kg)
Tandenzymchips voor katten, met een kattengezicht op de verpakking, claimt 92% vis en kip, inclusief zalmolie.
Bogadent
DENTAL ENZYME CHIPS kat 50 g Vis en kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (207)
€ 4,19
(€ 83,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte clicker voor huisdiertraining met een opgerolde polsband, ontworpen voor hondentraining en gedragsversterking.
Exclusief
AniOne
dubbele Clicker
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 4,99
Blik kattenvoer met een grijze kat silhouet, gelabeld 'Mjamjam Saftiges Hühnchen an Brokkoli,' met graanvrije en voedingsdetails.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen Kip en broccoli 6x200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (473)
€ 8,29
(€ 6,91/kg)
Beschikbare varianten: 12
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met meerdere varkensoren hondensnacks, gelabeld 'MultiFit native Snacks Maxi-Schweineohren' op een bruine achtergrond.
Exclusief
MultiFit
varkensoren XL 5 stuks
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 12,99
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised hondenvoer verpakking met een kleine hond, met tekst die '85g x 12' en 'Alle maten' in paars aangeeft.
ROYAL CANIN
Sterilised Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Lage Prijs
Blik huisdiervoer gelabeld 'Wilderness True Country' met kip en zalm, met een vleespercentage van 97%, en een Bengaalse kat op het label.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Fresh & Fine kattenvoer verpakking met een bord vlees in saus, met smaken: kip, kalkoen en eend.
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoer zakje gelabeld 'Instinctive 7+' met een afbeelding van een wandelende kat, met de teksten 'Health Nutrition' en 'Vitaliteitscomplex.'
ROYAL CANIN
Instinctive 7+ 12x85g 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (34)
€ 15,39
(€ 15,09/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal kattenvoer zak met een afbeelding van een grijze tabby kat, gelabeld "RENAL" en "LOAF" op een witte achtergrond.
Lage Prijs
Zes blikken Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met afbeeldingen van een hond en tekst die smaken aangeeft: lam, kip en rund met rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult Mixpakket 6x800g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (98)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Poodle hondenvoerzak met een illustratie van een poedel, met tekst die de voeding voor het ras en een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Poodle Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 17,19
(€ 11,46/kg)
Beschikbare varianten: 4
ACANA Classics Red Meat Recipe hondenvoer zak, met een schilderachtige achtergrond van bergen en een meer, benadrukt ingrediënten: rauw rundvlees, varkensvlees en lam.
ACANA
Classic Red 9,7 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (57)
€ 60,69
(€ 6,26/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Paarse Whiskas Tasty Mix kattenvoerdoos, 'Vis van de dag in saus', 12x85 g, grijze kat en een kom met visstukjes
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met drie speelse kittens, gelabeld 'Premiere. I love my cat,' met 'Royal Ragout' en 'Kitten' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout Kitten Rijk aan gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (89)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze pluche muis speelgoed voor huisdieren met zwarte oren en een roze neus, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Trixie
Active-Mouse
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (60)
€ 16,99
Blikken Miamor Feine Filets kattenvoer, met smaken zoals Tonijn & Rijst, Tonijn & Garnalen, en Tonijn & Inktvis, met een kattenafbeelding.
Miamor
Fine Filets in gelei Gemengd pakket 12 x 185g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (66)
€ 16,99
(€ 7,65/kg)